Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
75 sonuçtan 61 ile 75 arası

Konu: İlk gün ilk sorun

ilhan kargın
    GRANDEILHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

arkadşlar bu sorun ufak bişey bence hallederler ben gp den çok memnunum harika araba bu sınıfın en iyisi bence size soruyorum bu sınıfta ışığı yanan direksiyon kumandasını bırakın direksiyondan kumandalı müzik sistemi olan araba yok hallederler dert etmeyin bence.

2. 22/01/2008, 22:56

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Sanırım bilgisayar değişikliğini henüz yaptırabilen yok aramızda. Anca direksiyon ışığı olayını çözen çözdü diye biliyorum.

4. 22/01/2008, 23:53

VOLKAN ÇOBAN
    PERSEUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34VG8155
    Edilen teşekkür: 81

Bugun Ortaanadolu fiata gittim malesef bana bazı şase numaralı araçların böyle geldiğini ve fiatı aramam gerektiği söylendi. 2007 model aracımda ışıklar yanıyordu dediğimde birşey yapamadıklarını tamamen servisin dışında fiatın bu işi çözmesi gerektiğini söylüyorlar. Ben de şimdi fatı arayıp hakkımı aramaya çalışacağım. Bakalım birşey çıkacak mı?

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Hakkını sonuna kadar savun bence

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

vallahi ben cenkeri beyin olayında da anladım bunu hak aramakla olmuyor bu iş. tamamen tanıdık servis bulacaksın. nazın, sözün geçecek her işin hallolacak.
    Daihatsu Copen

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

Alıntı quixotic2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi ben cenkeri beyin olayında da anladım bunu hak aramakla olmuyor bu iş. tamamen tanıdık servis bulacaksın. nazın, sözün geçecek her işin hallolacak.
    Asli Hanim oluyor daha dogrusu olduracagim Su an icin gelisme asmasinda sonuclansin bilgi yazacagim mutlaka. Yeter ki hakkiniz olduguna kendiniz inanmalisiniz
    Konu cenkeri tarafından (23/01/2008 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

Aslı KILINÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37

buna sevindim işte. iyi bir haber duyduk en sonunda.
    Daihatsu Copen

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

Tabi sizin söylediginizde bir faktor tanidik servis olayida aynen dogrudur. Tanidik olunca bu konuda olmasa bile bir cok konuda kapilar cok cabuk aciliyor. Benim su an icin boyle bir servis tanidigim yok, umarim tanidik seviyesine gelecek kadarda servisle isim olmaz

Aslı KILINÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37

inşallah cenkeri bey. vallahi sizin adınıza çok üzüldüm. biran önce hallolur umarım.
    Daihatsu Copen

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gökhan AKMAN
    qp Kakalemun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34NPB54
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı PERSEUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun Ortaanadolu fiata gittim malesef bana bazı şase numaralı araçların böyle geldiğini ve fiatı aramam gerektiği söylendi. 2007 model aracımda ışıklar yanıyordu dediğimde birşey yapamadıklarını tamamen servisin dışında fiatın bu işi çözmesi gerektiğini söylüyorlar. Ben de şimdi fatı arayıp hakkımı aramaya çalışacağım. Bakalım birşey çıkacak mı?
    Koşuyolu yeniortadoğu otomotive mi gittiniz? Telefonda bana da aynı cevabı verdiler, ama servise gelin yinede kontrol edelim dediler..

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bu resmini koydugun gp nin contaları kuflu mu

15. 24/01/2008, 09:43

ENGIN OZER
    pamuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Merhaba Arkadaşlar,

Benim aracımda 2011 Mjet Active ve bende de bu direksiyon simidinde ki ışıklar yanmıyor. Aynı modelde aracı olup bu ışık yanan veya yanmayan var mı? Teşekkurler,

Nuri GP
    clax22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 65

seri2 lerde bu ışık yok artık hiçbirimizin puntosunda dıreksıyon ısıkları yanmıyor

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

acaba hangi toyotacı hangı hondacı 10 yasında modellerı ıcın bu tıp konuları konusuyordur.... vikileals belgelerı gıbı kanım dondu yazılanları ve servıs cevaplarını okuyunca.... FİAT aldım ama biliyordum ..... kalite daima pahalıdır... dugmede ısık yok lafını sıze soyleyen arkadasın konusmalarını kayıt falan etseydınız ılerde ıse yarar....ilk gunden yasamanız tabıkı cok can sıkıcı...ama sıze sadece tek bır cevabım olacak... madem bu aracı aldınız ve o kadar paraya kıydınız her seferınde dudagınızı hafıfce ısırın hıc sınırınızı bozmayın kafanıza takmayın servıse gıderken tum bıldıklerınızı unutun kı sıze soylenen yalanlara alısabılesınız.... tum zaman dılımlerını aklınızdan cıkarınkı oyalamalar sonunda aylarca bekleyebılın ıkı ampul ıcın.... 1.4 sönmüş fıre dıyordum ben fıre motora sizin ekstra ampullerde sonmus gecenlerde bır arkadasa sordum forumda askerde gozun kapalı sılah söktünmü diye eger soktuysenız bu aractada ısıklı dugmelerı gormeden el yordamıyla bulun canım allah allah koskoca servıs yok dıyorsa yoktur sız aracı alıp cıkana kadar aklınız nerdeydı aldınız artık bıze ne alana kadar beydın .... şimdi??? pardon abi ya serviste cok sıra war senın ıcın de marsa mail attık 5 ışık yılı sonra< cewabın gelır.... hem cewap getıren makına soguk bız servıse gırecek müşteriye bakmadan onun cebindeki paraya bakarız abi aracı dün almıştın dimi: ewet. bız sana bir 10000 bakımı yapalım x karta 45 tksıt ne dersın? abi biz senin parcayı gecen hafta istedik . haftaya gelir. bir hafta sonra: abi senin malzemeyi istemişmiydik basvuru yaptın mı?? GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ... GÖRDÜNMÜ AYNI BİNANIN İÇİNDE NASIL OLURDA İKİ FARKLI DÜNYa olur sana ıkı gun ıcınde nasıl ıkı farklı ınsan gıbı dawranırlar bır gun once( hatta bır ay onceden) arac alım suresı boyunca on kere aranarak beyefendı dıyorlardı dimi? şimdi ya bu adamda araba cukura gırse gelıyo dıyorlar.....(((((((((( aracının hayırlı olmasını dılerım.... umarım bundan sonra ıyı dusunursun......saygılar

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı cenkeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet bey isin traji komik ve sinir bozucu yani burada zaten kafasi saglikli calisan her insan bunu net olarak anlayabiliyor. Evet aynen dediginiz gibi servisten disari cikip tabelaya baktigimda bursa birmot yazdigini, telefon etttigimde de 444 22 55 fiat musteri hatti ile gorustugume eminim. Ancak bu arkadaslar sanki gp' nin garantisinin oldugunu ve yanmayan ampulun garanti kapsaminda oldugunu inkar edecek kadar rahat davraniyorlar. Inanin serviste kimse aracimin kapisini acip sorunun ne olduguna dahi bakmadi varmi boyle rahatlik aklima geldikce sinirleniyorum.
    cenkerı bey son mesajlardan benım anladıgım cogu arkadastan aynı cewabı aldık yanı opsıyon yok...... Ben sıze ıtalyaya maıl attım cewap beklıyorum dıyen arkadas wardıya onu bır gormenızı tawsıye ederım ... ıtalyancası war mı bakın.... Yalan soyledıgınde yuzu kızarıyormu ona bakın..... Sızın adınıza cok bozuldugumu belırtmek ısterım ınanın sınırden elım ayagım tıtrıyor su an..... Sız servıste adamı cok ugrastırmayın dıye sıze kıbarca ....... Git demiş

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234