Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
97 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Punto ve Fiesta

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

eski puntocu, fiesta kullanıcısı olarak..darlık konusunda arka kısım konusunda katılıyorum ön taraf ferahtır..iç dizaynda puntodan üstün,dışta ise ikiside yakışıklı diyebilirim..
    alt devirlerde fiesta daha canlı fakat denildiği gibi yüksek devirlerde uzamıyo hantal kalıyor araç..
    yol tutuş rahatlık konfor bakımından da fiesta derim.. puntonun dışardan al benisi ile karşılaştırılır fiesta ama diğer konularda pek karşılaştırılmaz fiesta bir tık daha önde..

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiesta almaya giderken evo alıp geri döndüğüm bu 2 aracın açıldığı her konuda söylüyorum, aynı şansı yine verseler yine fiesta almaya çıkarım evo alır dönerim yeni fiestayı incelemedim fakat bildiğimiz fiesta nın içi çok kötü kaliteside bence çok iyi değil, dış tasarım ve yol tutuşuna bişey diyemem, fakat ben sınıfında orjinal aksesuarlarıyla süslenipte bukadar yakışıklı duran bir araç tanımıyorum (EVO)
    Ayni sekilde fiesta Almaya giderken fiata ugradim aldim çiktim

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Punto'nun piano black detaylı göğsü ile fiesta'nın robot gibi olan ön göğsü bence kıyaslanmamalı bile (opsiyonel piano black sony teyp güzel). Fiesta'da sahip olamayacağınız cam tavan, listede olsa bile türkiyeye gelmeyen esp,yan airbag vs. hatırladığım kadarıyla s&s de yok. Otomatik vitesi çok ilginç 4 kademeli

Aracı sportif göstermek için mekandan, rahatlıktan taviz verilmiş Fiesta'da (küçücük arka camları ve bagaj camı) bu da çoğu kişiye bunaltıcı geliyor.

Her şekilde Punto desem de Fiesta'nın malzeme kalitesi Punto'yu evire çevire tokatlar
    biz gp'yi çok sevdik

mustafa aladag
    muti9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 45

Yorumlarınız için teşekkürler. Bende fiesta almaya giderken bir anda puntoyu görüp etkilenmiştim. İyi ki Punto almışım
    Konu erdiyilmaz tarafından (21/02/2013 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajınızdaki zararlı içerik silindi.
    I Love Abarth

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Kim ne derse desin Punto derim. Bence daha yakışıklı ve geniş.

Barış Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Meguiars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 13

punto evolar ile fiestayı karşılatırmak elma ile armutu karıştırmak gibi birşey... fiestanın arkasının dar olduğunu kabul ederim ama gerek 2. el değeri, gerek yol tutuş, gerek malzeme kalitesi, ses sistemi derken punto dan bariz üstün kalıyor... punto sınıf standartlarında tatminkar sonuç veriyor... sanırım kabullenmek zor olsada fiesta puntodan daha başarılı bir araç...

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı Meguiars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    punto evolar ile fiestayı karşılatırmak elma ile armutu karıştırmak gibi birşey... fiestanın arkasının dar olduğunu kabul ederim ama gerek 2. el değeri, gerek yol tutuş, gerek malzeme kalitesi, ses sistemi derken punto dan bariz üstün kalıyor... punto sınıf standartlarında tatminkar sonuç veriyor... sanırım kabullenmek zor olsada fiesta puntodan daha başarılı bir araç...
    Burada da yanılıyorsun Barış.Tamam Fiestayı beğenebilirsin tabiki ama netice olarak ikisi de standart B Segmentinde yer almakta.Yani ikisi de elma ya da armut.Fiestanın avantajı daha yeni olması.Artıları olacaktır muhakkak ki bu normal.Ancak özellikle iç mekan işçilik ve plastik kalitesi Puntodan kesinlikle iyi değil.Yol tutuş, ikinci el, donanım, tasarım...hepsi tartışılabilir ama iç mekan işçilik kesinlikle daha iyi değil...

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Soru

Barış bey fiesta mı daha iyi yol tutuyor punto mu ?
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Barış Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Meguiars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış bey fiesta mı daha iyi yol tutuyor punto mu ?
    puntolarda bağımsız süspansiyon var mı ?

Barış Can
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ben cevabımı aldım teşekkür ederim

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Birazcık mı dar, polemik için demiyorum ben 1.88 boyundayım abim 192 , abim direksiyondayken bende arka koltuğa oturduğumda diz mesafesi hariç "cam tavanım " olmasına rağmen ASLA baş problemi yaşamadım, fiesteya 2009 yılında ilk bakanlardanım kast da önde 1.75 lik ark kullanırken arkada resmen robocop gibi katlanmak zorunda kaldım boynum ağrıdı yola eğilerek bakmaktan... ben bineceğim veya bakacağım hiçbir aracı ön sürücü kolt ayarlayıp aynı yerin arka kolt bakmadan asla binmem veya almam önü kendime göre ayarlayıp sonra arksındaki koltuğa da bakar baş diz ölçer ona göre yorum yaparım bence abartılacak kadar dar ,
    Polo bile fiestaya bakarak resmen yayla gibi araç
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

12. Bu mesajı için 2 kişi akca37'ye teşekkür etti:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Tüm süspansiyonu bağımsız süspansüyodan ibaret görmemek gerekli. Araca hertürlü donamım + sı ekleyebilirsin. Birde parça uyumu ve çıkarmış olduğun modelle bağlantısını irrite etmek önemli. Tansiyon yükseltmek değil amacım ama bir sürü kıç atan fiestayı yurdun her yerinde sahiplerinden ( biride benim komşum )dinleyebilirsin. Aç forum sitelerini bi araştır bakalım sırf bu yüzden aracını satan insanlar var. denge konusunda ödüllü arabayı (PUNTO) kenara itip bağımsız süspansüyon demek gayet mantıksız. Ayrıca mesnetsiz sorular sorup cevap beklememek forumdaki ahlak kurallarına aykırı. belki haklı olabilirsin ancak kullandığınız üslup haklılığınızı gölgelemesin bence.

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Kastamonu da aylar önce bir tane fiestacı beni yolda tahrik etti ancak ne talihsizim ki henüz aracı yeni çalıştırıp trafiğe çıkmıştım yani motor soğuktu , keşke o arki beni ısınmış motorla ve uzun yolda yakalasaydı katlanır ayna veya iç dizayn bazı aranan özelliklerin önüne geçemiyor göz boyamaktan başka
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Barış Can
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Tüm süspansiyonu bağımsız süspansüyodan ibaret görmemek gerekli. Araca hertürlü donamım + sı ekleyebilirsin. Birde parça uyumu ve çıkarmış olduğun modelle bağlantısını irrite etmek önemli. Tansiyon yükseltmek değil amacım ama bir sürü kıç atan fiestayı yurdun her yerinde sahiplerinden ( biride benim komşum )dinleyebilirsin. Aç forum sitelerini bi araştır bakalım sırf bu yüzden aracını satan insanlar var. denge konusunda ödüllü arabayı (PUNTO) kenara itip bağımsız süspansüyon demek gayet mantıksız. Ayrıca mesnetsiz sorular sorup cevap beklememek forumdaki ahlak kurallarına aykırı. belki haklı olabilirsin ancak kullandığınız üslup haklılığınızı gölgelemesin bence.
    Bence burada uslup hatası yapan siz olduğunuz açıkça ortada. Ben yukarı da yol tutuşu hakkında düşüncemi yazmışken siz kalkıp maksatlı olarak aynı soruyu soruyorsunuz. algılama ile ilgili sıkıntınız yoksa bu soru da ki maksat iyi niyetli değil. Mesnetsiz soru sorduğunuz için özür borçlusunuz bana.

Ziyaretci035
    Ziyaretçi Ziyaretci035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum burası Fiat Punto forumu.

Nedir bu müslüman mahallesinde salyangoz satma çabanız anlamıyorum? Ford forumu var Punto'lara gidin orada çamur atın. Hemde alkış alırsınız.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Bence burada uslup hatası yapan siz olduğunuz açıkça ortada. Ben yukarı da yol tutuşu hakkında düşüncemi yazmışken siz kalkıp maksatlı olarak aynı soruyu soruyorsunuz. algılama ile ilgili sıkıntınız yoksa bu soru da ki maksat iyi niyetli değil. Mesnetsiz soru sorduğunuz için özür borçlusunuz bana.
    Alıntı ilkerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum burası Fiat Punto forumu.

Nedir bu müslüman mahallesinde salyangoz satma çabanız anlamıyorum? Ford forumu var Punto'lara gidin orada çamur atın. Hemde alkış alırsınız.
    Bak sana ilker güzel bi cevap yazmış. Daha fazla bişey yazmaya gerek kalmamış.

Al bi kaç bişeye bak güzel kardeşim : https://www.fordclubtr.com/forum/top...-hissediyorum/

https://www.fordclubtr.com/forum/top...unlar-zinciri/

https://www.techturkey.com/forum/yol...on-sorunu.html

https://forum.donanimhaber.com/m_26303756/tm.htm

https://www.frmtr.com/teknik-bilgile...ikayetler.html

https://www.fordclubtr.com/forum/topic/213139-savrulma/

Tiksindim be arabadan (Fiesta) şükür Evoda en ufak savrulma kıç atma yok..... Bağımsız süspansiyon olmamasına rağmen....
    Konu biancoangelo tarafından (21/02/2013 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

yeni fiestada gördüm artılar kol dayama, kapı iç tasarım göğüslükte piano renkleri ve yeni jantı, bence önü eski fiesta daha iyidi fiesta st yi ayrı tutuyorum.. yeni fiesta da birde arkadaşı ara varmış bizde 4 yıldır var kol dayama yeni koyulmuş sanırım daha öncesinde varmıydı hatırlamıyorum.. sony müzik sistemi ayrıntılarını bilmiyorum Hİ-Fİ ı hatırlatırım birde viraj aydınlatma koysalardı o eksik kalmış yani bizi biraz geriden takip ediyolar gibi geliyor
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni fiestada gördüm artılar kol dayama, kapı iç tasarım göğüslükte piano renkleri ve yeni jantı, bence önü eski fiesta daha iyidi fiesta st yi ayrı tutuyorum.. yeni fiesta da birde arkadaşı ara varmış bizde 4 yıldır var kol dayama yeni koyulmuş sanırım daha öncesinde varmıydı hatırlamıyorum.. sony müzik sistemi ayrıntılarını bilmiyorum Hİ-Fİ ı hatırlatırım birde viraj aydınlatma koysalardı o eksik kalmış yani bizi biraz geriden takip ediyolar gibi geliyor
    Follow me de yok sanırım.

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

Follow me de yok sanırım.
    aynen oda yok
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Standart Punto ve Fiesta

Alt devirler 75 liğe göre daha canlı. Trend donanımlı 68bg lik şirket aracı.1 sene olmadan direksiyondaki radyo kontrol tuşu bozuldu fazla tıkırtılı. İç hacim o kadar kötü değil. Bagajı puntodan daha geniş.iphone kontrolü ve usb çıkışı standart.

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon