Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Polisle ilginç diyaloğunuz oldu mu?

Ertan GÜNDOĞDU
    Slow Down brabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455
    Edilen teşekkür: 230

Alıntı byspayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan Abi senin hikayeni okurken çok güldüm İyi numara yapmışsın ama ben olsam kesin gülerdim

Bi poliste bize denk gelip "gündüz farları"nız yanıyor diye ceza kesmese bari
    sağolasın, ben gündüz gece sürekli açıyorum farları ama sisleri açmam.
    gidip de kıslar açık diye gündüz ceza kesmez polis

05 Alfa 156 1.6 Dist. (2004.10 - 2009.10) --- 09 Nissan Qashqai Tekna Exec. (2009.12 - ...) --- 06 Grande Punto Starjet (2010.05 - ...)

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Ankarada kolejde arkadaşın evınde kafaları cektıkten sonra bacelideki evime gitmek ısterken saat 03:00..Arabayı calıstırdım 96 lardan asagı sallandım uıygulamaya gırdım
    polis-iyi akşamlar uflermısınız
    ben-Abi daha yenı evden cıktım ıstersen hararete bak
    polis-bı bakıs attı tmm devam et
    ben -oh be yırttık kafa on numaraydı
    neyse dedım sıhhıyede cevırme vardır kızılaydan gıdeyım aha ssk ishanının onunde cevırme haydaaaaaaaaaaaaaaa

polis-üflermisiniz?
    ben-abi daha yenı ufledım cevırme vardı
    polis-nerdeydı cevırme bilirsen yolluycam?
    ben-kolej kalp hastanesının ılerısınde
    polis-tmm devam et
    oh dedım neyse devam mke kavsagı tandogan yıne cevırme haydaaaaaaaaaaaaaa

polis-iyi aksamlar ufle
    ben -abi yazık ya dedım 2 kere ufledım bırı kolejde bırı kızılayda
    polis-iyi geceler devam edın
    abi nasılda yırtmısım hala eve nası geldım gulmekten sasırıyorum...

1976 model mirafori vardı bende buz mavisi tavan açılır modıfıyeli bilen bilir o araçları..
    I ' m c a p u l i n g . . .

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdekiler sizin araclardaki sinyal yerine montajlanmıs gündüz farları sisler sadece istege baglı olarak saga veya sola direksiyon cevrildiginde tek yönlü yanıyor viraj bilmem nesi diye geciyo
    onlar köşe aydınlatmaları olarak da biliniyor.Dönüşlerde köşeyi daha rahat görmek adına koydular yeni yeni araçlara.

Afyon çıkışında jandarma araması varmış,durdurdular.Ancak aynadan baktığımda normalde kullanılan köpeklerden farklı bir cinste köpek gördüm,şaşkın şaşkın bakıyorum.İndim araçtan dediler arama yapıcaz.Buyrun yapın dedim,kimlikleri de istediler verdik arkadaşla beraber.Bagajı açtığımda köpeğe arattılar;ama köpek patilerini tampona koymadan içeri sokamıyor burnunu,o kadar küçük.Aramadan hiçbir şey çıkmadı,ardından beş dakika kadar arabalardan,Punto'dan falan konuştuk.Ardından bir C-Max geldi,asker dedi aha bu benim aracım işte diye.Bir iki dakika kadar da C-max dan girdik çıktık ardından kolay gelsin diyerek ayrıldık.Aracın içerisinde 5 dakika kadar abartısız güldük

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Alıntı Kriminal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada kolejde arkadaşın evınde kafaları cektıkten sonra bacelideki evime gitmek ısterken saat 03:00..Arabayı calıstırdım 96 lardan asagı sallandım uıygulamaya gırdım
    neyse dedım sıhhıyede cevırme vardır kızılaydan gıdeyım aha ssk ishanının onunde cevırme haydaaaaaaaaaaaaaaa

polis-üflermisiniz?
    polis-tmm devam et

polis-iyi aksamlar ufle

1976 model mirafori vardı bende buz mavisi tavan açılır modıfıyeli bilen bilir o araçları..
    Çok iyi yırtmışsın be abii gerçekten kutluyorum seni akıllıca
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı PLaTiNuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi yırtmışsın be abii gerçekten kutluyorum seni akıllıca
    Walla kafam ıyı olmasa o kadar cesur olamazdım(atma konusunda) heralde

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Anahtarlıgım Polis amblemli anahtarlık...Emn gnl md stıckeri var camda.Kuzen zaten kmser...Fazlasıyla emn mensubu cevrem var...Sülale baya bı kalabalık bu yönden Allaha çok şükür polislik bı olayım olmadı daha..
    Denız adamına gelınce dınlemıyor polıs molıs sıhhıye ordu evının oraya sıvıl plakalı ekıp arabasını park etmıs bızım enıste ve adam resmı gorevde trafık polısı gelmıs burada duramazsın cek demıs enıste devrem bende polısım koruma aracı aracı cekemem gorevdeyım suan demıs polıs cekeceksın enıste cekmem cekıcı gelmıs hazırda beklıyor bakmıskı cekememıs aracı hemen park cezası yazmıs bunlar bundan dolayı gırmısler bırbırıne bı guzel ank emn.md trafıkten ust duzey amır gelmıs polıse demedıgını bırakmamıs cezayıda yırtıp atmıs enıste ne yapmıs sa gelen emn amırıde bır ust makamdan zılgıtı ıyı bı sekılde yemıs olay yerıne gelmıs sonra cezayı yazan memuru kızılay-ulus bolgesınde gormemıs memuru anlasılan surulmus sonra o polıs bır kac kez tbmm gecmekmı ıstemıs yada oradan surulmusmu ne adam meclıs gırıs kartı olan tup araclara sıkıntı yasatıyormus
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denız adamına gelınce dınlemıyor polıs molıs sıhhıye ordu evının oraya sıvıl plakalı ekıp arabasını park etmıs bızım enıste ve adam resmı gorevde trafık polısı gelmıs burada duramazsın cek demıs enıste devrem bende polısım koruma aracı aracı cekemem gorevdeyım suan demıs polıs cekeceksın enıste cekmem cekıcı gelmıs hazırda beklıyor bakmıskı cekememıs aracı hemen park cezası yazmıs bunlar bundan dolayı gırmısler bırbırıne bı guzel ank emn.md trafıkten ust duzey amır gelmıs polıse demedıgını bırakmamıs cezayıda yırtıp atmıs enıste ne yapmıs sa gelen emn amırıde bır ust makamdan zılgıtı ıyı bı sekılde yemıs olay yerıne gelmıs sonra cezayı yazan memuru kızılay-ulus bolgesınde gormemıs memuru anlasılan surulmus sonra o polıs bır kac kez tbmm gecmekmı ıstemıs yada oradan surulmusmu ne adam meclıs gırıs kartı olan tup araclara sıkıntı yasatıyormus
    Psikopatı meshurdur zaten ankaranın...dogru dıyosun
    Anlatmayım bı dolu hıkaye var..

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

polis-üflermisiniz?
    polis-tmm devam et

polis-iyi aksamlar ufle

çok efsanevi atlatmışsın abi çevirmeyi valla...saygı duydum sana

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

Mustafa Atam
    atom43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    43DD903
    Edilen teşekkür: 107

bir arkadasımın amcası Türkiye genelinde polislerin çok üst makamında görev yapıyor isim vermiyeyim forum sayfası sonuçta yaptıklarımız google de birisinin karsısına cıkar elbet
    okadar cok olayla karsılastımki polislerle her seferinde bu arkadasım sayesinde yırttım ama bulundugum şehirde arkadasım sayesinde cogu polisi tanıyorum muhabbet ediyoruz ama bir polis var geçen sene accent era'm vardı trafik sıkışıktı ve polis görevini yapmıyor trafik iyice sıkışmıştı yolun ortasında kalmıştım sonra sinirlendim boşluk bulup gaza basıp hızlıca ileriye gidip U dönüşü yaptım dönüşte polis görevini yaptıgı aklına gelip beni durdurdu ben sinirlenmiştim ondan yaptım ve aracımda headers vardı 2 numara cam filmi vs. tam bağlanılcak arabaydı, polis dedi ehliyet ruhsat dedim buyrun arabanızı bağlayacagım dedi o sıradada bu bahsettim arkadasımın yanına gidip babasını eve bırakacaktım sonra arkadasım aradı onlar geldi polise ehliyet ruhsatı bıraktım arkadasımın babasını bırakacagımı soyledim adam bıraktı yarım saat sonra tekrar geldik adam bağlıcam diyor abi işi uzatma bağlayamazsın diyorum adam bağlarım dedi inata bindi ve arkadaş amcasını aradı aradan 10 dk geçmeden polise telefon gelip bizi geri çağırdı aslında Cumhurbaşkanının oglu olsanız bırakmazdım ama kıramayacagım abilerim aradı kusura bakmayın beyfendi deyip yolladı bizi o polisin kuyruk acısı var büyük ihtimalle her gördügünde beni tek getirdiginde ceza yazıyor örnek aynı polis dün park cezasından yazdı birgün puntonun app plakasından filminden ötürü bağlayacak ama nezaman bilmiyorum cok pis bakışıyoruz adamla
    IPunto

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı farukileri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok efsanevi atlatmışsın abi çevirmeyi valla...saygı duydum sana
    O zamanlar gazi beden egıtımınde okuyordum tiyatro egıtımı falanda aldım
    Çoook işime yaradı cokkk

Mustafa Atam
    atom43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    43DD903
    Edilen teşekkür: 107

Araştırma Konusu

en bombası aklıma geldi 4 ay önce en yakın arkadaşım askere gidecek bende o sıra aracımı satmak icin ugrasıyorum genç bir polis aracı sabah baktırmıştı alacaktı bende polise gençim ama cok efendi düzgün kullanıyorum aracı hor kesinlikle kullanmam v.s demiştim (aslında harbidende hor kullanmam) gece oldu asker konvoyundayız bulundugum ilin en faça arabaları konvoyda o sıra bende focus st vardı araba siyah camlar aşırı siyah fln cok göze batıyordum o gece okadar abarttıkki cadde kapatmalar felan polislerle kovalamaca cok eglenceli bir gece geçirdik sonra kütahyaya geleniniz varsa meşhur vazo meydanımız vardır orada tüm arabalar tek sıra halinde gidiyordu sağ taraflarıda boştu herkesin sağından geçtim önlerine kırdım el frenini bir cektim arabayı yarım tur döndürdüm devamını tam getiriyordum 2 polis biri direksiyonumu tuttu biri kapımı acmaya calısıyor in lan aşağı dedi aha dedim buraya kadarmış bitti dedim herşey cok aykırı bir yerde aykırı hareket yaptım suç üstüde yakalandım neyse battı balık yan gider hesabı polisler benden ehliyet ruhsat istiyor ben vermiyorum vermem diyorum ısrar ediyorlar yetkiniz yok vermem diyorum sonra kimligimi verdim sussunlar diye sonra bi baktım orada cok kotu oldum sabah arabayı cok düzgün kullanırım diye bahsettim polis amirleriymiş onu gördüm adam bana baktı hani düzgün kullanırdın dedi hiç birşey diyemedim cok üzüldüm yalancı durumuna düştüm diye sonra polisler arkadaşları sorgulurken ben kimligimi alıp kaçmıştım daha sonraki günler polislerle karşılaştıgımızda ve halada aynı şeyi söylüyorlar ne o yanlamaya devammı diye ama harbiden yalancı duruma o gece düştüm cok kötü olmustum
    IPunto

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

birkaç ay önce gaziantep'de cam filmleri yüzünden girdiğim çevirmede yaşanan komedi

Polis: Ankaralı bu camlar ne
    Ben: Film memur bey
    Polis: Ama bunun cezası var 130 TL...
    Ben: Biliyorum ama gençlik işte. Ceza yazmadan ben hemen sökeyim
    Polis: Yok yok sökme ama cezası var.
    Ben: Ceza yazacaksan sökeyim.
    Polis:Yok ben yazmıcam da başka bi arkadaş görürse yazabilir.
    Ben: hııı??!!?!!??!
    Polis:Evrakların tam mı?
    Ben: Evet memur bey.
    Polis: hmm güzel. Lastikler kışlık mı,?
    Ben: Evet.
    Polis: ıı şey Jandarma'ya gelmeden genel kontrol var, arkadan sokaktan dolan, camlara caza yazmasınlar.
    Ben: Teşekkürler memur bey

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komuyu keşke ser kürsüye açsaymışsın Ümite abi.

olmaz mı hiç .. yazarım birazdan..
    Alıntı GP ÜMİT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kusura bakmayın bilemedim nereye açacağımı,taşınma imkanı varsa taşıyalım

Konu taşınmıştır

Puntoyu yeni aldığım zamandı. Sabah 10:00'da şirkette önemli bir toplantı var. Uyuyup kalmışım saat 09:50 ve ben daha Konak'tayım. Balçova yetişmek üzere Punto ile ilk hız deneyimimizi yaşadık. Sahilden o kadar hızlı gitmişizki Karataş'taki ekip durduramamış. Göztepe köprüyü geçer geçmez 2 polis memuru yolun ortasında kollarını açmış beni bekliyor. Sağa yanaştım sol camı açtım. Memur kafasını camdan içeri uzatıp yüzüme baktı. Sonra telsizden plakayı anons etti. Karşı taraf doğruladı. Polis tekrar yüzüme baktı. Sonra yine telsizden bu sefer arabanın tipini ve rengini tarif etti. Karşıdan gelen cevap zaten durumu net bir şekilde açıklıyordu.
    - Evet abi o araba. Durduramadık işte. O yüzden size anons geçtik.

2 polis birden bir bayandan böyle bir hız beklemediklerini söyleyerek ekip otosunun yanına çağırdılar. Evrakları verdiğimde kendi aralarında 3 kişi gülüyorlardı. Bana dönüp günün rekorunu kırdın bugün senden başkası çıkmaz bu hızda dedi. Bende ilk cezam olduğunu ve hayatımın rekorunu kırdığımı söyledim. 166 hızla 280 TLydi sanırım rekor bir ceza ödedim. Bu 14 yıllık ehliyetime yazılmış ilk ve tek ceza. Bu arada şirkete gittiğimde saat 11:00'e geliyordu ve toplantı çoktan bitmişti.
    Konu JASMINE tarafından (24/06/2010 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.

Ertuğ Torun
    T-jet uzmani Romeo_er2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 GTR 52
    Edilen teşekkür: 1032

cook anlatilmaz yasanir
    06 GTR 52

-Crossfit-
    Forging Elite Fitness

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Hiç unutmam çok alkol vardı, çevirmede alkolmetreye benim yerime memur bey üflemişti
    GP in mirror is faster than they appear !

İLKER Ç.
    ocean_1919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    26
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı Genius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç unutmam çok alkol vardı, çevirmede alkolmetreye benim yerime memur bey üflemişti
    Sizin olay tam anlamıyla Levent Kırca'lık olmuş

Ertan GÜNDOĞDU
    Slow Down brabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455
    Edilen teşekkür: 230

geçmiş olsun toplantı konusunda, ceza konusunda haketmişsin
    Ben de 2-3 sene önce orada ilk radar cezamı yedim Radarı anladığımda freni köklemiştim. 2. limitin 3 kmh altında takıldım, Sert frenim sayesinde 2 kat ceza ödemekten kurtuldum. Polisin dediği çok hızlı geliyormuşsun frene basınca ön tamponun yeri kazımış nerdeyse dedi. Ben bunun fotoğrafını istedim ama alamamıştım benim de çok acelem vardı. Her radarı gördüğümde freni köklerim bir çok kere kurtuldum ama 2 kere kurtulamadık. Radar cezası çok acı oluyor

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu taşınmıştır
    166 hızla 280 TLydi sanırım rekor bir ceza ödedim. Bu 14 yıllık ehliyetime yazılmış ilk ve tek ceza. Bu arada şirkete gittiğimde saat 11:00'e geliyordu ve toplantı çoktan bitmişti.

05 Alfa 156 1.6 Dist. (2004.10 - 2009.10) --- 09 Nissan Qashqai Tekna Exec. (2009.12 - ...) --- 06 Grande Punto Starjet (2010.05 - ...)

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Alıntı brabus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun toplantı konusunda, ceza konusunda haketmişsin
    Ben de 2-3 sene önce orada ilk radar cezamı yedim Radarı anladığımda freni köklemiştim. 2. limitin 3 kmh altında takıldım, Sert frenim sayesinde 2 kat ceza ödemekten kurtuldum. Polisin dediği çok hızlı geliyormuşsun frene basınca ön tamponun yeri kazımış nerdeyse dedi. Ben bunun fotoğrafını istedim ama alamamıştım benim de çok acelem vardı. Her radarı gördüğümde freni köklerim bir çok kere kurtuldum ama 2 kere kurtulamadık. Radar cezası çok acı oluyor
    Ertan arkana bakıyosun dımı ?

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

2 sene önce İstanbul dan Ankara ya gidiyoruz dayım ve kuzen var kuzeni Ankara ya bırakıp döncez dayım yanda uyuyo sabah cıktık otobana girdik Ankara ya gelmemize 15-20 km kalmış bir tane golf sıkıştırıyor bende patlattım kapışmaya başladık otobanda bi ben kacıom bi o kacıo sonra bu birden yavasladı bende dedim anladı gercegi baktı rezil olacak gişelerden önce bıraktı dedim aklıma hiç gelmedi golf 06 plakaydı.gişelere bi geldim ne göreyim polis beni bekliyo KGS den gectik gelll dedi yanastım buyrun memur bey buyuralım dedi hızınız 175 gösteriyo o kadar yoktur memur bey dedim ama varmış dedi.o sıra dayım uyandı dedi 175 e cıktın mı dedi bende bi kere indiydim dayı o ara denk gelmişiz demekki dedim dayım yarıldı dedi yazın biz gidelim o zaman memur bey makbuzu aldım torpidoya attım dayı bu seninmiş memur hediye etti dedim işin garibi radarı otobanda ortaya refüje sokmuslar görmedim bile polise sordum nerdeydi diye.
    EVOEVOEVOEVOEVO

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce İstanbul dan Ankara ya gidiyoruz dayım ve kuzen var kuzeni Ankara ya bırakıp döncez dayım yanda uyuyo sabah cıktık otobana girdik Ankara ya gelmemize 15-20 km kalmış bir tane golf sıkıştırıyor bende patlattım kapışmaya başladık otobanda bi ben kacıom bi o kacıo sonra bu birden yavasladı bende dedim anladı gercegi baktı rezil olacak gişelerden önce bıraktı dedim aklıma hiç gelmedi golf 06 plakaydı.gişelere bi geldim ne göreyim polis beni bekliyo KGS den gectik gelll dedi yanastım buyrun memur bey buyuralım dedi hızınız 175 gösteriyo o kadar yoktur memur bey dedim ama varmış dedi.o sıra dayım uyandı dedi 175 e cıktın mı dedi bende bi kere indiydim dayı o ara denk gelmişiz demekki dedim dayım yarıldı dedi yazın biz gidelim o zaman memur bey makbuzu aldım torpidoya attım dayı bu seninmiş memur hediye etti dedim işin garibi radarı otobanda ortaya refüje sokmuslar görmedim bile polise sordum nerdeydi diye.
    güzeldi

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon