Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
158 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Deri Uygulaması (Resim Eklendi !!!)

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Şimdi olayı şöyle özetleyip kapatmak istiyorum.

1. ZDD, cem değil. Ankaralı bir üyemiz.. ama gizem adamı.. Adını bile bizimle paylaşmayacak kadar da şüpheci..
    2. Bu konuda yazdıkları ve kendi fikirleri gibi gösterdikleri aslında donanım haberde yazan art car sahibi cem beyin fikir ve yorumları. Resimlerde oradan alınmış..
    3. minimum'u sitenin dedektifi olarak tayın etmek istiorum. Çok dikkatli bir insan olduğu belli. İki forumuda iyi yakalamış..
    4. Bize istediklerimizi yaptırmak konusunda yardımcı oalracak tüm ensafa kapımız herzaman açıktır yeterki dürüst olsunlar.
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı ikcihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1. ZDD, cem değil. Ankaralı bir üyemiz.. ama gizem adamı.. Adını bile bizimle paylaşmayacak kadar da şüpheci..
    2. Bu konuda yazdıkları ve kendi fikirleri gibi gösterdikleri aslında donanım haberde yazan art car sahibi cem beyin fikir ve yorumları. Resimlerde oradan alınmış..
    3. minimum'u sitenin dedektifi olarak tayın etmek istiorum. Çok dikkatli bir insan olduğu belli. İki forumuda iyi yakalamış..
    4. Bize istediklerimizi yaptırmak konusunda yardımcı oalracak tüm ensafa kapımız herzaman açıktır yeterki dürüst olsunlar.
    budurrrr

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

bizim sitemiz bana ve pekçok dostuma göre gyaet samimi bir yer onun için gizeme ve esrarengizliklere gerk yok herkesin plakasını adresini telini verdiği bir ortamda ismini bile vermeyen birirnin samimiyetinden şüphe duyarım estere:

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim sitemiz bana ve pekçok dostuma göre gyaet samimi bir yer onun için gizeme ve esrarengizliklere gerk yok herkesin plakasını adresini telini verdiği bir ortamda ismini bile vermeyen birirnin samimiyetinden şüphe duyarım estere:

+959506908

Z. Deniz DOST
    ZDD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 1

Bir daha yazmayacağım dedim ama iş çığrından çıktı, bu konunun dışında bir daha yazmayacağım zaten
    Şİmdi bu cem bey kim oluyor ben anlamadım..
    ZDD in ismini hatırlamıyorum ama yarışmada görüdüm hatta istepneyi takarken yanına yaşlı bir bayan gelip yakın destek verdi, annesi herhalde diye düşünmüştüm.
    Yarışmada finale kaldım doğrudur ,ancak kimse yardım etmedi diğer arkadaşla karıştıryorsunuzdur. Cem bey benim tavsiye ettiğim ve bir uygulama sorum sebebiyle donanimhaber'den bildiğim art car'ın sahibi.
    Konu nasıl geldi nereden geldi nereye gider bilgi yok ama, siteden birkaç kişinin tanıdığı birisi olarak ZDD'yi daha haklı buldum.
    "Daha" kelimesini bile kabüllenemiyorum birisi asılsız bir iddia ortaya atıyor ,ıspatlayamıyor ve haklı oluyor ben ıspatlıyorum ve sadece "daha " haklı oluyorum.

Ama anlamadığım nokta ZDD'in bu gizliliği nedir. Neden gerçek adını ve soyadını site kayıtlarına girmekten kaçınıyor..
    Site kayıtlarına hiç bir şeyi girmekten kaçınmadım, zaten linkini de önceden verdiğim https://www.grandepuntotr.com/forum/s...?t=1388&page=3 konusunda 42. mesajda yazdığını söyledim . Nick'imin de ismimin baş harflerinden oluştuğunu yazdım bi daha yazıyorum ismim Z. Deniz DOST

bana kalırsa herkes açık ve net olmalı bu forumda hani gizli saklı yoktu
    Evet her zaman her platformda açık ve net olunmalı.

Alıntı minimum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba zaten okuyordum üye değildim. daha bugun üye oldum. saklıyacak bir şeyim yok.
    aynı şeyleri görünce biraz karşılaştırdım. ve yorumumu yazdım. tabiki yazdıklarımın arkasındayım. farkındaysanız zddnin de msj sayısı çok değil. ben forumları devamlı okurum. yazdığı forum sitesini yazmak isterdim ama reklam yapmam asla. resimler falan aynı. normal birinin bu tür tavan resimlerini çekmiş olup yollaması, yazı dili inanın aynı....
    Mesaj sayımın çok olmamasından nasıl bir şey çıkardın anlamadım yazdığım mesajlara bak yeterince yazmışımdır. Yazdığı forum siteleri filan demişsin, ben koyayım sen geçmiş mesajlarıma bak fikir yürüt:
    https://resim.donanimhaber.com/showp...sp?memid=22260

https://www.modifiyem.com/forum/member.php?u=3021

https://www.fordum.net/profile.php?m...d0d7d10ce9b1b1

hadi bakalım mesajlarıma bi tane yorum var mı bul hadi çekinme .

Alıntı minimum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resimler falan aynı. normal birinin bu tür tavan resimlerini çekmiş olup yollaması, yazı dili inanın aynı. bu arada orada yazdım çevresi geniş biri. o fotoğrafı asılsız bir şeyi ispatlamak adına arkadaşından almış olabilir. ayrıca hukuktan da anlarım dedim. insanların neyi nasıl ispatlamaya çalıştıklarını, neden çabucak ispatlamaya çalıştıklarını da bilirim. teşekkürler. antipatik olmak istemem çünkü değilim. neyse güzel paylaşımlara geri dönelim...
    Evet resimler insanlara fikir sahibi olsunlar diye bulup koydum en ufak bir maddi manevi menfaatim yoktu ve yaptığım gayet normal bir şey ,uslübümün benzemesi tamamen tesadüftür . İspat filan diyorsun ama asılsız iddialar atıp ,ispatalayamıyan da sensin.

Gizem adamı filan nerden çıkyor bunlar anlamıyorum. Yorumlar cem beyin yorumları değildir kendi yorumlarımdır alıntı filan yapmadım yapsaydım belirtirdim. Resim konusunu zaten açıkladım

Hiç bir zaman gizleme bir amacım olmadı , olmayacaktır da profil kısmını düzenlerken gözden kaçırmışımdır .

Özetle diyorum ki uslüp benzerliğinden ve verdiğim fotoğraftan böyle garip ve gereksiz bir çıkarım yapmanız ve destekleyici mesajlar göndermeniz beni üzmüştür . Hiç bir zaman hiç bir ortamda kendimi saklamdım her zaman yazdıklarımın arkasında oldum , başkasının fikirlerini , sözlerini yazdıysam sahibini belirttim . Hiç bir zaman hiç bir forumda yazdıklarım için cebime 5 kuruş para girmedi . Beğenin doğal yansıması tavsiye'den böyle bir şey çıkarmanız gerçekten garip. Aynı şeyleri her zaman yapıyoruz mesela arabalarınızı ,ayakkabınızı vs. bir sürü şeyi tavsiye ediyorsunuz cebinize para mı giriyor , hayır . Yani gerçekten üzücü iddialar ortaya atıldı ve yalancılık ,samimiyetsizlikle itham edildim ne için? İnsanlara fikir verip araçlarını nasıl ,nerde istedikleri gibi yaptırabilirler diye gecenin bir yarısı arayıp tarayıp telefon verdiğim ,fotoğraf koyduğum için . Yazık çok yazık

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

arkadaşım sözlerinde samimi olduğuna inanıyorum konu senin yalancılıkla samimiyetsizlik olmanla değil neden gizlilik olduğundan sanırım yada ben böyle anladım hem o firmanın sahibi bile olsan bunda kötü olacak bir şey yok ben bunu anlatamadım bize faydası dokunacak herkese açığız sende bunların içindesin görüşlerin fikirlerin önemli sen tavsiye edrsin ve çok saolasın yaptında gerisi yaptırmak isteyen arkadaşların insafiyetine kalmış burda kimseyi aldatıcı konuşmadın her kesin aklı fikri zekası yerinde neyin iyi neyin kötü olduğunu bilecek insanlar o yüzden foruma hiç bir şey olmamış gibi devam etmenizi istiyorum teşekkür ederim..

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Deniz,
    Öncelikle ben seni haklı bulduğumu söylemiştim. Oradaki daha kelimesinin sebebi, üslubunun benzemesi ve siteye adını girmemenden dolayı kafamda kalan bazı soru işaretlerden kaynaklanıyordu.

İsim konusunda bizim haklı olduğumuzu düşünüyorum. Ve minimumda senin adını siteye girmemenden dolayı şüphelenerek böyle yorumlar yaptığını düşünüyorum.

Verhasılı kelam, ortada bir sorun kalmadığını düşünüyorum.

Sende bize kızma lütfen, ortaya atılmış bir iddayı çözmeye çalışıyorduk sadece.

Umarım forumda daha aktif olur, seni daha iyi tanımamızı imkan verirsin...
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

konu "deri döşeme" idi. fazLasıyLa saptı.

eger bu gereksiz tartışma devam edecekse konuyu kapatmak zorunda kaLacagım. Lütfen biraz daha aLttan aLıcı, yapıcı ve anLayışLı oLaLım. gereksiz tartışmaLara girmiyeLim. konu içerikLerini dağıtmazsak iyi oLur.

teşekkürLer.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Cem Adalı
    ART CAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 0

Merhabalar Arkadaşlar;
    Bu siteye yanlış anlaşılmadan doğan bir problem yaşandığını söyliyen Deniz arkadaşın çağrısı üzerine geldim.Burda heralde bir yanlış anlaşılma olmuş ,bana donanım haberden p.m attı ve linki yazdı bende topiği detaylı olarak okudum..Öncelikle belirtmek isterim ki ben bir siteye girdiğimde ve üye olduğumda sadece kendi ART CAR nickimi kullanırım ..Nitekim burda da bunu yaptım..Ben işletme okudum ve marketing master yaptım ve bu güne kadar arkadaşın anlattığı reklam tipini hiç duymadım...Arkadaşın söylediği reklam tipi iş hayatında değil paparazilere ünlülerin uyguladığı kendi ürettikleri gündemde kalma çabalarından doğan , uyduruk bir gündemde kalma tipidir..Benim böyle şeylere hiç bir zaman ihtiyacım olmadı ve olamaz da ...zaten işlerimin yoğunluğundan otorup böyle şeyler yapacak zamanımda yok...Bu güne kadar girdiğim formlarıda okudunuzsa ki o benim deniz arkadaş olduğumu idda eden zatta okumuş ki benim üslubumu iyi biliyor ..Benim böyle bir şeye tenezzül etmiyeceğimi de iyi bilmeli ,ama malesef ..yazdıklarında art niyet sezinledim..Ben yazdığım topiclerimde dikkat ederseniz fiyat vermeyi bile p.m den yapan topiğin mümkün olduğu kadar bilgi verici bir topic olmasına dikkat eden ..ticari bir topic olmaması için uğraş veren biriyim..
    Benim anlamadığım ankarada Cevdet usta tavsiye edilmiş ve istanbuldada ben ,burda neden ben hedef gösteriliyorumda cevdet usta gösterilmiyor...işte size art niyeti de kanıtlıyacak bir bilgi...
    Uzun lafın kısası bu yapılan çamur at izi kalsın tipi bir uğraştır ...Arakadaşa hak veriyorum bu işte çok ön planda olmamdan rahatsız olmuş olabilir..Yapılan şeyse çok ayıptır.Madem böyle bir çamur bu kadar rahat atılabiliyor hadi bende iddia edeyim ..Arakadaş başka bir deri döşeme yapan şirkette çalışan biridir diyeyim..çalışan biri diyorum çünkü bu zihniyetle ancak çalışan biri olabilir şirket sahibi hiç bir zaman olamaz..Ben böyle çamur atmam aramızdaki fark ta bu sanırım..
    Bu açıklamayı yaptım çünkü deniz arkadaş zan altında kalıyordu..Bu arada deniz arkadaş donanim haberde benim topiğimi takib eden bir arkadaş ve ben onu sadece bana p.m den sorduğu kırmızı emniyet kemeri nasıl yaparız sorusundan tanıyorum...Bu da size zaten son yazım ...bu forma sadece bu açıklama için üyelik yaptım.Üyeliğimi formdan silerseniz memnun olurum..İyi formlar dilerim..
    ilginize teşekkürler
    Saygılarımla
    A.CEM ADALI

