Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
75 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: omer26 Nickli Üye Hakkında

Eray Şendil
    fiery_hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !
    Edilen teşekkür: 339

Alıntı FeyyazYavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam burda başına geleni anlatmış ben yandım siz yanmayın gibisinden konu açmış bizleri uyarıyo
    +1
    ßenim SüRdüqüm hayaTın qeRi viTeSi yoq... qeÇmiŞimi Sadece dikiz aynaSından SeyRediyoRum

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

az daha adamı kahraman yapıyormussunuz...
    aslında bıyle durumlar ıcın tıpkı gıttı gıdıyordakı gıbı olumsuz not verılmesı daha ıyı olur sankı... sonucta konusmalar netıcesınde eger madur bır taraf varsa maur eden kısının profılıne eklenebılır. alısverıste - puan gıbı...
    tabııkı bu fıkır gelıstırılebılır...

NURİ RÜZGAR
    puntocu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 GB 409
    Edilen teşekkür: 125

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar omer06 ile omer26 iki kişiyi karıştırıyorsunuz.

Saygılarımla
    son sözümüz FENERBAHÇEE.....

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

Alıntı FeyyazYavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam burda başına geleni anlatmış ben yandım siz yanmayın gibisinden konu açmış bizleri uyarıyo sen haala neyden bahsediyosun.. Ayrıca neyin saygısını bekliyosun anlamadım
    konuşma tarzına dikkat etsen iyi olur arkadaşım. herkesin yorumuna saygımız var sende adabını bil saygı göster burda herkes yorum yapıyor beni eleştirmek sana mı kaldı? tartışmayı uzatmıcam benim ismimi kullanıp yorum yapmazsan sevinirim.

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

Tuncay abi, başımdan bu ve benzeri bir çok olay geçmiştir. Şuana kadar neredeyse hiçbirini burda afiş etmedim. Doğrusu afiş etmek mi yoksa etmemek mi bilmiyorum. Ama afiş etsende etmesende huylu huyundan vazgeçmiyor. Bu arkadaşın bir sonraki alışverişide aynı şekilde olucaktır.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı KaMiKaZe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuncay abi, başımdan bu ve benzeri bir çok olay geçmiştir. Şuana kadar neredeyse hiçbirini burda afiş etmedim. Doğrusu afiş etmek mi yoksa etmemek mi bilmiyorum. Ama afiş etsende etmesende huylu huyundan vazgeçmiyor. Bu arkadaşın bir sonraki alışverişide aynı şekilde olucaktır.
    Yazdıklarında haklısın kardeşim, Ben sadece bundan sonra alışveirş edecek arkadaşların biraz daha dikkatli olması ve vakit kaybı yaşamamaları için bu konuyu buraya taşıdım.

Saygılarımla,

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

aslında burada senin aşırı güveninden kaynaklananda bir sorun var.eleştiriye açıksındır umarım.ben esnafım.gerektiginde internet üzerindede satış yapıyorum.bu tarz bir ürün isteyen olursa önce kapora istiyorum.örnegin geçen ay bir arkadaşımın hasarlı opel frontera aracını sattım.araç ilanı yayınlandıktan 1 gün sonra en az 20 kişi abi ben geliyorum sakın satma dedi.ama bu kadar diyenin içinde 1 kişi sadece kapora yatırıp ta kayseriden gelip aldı.bu tarz olaylarla karşılaşmadıgın için sana bu olay abes gelmiş ama esnaflar sürekli bu tarz olaylarla karşılaşıyor.örnegin adam bi parça spariş ediyor getir ben alırım diyor.malzeme geliyor ama ne arayan var nede soran o yüzden güven kavramı artık eskide kaldı.senin hatan parasını yatırmadan gidip 35 m yoldan getirmiş olman.tek suçunda iyi niyetli olman.herkez senin gibi degil kardeş.malesef biz bu tarz olaylarla çok karşılaştık.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı sakinkaradas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında burada senin aşırı güveninden kaynaklananda bir sorun var.eleştiriye açıksındır umarım.ben esnafım.gerektiginde internet üzerindede satış yapıyorum.bu tarz bir ürün isteyen olursa önce kapora istiyorum.örnegin geçen ay bir arkadaşımın hasarlı opel frontera aracını sattım.araç ilanı yayınlandıktan 1 gün sonra en az 20 kişi abi ben geliyorum sakın satma dedi.ama bu kadar diyenin içinde 1 kişi sadece kapora yatırıp ta kayseriden gelip aldı.bu tarz olaylarla karşılaşmadıgın için sana bu olay abes gelmiş ama esnaflar sürekli bu tarz olaylarla karşılaşıyor.örnegin adam bi parça spariş ediyor getir ben alırım diyor.malzeme geliyor ama ne arayan var nede soran o yüzden güven kavramı artık eskide kaldı.senin hatan parasını yatırmadan gidip 35 m yoldan getirmiş olman.tek suçunda iyi niyetli olman.herkez senin gibi degil kardeş.malesef biz bu tarz olaylarla çok karşılaştık.
    Yazdıklarında haklısın tabiiki, benim güvencim internet ortamında saihibinde vs gibi sitelerde değilde, kendi Punto forumumuzda bunun olacağı aklıma gelmemiş olmasıdır. Buradaki herkese kendim gibi güvendiğim için maalesef yanıldım...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdan atmak ne demek oluyor arkadaş
    bir insan bir hata yaptı diye hemen defterden silmekmi gerekir
    bence tekrarı halinde böyle düşünülür
    yoksa
    bir kişi bir malı almaktan vazgeçti diye ne dışlanır ne atılır
    insanlık halidir olabilir zaten herkes gerekeni söyledi ve kendisini ayıpladı
    ayrıca
    asalım keselim dediğiniz şahıs bugün bir arkadaşımız kaza yapmış ve ona yardımcı olmuş
    buyrun şimdi ne diyeceksiniz
    işte konunun linki

https://forum.grandepuntotr.com/serb...lk-kazasi.html
    coşkun bey daha önce forumdan uzaklaştırılan kişilere ne diyeceksiniz onların yaptıkları hata ömer26 niclinin yaptığının % 1 bile değil

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coşkun bey daha önce forumdan uzaklaştırılan kişilere ne diyeceksiniz onların yaptıkları hata ömer26 niclinin yaptığının % 1 bile değil
    derdin ne senin arkdaşım ortamı germe yönetime laf atmalar ,bir sorunun varsa bilelim tekrar geldiğine pişman ettirme , eski konuları açacaksan açılacak çok mevzu var onunda yeri burası değil.. Artık biraz dikkat et forumda...

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

söz verildiyse 3-5 kurus fazla bile olsa alinmaliydı ama maaş alma mselesini bilemem ama yapilan tuncay abimize saygısızlıktır

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

safak bey, konuyu nereye getirmeye calistigini cok merak ettim.

...Şimdi sizlerden yorumlarınızı esirgememenizi rica ediyorum. Ben nerede hata yaptımda bu kadar zaman kaybettim. Bundan sonra bu kişi ile alışveriş yapacak arkadaşların bu durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim...
    uzucu bir durum olmus, umariz bu tur aksiliklerle tekrar karsilasmazsiniz.

binlerce uye icerisinde hangi uyenin iyi niyetli hangisinin olmadigini bilmemiz imkansiz. daha onceden benzer cok olay yasandi. hatta urunun parasini dahi gonderip, daha sonra urunu gonderilmeyince yonetimden para talebinde bulunanlar da oldu. umariz tekrar boylesi uzucu bir durumla karsilasmazsiniz.

zaten konuyu okuyanlar gerekli uyariyi anlamislardir. diger arkadasi yonetim olarak; davranisindan dolayi bizler de kiniyoruz.

Alıntı İlan Kuralları Nickli Üyeden Alıntı

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir047

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    derdin ne senin arkdaşım ortamı germe yönetime laf atmalar ,bir sorunun varsa bilelim tekrar geldiğine pişman ettirme , eski konuları açacaksan açılacak çok mevzu var onunda yeri burası değil.. Artık biraz dikkat et forumda...
    arkadaşım ortamı niye geriyim provakörmüyüm düşüncelerimi belirtiyorum yönetime ne diye laf atıcam zaten düşüncelerimi belirttim susucam zaten yönetim neyi uygun görürse o olucak itiraz edecek olanda yok

Misafir047

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    safak bey, konuyu nereye getirmeye calistigini cok merak ettim.

uzucu bir durum olmus, umariz bu tur aksiliklerle tekrar karsilasmazsiniz.

binlerce uye icerisinde hangi uyenin iyi niyetli hangisinin olmadigini bilmemiz imkansiz. daha onceden benzer cok olay yasandi. hatta urunun parasini dahi gonderip, daha sonra urunu gonderilmeyince yonetimden para talebinde bulunanlar da oldu. umariz tekrar boylesi uzucu bir durumla karsilasmazsiniz.

zaten konuyu okuyanlar gerekli uyariyi anlamislardir. diger arkadasi yonetim olarak; davranisindan dolayi bizler de kiniyoruz.
    erdi bey çok samimi söylüyorum niyetim ömer26 başka lütfen art niyet aramayın

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

arkadaşım ortamı niye geriyim provakörmüyüm düşüncelerimi belirtiyorum yönetime ne diye laf atıcam zaten düşüncelerimi belirttim susucam zaten yönetim neyi uygun görürse o olucak itiraz edecek olanda yok
    ortaya bir laf atip kacip gitmek yok oyle..
    konu disi alakasiz mesaj atiyorsun,
    bizleri tohmet altinda birakiyorsun,
    sonra "-susuyorum ben.." vs. neyse icinden gecen soyle biz de bilelim.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı omer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol bende sana kefilim

İbrahim abi omer06 benim ya beni nasıl tanımassın
    omer26 farklı kişi
    Tanımam mı Ömercim. Lakin birden olaya ismin karışınca uyarı mahiyetinde yazmıştım. Bak bundan sonra sen de dikkatli ol

Tuncay A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz

Arkadaşlar lütfen gerilmeyelim, konu gitmesi yönünde su gibi akıp gitsin, eğer taştışma vs yaşanacaksa konuyu kapatalım lütfen...

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Arkadaşlar lütfen gerilmeyelim, konu gitmesi yönünde su gibi akıp gitsin, eğer taştışma vs yaşanacaksa konuyu kapatalım lütfen...
    Yorum yazan arkadaşlardan birinin 'bu kişi forumdan atılsın' cevabından sonra tartışma alevlendi sanki siz atılmasını istiyormuşsunuz gibi algılandı.

Evet söz verip de tutmayan arkadaş ayıp etmiş. Siz de bu durumu bildirdiniz. Forumdan atlsın diyen siz değilsiniz. Atılması da gerekmez bence.

Misafir047

arkadaşlar yokuş aşağıda vitesemi boşa almak mı vitestemi inmek daha az yakar ü
    konuyu değiştiriyoruz

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

arkadaşlar yokuş aşağıda vitesemi boşa almak mı vitestemi inmek daha az yakar ü
    konuyu değiştiriyoruz
    Viteste inmek

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon