Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 41 ile 51 arası

Konu: Şok!!! Yolda giderken direksiyon kilitlendi

yasin seyhan
    playertr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Evet aynısı bende de oluyordu ANKRA KAVAKLIDERE servisi sağolsun değiştirdiler

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var Mert var bu sorunlar evolarda da var 30.000 km ye gelsinler bak gör.
    inşallah olmaz çünkü sorun giderildi diye biliyorum ama olursada şaşmamak lazım sonuçta yeni araba ilk defa piyasaya sürüldü ve bir takım eksiklikler normaldir ilk çıkan gp lerdede vardı böyle kronik sorunlar,zamanla düzeltildi.sonuçta city sorunu çıksa bile para almadan değiştiricekleri için pek problem olmaz aslında

Alper Çabuk
    alpercabuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    33 ATE 99
    Edilen teşekkür: 36

Alıntı wistaria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten vermiyeceksiniz arkadaşım... Garanti kapsamına sokuluyo...

aracımızın garantısı bıttıyse yıne garantı kapsamına sokuluyormu dostum

M. Mert
    samoslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 72

Evet

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

fiat ın puntodaki en ağır ayıbı oldu bu konu..bukadar satılan bi araç bilmeyen insanlar tarafından bu durum yüzünden karalanıyor..
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Merhaba arkadaşlar küçükçekmeceden silivriye kadar herkezi AYDINLI OTOYU tercih etmelerini isterim ilgi ve alaka müthiş çalışanlar yapılacak işlemler hakkında bilgi ve birikimlerini paylaşıyorlar ve yapacak işlemleri harfiyen anlatıyorlar Burak Bey çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim... Aracımı malum bir sıkıntıdan dolayı servise bırakmıştım 3 gün kaldı serviste ve sistemde geri çagırılma mevcutmuş cıty muhabetiyle ilgili benim araçta test edildi tork ayarlanacaktı fakat ayar payı olmadıgından direksiyon milini komple degiştirmişler öyle söylediler bakalım eskisinden iyi durumda şuan ve cıty modunda çok hassas olmuş kullanmak istemedim normal kullanıyorum cıty modunda dokunsan kıç atıyor belkide 3 gün aracımdan ayrı kaldıgım için bana öyle geliyor. Kesinlikte bu civarda tavsiye edebilecegim tek servis AYDINLI OTO FİAT YETKİLİ SERVİSİ derim herkeze saygılar. Cıty ile ilgili bence herkez servise gidip aracıyla ilgili geri çagırılma varmı diye sormalı ve ücretsiz gerçekleştiriliyor işlemler...Umarım bilgi anlamında birilerinin işine yarar bunlar...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

cem bozacı
    cembozaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 3

geçmiş olsun.aynı sorun benimde başıma geldi.2008 reno clioIII hb.servo motoru yanmış.Kızımı kreşe bırakırken oldu kavşaktan dönüyordum.allahtan yavaştım.ama renoyu öttürdüm.çok aradılar özür dilediler.sevis hemen değişti.fiyatı 2 bin lira idi.tekrar olursa ne olacak dedim.bu kadar ucuz atlatamayabilirim.onlarda tekrar olmaz olursa arabayı bile değiştiririz dediler.

cem bozacı
    cembozaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 3

geçen hafta sattım clio mu .şimdi evomu bekliyorum az kaldı önümüzdeki hafta gelecek inşallah.

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Alıntı cembozaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.aynı sorun benimde başıma geldi.2008 reno clioIII hb.servo motoru yanmış.Kızımı kreşe bırakırken oldu kavşaktan dönüyordum.allahtan yavaştım.ama renoyu öttürdüm.çok aradılar özür dilediler.sevis hemen değişti.fiyatı 2 bin lira idi.tekrar olursa ne olacak dedim.bu kadar ucuz atlatamayabilirim.onlarda tekrar olmaz olursa arabayı bile değiştiririz dediler.
    Hyundai'de de oldu bu tip sorunlar.
    Clio ve Corsa yeni geçti elektro servo direksiyona. Clio'da da baş göstermiş ve kanımda 6 - 7 ay içerisinde Corsa'lardan da duyacağız bu arızayı. Genel olarak bir problem olduğu aşikar. Bir taraftan dua ediyordum diğer markalar da geçse de onlardan da duysak bu problemi. Millet sadece FIAT'a *** atmaktan vazgeçse artık diye. Diğer taraftan da insanın hayatını tehlikeye atıyor bu durum diye istemiyordum. Velhasıl kelam diğer markalarda da başladı sorunlar. Yalnız üst sınıf araçların bir çoğunda var elektro servo direksiyon. Onlarda neden sorun olmuyor anlayamadım.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Benim anlamadığım niçin diğer markalardaki gibi elektrik destekli hidrolik yapmıyorlar içine Mıçtın beceremedin yeni modellerde innovasyona git sistemi komple değiştir ama Fiatta yok malesef bu anlayış burnunu dikine Bravodada var umarım puntoda yaşadığımı bunda yaşamam tekrar.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım niçin diğer markalardaki gibi elektrik destekli hidrolik yapmıyorlar içine Mıçtın beceremedin yeni modellerde innovasyona git sistemi komple değiştir ama Fiatta yok malesef bu anlayış burnunu dikine Bravodada var umarım puntoda yaşadığımı bunda yaşamam tekrar.
    artık çoğu yeni araçta sadece elektroservo direksiyon var
    ford ve opel geçiş yapıyor ufaktan

Sayfa 3/3 İlkİlk 123