Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 60.000 km bakımı 838 tl

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

6o bin bakımı 450tl ye yakın,baskı balata 350tl,extralarla 830 tutmuş,arkadaşım fiyat normal gibi farklı yetkili servislerede sorsan fiyatlar yakın olacaktır, 60bin işçilik parası ayrı (99tl yağlar ve filitreler artı diğer işçilikler genel toplamı),balata sökme takma işçilik parası ayrı (175tl) yani faturaya yağ değişim ücreti diye yazıp 17.40tl ayriyeten 99tl işçilik yazmıyorlar,karıştırmayın 99tl değişen yağların,filtrelerin,takılan kayışın yapılan ayarların genel toplamıdır.evet rakam yüksek gelebilir ama türkiyenin neresine giderseniz gidin yetkili servislerde aynı bu rakama yakın hesap çıkaracaklardır......ayrıca hakan26 nickli arkadaşım,eşiniz mercedes servisinde 2009 model bir mersedesin 60 bin bakımı ve baskı balatasının maliyetini bize söylerse,ona göre bizde yuh deriz.....

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Valla bu kadarına Turgay Şeren zamanında Ali Sami Alkış'a bişi demişti canlı yayında, o bile hafif kalıyor.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Cherokeeboy, servisin neresi?

Dün gittiğim Özkar oto normal debriyaj balatasını 450 liraya, dolayısıyla dualojiği daha da yüksek bir fiyata değiştirdiklerini söyledi. Daha önce değiştirmedikleri için fiyat ta veremediler.

Sen dualogiği 350 liraya değiştirmişsin. Bu insaflı servis neresi, söyle biz de bilelim. Yoksa bu son yetkili servis deneyimim olacak.
    Başlarım garantisine...
    Konu smartmavi tarafından (11/03/2010 Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

Alıntı hakan26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eşim mercedes servisinde çalışıyor sizi temin ederim ki mercedes araçların bakımı bukadar tutmuyor.Fiyatlara bir göz attım çok fazla,yazıklar olsun diyorum.
    abiler normal diyorsunuz neresi normal allah için alıntıyı okuyun yahu valla çok para yazık değilmi tabi bagzı arkadaşlar cok fazla ödeye ödeye düşük miktarı gördüler azmı diyorlar bilmem ama 850 tl ye adamlar cmax motor yeniliyorlar 300 tl işçilik ben daha hayatımda duymadım..

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

siz renoya gidinde servise bakın bakalım ne kadar tutuyor 60.000 bakımı 2800 tl verdik triger-yag -filitreler -aks bilyası- 4 lastik

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

diger araclar nasıl gercekten varmı guncel fiyatları bilen onlarla bi kıyaslayalım

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Alıntı muratx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz renoya gidinde servise bakın bakalım ne kadar tutuyor 60.000 bakımı 2800 tl verdik triger-yag -filitreler -aks bilyası- 4 lastik
    Bende renault 18 varken servise 1000 tl.ye yakın para ödemiştimbüyük bakım diye ama ne baskı balata değişmişti ne amortisör ne ön takım...Sadece 3 sayfa fatura verip serviste soluuğum havayı bile yazmışlardı...

Sonra sanayide bir usta buldum...5-6 arkadaşımdan da teyit aldıktan sonra gittim...
    600tl.ye hem yağ-buji ve değişmi ve genel bakım,baskı balata ve 4 amortisör değiştirdim (monroe gazlı amortisör taktırmıştım)

Ustaya gittikten sonra servise ettiğim küfürün haddi hesabı yoktu...
    Bence inanılmaz yüksek bir rakam ödemişsiniz...

Pek çok arkadaşın yazdığı gibi parçaları satın alıp yaptırmak ya da makul fiyat ve olumlu referansa sahip bir servis bulmak gerekli...

Konu içerisinde ilk mesajda 838 tl. deniyor...
    Arada Bora(tempesty) Kavaklıdere'de 780tl.ye daha fazlasını yaptırmış ...
    Bu aracın kullanımdan kaynaklanan bir sorunu yoksa bu fatura müşteriye TERBİYESİZLİKten başka bir şey değildir...
    Konu Fuzuli tarafından (12/03/2010 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

arkadaşlar sorun burda parçadan alınan ücret değil parçadan zaten cok karlı olarak kazanıyorlar bu bi gerçek,alınan işçilik (baski balata iscilik 174 tl,fren ve vitas yag degisim iscilik 17.40,60.000km bakim parasi(hava parasi !) 99 tl) bunlar işde el insaf yahu. sonra bu adam garantisi bitince bi daha o servise girermi doğal olarak ? emir abi eline sağlık güzel demişsin terbiyesizliğin alası..
    Konu burhankutlu tarafından (12/03/2010 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

az kaldı burhan bugidişle sen kendinde yaparsın arkadaşlar 60 bin bakımızaten 450 tutuyor, siz bir bardak suda fırtına koparıyorsunuz, ben işmakinası (caterpıllar) operatörüyüm bumakinanın bütün bakımlarını (yağ deişimi,filtreler,tamir falan) yıllardır ben yapıyorum.multijet motor benim için oyuncak gibi,bütün yağ ve filitrelerini 30 dakikada değiştirebilirim,ama ben arabayı yetkili servise götürüyorum.senede 3 tane punto gören ustayla,hergün 3 tane gören usta bir olmaz,ayrıca yetkili servisin işçiliği 2yıl garantilidir unutmayın.bakıma gitmeden araştırın fiyat alın,pazarlık edin.sol eli camdan çıkarıp,teybin sesini yükseltip hava basmanın bir bedeli vardır elbet,arabanın adı puntomu diyenlere,eski punto değil grande punto diyorsan,bu masrafa katlanacaksın,yada şahine, torosa,anadola,bineceksin.ben hem grande puntoya bineyimhemde servise para vermeyim diyorsan,algel kardeşim,yağını filtreni ben değiştireyim,hemde beş kuruş almadan söz.....
    Konu operatormurat tarafından (12/03/2010 Saat 03:30 ) değiştirilmiştir.

12. Bu mesajı için 2 kişi operatormurat'ye teşekkür etti:

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

Alıntı operatormurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az kaldı burhan bugidişle sen kendinde yaparsın arkadaşlar 60 bin bakımızaten 450 tutuyor, siz bir bardak suda fırtına koparıyorsunuz, ben işmakinası (caterpıllar) operatörüyüm bumakinanın bütün bakımlarını (yağ deişimi,filtreler,tamir falan) yıllardır ben yapıyorum.multijet motor benim için oyuncak gibi,bütün yağ ve filitrelerini 30 dakikada değiştirebilirim,ama ben arabayı yetkili servise götürüyorum.senede 3 tane punto gören ustayla,hergün 3 tane gören usta bir olmaz,ayrıca yetkili servisin işçiliği 2yıl garantilidir unutmayın.bakıma gitmeden araştırın fiyat alın,pazarlık edin.sol eli camdan çıkarıp,teybin sesini yükseltip hava basmanın bir bedeli vardır elbet,arabanın adı puntomu diyenlere,eski punto değil grande punto diyorsan,bu masrafa katlanacaksın,yada şahine, torosa,anadola,bineceksin.ben hem grande puntoya bineyimhemde servise para vermeyim diyorsan,algel kardeşim,yağını filtreni ben değiştireyim,hemde beş kuruş almadan söz.....
    ayrıca sekan bey faturayıda ekrana yansıtında,bir görelim sizden kaç kezişçilik aldıklarını.....

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

fatura kesilmediği için henüz detayları almadım dizel 60.000 bakımı için 422 ödedim ben de bu hafta. standart bakım dışında sadece 50 civarı fren balataları var...faturayı alınca detayları paylaşırım.
    www.antflame.com

Emir A.
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri

sol eli camdan çıkarıp,teybin sesini yükseltip hava basmanın bir bedeli vardır elbet,arabanın adı puntomu diyenlere,eski punto değil grande punto diyorsan,bu masrafa katlanacaksın,yada şahine, torosa,anadola,bineceksin.ben hem grande puntoya bineyimhemde servise para vermeyim diyorsan,algel kardeşim,yağını filtreni ben değiştireyim,hemde beş kuruş almadan söz.....
    Bu ne demek şimdi???????
    Grandepunto veya üstü araç alınca şahin-toros-anadol'daki lerden daha mı fazla ADAM oluyoruz?Bu arabaya biniyoruz diye ne hesap çıkarsa sorgusuz sualsiz çıkan hesabı ödemek zorunda mıyız?
    SİZİN AĞZINIZDAN ÇIKANI KULAĞINIZ DUYUYOR MU?

Burada yazarken servise götürenlere ters bir şey mi söylendi ki götürmeyenlere biniyorsan vereceksin edebiyatı yapıyorsunuz???
    Servisin 2 sene garantisi varmış...
    Kumarhanede altın kural ''Kasa her zaman kazanır'' kuralı servistede işler...
    Eğer operatör,usta şöför ya da makina mühendisi değilseniz servis artniyetli ise sizi parmağında oynatır...
    3 kuruşluk parçada para almaz 33 kuruşluk parçayı garanti dışı ilan eder...Açarsınız tüketici mahkemesi 2-3 sene sonra hakkettiğinizi kuşa dönmüş olarak alırsınız...

2 seneden fazla zamandır bu forumdayım...Jant bijonu düzgün sıkılmadığı için, yürüyen aksamda frenlerde bir takım sıkıntılar tam giderilmediği için kaza tehlikesi atlatanlar oldu....Konuyu dile getirdiklerinde tek aldıkları cevap üzgünüz-arkadaş hata yapmış oldu...Bu hataların da 2 sene garantisi var mı peki?
    Daha yeni smartmavi adlı üye her 10.000 de kendisine carbon clean yapıldığını söyledi...Bunu yapan o ''2sene garanti veren'' servis değil mi?

Sözün özü;
    1. Her servis elbette kötü değil, forumda kavaklıdere gibi bir yüzakı servis var her şeyden önce...Burada herkesin servis hakkında fikrini yazması diğer üyelere yol gösterme mahiyetindedir...Nitekim 2. senelik bakımımı forumdaki öneriler ışıında birmot zincirlikuyuda yaptırıp memnun kaldım...Her 2 senelik bakımı da açtığım konularla belirttim...Bu uygulama bizlerin daha kaliteli ve daha ucuz hizmet almamız için son derece yararlı...Kısaca bu uygulamayı geliştirmek adına katkınız varsa yapın yoksa ''öde işte ne var ki'' zihniyeti olumu bir hareket değil..
    2. Arabanızı seviyor olmanız HER hatasını HER yanlış uygulamayı kabul edeceksiniz anlamına gelmiyor...Hele hele madem ki bu araca biniyorsun ödeyeceksin zihniyetinin ne kadar SIĞ olduğunu anlatamam bile..
    3. Aracına isteyen şiir yazar isteyen sadece bir ulaşım aracı gibi davranır... Her Gp kullanıcı potansiyel modifiyeci,cadde sürücüsü değildir...
    4. Araçlarımız geçmiş senelerdeki fiat kalitesine göre çıtayı yükseltmiş olsalar da B segmentinde ortanın iyisinde bulunan ancak fiyat-performans oranı ÇOK yüksek araçlardır...''Kargaya yavrusu şahin görünür'' mantığı ile aracımızı olmadığı rollere sokmak da ne kadar doğru bilmiyorum...
    5. Şahin-Toros-Anadol mevzusuna gelince, Parası olan daha lüksünü alır olmayan adı geçen araçlarla yetinir... Aracınızın markası sizin İMZAnız değildir...
    6. Araçlarımız henüz yeni sayılır en eskisi 4 yaşında...Hele 7-8 yaşlarına gelsinler bakalım SORGUSUZ SUALSİZ öderimci arkadaşlar neler yapacaklar merak ediyorum...Aracım daha 4-5 sene daha benimle...Br aksilik olmazsa da hep site müdavimiyim...Bekleyip ZAMAN ile her şeyi göreceğiz...

17. Bu mesajı için 9 kişi Fuzuli'ye teşekkür etti:

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Alıntı fuzuli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ne demek şimdi???????
    Grandepunto veya üstü araç alınca şahin-toros-anadol'daki lerden daha mı fazla adam oluyoruz?bu arabaya biniyoruz diye ne hesap çıkarsa sorgusuz sualsiz çıkan hesabı ödemek zorunda mıyız?
    Sizin ağzinizdan çikani kulağiniz duyuyor mu?

Burada yazarken servise götürenlere ters bir şey mi söylendi ki götürmeyenlere biniyorsan vereceksin edebiyatı yapıyorsunuz???
    Servisin 2 sene garantisi varmış...
    Kumarhanede altın kural ''kasa her zaman kazanır'' kuralı servistede işler...
    Eğer operatör,usta şöför ya da makina mühendisi değilseniz servis artniyetli ise sizi parmağında oynatır...
    3 kuruşluk parçada para almaz 33 kuruşluk parçayı garanti dışı ilan eder...açarsınız tüketici mahkemesi 2-3 sene sonra hakkettiğinizi kuşa dönmüş olarak alırsınız...

2 seneden fazla zamandır bu forumdayım...jant bijonu düzgün sıkılmadığı için, yürüyen aksamda frenlerde bir takım sıkıntılar tam giderilmediği için kaza tehlikesi atlatanlar oldu....konuyu dile getirdiklerinde tek aldıkları cevap üzgünüz-arkadaş hata yapmış oldu...bu hataların da 2 sene garantisi var mı peki?
    daha yeni smartmavi adlı üye her 10.000 de kendisine carbon clean yapıldığını söyledi...bunu yapan o ''2sene garanti veren'' servis değil mi?

Sözün özü;
    1. Her servis elbette kötü değil, forumda kavaklıdere gibi bir yüzakı servis var her şeyden önce...burada herkesin servis hakkında fikrini yazması diğer üyelere yol gösterme mahiyetindedir...nitekim 2. Senelik bakımımı forumdaki öneriler ışıında birmot zincirlikuyuda yaptırıp memnun kaldım...her 2 senelik bakımı da açtığım konularla belirttim...bu uygulama bizlerin daha kaliteli ve daha ucuz hizmet almamız için son derece yararlı...kısaca bu uygulamayı geliştirmek adına katkınız varsa yapın yoksa ''öde işte ne var ki'' zihniyeti olumu bir hareket değil..
    2. Arabanızı seviyor olmanız her hatasını her yanlış uygulamayı kabul edeceksiniz anlamına gelmiyor...hele hele madem ki bu araca biniyorsun ödeyeceksin zihniyetinin ne kadar siğ olduğunu anlatamam bile..
    3. Aracına isteyen şiir yazar isteyen sadece bir ulaşım aracı gibi davranır... Her gp kullanıcı potansiyel modifiyeci,cadde sürücüsü değildir...
    4. Araçlarımız geçmiş senelerdeki fiat kalitesine göre çıtayı yükseltmiş olsalar da b segmentinde ortanın iyisinde bulunan ancak fiyat-performans oranı çok yüksek araçlardır...''kargaya yavrusu şahin görünür'' mantığı ile aracımızı olmadığı rollere sokmak da ne kadar doğru bilmiyorum...
    5. şahin-toros-anadol mevzusuna gelince, parası olan daha lüksünü alır olmayan adı geçen araçlarla yetinir... Aracınızın markası sizin imzanız değildir...
    6. Araçlarımız henüz yeni sayılır en eskisi 4 yaşında...hele 7-8 yaşlarına gelsinler bakalım sorgusuz sualsiz öderimci arkadaşlar neler yapacaklar merak ediyorum...aracım daha 4-5 sene daha benimle...br aksilik olmazsa da hep site müdavimiyim...bekleyip zaman ile her şeyi göreceğiz...
    +111111111111

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

emir efendi çok sinirlenmişsin gördüğüm kadarıyla,yazdığım kadarıyla grande punto ve daha üstü araç alanlar,şahin,anadol ve torosa binenlerden daha adamdır dediğim bir kısım göremedim. ben burada servisin dediği parayı sorgusuz sualsiz ödeyin de demedim, eğer önceki yazdıklarımı dikkatli okusaydın,araştırın fiyat alın pazarlık edin dediğimi görürdün. ağzımdan çıkanı kulağım duyuyor ve söylediklerimin arkasındayım . dünkü ve bugünkü yazdıklarım 60 bin bakımı ve baskı balata değiştiren, bakım sonunda830 tl ödeyip bu rakamı fazla bulan ve bu arkadaşa rakamın yüksek olduğunu, özel tamircilerde daha uygun yapıabileceğini söyleyen diğer arkadaşlarla ilgiliydi. bu forumda üyelerle bilgi paylaşımında bulunuyorum, sertaça (smart mavi) defalarca c clean yapan servisini değiştirmesini,servis seçiminde daha dikkatli olmasını söyledim.bijonunu sıkmayan servis elemanı ve defalarca c clean yapan servis yüzünden bütün servislere sırtımızımı dönelim? evet dediğin gibiyse operatör usta şöför ve makina mühendisi olmayanları,art niyetli servisler parmağında oynatıyor(!), madem ki art niyetli olduğunu biliyorsun bu forumda yazıp insanları bilgilendireceksin, forumdakilere sertaçı mağdur eden servise gitmeyin,ben çok menmunum fiyatlar uygun kavaklıdere daha iyi oraya gidin diyeceksin,insanları dürüst çalışan servislere yönlendireceksin, serviste 60 bin bakımına 99tl işçilik ödeyen insanlara bu para çok fazla gidin küçük sanayi sitelerinde daha ucuza yaptırın mı demeliyim? kaliteli ve ucuz servis istiyorsun, bu insanların menmun kaldığı servisi önermesiyle,faturasını bize gösterip bizim verdiğimiz notlarla ortaya çıkacak. dürust çalışan serviste 10 bin, 20bin 60 bin...vb bakım fiyatları ve tamiratlar için belirlenen rakamlar aşağı yukarı aynı, 830 tl ödeyip itiraz eden arkadaşa, fiyatlar makul farklı servistede yaptırsan aynı rakamlara yakın fiyat söylerler demiştim,hatamı ettim? itiraz etme öde mi de dedim ? seni bilmem ama ben arabamı seviyorum, yine söylüyorum bakımlara para kaçırmak istemeyenler, veya 30 liraya alt takım,40 liraya yağ filtre ,150 milyona motor yaptırmak isteyenler,şahine anadola torosa binsinler(sen yine yanlış anlarsın ya,yinede yazdım) bukadar fazla değilde kısa ve öz yaz senin kadar hızlı yazamıyorum......

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

emir
    murat
    sevgili arkadaşlarım
    ya ne kadar hemen birbirimize kızmak için düşüncelerimizi illa karşı tarafa kabul ettirmek için tartışmaya başlıyoruz
    ikinizinde yazdıklarını okuyorum ikinizinde yazdıkların doğruluk var ama hata payıda
    var bir şeyler paylaşmaya çalıştığınız belli
    ama
    her bireyin düşüncesi bir olmuyor bizim a dediğimiz başkasına b gelebiliyor
    bazen sadece fikirlerimizi ve düşüncelerimizi yazmak karşılıklı tartışmadan
    hem bizim için hem diğer arkadaşlarımız için daha yararlı oluyor
    sizden de ricam birbirinizi suçlamadan kırmadan yorum da bulunmanız
    şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

21. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Coşkun Çömlekçi
    gadget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 46

Alıntı muratx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok artık pes doğrusu..
    60binde triger mi değişir be, hem hangi reno bayisi bu, yok lastiklerin falan f1 lastiği olması lazım?????

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

ümit bey sen bari söyle, ben gp kullananlar şahine anadola torosa binenlerden daha adamdır diye bir cümle kullandımmı ki beni şuçluyor? fevri çıkışlarla bana hesap soruyor görüyorsunuz....

Emir A.
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri

Sinirlenecek bir durum yoktu tepki gösterilecek bir durum vardı ben de o tepkiyi gösterdim
    Sözlerimin hala arkasındayım..
    Ben foruma girdiğimden beri her okuduğum konuda yorum yazan birisi olmadım, yanlış olduğunu düşündüğüm konularda,HERKESin görebileceği şeyleri yazdım... Yazdıklarım ne hakaret içerdi ne nefret

Uzatmak için yazmıyorum bunları..Çünkü ben fikrimi açıkladım sizde öyle...
    Bundan sonrasını yazmak sadece iki kişiyi ilgilendirir o da özel mesajla ki benim bir sıkıntım yok..Sizinde olduğunu sanmıyorum...Maksadımız bildiğimizi paylaşmak bilmediğimizi öğrenmek...

Daha önce yazdığım mesajlara bakarsanız benzer bir konuda 6ay kadar önce tekrar yazdığımı görürsünüz, bir üyemize serviste taksitlendirme istediğinde yapılan yanlış tutum gibi...

Dediğim gibi size sinirlendiğimi düşündüyseniz üzüldüm...Böyle bir düşüncem olmadı...

25. Bu mesajı için 5 kişi Fuzuli'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

ümit bey sen bari söyle, ben gp kullananlar şahine anadola torosa binenlerden daha adamdır diye bir cümle kullandımmı ki beni şuçluyor? fevri çıkışlarla bana hesap soruyor görüyorsunuz....

böyle bir cümle kullanmamışsın ama
    emir de senin yazdıklarından biraz alınmış
    biraz önce de yazdığım gibi
    bazen klavyede yazarken yanlış anlaşılmalar oluyor
    bu yazdığınız mesajları bir buluşma sırasında birbirinize konuşsanız
    gülersiniz şakalaşırsınız kakara kikiri gider tam bir sohbet ortamı gibi
    ama maalesef bilgisayar başında bazen ifade edeceklerimiz yanlış anlaşılabiliyor
    ben sadece biraz daha hoşgörü ve anlayış diyorum arkadaşlarım

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

27. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

murat imre
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68

tamam emir tatlıya bağlayalım ve ikimizinde gp kullanıcı dostlarımızın menfaati için çabaladığımızı unutmayalım............

29. Bu mesajı için 5 kişi operatormurat'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon