6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İzmir servis hakkında yardım

Çağıl B.
    monster_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 19

Dikkat İzmir servis hakkında yardım

aracımdaki ufak sorunlar için (amortisör takozu, birkaç tıkırtı, seviye kontrolü) için bakıma götürmeyi düşünüyorum. manisadaki şendile götürdüm iki hafta önce. yola çıkacaktım seviye kontrolünü yaptırayım die. ama nerdeee!!! adamlar takmadı bile. anahtarı teslim ettim karşıdan izliyorum. aracı yol ortasından kenara çektiler. sonra ne gelen var ne giden. en son ikaz ettim de zoraki şöle bi baktılar. o da nasıl bakmak anlamış değilim. cam suyu boştu bıraktığımda. su bile ilave etmemişler, öylece geri verdiler ben ekledim. amortisör takozunu değiştirin dedim. bugün olmaz yoğunuz dediler. yola çıkıcam bi zmn verin gitmeden değiştirelim dedim ama nafile. bluetooth için fiyat alıcam binbir nazla. teybim grundig uyarmı diyorum. bakmadan uyar diyorlar. kısacası uğraşmadılar bile. araçla ilgili hiç birşey yapmadılar. bende sinir oldum çıktım servisten. bir daha da gitmeyi düşünmüyorum şendile. fiat'taki ilk servis deneyimim faciaydı diebilirim. eskiden hyundai kullanıyordum. servisinden o kadar memnundum ki herşeyiyle ilgileniyorlardı. aracı servise bırakıcak zamanım olmadığı zaman evden gelip alıyorlardı hatta. yani kısacası müşteri memnuniyeti harikaydı. şimdi izmirdeki servislerden birine gitmeyi düşünüyorum. araştırdım biraz, merkez servisi önermişler baya. izmirde hangi servisleri önerirsiniz? ona göre randevu alıp cuma günü gitmeyi düşünüyorum.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

merkez servisi öneririm Kurtuluş bey var çok yardımcı oluyo elinden geleni yapıyo ancak şuanda izindeymiş, diğer arkadaşlar yardımcı oluyo. benim hasarlı aracım şuanda orda
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Evet bencede Merkez servisi tercih edin. Bende görüştüm Kurtuluş bey şu anda Antalya'da tatildeymiş fakat diğer arkadaşlarda en az Kurtuluş kadar yardımcı oluyorlar.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz IŞIK
    Anakha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

Ben de daha dün oradaydım 3000 sıvı kontrolü için ama pek memnum kalmadım diyebilirim. Aracı Birmot'tan almıştım boya korumasında bir sorun için çıkışta oraya giderken bir kaza yaşadım. Orta şeritte giden bir araç bir anda sağ kapıyı açtı ve benim sol ayna indi aşağıya. Adamı yakalayamadım. Birmot'ta kaskodan taktırayım dedim. Onlarda 2-3 gün beklemesi lazım dediler Eksper görecekmiş ki sadece aynanın kırıkl olup olmadığını görmek için. Ama servis müdürü ve boya - kaporta müdürü sağolsun mekanizmada birşey olmadığını Sanayide taktırırsam daha iyi olacağını hem de kaskonun bozulmayacağını söylediler ve bir yere yönlendirdiler. 20 TL'ye halloldu işim. ve hiçbir şekilde eksilen birşey yok. Birmot'un eksileri var Merkez servise göre doğru. Fiyat daha pahalı, Aracını göremiyorsun ne yapıldığı hakkında. Ama parça lazım olduğunda Merkez servise göre daha kolay bulunuyor. Servisler de ise eğer bakım yapılmayacaksa adamlar çok fazla ilgilenmiyorlar seninle. Benim ilk izlenimlerim bunlar oldu 2 servis hakkında.
    Korkma ondan bundan,
    Ne Ölümden Ne Hayattan.
    Bu dünyada gördüklerinin,
    Hepsi Bir, Hepsi Hak'tan.

can ese
    argilman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

poyraz hariç izmirdeki çoğu servisi kullandım sonuç pekte iç açıcı deil.en son merkez servisi denedim küçük hasarlı bir kazam vardı forumdaki arkadaşlarınm tevsiyesi üzerine gittim.sonuçta bahsedeilen ilgiyi göremedim.verilen cevaplar hep yuvarlaktı.vede verilen onarım suresi hasarın küçüklüğüne ragmen fazlaydı.halıyle farklı bir yerde yaptırdım işlemleri verirlen sureden çok daha kısa zaman içinde.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı argilman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    poyraz hariç izmirdeki çoğu servisi kullandım sonuç pekte iç açıcı deil.en son merkez servisi denedim küçük hasarlı bir kazam vardı forumdaki arkadaşlarınm tevsiyesi üzerine gittim.sonuçta bahsedeilen ilgiyi göremedim.verilen cevaplar hep yuvarlaktı.vede verilen onarım suresi hasarın küçüklüğüne ragmen fazlaydı.halıyle farklı bir yerde yaptırdım işlemleri verirlen sureden çok daha kısa zaman içinde.
    nerde yaptırdınız?
    Ne Mutlu Türküm Diyene!