Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: BJK-FB Mac Sonucu

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Standart BJK-FB Mac Sonucu

Bir Fenerbahçeli olarak taraftarı olduğum takımı tebrik eder,Tüm BEŞİKTAŞ lılara da geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Ferrarinin çirkefliklerine rağmen ezici bir galiyet aldığımız için çok mutluyum.
    Büyük heveslerle alınan Portekizlilerin Max oynadığı dakika sayısı 30 dk.İlk yarının son 14 dakikası ve 2.yarının ilk 15 dakikasın da BJK en iyi futbolunu oynadı.Ama Kaptanımız ALEX ilk yarı adını duyurmasa bile 2.yarı ben burdayım dercesine hat-trick yapmayı başardı..

Tekrardan Tüm Fenerbahçe'li Futbolcuları Tebrik eder ve Beşiktaş'lı oyunculara,camiaya ve taraftarlara geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Konu emrequzel tarafından (20/02/2011 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Böyle rezil bir defansımız oldukça daha çok 4 atarlar.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

4. Bu mesajı için 2 kişi USTA'ye teşekkür etti:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Türkiye ligini artık takip etmiyorum.Çünkü hiçbir takım gerçekten iyi futbol oynamıyor.Bizim ülkemizde futbol artık günü kurtarma oyunu olmuş.18 takım içinden ileriye dönük herdefleri olan bir tane takım göremiyorum.Geçen seneye kadar hiçbir maçın özetini kaçırmayacak derecede fanatik bir izleyiciydim ama artık görüyorum ki bizim büyük dediğimiz takımlar sadece bize büyükler.Aslında büyüklükle hiçbirisinin alakası yok.Avrupa kupalarında takımlar düzeyinde ve milli takımlar düzeyinde başarımız ortada.O yüzden Fb şampiıyon olmuş Ts,Gs veya Bursa şampiyon olmuş hiç umrumda değil.Gelecek yıl Avrupa kupalarına katılacak takımların durumunu da şimdiden tahmin ediyorum.Şamp ligine doğrudan katılacak takımız 6 maç yapar gelir.2. olan ön elemede elenir.Uefa kupasındaki takımlarımızın belki 1-2 si gruplarda oyalanır veya 1 tur atlar.Sonuç olarak Nisan ayı gelmeden avrupada takımız kalmaz.Valla arkadaşlar zorunuza gitmesin ama durum gerçekten bu.Orada parayı götüren birçok futbolcunun takımın hedefleri ve başarısının umurlarında olduğunu düşünmüyorum.Zaten böyle giderse artık maçlara gelecek seyirci de bulamazlar.Neyse çok uzattım kalın sağlıcakla...

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

bakalım bunu neye bağlayacak bjk'liler...tebrikler FB.
    www.antflame.com

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

ferrari sağolsun...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

ne beşiktaşlıyım ne de fenerbahçeli ama almeida kazması o golü atsaydı. maç daha farklı olurdu... ferrarri yapmaması gereken bir hareket yaptı. maç fenere döndü...

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Eser abi atsaydılarla olsa bu iş ohooo niang kacırdı dia kacırdı ilk yarı karsı karsıta 4 gol gitti ona bakarsan FENERBAHÇE ' nin.Sonucda hakeden kazandı diye düşünüyorum.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

emre ben tarafsız yorum yaptım.. ama gerçekten o gol olsaydı. farklı olurdu...fenerbahçe hakkıyla kazandı ama bunda almeida ve ferrarinin katkısı çok...

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Tarafsız yorum yaptıgını biliyorum abi. Ama dediğim yaa ilk yarı bizimde kacırdıgımız goller gercekten gol olsaydı bu mac farka giderdi buna eminim. ilk yarı sadece 5 olurdu. Ama bizim onda gözümüz yok.güzel sonuçla aldık macımızı.Ama hakemıde tebrik ederim ne zaman bu Lugano ya yapılan hareketleri görücek diye.Ferrari resmen elense çekti Lugano ya görmedi her ne kadar maçdan enstante leri izlerken tebessüm ediyorsak bunlar futbolda olmaması gereken şeyler bence. Her ne kadar bugün Fenerbahçe kazansa da Avrupa top oynayacak kapasitesi olduğunu düşünmüyorum bir Fenerbahçe li olarak..

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

baslık fb nasıl kazandı olmalıydı.... o gol olsaydı farklı olurdu yazan arkadasa bıle cıkısmıs baslıgı acan guzel yendınız.. sudan cıkmıs ak kasık lugano yıne yaptı yapacagını.... anladın sen onu....... macları bır takım saıbelerle kazanınca hos olmuyor... keske cok az hakem hatasının oldugu bır mac olsaydı (ıkı takım ıcınde) penaltı pozısyonu ıcın karar su olmalıydı... pozısyonda ılk faulu yaptıgı ıcın bjk lehıne faul, dırsek attıgı ıcın ferrarıye kırmızı kart... besıktasın sorunu... mac sogutmayı bılen mal futbolculardan bızde hıc yok.....10 dakıkada 3 gol... q7 sahadayken zaten 10 kısı gıbıyız zatı muhterem yarı sahadan berıye gelmıyor... skoru koruyup kapansak belkı bu sonuc cıkmazdı ama dedımya bızde ole mal topcular yok allaha sukur...
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Bu konuyu ne ortamı germek için açtım nede baska bir sebeple.Kimseye çıkışma filan da yok ve bu Eser abime hayatta olmaz Kendisine saygım sonsuzdur. Herkesin görüş açısı kararları farklıdır. Emin olun Sizden daha fazla Luganonun oynadığı maçları izlemişimdir.Lugano evet sudan çıkmış ak kaşık değildir.Yeri geldiğinde oda çirkeftir.Ama şunu söylicem sizdeki o portekizlilerin bjk ye bi yararı olmıcak kaatindeyim.Nedenide benim görüşüm adam ayırmaları takımda.Birçok pozisyonda guti-almeida-quaresma-simao kendileri oynuyorlar.yanlarında daha müsait olan baska futbolcular varken kendi aralarında döndürüyorlar topları.Bunu ben böyle farketmiş olabilirim.Ama çok benciller gibi geldi bana. Ben gelirim paramı alır giderim arkadas dercesine oynuyorlar takım oyunu yapmıyorlar.Ortamı lütfen gericek veya atışmalara sebep olacak yorumlar yazmayınız. Geyikler illaki dönecektir bu normaldir.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

bu hakemlerle alınan her galibiyet şaibelidir! şu bi gerçek fenerbahçenin şampiyonluğu için düğmeye basıldı trabzonda buna dahil kazandığı penaltılar incelenirse daha net anlaşılır.
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı emrequzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu ne ortamı germek için açtım nede baska bir sebeple.Kimseye çıkışma filan da yok ve bu Eser abime hayatta olmaz Kendisine saygım sonsuzdur. Herkesin görüş açısı kararları farklıdır. Emin olun Sizden daha fazla Luganonun oynadığı maçları izlemişimdir.Lugano evet sudan çıkmış ak kaşık değildir.Yeri geldiğinde oda çirkeftir.Ama şunu söylicem sizdeki o portekizlilerin bjk ye bi yararı olmıcak kaatindeyim.Nedenide benim görüşüm adam ayırmaları takımda.Birçok pozisyonda guti-almeida-quaresma-simao kendileri oynuyorlar.yanlarında daha müsait olan baska futbolcular varken kendi aralarında döndürüyorlar topları.Bunu ben böyle farketmiş olabilirim.Ama çok benciller gibi geldi bana. Ben gelirim paramı alır giderim arkadas dercesine oynuyorlar takım oyunu yapmıyorlar.Ortamı lütfen gericek veya atışmalara sebep olacak yorumlar yazmayınız. Geyikler illaki dönecektir bu normaldir.
    portekızlıler konusunda sadece q7 yı tutmuyorum ... q7 bugune kadar gordugum en bencıl futbolcu.... sekıl var sonuc yok...
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hakemlerle alınan her galibiyet şaibelidir! şu bi gerçek fenerbahçenin şampiyonluğu için düğmeye basıldı trabzonda buna dahil kazandığı penaltılar incelenirse daha net anlaşılır.
    o pozisyon penaltı değilmiydi ondan önce ferrari corner kullanırken lugano yu boynundan tutup indirdi oradada penaltı olması gerekirdi

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan oynanan Futbola bakarsanız Türkiyede'ki Şampiyonluğu hakeden de Fenerbahçedir bence.İyi futbol oynuyormu hayır.Kötünün iyisi sadece.Bu hakem davaları 1 yaklaşık 1 asırdır süre gelen birşey.Değişmedi değişmezde. Ama Fenerbahçe nasıl bir güce sahip ki yok hakemi satın aldılar, yok sampiyonluk düğmesibne bastırdılar filan.Bunu anlamıyorum bende.Orta da bir delil olmadığı sürece de evet Fenerbahçe şaibeli olarak şampiyon olmuştur veya maç almıştır cümlelerine inanmıyorum. Her 2 takımda da aksam top oynayanların sayısı belliydi.Geri kalanlar vasattı zaten. Ben en çok Alex ' e şaşırdırm.İlk yarı dedim nerde bu Alex 2-3 kere duydum adını.Koşmadı bile. 2.yarı burdayım dedi ve hernekadar hızlı koşamasada oyun kuruculuğu ve bitiriciliği ile maça damgasını vurdu.Alex iyi ki varsın...!!

fatih temizer
    fatihtemizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34AF5069
    Edilen teşekkür: 44

başarılar fenerbahce...kutlarım...

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Ben şu beşiktaşlıları anlayamıyorum hakikaten sanki çok iyi oynuyorlarda hakemler engelliyor kardeşim tamam 1 maç hadi bilemedim 3-4 maçtır hakemlerin yuzunden kaybettiler ama bunlar kaybedilen her maçta hakemi suçluyorlar artık vazgeçseler iyi olur dun akşam fazlasıyla cevabını aldılar

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Ferrari su kaynattı,BJK kafilesi yolda kaldı,olay budur beyler birbirimizi kırmayalım boşyere...

Emre Güzel
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661

Aynen abi.

Sayfa 1/2 12 SonSon