Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
72 sonuçtan 61 ile 72 arası

Konu: Satılık starjet dynamıc 95bg 6 ileri

barış =)
    brsakkurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Arac satılmıstır arkadaslar konu kapanabılır. 21.250 ye satılmıstır.bazı arkadasların dedıgı 3 asagıya 5 yukarı fıyatla hıc alakası olmayan , aracın pıyasası hakkında bılgısı olmayıp yorum yapanların dedıgı fıyatla alakası olmayan bır fıyata satılmıstır..bence degerınden asagıya bıle satıldı alan hayrını gorsun
    Konu brsakkurum tarafından (09/04/2012 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Gözünaydın Barış, umarım puntolara hakettiği değeri veririz hep birlikte,
    Hayırlı olsun sana da alana da...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Hayirlisi olsun..

Sent from my iPhone using
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERKIN CIN
    SUPERMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 30

Hayırlı olsun Barış bey adınıza sevindim

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre onur
    emreonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

hayırlı olsun. özellikle starjet arayan birisi mi geldi yoksa punto olsun da... diyen biri mi geldi.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış =)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı emreonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. özellikle starjet arayan birisi mi geldi yoksa punto olsun da... diyen biri mi geldi.

özellıkle starjetmı arıyodu bılmıyorum ancak starjet oldugunu bılıyordu , ben soyledım ozellıkle 6 ileri 16 vlf ve 95 bg oldugunu. O'da 6 ılerı olması yakıt ıcın tassaruf saglacagından kendı acısından daha ıyı oldugunu soyledı.Bence alan kısı acısından avantaj , punto olsunda alayım dıye gelseydı bıle starjet ve 6 ılerı olması , alan kısı ıcın buyuk sans.
    Konu brsakkurum tarafından (09/04/2012 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.

Selim ŞAHİN
    starjet44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Bu aracı sitede görmüştüm.. Fiyat 22 üzerinde olduğundan cesaret edip arayamadım. 5 aydır starjet arıyorum. Boyasız ve düşük km özellikle tercihim olduğundan bu kadar zamandır hala kayda değer bir araç bulamadım. Forumada sizin aracınız için üye oldum az evvel oda tesadüf ama kısmet değilmiş.. Hayırlı olsun hem sizin adınıza hemde yeni sahibine.. Umarım forum aracılığı ile aradığım gibi bir araç bulurum. Ama temel şart maximum 20.000 TL(zor bulursun kardeşim dediğinizi duyar gibiyim.. ama üzgünüm yazdığım değerde maximum çıkabileceğim rakam..

barış =)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı starjet44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aracı sitede görmüştüm.. Fiyat 22 üzerinde olduğundan cesaret edip arayamadım. 5 aydır starjet arıyorum. Boyasız ve düşük km özellikle tercihim olduğundan bu kadar zamandır hala kayda değer bir araç bulamadım. Forumada sizin aracınız için üye oldum az evvel oda tesadüf ama kısmet değilmiş.. Hayırlı olsun hem sizin adınıza hemde yeni sahibine.. Umarım forum aracılığı ile aradığım gibi bir araç bulurum. Ama temel şart maximum 20.000 TL(zor bulursun kardeşim dediğinizi duyar gibiyim.. ama üzgünüm yazdığım değerde maximum çıkabileceğim rakam..

starjet bıraz ender bulunan bır motor seceneğı oldugu ıcın bıraz sans ısı .dediğiniz kriterlere uygun dusuk km de 20.000 tl civarında temiz fire dynamıc punto bulabılırsınız.Bir starjet kullanıcısı olarak (eskı) fire motoru tavsiye ederim. Forumda da gercekten cok temız starjetlerı olan arkadaslarımız var satmayı dusunen olabilir.Alınık arac bolumune konu acarsanız daha ıyı yardımcı olurlar ki , sanırım acmıssınız umarım aradıgınız puntoyu kısa zamanda bulursunuz
    Konu brsakkurum tarafından (09/04/2012 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim ŞAHİN
    starjet44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

İlginiz için teşekkürler barış bey,, ama söylediğim gibi en temel şart starjet motor olması! 2004 model 125hp gücünde bir 307 sattım ve müthiş performansa sahip bir araçtı. Ondan sonra 75hp fire kullanabileceğimi düşünmüyorum.. İllede starjet 6 ileri 95hp!

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Kaç gündür yazsam mı yazmasam mı bilemedim yazayım bari, ben de starjet arabamı yeni sattım bir arkadaşıma, öncelikle bu arabaların değerini biz düşürüyoruz başkası değil, kendi arabasına bu kadar vahşi yaklaşan forum üyeleri diğer forumlarda gördüğüm kadarıyla yok, kendi satarken kıymetli başkası satarken kıymetsiz oluyor en son bunu 2006 model arabayla 2011 model arabayı aynı fiyata layık bulan bir arkadaşın ilanında gördüm, neyse amacım polemik yaratmak değil.

Ben 2009 ocak trafiğe çıkışlı starjet dynamic ask donanımlı uzatılmış garantili ve karter koruması olan kusursuz temiz kazasız aracımı 25000 liraya verdim bakımı, muayenesi, egzos puluna kadar yapılmış masrafsız bir araçtı. Değerinde gitti diyebilirim ama gel gör ki bayi özellikle fiat bayileri bu arabaya 20 - 21 lira takas fiyatı çıkarıyorlardı, o fiyata değil arabayı vermek üzerine benzin döker yakarım diyip çıkıyordum, hatta Fiat'a "Neden bir daha sıfır Fiat araç almayacağım" konulu mail yazacaktım vaktim olmadı, kendi arabasını diğer bayilerden ucuza almaya çalışan bir firma malesef, şimdi Bravo aldım 2.el ve memnunum ama sıfır araba alacak olsam kesinlikle tercihim özellikle bu şişkin fiyat döneminde Fiat marka olmazdı. Piyasada bu kadar kaliteli, donanımlı aracı bulamadım, ama ikinci eli bu kadar kaybettiren bir araç da yoktu. Bunun sebebini önce kendimizde aramalıyız, kendi kullandığımız ve herkesi hayran bırakan araçlarımızın kıymetini önce biz bilmeliyiz ki 2. eli bu kadar zayıf olmasın.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

16. Bu mesajı için 2 kişi BSK'ye teşekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Fiat satıcılarına sakın olaki arabanızı takasa sokmaya kalkmayın. Adamlar aracı satarken sultan muamelesi yapıyor geri alırken hizmetçi statüsüne bile bakmıyorlar. Bravolar ilk çıktığında benim aracı takasa 15 bin saymışlardı. 2006 fire active aracıma.

mehmet baran
    cemehmetbaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 1100
    Edilen teşekkür: 23

Alan için de satan için hayırlı olsun.

Bende 2010 model starjet var. 2 ay oldu alalı. Cok memnunum arabamdan (Allah nazardan korusun). Aslında araba cok yakmıyor ama benzin 5 lira oldugu için onumuzdeki hafta deha otomotivde LPG donusumu yapılacak. Bakalım insallah motorun tepkileri aynı kalır.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234