Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
75 sonuçtan 61 ile 75 arası

Konu: T-jet ed 088...

zafer özgün
    ED 088 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GH 0179
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı SRKN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer valla izmire gelir tepene binerim kardeşim söylim Ulen daha arabanın siparişini verdim günden beri beyazını arıyorum bu jantların araba gelince mecbur kaldığım için siyah aldım zaten.Bu arada sabırsızlıkla bekliyporum beyazlı fotoları biliyorsun bizim jantların 18" lik beyazları italyada abarth ların üzerine koyuyorlar.Zaten daha yeni diye elleşmiyorum jantlara seneye yaza beyaza boyayıp takayı düşünüyorum bu arada müjde arkadaşlar take off larım italyadan gelmiş serviste gitti gördüm aybaşı ödemesini yapıp koyucam depoaya kışlık hazırlık için
    Serkan sen gel İzmir'e şööle güzel fotoğraflar çekelim siyahlı beyazlı abartlı puntolar....

Serkan Deveci
    SRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 CSD 33
    Edilen teşekkür: 35

Bakalım yazın bi tatil planımız var eşimle beraber olmadı geçerken uğrarım izmire kardeşim ayıpsın istanbula eğer yolun düşerse muhakak ulaş bana.

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim araba da 3650 den sonra kuduruyor

atahan mumcu
    Ryu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    140 hp
    Edilen teşekkür: 72

araç guzel gule gule kullanın. ama su on farlardakı audi işlemeleli ısıklandırmalar ne ole ya benım gozume cok kotu gozukuor ama tabı yıne sızın bılecegınız bı konu o ısıklandırmalar arabayı cok basıt gosterıyor benım dusuncem tabı bu kazasız belasız kullanın

atahan mumcu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    140 hp

ayrıca bu araca t jetlerın orjınal 17 lık jantları takıp beyaza boyatabılırsın guzel oturur arabaya

A.Kemal HATiP
    tyrant86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    10 K 3656
    Edilen teşekkür: 47

zafer abi sislerde mercek mi var ya da gündüz resmi olduğundan dolayı fazla mı göz almıyor?

zafer özgün
    ED 088 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GH 0179
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı Ryu06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç guzel gule gule kullanın. ama su on farlardakı audi işlemeleli ısıklandırmalar ne ole ya benım gozume cok kotu gozukuor ama tabı yıne sızın bılecegınız bı konu o ısıklandırmalar arabayı cok basıt gosterıyor benım dusuncem tabı bu kazasız belasız kullanın
    Teşekkürler, ledleri ilk beğenmeyen sen oldun, zevk meselesi saygı ile karşılıyorum. Ancak akşam gerçekten çok daha güzel gözüküyor...
    Ayrıca şu anda Lancia'da ledli farları kullanıyor.

Alıntı Ryu06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca bu araca t jetlerın orjınal 17 lık jantları takıp beyaza boyatabılırsın guzel oturur arabaya
    aslında ilk aradığım t-jetin orjinal jantı idi ama 1.850 fiyatı olunca vazgeçtim, o.z. ları tercih ettim. yakında beyaz o.z'larla da görürsünüz hemde 18'' !!!!

Alıntı tyrant86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zafer abi sislerde mercek mi var ya da gündüz resmi olduğundan dolayı fazla mı göz almıyor?
    sislerde mercek yok, gündüz çekimi olduğu için ve karşıdakinin gözünü almasın diye özellikle aşağı doğru ayarladım.

8. 26/05/2009, 17:44

Sebep
    aynı mesajdan ikitane

atahan mumcu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    140 hp

Alıntı ED 088 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, ledleri ilk beğenmeyen sen oldun, zevk meselesi saygı ile karşılıyorum. Ancak akşam gerçekten çok daha güzel gözüküyor...
    Ayrıca şu anda Lancia'da ledli farları kullanıyor.

aslında ilk aradığım t-jetin orjinal jantı idi ama 1.850 fiyatı olunca vazgeçtim, o.z. ları tercih ettim. yakında beyaz o.z'larla da görürsünüz hemde 18'' !!!!

sislerde mercek yok, gündüz çekimi olduğu için ve karşıdakinin gözünü almasın diye özellikle aşağı doğru ayarladım.
    Benim gözüme guzel gozukmuo dedıgın gıbı bu benım gorusum sadece soylemek ıstedım bende .18 o.z lar muhteşem olucaktır.

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

güzel olmus madem abart yolunda gidiyosun sana bi göğüs akrebi ve abarth stop-far takımı lazım abi =)
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Ferhat A.
    Feas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Aracınız çok güzel ama orijinalinde hangi model oluyor bu? Puntolara biraz yabancıyım da

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Alıntı Feas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız çok güzel ama orijinalinde hangi model oluyor bu? Puntolara biraz yabancıyım da
    Grande punto t-jet 120 hp

ama maalesef artık sıfırları gelmiyor türkiyeye 2 el alabilirsiniz yada yeni punto evo tercihiniz olabilir.

Ferhat A.
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok

Alıntı KaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grande punto t-jet 120 hp
    ama maalesef artık sıfırları gelmiyor türkiyeye 2 el alabilirsiniz yada yeni punto evo tercihiniz olabilir.
    Öğrenmek istediğim Dynamic, Emotion vs hangisi olduğuydu. Ama sanırım Dynamic versiyon bu.
    Sıfır alacak gücüm yok, bu arac benim isteklerime göre yeterli. Böyle bir ikinci ele tav olurum yani

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Alıntı Feas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenmek istediğim Dynamic, Emotion vs hangisi olduğuydu. Ama sanırım Dynamic versiyon bu.
    Sıfır alacak gücüm yok, bu arac benim isteklerime göre yeterli. Böyle bir ikinci ele tav olurum yani
    2.el düşünüyosanız mart ayına girmeden bulmanızı tavsiye ederim.ÇÜnkü mart nisan ayları 2 el piyasasının hızlı olduğu aylar..Dolayısıyla fiyatlarada yansıyor

Ferhat A.
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok

Valla Zafer Bey'in Ed 088ini gördüm sahibinden sitesinde. Ama indirim lazım biraz. Mart ayında bana da araba lazım. Yeni mezun oldum, doktorum, mesaiye gidip gelirken arabasız olunca sorun yaşıyorum.
    Konu Feas tarafından (21/02/2010 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.

Soner Aktaş
    koyublack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14
    Edilen teşekkür: 123

çok şekil olmuş özellikle stoplar harika, güle güle kullanın...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Yer imleri

Yer imleri