Sayfa 9/13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon
246 sonuçtan 161 ile 180 arası

Konu: Gp lerin en bilinmeyen özelliği

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Alıntı cihankardes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anahtarı kilide takıp açma konumunda sürekli tutunca camların hepsi iniyor, kilitleme konumunda tutunca da hepsini kapatıyor. Bilmem daha önce yazıldı mı
    Güzelmiş bu kumandadan aynı işlemi yapınca da camları kapatıp açıyordu ama anahtarın kendisiyle olduğunu bilmiyordum.

2. Bu mesajı için 2 kişi Evren_c'ye teşekkür etti:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben de bir sürü özelliğini yaklaşık bir senede keşfettim arkadaşlar...sırasıyla yazmak isterim...belki gözünüzden kaçmıştır..

1- Sıfır arabanın arka kapı gergileri 3-4 aylıkken ahır kapısı gibi bağırmaya başladı...sanırım dedim kendi kendime adamlar arkadan gelen arabayı uyarmak için yapmışlar...sesi duyan, arabanın kapısının açılacağını anlar yavaşlar...helal olsun iyi sistem...
    2- Yaklaşık bir yıllık aracın ses gelmeyen yeri yokmuş meğer..bunu da keşfettim...fabrika iyi düşünmüş...seslere kulak ver sürekli bakımlı olsun aracın...
    3- Torpido ve bagajda aydınlatma yok...bu çok iyi bi özellik...dağınıklığı kapatıyor karanlık...
    4- Araç yaklaşık 5 aylıkken teyp volume tuşu bozuldu...çok önemli bir güvenlik sistemi koymuşlar dedim işte yine ...direksiyondan kontrol et trafikte sağlam git....slogan da buldum bu sisteme...
    5- Adamlar başka bi güvenlik özelliği daha koymuşlar...tavan tutamaçları yok araçta...allah göstermesin bi savrulma anında kafanız falan çarpar...
    6- Aracın 2. el fiyatları da gözardı edilmemiş...bir yıllık araçları öldü fiyatına isteyen mantığı görünce oooo ben bu arabaya yıllarca binerim neden satayım diyorsun...markaya sadakat yani ...

umarım yardımcı olmuşumdur kullanan ya da kullanmak isteyenlere...bu kadar gizli özellik keşfedebildim...artık yeni keşifler için önümüzdeki aylara bakacağız...keşfettiğim gizli özellikleri paylaşmaya devam edeceğim...
    1-kapı gergileri bazı punto larda çıkıyor garantiden değişince sorun olmuyor benim araç 4 yaşında çok şükür ses yok
    2-nerden ses geliyor ? zaman zaman plastik sesi elbette gelecek b sınıfı araç kullanıyorsun altında d segmenti araç yok geçen d sınıfı 2 ysşında mondeo ya bindim onda bile tek tük sesler vardı
    3-torpido da ışığı birçok firma koymuyor madem çok istiyorsun piyasada bif sürü satılan basit çözümler var o torpido ışığını sözde c sınıfı fluence dede yok bagaj aydınlatması nasıl yok çözemedim benim 2008 model dynamic gp mde var.(2000 model palio EL dede vardı)
    4-teyp volume tuşu bozulması tamamen tesadüf belkide siz çok sert kullanmış olabilirsiniz bence teyp leri gayet iyi ses kalitesi birçok c sınıfı araçtan iyi
    5-tavan tutamaçlarını birçok kişiden duyuyorum active lerdemi yok acaba yine benim 2008 gp de mevcut
    6-kusura bakmayında en saçması bu olmuş sahibinden.com a koyun eğer aracınız temiz ise belli bir sürede istediğiniz fiyata çok rahat satarsınız ben 3 tane gp nin satışına şahit oldum çevremden hepside kısa denilecek sürelerde hak ettiklerinin üzerinde satıldılar.

Saygılar ...

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anahtarı kilide takıp açma konumunda sürekli tutunca camların hepsi iniyor, kilitleme konumunda tutunca da hepsini kapatıyor. Bilmem daha önce yazıldı mı
    Bende olmuyor o malesef

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

ilginize teşekkür ederim...gerçekten çok nazik cevaplar vermişsiniz...markaya genel bakışım halen negatif...

Saygılar.

rafet yıldız
    rafetyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 38

sonuc olarak hepımız burda fiat markasını kullanıyoruz dıger markalardada baska sorunlar mevcut emın olun dört dörtluk bır arac sorunsuz kusursuz bır arac arıyor ısek sayet cok para lazım

Güneş Doğar
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok

bana özelden mesaj atan sayın eren emre bey... neden markayı karalamak isteyeyim...ben başımdan geçenleri yazdım(hatta eksik bile yazdım)...ayrıca ''renault'' ne alaka çözemedim...burası özgür bir platform düşüncelerimi yazmaya devam edeceğim...

saygılar.

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

bana özelden mesaj atan sayın eren emre bey... neden markayı karalamak isteyeyim...ben başımdan geçenleri yazdım(hatta eksik bile yazdım)...ayrıca ''renault'' ne alaka çözemedim...burası özgür bir platform düşüncelerimi yazmaya devam edeceğim...

saygılar.
    şikayetlerinizi elbette yazacaksınız zaten forumun bir başka amacıda sorun ve şikayetlerin değerlendirilmesi ve çözümü ancak sizin gp nin teknik özellikleri ile ilgili bilinmeyenlerin yazıldığı bir konunun altına kalkıp aracınızdaki sorunları yazmanız bunun için ayrı bir konu açabilir veya bu şikayetlerle ilgili açılmış bir çok konu var onların altına yazabilirsiniz size neden renault dedim bilerek yaptım sizin bu konu altına bu şikayetleri yazmanız ne kadar alakasız ise benimde size renault önermem o kadar alakasızdır.

Güneş Doğar
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok

teşekkür ederim ilginize...

Saygılar.

Ziyaretci035
    Ziyaretçi Ziyaretci035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla ben de bir sürü özelliğini yaklaşık bir senede keşfettim arkadaşlar...sırasıyla yazmak isterim...belki gözünüzden kaçmıştır..

1- Sıfır arabanın arka kapı gergileri 3-4 aylıkken ahır kapısı gibi bağırmaya başladı...sanırım dedim kendi kendime adamlar arkadan gelen arabayı uyarmak için yapmışlar...sesi duyan, arabanın kapısının açılacağını anlar yavaşlar...helal olsun iyi sistem...
    2- Yaklaşık bir yıllık aracın ses gelmeyen yeri yokmuş meğer..bunu da keşfettim...fabrika iyi düşünmüş...seslere kulak ver sürekli bakımlı olsun aracın...
    3- Torpido ve bagajda aydınlatma yok...bu çok iyi bi özellik...dağınıklığı kapatıyor karanlık...
    4- Araç yaklaşık 5 aylıkken teyp volume tuşu bozuldu...çok önemli bir güvenlik sistemi koymuşlar dedim işte yine ...direksiyondan kontrol et trafikte sağlam git....slogan da buldum bu sisteme...
    5- Adamlar başka bi güvenlik özelliği daha koymuşlar...tavan tutamaçları yok araçta...allah göstermesin bi savrulma anında kafanız falan çarpar...
    6- Aracın 2. el fiyatları da gözardı edilmemiş...bir yıllık araçları öldü fiyatına isteyen mantığı görünce oooo ben bu arabaya yıllarca binerim neden satayım diyorsun...markaya sadakat yani ...

umarım yardımcı olmuşumdur kullanan ya da kullanmak isteyenlere...bu kadar gizli özellik keşfedebildim...artık yeni keşifler için önümüzdeki aylara bakacağız...keşfettiğim gizli özellikleri paylaşmaya devam edeceğim...

Siz aracı satın alırken, bayi size aracınızda tavan tutamakları, torpido ışığı, bagaj aydınlatması var dediler de, size gelen araçta bunlar mı eksik geldi? Böyle bir durum varsa şikayetin yeri mahkemedir. Bunun dışındakiler marka karalamaya girer.

ERSOY BAYDEMİR
    MRFEE mrfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 100

yeni puntolarda torpidoda bagaj açma düğmesi yok maalesef benim önceki 2008 puntoda vardı. niye kaldırmışlar anlam veremedim. araba çalışır vaziyetteyken bagajı açamıyorum.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bindiğiniz B segment bir arac...
    Fiyatı belli fiyata gore sınıfına göre kalitesi belli...
    Sorunsuz arac yoktur...Bugun yeri geliyor mercedes bile bazı modellerini geri cagırıyor.

Bindiğimiz puntolar sınıfının en iyisi...Daha yeni yeni diger araclarda olan bir çok ozellik bizim araclarda 4-5 sene oncesinden vardı...

Talihsizlikler olabilir...Normaldir...Bozulmayacak hiç bir şey yoktur...

O yuzden markayı begenmediyseniz...Satın kendinize sorunsuz bir arac alın...En makul tavsiye bu...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

güneş bey markaya negatif iseniz neden halen fiat kullanmaktasınız ? sorunsuz araba bu paraya yok, sorunsuz araç var ama maddi güç yetmez almaya işim gereği avrupa yakasında ayak basmadığım yetkili servis kalmamıştı size hoş görünenlerin gerçek yüzleri size göstermede yardımcı olurum bir gün beraber dolaşırız diğer markadaki sorunları görünce servisten kaçarak çıkarsınız

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

hangi kilide takıp? kapının üzerindeki mi?

Serkan ALTUNAY
    MethyLen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 BOR 65
    Edilen teşekkür: 83

Otomatik klima göstergelerini dijital devir saati olarak kullanabilmek beni çok şaşırtmıştı mesela. Başka hangi arabada var bu
    Hayat herkesi adam yapar , seve seve hemde..

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

şu dijital klima neymiş arkadaş biz analogla idare ediyoruz

fehmi ünlü
    WHITE EVO fhmnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    80 FU 2**
    Edilen teşekkür: 200

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bindiğiniz B segment bir arac...
    Fiyatı belli fiyata gore sınıfına göre kalitesi belli...
    Sorunsuz arac yoktur...Bugun yeri geliyor mercedes bile bazı modellerini geri cagırıyor.

Bindiğimiz puntolar sınıfının en iyisi...Daha yeni yeni diger araclarda olan bir çok ozellik bizim araclarda 4-5 sene oncesinden vardı...

Talihsizlikler olabilir...Normaldir...Bozulmayacak hiç bir şey yoktur...

O yuzden markayı begenmediyseniz...Satın kendinize sorunsuz bir arac alın...En makul tavsiye bu...
    Arkadasim on gun once kendine A180 cdi aldi ic orta direklerden bozuk yoldA bozuktan kastim parke yada tasli asfalt ) rahatsiz edecek sekilde ses geliyor. Konfor sifir cukur ve bozuk her satih aracin icinde rahatca hissediliyor 1.ve 2. Vites gecislerinde sorun var. Onun haricinde baska bi sikintisi yok arac 500 km de dir
    EVO 1.3 MJ DYNAMIC
    CHIP TUNNING

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: Gp lerin en bilinmeyen özelliği

Alıntı fhmnl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim on gun once kendine A180 cdi aldi ic orta direklerden bozuk yoldA bozuktan kastim parke yada tasli asfalt ) rahatsiz edecek sekilde ses geliyor. Konfor sifir cukur ve bozuk her satih aracin icinde rahatca hissediliyor 1.ve 2. Vites gecislerinde sorun var. Onun haricinde baska bi sikintisi yok arac 500 km de dir
    Yani hocam.kayinpederimde gitti 508 aldi.ha pejolar tamam begenmem ortada kalitesi ama onun bile aracta ufak tefek sikintilari vardi...

Saygilarimla BBYILDIZ

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

evo activelerde diz hava yastığının standart olması bence çok hoş ve bilinmeyen bir özellik

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

ben punto ları seviyorum bu sabah park ettim otoparka tam işyeri ofislere çıkıcam tekrar döndüm baktım bidaha havası farklı bu araçların çok şık dizaynı var kim ne derse ne pislik atarsa atsın b sınıfını lideri punto dur.iyiki corsa almamışım diyorum kendi kendime

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan atak
    okan atak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 RUD 78
    Edilen teşekkür: 183

arkadaslar bende gecenlerde bırsey farkettım aracda yolda gıderken onume kopek cıktı ve anı fren yaptım anı frende arac kendılıgınden dırek cok serı bısekılde dörtlülerini yakıp sonduruyor bıde bunu bostayken denedım olmuyor sagdece vıtesde anı frende yapıyor

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon