Alıntı puntor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sonuç ne oldu söleyim : Arkadaşı aradım bahsettiğin kişi işte. İlk gün yardımcı oldu sağolsun.Vaktin geç olduğunu ve fiyat alma işinin yarına sarkacağını söyledi bende ok dedim ve telefonu kapattık. Bu arada be 26 tane ayrı şehirlerden sadece ergo fiyatı alıyorum.Aynı zamanda bi aile dostu ve bi akrabam olan iki farklı şahıstanda fiyat aldım.İnan Şafak bey akrabalarımda dahil ne yapılacak kaskoların teminatları nede efendim cam işlemleri biliyosunuz bazım kalemlerde yapılan değişiklikler hiç ama hiç hoşuma gitmedi.Sadece iki yer kaldı kafamda biri sizin dediğiniz acenta diğeride bana yakın bi arkadaşın tanıdığı kaskocu. arkadaşımın tavsiyesi üzrine görüştüğüm kaskocu 1087 tl fiyat çıkardı Ergodan. Son dakka sizin söyledğiniz bayan aradı ve durumu aynen böle izah ettim. Ancak sunu belirteyim sözünü ettiğim kaskocu beni resmen uyardı ne konuda abi bu hafta geldin geldin yoksa 1395 tl çıkar fiyat dedi.Bende tamam dedim ancak abi ben senın poliçeni hazırlarım bekletirim yada iptal ederim dedi. Bu fedakarlığı gösterdiği içinde bende ona 87 tlyi verdim sonuçta yamuk yapcak biri değildi. İşte ertesi gün hanımefendi aradı fiyat 1400 tl dedi ben tam konuyu açıklıyordum.......... Bi anda diğer kaskocuya para felan dedim, bayan bana resmen azar çekti ve ses tonu 180 derece değişti.Bende eyvallah dedim.Neyse konu bu işte.....

Sonuç aynı kaskoyu teminat ve extraları inan aynı olan kaskoyu ergodan senın kaskocu 1400 tl çıkardı. Diğer kaskocu 1087 çıkardı.İnan bana teminatları aynı. evet kabul ediyorum surada diğer kaskocunun bi avantajı oldu erken teklif verdi bana denilen bu.

Sonuçta koltukbaşı 25 bin tl teminatlı bi kasko Allah kaza bela vermesin....Ama insanlar ticarette rekabete ve rakip acentalara bu kadar hırslı olmamalı...
kübiay kardeşim yarın hemen arıyorum çok sinirlendim gerçekten bide sigortanı yaptırdınmı ara beni elmden geleni yapacağım bei ararsan sevinirim özelden pm attım