Herkese tekrar merhaba,

Uzun zamandır forumun üyesiyim,elimden geldiğince takip ediyordum daha önce Palio aracımıda sizinle paylaşmıştım(https://forum.grandepuntotr.com/dige...o-1-2-16v.html) ama bu sefer Puntolu olarak katıldım aranıza.

Aralık ayında kayınpederime sıfır kilometre 1.4 fire popstar easy s&s punto aldık,ilk haftasında uzun yola çıktım yaklaşık 1200km yol yaptım ve araç gerçekten çok hoşuma gitti.Yaklaşık 2 haftadır da eşimle bir araba almaya karar verdik ikinci el siteleri alt üst ettim.Geçtiğimiz hafta pazartesi sabah bizim oğlanı gördüm malum sitede,pazar akşamı konulmuş siteye.2006 model 59000km'de 1.4 fire dynamic tamamen hatasız,boyanan hiçbir parçası yok ve skydome.Evin 3.arabasıydı.Computestte elektrik,kaporta,motor hiçbir sorunla karşılaşılmadı.Gözüme batan tek sıkıntısı plastik aksamlardaki boya solması,biraz pembeye kaçma var

Önceliğimiz 15" veya 16" jant takmak.Replica Take off,16" Fun jantı,15" Evo jantı.Baharda takarız diye düşünüyorum.Gün geçtikçe cam filmi ve 3,5cm yay ile abartmadan çekici kılmaya çalışacağım.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.Buyrun bunlar fotoğraflarımız.