Sonuçlar: Evonuz Dizel mi Benzinli mi ?

Katılımcı sayısı
498. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 1.3 16v Mjet 75 BG

269 54.02%
  • 1.4 8v Fire 77 BG

180 36.14%
  • 1.4 16v Multiair 105 BG

49 9.84%
Sayfa 23/46 İlkİlk ... 319202122232425262743 ... SonSon
905 sonuçtan 441 ile 460 arası

Konu: Evo'cular Buraya - Evo Kardeşliği :)

haluk haluk
    sparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart Evo izlenimim ;

Merhabalar ;

Gerek bu formu gerekse diğer bir formu uzun zamandır takip etmeme rağmen mesaj yazmamıştım.
    İzlenim ve tecrübe ettiğim konularda evo alacak / almış arkadaşlara fikir vermek ve bilgi paylaşmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Kullandığım 96 Euro civic ile takas ederek 1.4 Dinamik Dualogic aracı 1 aylık bekleme süresi ile beraber Haziran başında 31.000 TL ye aldım.Araçtan genel olarak MEMNUNUM.( Yaklaşık 1000 KM oldu).Bu aracı düşünen kişiler ,segmentinide göz önüne alarak ,arabadan memnun kalacaklardır diye düşünüyorum. ( Bu Evo ya özel değil ama en az 1000- 3000 TL daha düşük fiyatlı olması daha uygun olurdu)

Seğmen farkı olduğu bilinci ile ( gerçi yak.15 senelik araçtı) verdiğim ve kullandığım diğer araçlar ile karşılaştırdığımda ;

-Araç biraz fazla sallıyor. ( Yüksek olduğundan sanırım)
    -Maalesef forumda da bahsedildiği gibi dönüşlerde görüş sorunu mevcut , iyice alışmak gerekiyor.
    -Tam otomatikten geçince ( Özellikle Honda oto. Olunca) alışmak zaman alıyor.Ama tüketimide o oranda iyi, İst tarafiğinde 7.5 lt / 100 km de sarfiyat ki güzergahta yokuşlarda var.(Normal kullanım)
    -Otoban koşullarında 90 km ile dikkatli kullanımda 5-5.5 Lt/ 100 Km düşüyor.
    -Adı üstünde yarı otomatik. Manuel olarak müdale etmek gerekiyor. Bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor.Eco modu doğal olarak hızlı vites yükseltiyor ama o oranda düşürmüyor.Bu mod daha çok düz yol için uygun gibi...
    -S/S sistemi şimdikinin tam tersi yani istendiğinde devreye alınabilseydi daha iyi olurdu, sistemi kapatmak/yönetmek gerekiyor, özelikle yokuşlarda .
    -Eğer performanslı veya sarsıntısız yüksek konfor/kolaylık istiyorsanız bu vites tipini önermem.
    -Kullandığım benzer viteslere göre iyi ( Özellikle Corolla M/M düşünüldüğünde)
    -Kapı açılınca gelen pompa sesi için tamam ama , vites robotunun sesi içeriden duyuluyor , özellikle sakin ,sessiz ortamda ve cam açıkken. Bu durum sizin araçlarda da mevcutmudur? Benzer vitesli araçlarda duyduğumu hiç hatırlamıyorum.
    -Özellikle güncel olduğu için yazmak istedim. Eğer yeni çocuk koltuğu alacaksanız arabaya uygun olup olmadığına bakın, arka koltuklar eğimli gittiği için ( konforlu ama) bazı koltuklar ( elimdeki çocuk koltuğu gibi) fazla eğim yaptığından çocuğun ayakları arka koltuğa fazla değiyor.
    -Normal kullanımda ve 90 Km gibi hızlarda gayet sessiz.Hatta motor ısındıktan sonra özel bir çaba bile harcamanız gerekebilir ses duymak için.( Motoru ilk çalıştırdığımda direksiyonu tutarsanız çok hafif titreme hissediliyor)

İyi sürüşler.

2. 07/07/2010, 13:29

3. 07/07/2010, 13:34

4. 07/07/2010, 13:37

Şenol Vural
    siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 31

senol Bursa/Evo Fire Dynamic 1.4 77 Bg

Halit BEBEK
    nerhal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON
    Edilen teşekkür: 257

Alıntı sparrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ;

Gerek bu formu gerekse diğer bir formu uzun zamandır takip etmeme rağmen mesaj yazmamıştım.
    İzlenim ve tecrübe ettiğim konularda evo alacak / almış arkadaşlara fikir vermek ve bilgi paylaşmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Kullandığım 96 Euro civic ile takas ederek 1.4 Dinamik Dualogic aracı 1 aylık bekleme süresi ile beraber Haziran başında 31.000 TL ye aldım.Araçtan genel olarak MEMNUNUM.( Yaklaşık 1000 KM oldu).Bu aracı düşünen kişiler ,segmentinide göz önüne alarak ,arabadan memnun kalacaklardır diye düşünüyorum. ( Bu Evo ya özel değil ama en az 1000- 3000 TL daha düşük fiyatlı olması daha uygun olurdu)
    GP modellerindeki malzeme kalitesi eksikliğinin giderildğini de düşünürsek yarıştığı polo,corsa gibi araçlara nazaran bu donanımda fiyatı uygun, ama tabiki daha düşük olsa iyi olurdu. Sonuçta 26500 den başlayan fiyatları var..
    Seğmen farkı olduğu bilinci ile ( gerçi yak.15 senelik araçtı) verdiğim ve kullandığım diğer araçlar ile karşılaştırdığımda ;

-Araç biraz fazla sallıyor. ( Yüksek olduğundan sanırım) Bende de daha önce 97 euro civic manuel 1.6 vardı. Hondaların altları oldukça alçaktır,ona nazaran daha çok sallaması normal ama lastik basınçlarınızı kontrol ettirin. Park alanında uzun bekleme ihitmaline karşın fabrikadan 50 hava ile gönderilen araçlar var. Forumda da bahsedilmişti.
    -Maalesef forumda da bahsedildiği gibi dönüşlerde görüş sorunu mevcut , iyice alışmak gerekiyor. Her araca alışmak gerekliliği vardır. Ciddi derecede bir eksiklik yok. Hatta oldukça eğik ön cam sınıfındaki diğer araçlara göre daha fazla görüş sağlıyor. Benim fikrim!
    -Tam otomatikten geçince ( Özellikle Honda oto. Olunca) alışmak zaman alıyor.Ama tüketimide o oranda iyi, İst tarafiğinde 7.5 lt / 100 km de sarfiyat ki güzergahta yokuşlarda var.(Normal kullanım) Yakıt tüketimini ben de beğeniyorum. Daha az yakmalı diyenlerde olacaktır mutlaka ama araba 1.4 ve 77 BG, ş.içi kullanıma daha uygun. Benim tüketimim de sizinkiyle aynı..5500 km sonunda
    -Otoban koşullarında 90 km ile dikkatli kullanımda 5-5.5 Lt/ 100 Km düşüyor. Kesinlikle doğru. 5 in bile altına düşülebilir..
