Sayfa 20/24 İlkİlk ... 161718192021222324 SonSon
461 sonuçtan 381 ile 400 arası

Konu: Punto Evo 1 DIN / DVD - GPS

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Fatihin aracında Blue&Me var. Ama benim aracımda mesela yok. Bu yazılımı içine gömülürse, Mesaj okuma sesli yönlendirme vs olabilir. Ayrıca tuş yazılarını orijinal fontta olursa daha güzel olur. Ve en önemlisi ECO ve diğer tuş...

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatihin aracında Blue&Me var. Ama benim aracımda mesela yok. Bu yazılımı içine gömülürse, Mesaj okuma sesli yönlendirme vs olabilir. Ayrıca tuş yazılarını orijinal fontta olursa daha güzel olur. Ve en önemlisi ECO ve diğer tuş...
    +1

Tuş yazı fontlarının orjinal karakterde olması bence de çok önemli. Çünkü farklı bir yazı fontu cihazın görselliğini de bozuyor.
    Otomobil ihtiyaç değil, bir tutkudur aslında...

Maden Erdoğan
    madenmaden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 46

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendim bizzat teybi söktüm usb takmak için 4 çubuk takınca sırf alt kısım geliyor üst kısım sabit oluyor bunu kanıtlayan fotoğrafta çekebilirim. Hem üst kısmı alırlarsa belki maliyettende düşülebilir.

Birde birşeyi merak ettim, blue me olmayan araçlarda bluetooth ile telefon balantısı kurabiliyormu bu cihaz ? Aslında bu cihazı getirten yukardaki arkadaş bizimde yorumlarımızı alsa iyi olurdu istanbulda ve ankarada 1 2 kişini yorumuna göre hareket ediliyor madem revize olacak ürün bizimde yorumlarımızdan pay çıkartabilirler diye düşünüyorum.
    doğrudur o zaman bu yapılan dokunmatik ekranı da keşke ayrı yapsalarmış o zaman hmm bunun üstünde çalışılabilinir belki

Mehmet Uygunol
    magneta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    48 EU 018
    Edilen teşekkür: 16

Konuyu uzun süredir takip etmekteyim.
    Resimlerden gördüğüm kadarı ile bende naçizane fikirlerimi belirtmek istedim.

+++ "Üst tuşların cihaz ile bütünleşik olması araç ile birebir uyumlu olması için" denmiş, fakat ben bu görüşe katılmıyorum. Üst tuşlar araçta orijinal olarak bırakılmalı. gördüğüm kadarıyla zaten kullanılan siyah plastik orijinal teybin plastiği ile oldukça uyuşuyor. Üst tuş takımı bölmesinin bütün yapılması, her araçta aynı olmayan o bölge için oldukça sıkıntı olur bence.

+++ Cihaz ekranının dış çerçevesi bence oldukça kalın ve basit bir görüntü sergiliyor. Ekran boyutu itibariyle o çerçeve yapılması gerekiyorsa bile biraz daha tasarımına yoğunlaşılmalı ve bakınca daha minimal ve estetik bir görüntü vermesi sağlanmalı.

Umarım bu cihazın son hali tüm isteklerimizi karşılayacak şekilde oluşur ve araçlarımıza birer tane ediniriz.

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Bencede tuşlar ayrı olmalı. Değişik donanım seçenekleri ve versiyonlar var. Düğmeler sorun olacaktır. Örneğin benim aracım mylife benim aracımda bagaj açma tuşu var asr yok. Başkasında aynı versiyonda opsiyonel olarak asr alınmış olabilir. Ayrıca içeriden bagaj açma daha yaygın versiyonlar olan active ve dynamiclerde yok.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Arkadaşlar şu tuş takımıyla ilgili olarak Puntolar için iki farklı tuş takımı olucakmış. En sağdaki iki tuş boş olan donanım için ve eco tuşu olan donanım için.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

mfgunes
    Ziyaretçi mfgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar ürün bügün elime geçti teybimi soktuk söketler birebir uyumlu sök tak ürünü çalıştırdık Fiat logosunda açılıyor ürün ortada büyük saat sagda navi ikonu falan sonra sayfayı İPhone gibi saga kaldırıyoruz ikinci ve üçüncü menüye giriyoruz menülerde işte ayarlar USB ipad vb gibi resimler var ürünün ekranını üst kısmına bastırılma ekran öne doğru geliyo ve cd girişi ortaya çıkıyor ürünün kutusunda geri görüş kamerasından teybi ileri çıkarmak için demirler bile çıkıyor üst tuşlar bitişik olmasa ekran sığmaz abinin görüşüd bu yönde oldu üst ışıklar çalışıyor blue me olduğu için aracımda gelen cihaz uyum sağlamadı yani blue me tuşu direksiyondaki tuş etkisiz hale geldi Kürşat beyin dediği yazılımsal oda çözülecekmiş ben ürünü söktüm blue me çalışmadı diye Servisi'nde bıraktım servislerinde emrah diye çok ilgili candan bi arkadaş var çok yardımcı oluyor blue me olmayan araç sahibi merk ediyorsa pm atsın adres vereyim gitsin baksın beğenirse alsın zaten biz ürünü sabitlemeden kontrol ettik geri görüş kamerasını falan bağlamadık ama firma sahipleri ürünle çok ilgileniyorlar ve ürünlerinin arkasında duruyorlar ben arabama olmadıgını dediğimde hemen ürünün ücretini hesabıma gönderdiler ve olusan hataları dinleyip çözüleceğini söylediler dediğim gibi görmek isteyene almak isteyene blue me olmayan aracında alabilir sorun yok

