Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 21 ile 33 arası

Konu: Servismi haklı ben mi?

VEYSEL KIRICI
    pusat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi servise gittiniz acaba?...
    malatya oto zaten malatya da tek bi yetkili servis var.

VEYSEL KIRICI
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servis hatalı bu konuda,değişen parçalar garantiden değil kaskodan değişmiş,yani ücretli değişim yapılmış,bu durumda 2 sene işçilik ve yedek parça garantisi var klimanızda,
    üzerine giderseniz hakkınızı alırsınız...
    onarım kaskodan yapıldı çünkü aracın altı darbe almıştı yani ön tamponun sağ alt köşesinden ama konunun en başında söylediğim gibi klima komprosörünü deyişmemişler sadece komprosör hortumu yırtılmıştı onu klima yağını ve gaz basmışlardı,zaten birinci ve ikinci gitmemdede sadece gaz bastılar sorun yok diye beni gönderdiler yada başlarından savdılar.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sizi ankaradaki bir opel servisine götüreyim yemin ediyorum hayatınızda bir daha opel araç almazsınız. iyiside var kötüsüde var. ankara kavaklıdere mesela. her servis müslüm abi gibi olsa hiç bir sıkıntı olmayacak
    Can hangı servıs bu nerede opel
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

tofaş merkezi arayın bombardımana tutun ayrıca facebookta fiat türkiyeyi beğenip bu konu ile ilgili mesajlar yazmaya başlayın seve seve ssss yapmak zorunda kalacaklardır usta ayrıldı işten bizene anlayışı ne terbiyezislik öyle şey mi olur parça garantisi var baştan yapacaklar başka yolu yok.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sizi ankaradaki bir opel servisine götüreyim yemin ediyorum hayatınızda bir daha opel araç almazsınız. iyiside var kötüsüde var. ankara kavaklıdere mesela. her servis müslüm abi gibi olsa hiç bir sıkıntı olmayacak
    aynı dediğin gibi can bende onu anlatmaya çalıştım servis var servis var..

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Dostum bence ara fiat müşteri hizmetlerini bakalım sana ne diyecekler, hatta belirt bu iş çözülmez ise yetkili mercilere müracattabulunacağım de, birde forum sitesinde puntocularla fikir alışverişinde bulunuyorum, bu sizin pek menfaatinize olmayabilir de , bakalım nolcak

VEYSEL KIRICI
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

Arkadaşlar öncelikle ilginize ve konuya gösterdiğiniz hassasiyete çok teşekkür ederim,zaten forumu 1,5 yıldır takip ediyorum burada gördüklerim arkadaşlarımızın yaşadıkları ve başlarından geçen olayları okuyunca bende bu işin üstüne gitmeye karar verdim,inanın salı günü serviste sizler yanımda olsaydınız beni daha iyi anlardınız,o usta şu nun la görüş o bununla görüş şunu yap bunu yap falan filan cevap vermiyorlar yada veremiyorlar yanımdan kaçıyorlar zaten ben orda anladımki ben haklıyım çünkü hiç biri bana tam olarak net bi cvp vermedi.zaten ben servisin kapısında daha arbamın koltuğuna oturur oturmaz müşteri hizmetlerini aradım,sonra bana msjla döndüler konuyla ilgileneceklermiş falan filan.bakayım ordan çıkacak sonucu bekliyorum.ararlarsa sizinle paylaşacam zaten.müşteri hizmetlerinden olumsuz bi sonuç çıkarsa tüketici hakları falan silsile yolunu izleyeceğiz.

VEYSEL KIRICI
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum aracımın sorunu halloldu.nasıl derseniz fiattan vede tüketici heyetinden bir sonuç çıkmadı çünkü ben aracımı servisten aldıktan sonra klima şikayetinden götürdüğüm zaman 2 yada 3 götürmemdede bana iş emri açmamışlar hal böyle oluncada hiç bir yasal dayanağım kalmadı hem genel merkez hemde tüketici heyeti benden şikayetimle ilgili götürdüğüm iş emirlerini istediler bende servise sorduğumda yok bizde iş emri dediler.neyse yaz girişidir gideyim klimamı yaptırayım dedim artık çıkma yada yeni bir tane komprosör almayı gözden çıkarmıştım.sanayide bir klimacıya gittim sorunumu anlattım neyse aracımı bosch marka bir klima cihazına bağladılar cihazda aracımda klima gazı normal çıktı,ama klima yağı hiç yoktu.usta klima hortumun yırtıldığı zaman klima yağında boşalmış servis hortumun yenisini takmış ama yağı eklememiş dedi.neyse ben anlamıyorum ama klima komprosörünün durumuda çok iyi dedi bağladığı cihaz öyle gösteriyormuş yani anlayacağınız 40 lira verdim komprosore yağ bastı ve mevcut gazını vakumlayıp tekrardan bastı ,2 gündür klima ful açık şuana kadar hiçbir sorun yok soğutmasıda çok güzel.1240-40=1200 tl ))

Onur Ö.
    Kablonet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 60

işte servisin anladığı bu kadar. Biz anlamıyoruz ya kompresör bozuk diye yutturmaya çalışıyor.. ayıp günahtır ya.

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Servisinden servisine değişiyor ilgi,alaka,bilgi ve tecrübe.Ama şunu söyleyeyim FIAT Genel Merkezinde çok fazla umrunda değil müşterilerin bu sorunları hatta müşteriye yalan söylemektende geri kalmıyorlar Genel Merkezdekiler.FIAT markasının piyasadaki adının iyi anılmamasının tek suçluları Genel Merkezde bu karekterde çalışan insanların olması ve bazı Servislerdeki bilgisizlik ve ilgisizliktir.Açıkçası FIAT bu yüzden çok şey kaybediyor ve etmeyede devam edecektir ki benim aracımdaki sorunlara karşı yaklaşımlarını duyan 3 arkadaşım FIAT almaktan vaz geçti.Kendileri bilirler,onların umrunda değilse insanlarında araba almak için seçeneği çok fazla kendileri kaybeder.

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Sadece arıza tespiti için istedikleri parayı görünce ne kadar ... olduklarını anlıyorsunuz zaten.
    biz gp'yi çok sevdik

VEYSEL KIRICI
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

arabanın klima arızası giderilince denemek için klima açık 1 saat falan araba ile gezdim baktım klimada sorun yok hemen tlfna sarıldım fiat müşteri hizmetlerini aradım adımı vede plakamı söyleyip daha önceden bir şikayetim olduğunu sorunun serviste komprosor arızası dedndiğini falan filan sıraladım,neticeyide söyledim tlfnu kapattım.beni sadece amam sadece 3 dakika içinde tekrar aradılar... sonuç siz arabanızın klimasını dışarda yaptırdığınız için biz birşey yapamayız,tabi bende hanımefendi fiat servisine götürdüm 1240 lira masraf çıkardılar ve komprossor deyişecek dediler,ama benim arabamın komprosörü falan arızalı deyilmiş sadece yağı yokmuş.. cevap beyefendi yapacak birşey yok siz aracınızı dışarda yaptırmışsınız...yuh artık.

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Gittiğinde de yüzüne bakmazlar üstüne üstlük, Mercedes'e binmiyoruz çünkü biz
    biz gp'yi çok sevdik

Sayfa 2/2 İlkİlk 12