    -Adı üstünde yarı otomatik. Manuel olarak müdale etmek gerekiyor. Bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor.Eco modu doğal olarak hızlı vites yükseltiyor ama o oranda düşürmüyor.Bu mod daha çok düz yol için uygun gibi...Aracın eco modu dediğiniz gibi bir etki yaratıyor. Ben de iniş ya da düz yolda seyredeceksem eco yu kullanıyorum. Ama eco hep acık olsa bile gaza aniden yüklendiginizde uygun vitese geliyor. Örneğin az eğimli bir yokuşta aracı 5 e attıgı zaman gaza köklediginizde 3 e cekiyor, bazen de 2 ye, yani programlaması cok güzel, ama 3 e cektikten sonra gazdan ayagınızı yavasca cekerek devam ederseniz yine vites yükseltiyor. Ya manuele alıp devam edeceksiniz ya da eco yu kapatacaksınız. Yani alet eco modunda kullanıcıya daha cok iş düşüryor. Hiç ugrasmam derseniz kapatın gitsin
    -S/S sistemi şimdikinin tam tersi yani istendiğinde devreye alınabilseydi daha iyi olurdu, sistemi kapatmak/yönetmek gerekiyor, özelikle yokuşlarda . Haklısınız. Ben yokus yukarı lambada bekleyeceksem (zırt pırt yokus yukarı trafigi degil) kapatmıyorum s-s i, lamba yanınca ayagımı frenden cekip aynı anda tekrar absıyorum, bu sayede hem arac calısıyor hem de hillholder calısıyor ve sorun yasamıyorum. Ama dur kalk yasayacaksam kapatıyorum. Aracı da yorar
    -Eğer performanslı veya sarsıntısız yüksek konfor/kolaylık istiyorsanız bu vites tipini önermem. Motor gücü daha yüksek olsaydı önerilmeyecek bir durum yok, bua racın gücüyle ilgili
    -Kullandığım benzer viteslere göre iyi ( Özellikle Corolla M/M düşünüldüğünde) Tam otomatikmişcesine vites değişimi cok güzel...Bence snıfının en iyilerinden
    -Kapı açılınca gelen pompa sesi için tamam ama , vites robotunun sesi içeriden duyuluyor , özellikle sakin ,sessiz ortamda ve cam açıkken. Bu durum sizin araçlarda da mevcutmudur? Benzer vitesli araçlarda duyduğumu hiç hatırlamıyorum. Evet bu ses var.
    -Özellikle güncel olduğu için yazmak istedim. Eğer yeni çocuk koltuğu alacaksanız arabaya uygun olup olmadığına bakın, arka koltuklar eğimli gittiği için ( konforlu ama) bazı koltuklar ( elimdeki çocuk koltuğu gibi) fazla eğim yaptığından çocuğun ayakları arka koltuğa fazla değiyor. Arac sınıfı itibariyle bu küçüklükte oluyor. Bizim sağ ön koltugun arkası da ufaklıgın izleriyle dolu. Kirler gömülüyor vallahi döşemeye
    -Normal kullanımda ve 90 Km gibi hızlarda gayet sessiz.Hatta motor ısındıktan sonra özel bir çaba bile harcamanız gerekebilir ses duymak için.( Motoru ilk çalıştırdığımda direksiyonu tutarsanız çok hafif titreme hissediliyor) Sessizliği cok iyi, gp lere göre hem süspansiyonları daha sessiz hem de lastik sesisni daha az alıyor. Üst segmentte araçlar da kullandım hepsinde var bu durum..Ben daha sessiz hale getirmek icin ileride izolasyon da yaptıracağım. Lastik tipi de önemli etken tabi...Gördügüm kadarıyla her evoda farklı alstik var gibi, yani tek bir marka yok, conti olan da var , bridgestone da var benim ki gibi goodyear da var..Direksiyondaki titreşimi ben almadım çalıştırmada, yani cok ufak var ama o normal...Ben asıl klimayı açınca ufaktan alıyorum..

İyi sürüşler.
    Yorumlarınızı ben de yorumladım.

Şenol Vural
    siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 31

senol Bursa/Evo Fire Dynamic 1.4 77 Bg

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

1- Halit BEBEK - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz -S&S-
    2- Emrah Atış - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Active -metalik Beyaz-s&s
    3- Burak Balcı - Balıkesir - 1.4 Fire ?????? Evo Active - Kırmızı

4- Hakan Karataş - Mersin - 1.4 Fire Manuel Evo Dynamic - Siyah
    5- İlker ESENER - İstanbul - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Siyah -S&S
    6- Hüseyin ARAS - İstanbul- 1.4 Fire Dualogic Evo Active - Evo Yeşil-S&S
    7- M.Kaan Gülüm- Ankara -1.3 Multijet Evo Dynamic - Beyaz
    8- Emre Emre- İstanbul -1.3 Multijet Evo Active - Siyah
    9- Sercan ÇELİK - Ankara - 1,3 Multijet Evo Dynamic - Evo Siyah - Assist Pack
    10-Fatih Yüzbaşı - Ankara-1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz -S&S-Skydome-Ass.Pack-Blue&Me-Pop Kit-Saf.pack
    11-evo eyoo - İstanbul-1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic- Siyah
    12-yolcu27--Gaziantep-- 1.4 Fire Evo Active Egzotik kırmızı- Start&Stop
    13-Onurhan ÖZÇELİK - Ankara - 1.4 Multiair Dynamic Evo 105 Bg. - Beyaz - Star&Stop + Kit
    14-Onur Gücüş -Ankara - 1.4 Multiair Dynamic Evo 105 Bg.-Granit Gri
    15-Ömer ÖZKAN-NİĞDE-1.4 Fire DualogicEVO Dynamic- Pop Kit-Evo Grisi-Star&Stop
    16-Ufuk Orhan -Mersin- 1,3 Multijet Evo Dynamic - Evo Siyah
    17-Zafer COŞKUN -Osmaniye-1.4 Multiair Evo Dynamic-Evo Beyaz-AK-S&S
    18-Özhan ŞENER-Tekirdağ-1.3 Multijet Evo Dynamic- Evo Metalik Beyaz
    19-Bünyamin ÖTGEN - Gaziantep-1.3 Multijet EVO Dynamic+AK+PK EVO SİYAH
    20-Hüseyin YAVUZ -İstanbul-1.3. Multijet Evo Dynamic Start&Stop-PK-Evo Siyah
    21-Şafak Çabuk - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Active - Kırmızı
    22-Umut Satı - İzmir - 1.4 Fire Active - Granit Gri
    23-irfan şirin- mardin 1.3 Multijet EVO Dynamic+AK+PK EVO SİYAH
    24-Yiğit Emre Şenolur - İstanbul - 1.3 Multijet EVO Dynamic + Safety Plus Kit SIYAH
    25-Murat DEĞİRMENCİ - İstanbul - 1,3 Multijet Dynamic Start&Stop + SPK + AK + FK + TT - Metalik beyaz
    26-Serkan Demirel-K.Maraş -1.3 multijet 75 hp dynamic+SPK+FK+Blue Mee-usb-navigasyon uyumu+opak beyaz
    27-Zafer Yılmaz-istanbul-Evo Fire Dynamic 1.4 77 Bg.-siyah + Sky + Blue
    28-Kadir Akbaş-izmir-Evo 1.3 multijet 75 hp dynamic-gri
    29-Hamit PİRİ - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz
    30-Onur Yılmazer-İzmir-Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 75 Bg.-Siyah
    31-Galip Öztürk-İstanbul-1.3 M.jet EVO Active-Granit Gri
    32 -Oğuz Çetin - İstanbul - 1.4 Fire Dualogic Evo Active S&S- Metalik Beyaz
    33 -Süleyman Yıldırım-Ankara-Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 75 Bg-Evo Mavi-SK-FK
    34 -Alican Uzunhasanoğlu - Rize-Evo 1.4 77HP Fire Dynamic Manuel - Evo Kırmızısı
    35 -Ahmet Yılmazbaş- Bilecik-Evo 1.4 77HP Fire Dynamic Vites?- Evo Siyah
    36 - Koray Nalbant - Bursa - Evo 1.3 Multijet Dynamic - Evo Siyah
    37 -Oğuz Merdan - Eskişehir- Evo 1.4 77HP Fire Dynamic - Evo Metalik Beyaz

38 -Eser Paratutmaz-İSTANBUL-1.4 Evo 5K Dynamic 105 HP- Granit Gri
    39- Onur Kafdağ - Mardin -
    1.4 Evo 5K Active 77Hp-EVO SİYAH
    40-Şenol Vural-Bursa-1.4. Evo 5K Fire Dynamic 77 Hp - EVO SİYAH

Hoşgeldin Şenol...
    EVOEVOEVOEVOEVO

Sercan Çelik
    Evo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06EVA03
    Edilen teşekkür: 73

Alıntı SKELETER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nazar değmesin arkadaşlar daha evo larımızla ciddi sorun yaşayanımız olmadı

Yolda ne zaman evo görsem kornaya basasım geliyor
    Bas abi bas ben basıyorum tip tip bakıyolar

haluk haluk
    sparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Teşekkürler ;

Arabayı ilk aldığımda sizinle benzer fiyata aldığım dikkatimi çekmişti. Dediğniz gibi yaşanalar sınıfı ile ilgili..İlk aldığımda basınçları düşürdüm hatta şu an normalden biraz daha az. ....

Sizinde Euro Civic kullanmışsınız farkı net olarak anlıyabilirsiniz, Civic te alt sürtme ( özellikle yolları düşünürseniz.) maalesef sorundu.

Biraz uzun arabada kalınca<bizimkilerin yakınması ile farkına vardım ama arkada hava kanalı bulamadım, dolayısı ile arkayı serinletmede biraz sıkıntı yaşıyorum.Önden hava üfleme kanallarından gelen havanın gücü yanlarda ( Radyo üzerine göre ) daha fazla.

Bana mı özel yoksa geneldemi böyle anlamadım gitti.Ama genel belirteyim, yakıt ekonomisinide göz önüne alınırsa güzel araç ( F/P)

Sağlıcakla kalın...

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Alıntı sparrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ;

Arabayı ilk aldığımda sizinle benzer fiyata aldığım dikkatimi çekmişti. Dediğniz gibi yaşanalar sınıfı ile ilgili..İlk aldığımda basınçları düşürdüm hatta şu an normalden biraz daha az. ....

Sizinde Euro Civic kullanmışsınız farkı net olarak anlıyabilirsiniz, Civic te alt sürtme ( özellikle yolları düşünürseniz.) maalesef sorundu.

Biraz uzun arabada kalınca<bizimkilerin yakınması ile farkına vardım ama arkada hava kanalı bulamadım, dolayısı ile arkayı serinletmede biraz sıkıntı yaşıyorum.Önden hava üfleme kanallarından gelen havanın gücü yanlarda ( Radyo üzerine göre ) daha fazla.

Bana mı özel yoksa geneldemi böyle anlamadım gitti.Ama genel belirteyim, yakıt ekonomisinide göz önüne alınırsa güzel araç ( F/P)

Sağlıcakla kalın...
    Euro Civic i neden sattımı biliyor musunu? Parçası bulunmuyordan ziyade, parçası yok

Altı alçaktı tabi sürtüyorduk heryere...

Havalandırmada sorun olacağını sanmam, yani bircok araçtaki gibi, bazıları kısılınca arkaya güzel hava gidiyor. Ben sorun yaşamadım açıkcası

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Halit BEBEK - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz -S&S-
    2- Emrah Atış - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Active -metalik Beyaz-s&s
    3- Burak Balcı - Balıkesir - 1.4 Fire ?????? Evo Active - Kırmızı
    4- Hakan Karataş - Mersin - 1.4 Fire Manuel Evo Dynamic - Siyah
    5- İlker ESENER - İstanbul - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Siyah -S&S
    6- Hüseyin ARAS - İstanbul- 1.4 Fire Dualogic Evo Active - Evo Yeşil-S&S
    7- M.Kaan Gülüm- Ankara -1.3 Multijet Evo Dynamic - Beyaz
    8- Emre Emre- İstanbul -1.3 Multijet Evo Active - Siyah
    9- Sercan ÇELİK - Ankara - 1,3 Multijet Evo Dynamic - Evo Siyah - Assist Pack
    10-Fatih Yüzbaşı - Ankara-1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz -S&S-Skydome-Ass.Pack-Blue&Me-Pop Kit-Saf.pack
    11-evo eyoo - İstanbul-1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic- Siyah
    12-yolcu27--Gaziantep-- 1.4 Fire Evo Active Egzotik kırmızı- Start&Stop
    13-Onurhan ÖZÇELİK - Ankara - 1.4 Multiair Dynamic Evo 105 Bg. - Beyaz - Star&Stop + Kit
    14-Onur Gücüş -Ankara - 1.4 Multiair Dynamic Evo 105 Bg.-Granit Gri
    15-Ömer ÖZKAN-NİĞDE-1.4 Fire DualogicEVO Dynamic- Pop Kit-Evo Grisi-Star&Stop
    16-Ufuk Orhan -Mersin- 1,3 Multijet Evo Dynamic - Evo Siyah
    17-Zafer COŞKUN -Osmaniye-1.4 Multiair Evo Dynamic-Evo Beyaz-AK-S&S
    18-Özhan ŞENER-Tekirdağ-1.3 Multijet Evo Dynamic- Evo Metalik Beyaz
    19-Bünyamin ÖTGEN - Gaziantep-1.3 Multijet EVO Dynamic+AK+PK EVO SİYAH
    20-Hüseyin YAVUZ -İstanbul-1.3. Multijet Evo Dynamic Start&Stop-PK-Evo Siyah
    21-Şafak Çabuk - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Active - Kırmızı
    22-Umut Satı - İzmir - 1.4 Fire Active - Granit Gri
    23-irfan şirin- mardin 1.3 Multijet EVO Dynamic+AK+PK EVO SİYAH
    24-Yiğit Emre Şenolur - İstanbul - 1.3 Multijet EVO Dynamic + Safety Plus Kit SIYAH
    25-Murat DEĞİRMENCİ - İstanbul - 1,3 Multijet Dynamic Start&Stop + SPK + AK + FK + TT - Metalik beyaz
    26-Serkan Demirel-K.Maraş -1.3 multijet 75 hp dynamic+SPK+FK+Blue Mee-usb-navigasyon uyumu+opak beyaz
    27-Zafer Yılmaz-istanbul-Evo Fire Dynamic 1.4 77 Bg.-siyah + Sky + Blue
    28-Kadir Akbaş-izmir-Evo 1.3 multijet 75 hp dynamic-gri
    29-Hamit PİRİ - Ankara - 1.4 Fire Dualogic Evo Dynamic - Beyaz
    30-Onur Yılmazer-İzmir-Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 75 Bg.-Siyah
    31-Galip Öztürk-İstanbul-1.3 M.jet EVO Active-Granit Gri
    32 -Oğuz Çetin - İstanbul - 1.4 Fire Dualogic Evo Active S&S- Metalik Beyaz
    33 -Süleyman Yıldırım-Ankara-Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 75 Bg-Evo Mavi-SK-FK
    34 -Alican Uzunhasanoğlu - Rize-Evo 1.4 77HP Fire Dynamic Manuel - Evo Kırmızısı
    35 -Ahmet Yılmazbaş- Bilecik-Evo 1.4 77HP Fire Dynamic Vites?- Evo Siyah
    36 - Koray Nalbant - Bursa - Evo 1.3 Multijet Dynamic - Evo Siyah
    37 -Oğuz Merdan - Eskişehir- Evo 1.4 77HP Fire Dynamic - Evo Metalik Beyaz
    38 -Eser Paratutmaz-İSTANBUL-1.4 Evo 5K Dynamic 105 HP- Granit Gri
    39- Onur Kafdağ - Mardin - 1.4 Evo 5K Active 77Hp-EVO SİYAH
    40-Şenol Vural-Bursa-1.4. Evo 5K Fire Dynamic 77 Hp - EVO SİYAH

Hoşgeldin Şenol...
    Arkadaşlar, forumda bu bölümümüzden haberi olmadan dolaşan birçok evocu arkadaş var...İnsan bi bakmaz mı bu tarafa yaw Gördüğünüz yerde vurun, pardon çağırın demek istedim

Tanışma bölümünde Feyyaz diye bir arkadaşr yeni almış ve akşama ist. buluşmasına gidiyor .... Evocular cok aktif, tıpkı gp ciler gibi....

Latifelerle kapadığımız bir günün sonunda akşamınız aydınlık olsun!

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Evet bu akşam İstanbul buluşması var, herkesi bekliyoruz

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

Feyyaz hosgeldin keyifli ve aktif forumlar.aracta kaclık ne marka yay var arka baya basmıs yere.
    EVOEVOEVOEVOEVO

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

evo 1.4 multiar 105 hp siyah aracı agustos ayında teslim alacagım 2011 olsun diye..

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

benide yazabilirseniz iyi olur.

şuradaki yukarı aşşağı tuşu ne işe yarıyor ?
    çevirince ses açılıyor anladımda onu bir türlü bulamadım
    Konu edelsang tarafından (08/07/2010 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Radyoda tek tek frekanslar arasında ilerlemeyi cd de de klasörler arasnda ilerlemeyi sağlıyor evodaşım Usbde ne işe yaradığını bilmiyorum ama...

Cici bir tuş bence

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı byspayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyoda tek tek frekanslar arasında ilerlemeyi cd de de klasörler arasnda ilerlemeyi sağlıyor evodaşım Usbde ne işe yaradığını bilmiyorum ama...

Cici bir tuş bence
    ben hep cd takılı olduğu için hiç radyoda fark etmedim cdlerde dosya okuyorsa süper olucak hemen dosyalı cd yapıcam

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Evocular, nasıl gidiyor..?

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

İyidir abi çok şükür senin nasıl gidiyor?

Fatih Yzb
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg. PredatoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 57

Fiat / Punto / EVO 1.4 Dynamic Fire / TÜRKİYE`DE BAŞKA YOK OLAMAZ DA! Ağustos başlangıcına kadar sahibinden.com&#039;da

arkadaşlar yurtdışına çıkmadan önce satabilirsem satıyorum. 34.000 TL veren oldu vermedim. bomboş arabaları 32.000-33.000'e satmaya çalışıyorlar benimde arabamın değerinin bu olduğunu düşünüyorum ama 34'ün üstüne çıkabilen ve isteyen olursa orta karar bi fiyatta anlaşırız sanırım.

Saygılar
    Multijet Emotion 1.3 16V 90Bg.

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

34,5-35 veren olursa sat derim ,1.4 multiair alır adam o parayla biraz daha güçlü olur senin arabadaki extra özellikleri koyunca aşağı yukarı aynı fiyata geliyor

özellikleri var diceksinde o kadar özelliği her zaman kullanmaz alan kişi sadece havası olur,hayırlı satışlar inş bulursun alıcı istediğin fiyata

PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC 33.250 31.750
    PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 MULTIAIR 105 HP 32.750 31.250
    Konu EvoKoray tarafından (11/07/2010 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

Onur YEŞİLÇAY
    Evo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Onur ANKARA Evo 1.3 Multijet Dynamic Beyaz