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Cem bey sizinle daha once yerinizde gorustuk gercekten bılgı verıcı acıklamalarda bulundunuz.
    forumda kalıp oto deri doseme benzerı uygulamalarda yol gostermenızı rıca edıyorum...
    Vadi

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

@minimum
    İnsanları töhmet altına alacak nitelikte yorumlar yapmaman dileği ile.Özellikle ö.m yerine genelden yazdım.
    Konunun geldiği noktaya bak,insanlar açıklama yapma gereği duyuyorlar...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

ben sadece bilgilerinin eksikliğinden dolayı yazdım gerisi beni ilgilendirmez ayrıca gösterge plastiğinin kapalnmasını kısa süre sonra halledicem neye ve nekadara mal olduğunu herkes görecek tabiki nasıl bir işçilik olduğunuda saygılar

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

ip saptamaları :

ZDD kayseri gazi unv. merkezli internet baglantısı
    ARTCAR istanbul dogan medya merkezli internet baglantısı

bu 2 kişi nasıl aynı oluyor...

Boran Tolga Demir
    matrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Mango Turuncu
    Edilen teşekkür: 23

ya arkadaşlar konuyu açtığıma pişman oldum
    ben kendim yapmak istemiştim ve görüşlerinizi almak istedim o kadar yanlış anlaşılmalar olmuş
    olurda çünkü kimse burada birbirini görmeden bişeyler yazıyor
    olayı tatlıya bağlayalım bitsin kimsenin işinde aşında gözümüz yok benim el becerim var allaha şükür kendim yapmak istiyorum zaten yakında başlarım bu aralar bir hastane olayım var onunla ilgileniyorum yaparken bol bol fotolarla anlatıcam

herkese saygılar
    bence en büyük erdem karşınızdakini anlayabilmektir burada bu yazılarda kimsenin kötü niyeti olmadığını düşünüyorum
    1.3 Multijet 90 hp ve turruncuuu
    Tolga

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı matrox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar konuyu açtığıma pişman oldum
    ben kendim yapmak istemiştim ve görüşlerinizi almak istedim o kadar yanlış anlaşılmalar olmuş
    olurda çünkü kimse burada birbirini görmeden bişeyler yazıyor
    olayı tatlıya bağlayalım bitsin kimsenin işinde aşında gözümüz yok benim el becerim var allaha şükür kendim yapmak istiyorum zaten yakında başlarım bu aralar bir hastane olayım var onunla ilgileniyorum yaparken bol bol fotolarla anlatıcam

herkese saygılar
    bence en büyük erdem karşınızdakini anlayabilmektir burada bu yazılarda kimsenin kötü niyeti olmadığını düşünüyorum

hemşerim bende başlıyorum hayırlısı bakalım hangimizinki güzel olucak benim yalnız koltukların deriyle aynı desende olanı bulmam şart hadi bakalım çorumlular yarışıyor:icon_eek:

Boran Tolga Demir
    Rengi
    Mango Turuncu

benim koltuklar turuncu ne yapacağım hala bilemiyorum şu renk olayı artık 2 3 tane yapıp hangisi güzelse onu takarım
    sanada kolay gelsin karşılıklı tecrübe paylaşımı yaparız çorumgücü
    Tolga

Rengi
    Yok

valla artcar da ben gecenlerde konusmustum kaan da vardı awd nıcklı turuncu bır derı var bakalım kısmetse bırkac aya halledıcez ama orda kredı kartına taksıt yok malesef

Kaan Kaya
    AWD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 KK **6
    Edilen teşekkür: 4

ewt vadi bu arada ben çağlar abiyle güneşli hürriyet binasının arkasında bi yerle konuştum fiyat biraz daha uygun kredi kartı olayını somradım ama orda hazır yapılmakta olan arabaları inceleme fırsatıda buldum işçilikleride gayet güzel bide oraya bak istersen yaptırmadan
    Demon Driver |Damien|

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

bende 1 ad fazladan çerçeve var :ok: uyumlu siyah renk deriyide buldummu döşerim eğer hoşunuza giderse yollayın parçaları halledeyim:muha: firma ismim herkese açık izmir tunıng ertan 8M 8M

Boran Tolga Demir
    Rengi
    Mango Turuncu

ben kendime 4 taksit yapacağım
    kalan paralarlada yaparken alıp 2 bira bi güzel içeceğim
    Tolga

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon