Konu yanlış bölümde ise yönetici arkadaşlardan özür dilerim.

Sevgili Arkadaşlar,

omer26 nickli kişi ile dün benim ilanlarımda EVO ön tampon için anlaşmıştık ve bugünde ürünün parasını yatıracağı be kargosunu yapacağım sözünü vermiştim, Ayrıca dün akşam saat 20:00 gibi tekrardan aradım ve ürünü şu konuşmayı yaptım;

''Ürünü alacakmısınız, eğer alacaksanız ben komple yıkayıp cila atacağım ve paketleyip yanıma alacağım dedim''

omer26 nickli üyede;

''Alacağım yarın parasını gönderirim, kargoya verirsiniz dedi''

Ve ben diğer evin deposunda olan ürünü yaklaşık git gel 35 km yaparak aldım ve yıkayıp, cilalayıp, kargo paketi yapıp hazır hale geirdim ve aracımın arka koltuklarına koydum. Ama maalesef şu ana kadar kişiden haber yoktu, ve bir yere çıkmam gerekiyordu. Şimdi aradım ve bna söylediği cümlelerde ''Maaşının yatmadığı ve bir akrabasına ürünün fiyatını sorduğunu ürünün daha ucuz olduğunu söylemiştir. Bende peki o zaman beni boşa oyaladığın anlatıp, telefonu kapattım.

Şimdi sizlerden yorumlarınızı esirgememenizi rica ediyorum. Ben nerede hata yaptımda bu kadar zaman kaybettim. Bundan sonra bu kişi ile alışveriş yapacak arkadaşların bu durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim...

Saygılarımla,

Tuncay Aydemir