Sonuçlar: Buluşmayı Nerde Yapmayı Uygun Görürsünüz??

Katılımcı sayısı
42. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tekirdağ

15 35.71%
  • Lüleburgaz

8 19.05%
  • Çorlu

19 45.24%
Sayfa 24/26 İlkİlk ... 420212223242526 SonSon
515 sonuçtan 461 ile 480 arası

Konu: 16 Mayıs Trakya Buluşması(Tekirdağ)

ALİ ASLAN
    sancak26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 207

fotolar harika, hele o minyatür gp yeni doğmuş çok sevimli.
    katılan herkesin tekerine yüreğine sağlık.

mete tanergüçlü
    no_fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 125

cumartesı gecesı halı saha maçı bana pahalıya patladı koca şişmiş dikiş atılmış bır burun kan oturmuş goz torbaları kocaman bır sargı kırılmadıgınamı sewıneyım bu yuzden bu guzel we hep olmak ıstedıgım buluşmayı kacırdıgımamı üzüleyım anlamadım cok guzel bı bulusma olmus fotolardan gordugum kadarıyla ne mutlu orda olanlara bı dahakı sefere olmak umıdıyle hoş kalın...

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun mete abi artık olan olmuş ama üzülme bu buluşmalar böyle 1 taneyle kalmaaazz devamı mutlaka gelir

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Coşkuncum yanlış görmüyorsun ogün AYRAN içtik aydan hanım bira var içeride fıçı senin için hazır dedi ama ne fıçı görebildik nede bira ama sözleştik Rakı Muhabeti yapacagız birgün gerçi hoş sen yine aramızda bulunamazsın sanırım bulunsanda içemezsin yenge sopalar seni valla ama istanbula döndügümde şişenin dibini gördük yinede güzel bir gündü arkadaşlar hepinize teşekkürler aramızda olamayanlar çatlasın patlasın bir daha ki buluşma daha güzel olacak COŞKUNDA aramızda oalacagına söz verdi bir dahaki buluşma için ama kısmet diyelim çünkü COŞKUN bu ne zaman ne yapacagı belli olmuyor sözüm ona sözünü unutmasın TEKİRDAG grubu aramızda olacak ilk buluşmada onları fazla yormamak adına AVRUPA yakasında bir buluşma düzenleyelim buluşma yerleri konusundada ANKET yapalım derim herkez tercihini yapar netice ona göre belirlensin herkeze saygılar...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

atmaca615

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkuncum yanlış görmüyorsun ogün AYRAN içtik aydan hanım bira var içeride fıçı senin için hazır dedi ama ne fıçı görebildik nede bira ama sözleştik Rakı Muhabeti yapacagız birgün gerçi hoş sen yine aramızda bulunamazsın sanırım bulunsanda içemezsin yenge sopalar seni valla ama istanbula döndügümde şişenin dibini gördük yinede güzel bir gündü arkadaşlar hepinize teşekkürler aramızda olamayanlar çatlasın patlasın bir daha ki buluşma daha güzel olacak COŞKUNDA aramızda oalacagına söz verdi bir dahaki buluşma için ama kısmet diyelim çünkü COŞKUN bu ne zaman ne yapacagı belli olmuyor sözüm ona sözünü unutmasın TEKİRDAG grubu aramızda olacak ilk buluşmada onları fazla yormamak adına AVRUPA yakasında bir buluşma düzenleyelim buluşma yerleri konusundada ANKET yapalım derim herkez tercihini yapar netice ona göre belirlensin herkeze saygılar...
    Abi Bu anket konusunda avrupa yakasında hem fikir olur isek nereleri ankete ekleyebileceğimizi bir görüşelim ben yada başka bir arkadaş yada sen fark etmez artık bir konu açıp anketi yayınlayalım bakalım noluyor hep beraber görelim yanlışmıyım?

emre arslan
    petrolcü trakya_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 150

çok gzl bi gun olmuss gelemedık inş.. bidakine bi aksilik çıkmazda buluşurrz

AYDAN AYDIN
    aydana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34EN349
    Edilen teşekkür: 8

merhaba,
    eee üye olmadan olmaz değil mi? buluşmaya katılan ve bizlere HALİÇ OTO ekibine teşekkür eden herkese çok çok çoook teşekkür ederim...sizlerin ilgisi ve sıcaklığı çok keyif verdi..inşallah bundan sonrakiler de görüşmek üzere diyorum...
    AYDAN

9. Bu mesajı için 5 kişi aydana'ye teşekkür etti:

atmaca615

Ooooo Aydan Hanııımm Merhabalar Hoşgeldiniz Efendim Bizde Size Teşekkür ederiz herşey için kusursuz bir buluşmaydı herşey güzeldi mutlu döndük yani

AYDAN AYDIN
    aydana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34EN349
    Edilen teşekkür: 8

Mutlu

selam..bir sonrakilerde daha da güzel olacak emin olun ama en kısa sürede yeni buluşmada ben yine aranızda olmaktan keyif alıcam...kurtulamayacaksınız bendeeeeeen
    bu arada orçun sizlerinde katıldığı gibi çok iyi bir arkadaş çok iyi bir dosttur...

12. Bu mesajı için 3 kişi aydana'ye teşekkür etti:

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

eveeeet;oncelıkle dunku bulusmada emegı gecen herkeze sevgılı orcun arkadasıma halıc oto ekıbımne ve trakyalı punto sever arkadaslara bu guzel organızasyonu yaptıkları ıcın vede bızlerı agırladıklerı ıcın cok cok tesekkur ederım.gercekten cok guzel ve keyıflı bır gun gecırdık hersey herkez cok guzeldı inşallah bundan sonrakı bulusmalarda hep bırlıkte oluruz ve katılım artar punto kardeslıgı buyur.sercan kardesımle resımlerı koyan arkadaslarada ayrıca tesekkur ederıom her bır kare bırbırınden guzel cekılmıs emeklerınıze saglık dıyorum tekrardan gorusmek dılegıyle.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay Güldalı
    ExTReMe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 127

VEeeeeee gp farkııı Herkese çok çok teşekkürler güzel buluşmaydı Haliç oto ya Aydan hanıma Orçun abime ve tüm herkese Çok teşekkürler ediyoruz çok eğlendik süper geçti yakında yeni buluşmalarımızla görüşmek dileğiyle

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Güzel bir buluşma olmuş, fotolar da çok güzel,

Katılanlara, emeği geçenlere teşekkürler...

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Alıntı no_fear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cumartesı gecesı halı saha maçı bana pahalıya patladı koca şişmiş dikiş atılmış bır burun kan oturmuş goz torbaları kocaman bır sargı kırılmadıgınamı sewıneyım bu yuzden bu guzel we hep olmak ıstedıgım buluşmayı kacırdıgımamı üzüleyım anlamadım cok guzel bı bulusma olmus fotolardan gordugum kadarıyla ne mutlu orda olanlara bı dahakı sefere olmak umıdıyle hoş kalın...
    Çok çok geçmiş olsun mete abi canın saolsun bir dahakine inşallah...
    Bu arada çekiliş düzenleyip çam sakızı çoban armağını hediyelerini bizlere dağıtan (bişe kazanamasamda ) GÜNER TUNİNG' e de teşekkürler...
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

18. Bu mesajı için 2 kişi PLaTiNuN'ye teşekkür etti:

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Alıntı no_fear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun mete.. Acil şifalar dilerim....

Aydan hoşgeldin aramıza....

Evet arkadaşlar gerçekten çok güzel ve özel bir gündü.. Sağolun varolun.. Yeni buluşmalarda tekrar beraber olucaz. Valla ben Trakya Grubundan olarak nerde ve nezaman bir organizasyon olursa ölüm kalım mazeretim haricinde oradayım tabiki aydan hanımıda peşimden sürüklüyeceğim..
    Daha çok katılımlı ve eğlenceli bir organizasyon yapıcaz hepberaber arkadaşlar.

Bu arada resimleri .rarladım şuanda rapidshare'e upload ediyorum.. Oradan herkez indirir.. Diğer ellerinde resim olan arkadaşlarda benim yaptığım gibi yaparsa güzel bir arşivi olur herkezin...

Sevgi ve Saygılarımla....

Arkadaşlar link'i veriyorum;

https://rapidshare.com/files/3885410...asae_.rar.html
    Konu WiSTaRiA tarafından (18/05/2010 Saat 02:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link Eklemesi Yaptım...

20. Bu mesajı için 2 kişi WiSTaRiA'ye teşekkür etti:

21. 18/05/2010, 02:13

özhan şener
    evo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    59PE561
    Edilen teşekkür: 5

Arkadaşlar yeni buluşma yerimiz olarak çatalca taraflarını öneriyorum.Çok güzel çiftlikler varmış.Bir arkadaşım resimlerini yollayacak,sizlerle paylaşacagım....

soner sen
    whitegold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34JYB70
    Edilen teşekkür: 540

mete cok gecmıs olsun arkadasım ınşallah bıdakı bulusmalarda senı aramızda goruruz Allah acıl sıfalar versın

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat KOCA
    EviLDoeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 42

Alıntı evo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni buluşma yerimiz olarak çatalca taraflarını öneriyorum.Çok güzel çiftlikler varmış.Bir arkadaşım resimlerini yollayacak,sizlerle paylaşacagım....

Özhan abi buluşmaları tadını aldın hemen yenisi istersin tabi...
    abi biraz zaman geçsin bence malum yakın zamanda sınav dönemleri falan başlayacak gelemeyen arkadaşlar olabilir ama 2. trakya buluşmasını tabiki iple çekiyoruz

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Evet biraz zaman geçsin arada özlemler olsun arkadaşlar.. Merak etmeyin 2nci Trakya buluşması daha güzel ve özel olucak arkadaşlar...

özhan şener
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    59PE561

tarihlere baktıgımda bu buluşmanın 2 ayda organize oldugunu görüyorum.Bence şimdiden yeni buluşmanın organizasyon çalışmalarına başlamalıyız.Anca........

özhan şener
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    59PE561