Sayfa 21/24 İlkİlk ... 1718192021222324 SonSon
461 sonuçtan 401 ile 420 arası

Konu: Punto Evo 1 DIN / DVD - GPS

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Ankara'da hangi bayii ile anlaştınız?

mfgunes
    Ziyaretçi mfgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kürşad bey bu anlayıs güzel bi anlayıs değil bundan böyle bu fiyata bu cihazı bulamayacaksınız denmesi hoş değil sitede karar alır 1 adet bile almaz siteye fiyat verildiyse ne olursa olsun o fiyattan devm edilir bana 1100 tel toplu alımda dediniz siteye özel indirim yaptık dediniz bu fiyat geçerli değilmi son günler diyorsunuz blue me uyumlu değildi o yuzden geri verdik değilmi cihazı kamera astraya takılan kameranın aynısı zaten poşetin üstünde astra yazıyordu zaten butun geri vites kameraları aynıdır kalitelidir yani gösterir arkayı

3. Bu mesajı için 6 kişi mfgunes'ye teşekkür etti:

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

ürünü üretmek farklı satış politikası yürütmek farklıdır. bu forumdan en az 15 adet ürün satışı yaparlardı ama hem ürünün olumsuz yönlerini düzeltmek adına yapılan geri bildirimleri dikkate almıyorlar hem de olumsuz bir satış politikası izliyorlar. forumun genel olarak olumsuz bir tavır alması durumunda o cihazın satışını istedikleri sayıda yapamazlar.
    Otomobil ihtiyaç değil, bir tutkudur aslında...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Ben cihazı almak için bu konuyu izliyorum. Aracımda Blue&Me var ve uyumsuzluk sorunu hallolmadan almayı düşünmüyorum. Bu sorun giderilene kadar beklemeyi düşünüyorum. Ama ifade beni düşündürdü. Blue&Me olmayanlar alabilecek. Ben sorun giderilsin diye beklediğim için fazla para ödeyeceğim öyle mi? Bunun yerine inadına navigasyon cihazı bile alıp ön cama vantuzla yapıştırmayı tercih ederim. Bu tutum hoş değil firma tarafından verilen rakamdan fiyatlandırmaya uyulmalı. Sanki keyfi zam yapılıyormuş gibi algılanıyor.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mfgunes
    Ziyaretçi mfgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende aynısını kurşad beye ilettim tutumu değişmesse forum tavır alır 1 kişi bile almaz diyorm ben getirdim ilk cihazı ankaraya uyumsuzluk gösterdi ve bana toplu alımda fiayt 1100 tel dedndi yüksel bey tarfından eğer bu fiyata sadık kalınmassa ben bişey demiyorum devamı sizin takdiriniz

9. Bu mesajı için 6 kişi mfgunes'ye teşekkür etti:

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Kendi sitelerini takip edenler farketmiştir. Diğer forumda da 1200 dediler ama daha 1 tane satamadan 1380 tl fiyatı yapıştırdılar. Cihazda dijital yayını izlemek için extra aparat gerekiyor. BU aparat grande puntolar için olan cihazda hazır geliyor. Eski cihazda hazır gelirken bu cihazda olmamasını aklım almıyor. Fiyat konusunda da keyfi değişiklikler yapmak hiç hoş olmadı.Birçok eksiği ve sorunları varken kimler alacak çok merak ediyorum.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Evet kürşat beyin dediği olmamış,, misal ben servise geldiğinde bu ürün orada bi görüp kürşat beylerden alacaktım fakat madem fiyatı artacak okadarda para veremem yani, 1200 dende artacaksa 1500 e galaxy note 2 alır yukardaki boşluğa koyarım hem telefon hem multımedıa takılırım ))

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

eğer gerekli düzeltmeler yapılmazsa ve genel istekler dikkate alınmazsa bu haliyle 1000 tl'ye de satılsa forum üzerinden çok alıcı olacağını düşünmüyorum. en çok almak isteyenlerden biri de benim böyle birşeyi.

15. 20/02/2013, 15:19

Sebep
    Ticari ilanlarınız için "Erdi YILMAZ" ile irtibat kurunuz.

16. 20/02/2013, 16:02

Sebep
    Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.

17. 20/02/2013, 16:10

Sebep

18. 20/02/2013, 16:16

Sebep

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Arkadaşlar. Ben durum hakkında bilgi almak için Kürşad Bey ile görüştüm. Bana fiyat konusunda foruma özel verdiği fiyatın 20 kişi için toplu alımda 1100tl olarak geçerli olduğunu söyledi. Bunu Fatih'de belirtmişti. Tek alımda ise fiyatının 1300tl olduğunu belirtti. Mart başında Blue&Me sorunu ve aydınlatma sorunu halledilmiş olarak yeni partinin geleceğini söyledi. Flaşörün sağındaki düğme grubunu ise talebe göre ayarladıklarını belirtti. Son olarakta forumda yaklaşık 20-25 kişinin almak istediğini ve kendi aramızda konuşarak bir liste oluşturup 1100tl den alabileceğimizi söyledi. Durum bundan ibaret. Bu arada yeni gelecek parti içinde fiyat aynı.Saygılar.

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

vallaha ben vazgeçtim ciddi ciddi düşünüyordum param da hazır 1200 TL ama bugün itibariyle vazgeçtim yukarıda bir arkadaşım yazmış bende öyle düşünüyorum ve yarın gidip bu PARAMla Galaxy s3 alıyorum.. Navigasyonum ve USB çalarım bana yetiyor
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

Ben biraz daha ekleyerek galaxy note 2 aldım
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı shellcininabisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallaha ben vazgeçtim ciddi ciddi düşünüyordum param da hazır 1200 TL ama bugün itibariyle vazgeçtim yukarıda bir arkadaşım yazmış bende öyle düşünüyorum ve yarın gidip bu PARAMla Galaxy s3 alıyorum.. Navigasyonum ve USB çalarım bana yetiyor
    Alıntı ktpunto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben biraz daha ekleyerek galaxy note 2 aldım
    herkes galaxyci olmuş madem bende bu cihaza ayırdığım parayla bitane note 2 alayım

Kıvanç A.
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Bende de Navitech marka navigasyon cihazı vardı. Onun yerine android işletim sistemli Next&Next Star Piri Reis II navigasyon cihazını alacağım. Dahili TMC bilgi fonksiyonu da var. 3G ya da wifi ile trafik yoğunluğu durumunu alıyor 5 il için. Aynı zamanda 5 inçlik bir tablet görevi görüyor. Fiyatı da 390 TL civarındaydı. Tavsiye ederim herkese.

Next Piri Reis II
    Konu ekartoo tarafından (21/02/2013 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

bende bir abarth evo nun ekranlı fotosunu buldum, blue and me olanından
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

...........

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

dikkatimi birşey çekti son resimde yan tuşlar farklı abarth ta olanın ileri geri tuşları var bunun band disc var...

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

birde fiyat sordum attığı mesajı aynen yazıyorum (Gps dvd digital tv dolby soround usb iphot cable sd card reader 649Euro) 1.500 tl den fazlaya denk geliyor

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (Gps dvd digital tv dolby soround usb iphot cable sd card reader 649Euro) 1.500 tl den fazlaya denk geliyor
    bize gelen fiyatı o, eminim italya'da hayatını idame ettiren biri için bizdeki 649 TL neyse oradaki 649 Euro'da o dur. hep derler derviş dervişin arkasına sıra geçermiş diye, bize sıra gelmiyor bi türlü. hayat onlara güzel

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikkatimi birşey çekti son resimde yan tuşlar farklı abarth ta olanın ileri geri tuşları var bunun band disc var...
    Tuş farkını çok iyi yakalamışsın. Şimdi bunlar iki farklı firmanın ürünü mü? Bir de bu cihazlar videoları tam ekran oynatamıyor mu ? Hep altta ve üstte siyah şerit var. Görüntüdeki nesneler basık ve olduğundan geniş görünüyor .
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

engin kavraloğlu
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize gelen fiyatı o, eminim italya'da hayatını idame ettiren biri için bizdeki 649 TL neyse oradaki 649 Euro'da o dur. hep derler derviş dervişin arkasına sıra geçermiş diye, bize sıra gelmiyor bi türlü. hayat onlara güzel
    aynen katılıyorum
    Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuş farkını çok iyi yakalamışsın. Şimdi bunlar iki farklı firmanın ürünü mü? Bir de bu cihazlar videoları tam ekran oynatamıyor mu ? Hep altta ve üstte siyah şerit var. Görüntüdeki nesneler basık ve olduğundan geniş görünüyor .
    walla bilmiyom ki şimdi bukadar soruyu nasıl sorucam ben elemana isviçreden bu elemanlar ben sana atayım linkleri sen konuş

Yer imleri

Yer imleri