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı mfgunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ürün bügün elime geçti teybimi soktuk söketler birebir uyumlu sök tak ürünü çalıştırdık Fiat logosunda açılıyor ürün ortada büyük saat sagda navi ikonu falan sonra sayfayı İPhone gibi saga kaldırıyoruz ikinci ve üçüncü menüye giriyoruz menülerde işte ayarlar USB ipad vb gibi resimler var ürünün ekranını üst kısmına bastırılma ekran öne doğru geliyo ve cd girişi ortaya çıkıyor ürünün kutusunda geri görüş kamerasından teybi ileri çıkarmak için demirler bile çıkıyor üst tuşlar bitişik olmasa ekran sığmaz abinin görüşüd bu yönde oldu üst ışıklar çalışıyor blue me olduğu için aracımda gelen cihaz uyum sağlamadı yani blue me tuşu direksiyondaki tuş etkisiz hale geldi Kürşat beyin dediği yazılımsal oda çözülecekmiş ben ürünü söktüm blue me çalışmadı diye Servisi'nde bıraktım servislerinde emrah diye çok ilgili candan bi arkadaş var çok yardımcı oluyor blue me olmayan araç sahibi merk ediyorsa pm atsın adres vereyim gitsin baksın beğenirse alsın zaten biz ürünü sabitlemeden kontrol ettik geri görüş kamerasını falan bağlamadık ama firma sahipleri ürünle çok ilgileniyorlar ve ürünlerinin arkasında duruyorlar ben arabama olmadıgını dediğimde hemen ürünün ücretini hesabıma gönderdiler ve olusan hataları dinleyip çözüleceğini söylediler dediğim gibi görmek isteyene almak isteyene blue me olmayan aracında alabilir sorun yok
    Fatih tuş takımı ne durumdaydı , sende sorun çıktımı ?

mfgunes

Tuş takımının ışıkları yanıyor üst tuşların yazı karekteri değişik biraz büyük tuşlar tabi orjinal gibi değil ama orta seviye

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

ürün kalitesi nasıl ? dokunmatik ve ekran görüntüsü
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Üst bölüm sabit kalmazsa ve yazı karakteri mevcuttaki orjinali gibi olmazsa almaktan vazgeçenlerdenim. Üst bölümün değişmesi çok anlamsız geliyor. Sonuçta orjinal teybi çıkarttığınız zaman üst kısım sabit kalıyor alt kısım kızaklı olduğundan geliyor diye biliyorum.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı ekartoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst bölüm sabit kalmazsa ve yazı karakteri mevcuttaki orjinali gibi olmazsa almaktan vazgeçenlerdenim. Üst bölümün değişmesi çok anlamsız geliyor. Sonuçta orjinal teybi çıkarttığınız zaman üst kısım sabit kalıyor alt kısım kızaklı olduğundan geliyor diye biliyorum.
    Herkesin ortak sorunu ama bu şekilde üretmeye kararlılar.

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin ortak sorunu ama bu şekilde üretmeye kararlılar.
    Satış rakamı olarak istenilen seviyeye gelemezler o zaman. Emeklerine de yazık olur ticari olarak da sıkıntı olur. Sonuçta 1000 küsür TL'lik bişey az uz değil.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı ekartoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satış rakamı olarak istenilen seviyeye gelemezler o zaman. Emeklerine de yazık olur ticari olarak da sıkıntı olur. Sonuçta 1000 küsür TL'lik bişey az uz değil.
    Zaman , emek ve para kaybı olacağını ben söyledim onlara ama fabika karar almış bi kere. Bizim istediğimiz şekilde olunca ekran sığmaz denmiş. Ekran zaten yine tuş takımın altında bitiyor. Üst bölüme taşmıyorki. Bence yapılabilirdi ama adamlar yapmış artk.

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Fotoğraflarda üst tuş bölümü çok yan sanayi gibi duruyor. Yazı fontundan da olabilir ama hoş durmuyor. Tüm görselliği bozuyor. Çok istediğim bişeydi böyle bişey ama talep edilenleri dikkate almazlarsa o para verilir mi bilemiyorum.

mfgunes

Yazı karekteri değişmez zannetmiyorum

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı mfgunes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazı karekteri değişmez zannetmiyorum
    Peki size bir soru. Siz canlı canlı denediniz gördünüz. Video fotoğraf bazen yanıltır. Satın alıp yeni üretilen cihazı kullanmayı düşünüyor musunuz?

mfgunes

Ben orijinale devam edecem açıkcası nedeni hem bende hifi ve blue me var açıkcası bunları orjinal teyp kadar destekleyeceğini düşünmüyorum o yüzden orijinale devam edecem ankaradasın adresi vereyim bi git bak istersen

fatih ileri
    fetih3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    34EC3157
    Edilen teşekkür: 10

Daha once dedigim gibi gaziosman pasadaki fiat goker de var gelmis fotosunu cekip garaja koydum bakiniz fiat sormadim

mfgunes

Bu kutu gibi bi kutuda gelmedi ürün bana acaba başka bi firmamı bu yoksa bu puntonun değilde bravonun cihazımı puntoyu isteyince elimize daha gelmedi falanmı denir acaba

21. 18/02/2013, 11:49

Sebep
    Ticari ilanlarınız için "Erdi YILMAZ" ile irtibat kurunuz.

22. 18/02/2013, 12:26

Sebep
    Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.

23. 19/02/2013, 21:16

Sebep
    Ticari ilanlarınız için "Erdi YILMAZ" ile irtibat kurunuz.

Yer imleri

Yer imleri