Sayfa 8/11 İlkİlk ... 4567891011 SonSon
212 sonuçtan 141 ile 160 arası

Konu: Fiat servislerinden ne kadar memnunsunuz...

Ömür Kuru
    omurkuru08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    07HAN47
    Edilen teşekkür: 17

valla ben çok memmun oldum babamla gittik servise arabayı aldığımızdan beri ilk kez sağolsun oradaki arkadaşlar babamın tanıdığı olduğundan heralde çok ii muamele yapıldı ahmet abi olsun (servisin sahibi) hasan usta olsun bir dediğimi iki etmiolar onlara çok çok teşekkür ederim...... birollar tarsus yetkili servis...

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

cumartesi arabamı sevise bıraktım.ön cam fitillerinde erime vardı küçücük bir şey olmasına rağmen hiç problem çıkarmadılar yıllık bakımda göstermiştim problemi.sipariş verildi ve ben cumartesi takılması için servise bıraktım ve camım değişti artık hiç çiziksiz sıfır bir öncamım varrrr.
    bu arada pazar günüde arabamı aldım tertemizde yapmışlar allah razı olsun bir dediğmide iki etmiyorlar.
    teşekkürler MERSİN BİLEN OTO.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cumartesi arabamı sevise bıraktım.ön cam fitillerinde erime vardı küçücük bir şey olmasına rağmen hiç problem çıkarmadılar yıllık bakımda göstermiştim problemi.sipariş verildi ve ben cumartesi takılması için servise bıraktım ve camım değişti artık hiç çiziksiz sıfır bir öncamım varrrr.
    bu arada pazar günüde arabamı aldım tertemizde yapmışlar allah razı olsun bir dediğmide iki etmiyorlar.
    teşekkürler MERSİN BİLEN OTO.
    yaw sen ne diyon benim lastiğe çivi girmişti. bilen otoda lastiği tamir ettirdim üstüne kampanayı boyattım. kampana boyanmasa arabayı da yıkayacaklardı yani. altı üstü bi lastik tamirine gitmiştim.

ercan günay
    secretdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 UH 0123
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar ben iki ay önce PUNTOmu VELİEFENDİDEKİ HALİÇ OTODAN aldım ve 13 yıldır tipo ve tempralarımı götürdüğüm bir servis. Aile gibi davranan insanlar satiştaki genç dinamik arkadaşlar Cengiz ve Cüneyt beyler çok genç pırıl prıl insanlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Semra hanım aynı şekilde. Servis Müdürü Egemen bey , Karşılama komitesi başkanı Hasan abi sizi en güzel şekilde karşılıyor ve Servisin sahibi MEsyut bey, İsmail usta Tufan usta Zafer usta. İsmini sayamadığım daha nice arkadaşlar yardımcı olmak için sizi bekliyorlar ve bugüne kadar çözemedikleri problemler olmadı. Bundan sonraki Punto aracımsdada dostluğumuz devam edecek. Tavsiye ederim. Kesinlikle iyi bir servis. Bizlerde onların İNSAN olduğunu hatırlayalım.Siz nasıl davranırsanız öyle karşılık görüyorsunuz. İyi günlerde görüşmek üzere.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

Alıntı secretdream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben iki ay önce PUNTOmu VELİEFENDİDEKİ HALİÇ OTODAN aldım ve 13 yıldır tipo ve tempralarımı götürdüğüm bir servis. Aile gibi davranan insanlar satiştaki genç dinamik arkadaşlar Cengiz ve Cüneyt beyler çok genç pırıl prıl insanlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Semra hanım aynı şekilde. Servis Müdürü Egemen bey , Karşılama komitesi başkanı Hasan abi sizi en güzel şekilde karşılıyor ve Servisin sahibi MEsyut bey, İsmail usta Tufan usta Zafer usta. İsmini sayamadığım daha nice arkadaşlar yardımcı olmak için sizi bekliyorlar ve bugüne kadar çözemedikleri problemler olmadı. Bundan sonraki Punto aracımsdada dostluğumuz devam edecek. Tavsiye ederim. Kesinlikle iyi bir servis. Bizlerde onların İNSAN olduğunu hatırlayalım.Siz nasıl davranırsanız öyle karşılık görüyorsunuz. İyi günlerde görüşmek üzere.
    kesinlikle iyi bir secim...

ercan günay
    secretdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 UH 0123

müslüm arkadaş sizin plaka 06 ? arada bir sizde istanbula mı geliyorsunuz yoksa ve servisi ordAN mı biliyorsunuz?

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

Alıntı secretdream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müslüm arkadaş sizin plaka 06 ? arada bir sizde istanbula mı geliyorsunuz yoksa ve servisi ordAN mı biliyorsunuz?
    hem servisi hemde servis mudurunu yakindan tanirim...oldukca iyi bir servis ve servis muduru

Pepe Lanka
    pepelanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    22DR222
    Edilen teşekkür: 0

Edirne ÖZAKICILAR da kapılar konusunda beni sürekli oyalıyor. Her defasında yapıyorlar ama malesef şu anda kapılar şu an ayarsızlıktan alttaki boyayı dahi sürtünerek kaldırdı. Daha bişey demiyorum

şahin yavuz
    savas3434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34ey1847

arkadaslar kesinlikle istanbul erkay otoya gitmeyin onlardan sıfır arac aldım herseyimi hazırlamısım tatile cıkıcam ve su andada taildeyim rezil kepazeyim onların yüzünden bastan sona problemli aracı sattılar bile bile aracı aldıktan 20 dakika sonra farkettim probemleri geri döndüm aracın görünen problemlerinden basldım söze torpido gönyesi yamuk fitiller sarkık birde test edip verdik diyorlar aracı aracı geri alın dedim ruhsat cıktı diye camura yattılar bende elime aldım camerayı sattıkları aracla emsal aracı cektim hemde erkay otonun otoparkında ve onlara 100 punto zararı acmazsam serefsizim **********************ordan arac alan yada oraya servise giden varsa sorsunlar tek kapı kırmızı punto alınmıs burdan 1 ay bile olmamıs burda bir hadise yasamıssınız diye su anda taildeyim gelince onlar bana yaptıklarının hesabını müsteri kaybıyla verecekler fazlasıyla siz siz olun bence her bayiden araba almayın 2 milyar ucuza alıyorlar spot diye bize böyle problrmli aracları satıyorlar ******************* önceki aracımda 4 yıldır kullandığım palio sıfır almıstım palio yu cok arıyorum inanın
    Konu Linos tarafından (23/07/2007 Saat 06:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: 3. şahıs ve kurumları küçük düşürücü cümleler içeren mesaj!

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Bursada da adam gibi bitane servis yok arabanın neresine dokunsalar dokundukları yer ya kırılıyor çatlıyor yada langur lungur ses yapıyor fiat müşteri hizmetlerini arıyorum servislerden şikayetçiyim hiçbiri işini düzgün yapmıyor mağdur ediyolar beni diyorum. Ne yapalım servis elinden geleni yapıyo diye saçma sapan bi cevap geliyo kimi kime şikayet edeceğini insan şaşırıyor.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

DOĞAN GÜLTEKİN
    GÜLTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Standart Bakim Zamani Hk:

Alıntı HIGH FIDELITY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allaha şükür ki daha önemli bir problemim çıkmadı. Sadece kapı kollarında ve kapı kapanışlarında biraz problem var. Ayarsızlık yani. Bir de ilk sıralar ön cam orta alt kenarından gelen arasıra bir cızırtı idi fakat 2-3 aydır o da yok.
    BU ARADA arkadaşlar ben hafta içinde 10.000 km bakına gideceğim. Serviste neyi ne kadara nasıl ve hangi süre içerisinde yapıyorlar. Bilgilendirebilecek olan varmı. Ayrıca illa 10.000 km yi geçmek mi gerekir. 9790 da gidemezmiyiz. Teşekkürler.
    DİZEL ARAÇLARDA BAKIM ZAMANLARI 10.000 KM DE YAĞ VE FİLTRE DEĞİŞİMİ OLARAK ,BENZİNLİ ARAÇLARDA 20.000 KM DE BİR YAPILIYOR.AYRICA DİZEL ARAÇLARIN 20.000 KM DE PERİYODİK BAKIMLARI VAR.BELİRTİLEN KM LER DE GECİKME OLDUĞUNDA ÖZELLİKLE DİZEL ARAÇLARDA SORUNLAR ÇIKABİLİYOR.YAĞIN ÖZELLİĞİNİ KAYBETMESİ GİBİ.MALUM TRAFİK KOŞULLARI GÖZ ÖNÜNE ALINDIĞINDA DUR KALK FAZLA VE KISA YOL YAPAN ARAÇLARDA YAĞ DEĞİŞİM ZAMANI ÖNEM ARZEDİYOR.DEĞİŞİM ZAMANLARINI GECİKTİRMEK YERİNE TAM ZAMANINDA VEYA ÖNCEDE BAKIM İŞLEMİ YAPTIRMAK MOTOR ÖMRÜNÜN UZAMASINA FAZLASIYLA FAYDASI VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

benımde servısım kırmak oto su bıkac gune kadar bende cok sevıyodum vee taktır edıyodum ama sımdı hıc mı hıc sevmıyorum musterıyle ılgılenme sıfır gununde teslım yok ustune ustelık arac bıtmı svazıyetedee teslım edılmıyo hala kırmakta aracım kaskodan onay beklenıyormus banen ya kaskodan onay gelıcekse benım ısımmı cok sınırlendırdıler benı servısımı degıstırecem ıstanbul anadolu tarafında en saglam guvenılırrr bı servıss bılıyomusunuz.. arkadaslar kırmak oto harıc neresı olabılırrr..

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

yaşadıkLArımı özeTLErsemm beŞ para etMezzzzz gıtıım serwis... işkence resmennn maLum bzım gPlerınde serwis bağımlılığı war haLIm dumann...
    Konu ACTOROFTHEROAD tarafından (08/08/2007 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bu gün kavaklıdere servisine gittik ve müslüm yine o gülüşüyle bizi karşıladı (nasıl bir insan bu ya ) önce oturduk çaylarımızı börek vede meşhur ıslak kekimizi yedik biz yerken ustalar özellikle gökhan usta benim aracın a dan z ye bütün bakımını yaptı gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra aracımı memnun bir şekilde geri aldım, ya bu adamın servisini seviyorum be

Teşekkürler müslüm ilgin vede alakan için

tabi bu arada kekin kokusunu duyan sevgili (pasif) emre arkadaşımızda hemen geldi ama kek kalmadı ona

Yiğit YILMAZ
    Turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 n 4724
    Edilen teşekkür: 12

Servis için izmirliler için enriko alibertiyi tavsiye ederim. Aracımı ordan aldım alarm pedal takımı gibi aksesuarlarımı sonrada oraya taktırdım, ufak tefek tıkırtı fitillerde gevşeklik gibi arızalarımın tamamını eksiksiz hallettiler. Son olarak dün 10.000 bakımımı yaptırdım. Kendilerinden gayet memnunum. Tabii herşey güllük gülistanlık değil. Enriko dierlerine oranla biraz küçük servise randevu almak dierlerine oranla daha zor, verdikleri zamanda arabayı teslim edebiliyorlar fakat verdikleri zaman uzun oluyor.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün kavaklıdere servisine gittik ve müslüm yine o gülüşüyle bizi karşıladı (nasıl bir insan bu ya ) önce oturduk çaylarımızı börek vede meşhur ıslak kekimizi yedik biz yerken ustalar özellikle gökhan usta benim aracın a dan z ye bütün bakımını yaptı gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra aracımı memnun bir şekilde geri aldım, ya bu adamın servisini seviyorum be

Teşekkürler müslüm ilgin vede alakan için

tabi bu arada kekin kokusunu duyan sevgili (pasif) emre arkadaşımızda hemen geldi ama kek kalmadı ona
    Hayırlı olsun Mehmet.Müslüm indirim yaptı mı

özkan özcan
    olympos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34ALN84

arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum. bir sorum olacaktı. arabanın iç aksamından çok ses geliyor. beylikdüzü birmota götürdüm ama çözemediler. bu arabadan iyi anlayan bir servis önerebilir misiniz?

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mehmet.Müslüm indirim yaptı mı

indirimmi oda ne para bile almadı daha üstüne paran yoksa vereyim felan dedi de kabul etmedim ama linos aldı (utanmaz) verben alırım dedi

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Allahtan Muratın yetkili servisi yok

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Zaten kasanın bir anahtarı bende diğeri de Emre'de... İsterse para vermesin Müslüm!

Yola çıkmadan bir bakım yaptırayım dedim! 11.000 oldu km. Hava filtresi, polen filtresi değişti... Fren balatası kontrolleri yapıldı!.. 1 lt. de yağ eksiltmiş, eklendi!..

Herhalde servis memnuniyetimi tekrar tekrar söylememe gerek yok!..

GP kendine geldi; dünden beri kullanıyorum, performans bile arttı diyebilirim!
    Konu Linos tarafından (10/08/2007 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 4567891011 SonSon