Sayfa 10/18 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon
351 sonuçtan 181 ile 200 arası

Konu: City Direksiyon Hatası Mahkeme Evrağı

tugrul candemir
    uzunsamsun81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 8

merhabalar, bende de aynı sorun var, servisi aradım, paranızı alamayacağınızı garanti ederim dedi, gelirken mahkeme evraklarıyla geleceğimi söyleyerek kapattım ama şu an sitede sadece osman gök beyin mahkeme kararı açılıyor, onun durumu da bizden farklı, kendisi direk aracın parasını almaya hak kazanmış. diğerleri sanırım zaman aşımına uğramış, açılmıyor. elinde mahkeme evrakı olanlar özelden vs. iletebilir mi?

düzenleme: buradan da 1 tane bulabildim, gemlik'ten bir mahkeme kararı. ihtiyacı olan varsa bunu kullanabilir. elinde daha güncel evrak olan varsa memnun olurum.
    Konu uzunsamsun81 tarafından (11/09/2014 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: ek düzenleme yapıldı

TAMER ÇETİN
    napcann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 TMR 56
    Edilen teşekkür: 0

Sefaköyde tamer usta direksiyon yağ kaçaklarını direksiyon titremelerinin elektonik eps lerini direksiyon ses gürültülerini direksiyon agırlaşmasını ve fabrikasyon direksiyon agırlığını bile yumuşatma garantisi servisimizde araçlarınızın arızası yag basınç oranları direksiyonunuzun ne derecede emniyetli olup olmadıgı uzman ekiplerimizce kontrol edilmektedir 0 539 255 09 71

alim şimşek
    alimsimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34du4230
    Edilen teşekkür: 1

MERHABA
    arkadaşlar bende forum a yeni katıldım
    2005 punto araç sahibiyim bu forumda ne yazıyorsa aynılarını yasadım artık fiattan nefret ediyorum....

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ALPER alper
    alperduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

Bilgilendirme Konusu Fiat kapıya konulacak marka değilsin

2004 punto aldım bir hata sonra aynı sorun aracın kılomtresini satanlar düşürmüş fiata gittim araç 10 yıl boyunca serviste bakım görmüş bir yıldır servise girkiyor FİAT müşteri temsilciside serviste 3000 liraya yapılacağını ve aracın servise bağımlı olmamasını gerekçe gösterdiler, FİAT seni alacağıma 75 model reno alırım bundan binkat iyidir. Yazıklar olsun 30 aya sıfır faizmiş alıp başınızı belaya sokmayın canınızı yoldamı buldunuz!!!

ALPER alper
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

Alıntı alimsimsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MERHABA
    arkadaşlar bende forum a yeni katıldım
    2005 punto araç sahibiyim bu forumda ne yazıyorsa aynılarını yasadım artık fiattan nefret ediyorum....
    Ben canımdan bezdim arabaya binmeyi bırakın gördükçe beynime kan sıçrıyor

ALPER alper
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

Alıntı hcaner75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sorunu yaşayan çok insan var herkes üzerine giderse fiat çözmek zorunda kalacaktır.
    ben artık arabayı kalabalık bir yerde çıldırıp yakarım herhande!!!

ALPER alper
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz

Alıntı delphinus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    City motoru arızalılar klubüne ben de katılıyorum. Bugün fiat müşteri hizmetlerini aradım, sorunumu anlattım. Yetkili bir servisle görüşüp tekrar aramamı istediler. Yetkili servisle konuştuğumda aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren 84 ay içinde ücretsiz değişim yapıldığını söylediler. Benim aracım şu an 88 aylık servis maalesef bişi yapamayız isterseniz tekrar müşteri hizmetlerini arayın dedi. 84 ay olayı için ne yapabilirim? tavsiyesi olan var mı?
    tek tavsiyem biryerde buluşup allah günah yazmasın diyip alın terimizi ya denize atacağız yada benzin döküp yakacağız, illallah dedirttin fiat

murat topal
    kpunto1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Benimde arac 2004 model bu ariza soguk havalarda daha cok oluyor. araba bu bozulur vs buna itirazim yok benim kizdigim fiat kronik hatayi kendi beceriksizligini menfaate cevirmeye calisiyor ve ne tutarsa hesabi is yapiyorlar 2000 3000 arasi ucret cikiyor. aslihan turkoglu isimli musteri temsilcisi bana telefonda ne yalanlamalar yapti bu sitede ve diger sikayet sitelerinde yazilanlar yalan spekulasyon dedi fakat bu sitede yetkili servis calisanlarinin da mesajlari var. Allah yardimcimiz olsun...

serhat bayram
    galatasaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 5

Arkadaslar bende merak ettigim biseyi sorayim aracimi 2. El aldim 75 binde almistim smdi 85 binde 60 bine kdr servis bakimli adam dosyalamis araci alirken bana verdi faturalari.plakayi ben deitirdim Allah gostermesin city arizalandi bu araci uctetsiz arizasni giderirlermi?

murat topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı galatasaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende merak ettigim biseyi sorayim aracimi 2. El aldim 75 binde almistim smdi 85 binde 60 bine kdr servis bakimli adam dosyalamis araci alirken bana verdi faturalari.plakayi ben deitirdim Allah gostermesin city arizalandi bu araci uctetsiz arizasni giderirlermi?
    2500 3000 lira ucret isterler sonra pazarlik yaparlar sansin varsa belki ucretsiz degisirler...

cem bahadır kofoğlu
    cembahadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

kardeşim yazıyorsunuz kimse city arızasına para ödemeyecek diye mahkeme kararıyla para mı geri aldım diyorsunuz ama ne bi evrak gönderiyorsunuz ne bi yazı bare kararı bizlere de yollayında bizde arızayı ücretsiz yaptıralım.

murat topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı cembahadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim yazıyorsunuz kimse city arızasına para ödemeyecek diye mahkeme kararıyla para mı geri aldım diyorsunuz ama ne bi evrak gönderiyorsunuz ne bi yazı bare kararı bizlere de yollayında bizde arızayı ücretsiz yaptıralım.
    Servisler evrak vermiyormus bende bir tane var arkadas paylasti ucretsiz olduguna dair. mahkeme kararida var forumda. araciniz kac model

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cem bahadır kofoğlu
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

valla aracım 2006 model ama mecburen karşılamaları gerekiyor.
    ama bi ücretsiz evragı olsa işim daha da kolaylaşıcak.
    eger mümkünse sizde ki evragı bana yollarsanız ornek olarak onlara sunarsam değiştirebilirim.
    bi de forumda mahkeme kararını bulamadım nerede acaba.
    bana evragı mail atarsanız sevirim
    fishman.61@hotmail.com

murat topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı cembahadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla aracım 2006 model ama mecburen karşılamaları gerekiyor.
    ama bi ücretsiz evragı olsa işim daha da kolaylaşıcak.
    eger mümkünse sizde ki evragı bana yollarsanız ornek olarak onlara sunarsam değiştirebilirim.
    bi de forumda mahkeme kararını bulamadım nerede acaba.
    bana evragı mail atarsanız sevirim
    fishman.61@hotmail.com
    https://forum.grandepuntotr.com/city...arsilandi.html bu sayfada var sizde bundan sonraki sureci paylasirsaniz sevinirim banada hep indirim teklif wdiliyor yinede cok masrafli

b k
    touareg126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum şuan Balıkesir Fiat Karahallılar a gittim 2.600 tl masraf çıkardılar kronik arıza falana dedim umurlarında bile olmadı.

SERDAR kayacık
    ucanlaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Ben de an itibari ile aynı durumdayım.Toplu mahkemeye verelim.Belki masraf azalır ve sesimiz daha gür çıkar..

DOĞAN KAPLAN
    dkaplan025 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SP 780
    Edilen teşekkür: 12

bu sorun bendede var dkaplan025@hotmail.com adresine belge ulaştırmanız mümkün mü?

cem bahadır kofoğlu
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

arkadaşlar city arızam hayla yapılmadı 2650 tl fatura çıkarıp %15 ni karşılıyorlar ilk 02,02,2015 de kayıt açıldı daha az önce tekrar aradım lanet olası firma geri dönüş bile yapmıyor eğer gelişme olursa buraya yazıcam mutlaka bilgilendirme yapılacak benim gibi mağdur olanlara yardımcı olmak için her şeyi yazarım buraya sizlerde bilgi alırsanız mutlaka paylaşın.
    BEN EN SONUNDA EYLEM YAPICAM CİTY MOD ARIZA SIKINTISI YAŞAYANLARI TOPLAYIP MÜDÜRLÜK ÖNÜNE GAZETE VE TV LERİ ÇAĞIRIP KAMERALAR KARŞISINDA EYLEM YAPICAM Kİ NE KADAR LANET BİR FİRMA OLDUĞUNU TÜM TÜRKİYE ÖĞRENSİN VE PAZAR PAYI DÜŞŞÜN.

metin kocaer
    74metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    74

arkadaşlar bu sorun fiat ın başını yakacak avrupada bu araçlar toplanıp değiştirildi bizde halen diretiyorlar bende 1 haftalık yoğun telefon ve mail trafiğinden sonra ücretsiz yapılması için randevu aldım size tavsiyem fiat facebook sayfası fiat internet sayfası şikayetvar.com sitesi ve müşteri hizmetleri ni yoğun telefon ve mail trafiğine tutmanız ben bu şekilde ücretsiz yapılması için hak kazandım zatende hakkımız.............

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Çok güzel tebrik ederim. Yapılması gereken de bu işte malını ürettin sattın arkasında dur insanlar zaten bu arıza yüzünden bu araçlara güvenilmez gözü ile bakıyor direksiyon sertleşiyor kaza yaparım korkusu ile arabaya binmek istemiyor.

Sayfa 10/18 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon