18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Grande Punto 1.3 Multijet Dizel arıyorum!!

ulhy juvi
    uhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Mutlu Grande Punto 1.3 Multijet Dizel arıyorum!!

Arkadaşlar merhaba,

İnternette çok aradım, buldum ama genelde 3-4 günde içinde satılmış oluyor. İstanbul Altunizade'de papyon'a gittim arabam iyi dedi, yan kapı hariç heryeri boyalı çıktı. Sitedeki arkadaşların dürüstlüğüne güveniyorum.

19.000 YTL'ye kadar 2005-2007 model 1.3 multijet arıyorum. Dizel olması tercihim, malum istanbul trafiği, az yakması en önemli etken

Boyasız ve masrafsız olması tercihim.

Şimdiden teşekkürler.

Aileye +1 daha geliyor yakında

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

19000 YTL ye hatasız bır dızel gp bulmak zor gıbı gelıyor....ama ınsallah ıstedıgınız bır arac bulursunuz...
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

ulhy juvi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Acil paraya ihtiyacı olan birinden olabilir, ufak tefek hasarlar olabilir. Yeterki hasarını doğru söylesin. Teşekkürler bu arada..

Hasan Kara
    apollonx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Neden zor olsunki? 19 milyara active 2006 model bulunabilir. Dynamic istenirse eğer; o zaman işte zor olur bulunması.

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

19000 ytl ye bulunması zor dememiş,hatasız bir araba bulunması zor demiş...
    gerçektende 2006 model dizel hatasız çok zor o fiyata,ha acil sıkışan denk gelirmi,o zaman olur...oda ayda yılda bir olur...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ulhy juvi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

İnternette hatasız olduğu söyleyen bir dolu insan var, arabayı sattıktan sonra kim öle kim kala, o yüzden çok kararsız kalıyorum.
    Neyse aklınızda olsun, eğer bulabilirseniz veya tanıdığınız satarsa.
    0505 827 39 12, haftasonları bakmaya gelebilirim araca, anadolu yakası olursa haftaiçide bakabilirim.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

Alıntı apollonx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden zor olsunki? 19 milyara active 2006 model bulunabilir. Dynamic istenirse eğer; o zaman işte zor olur bulunması.

2 aydır ben bulamadım ve halen bakıyorum....
    TÜRKİYE,ATATÜRK Ü ALLAH A BORÇLUSUN.GERİ KALAN HERŞEYİ DE ATATÜRK E......
    SIZ ULKENIN SEREFINI KORUYUN...O SIZIN GELECEGINIZI KORUR..!!!!

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

arkadaşım inşallah aradığını bulursun benim bu konuda bi tespitim var bilmem diğer grandePunto kullanıcıları nası düşünüyor

bazı arkadaşlar netten veya çevresinde bakıp bulduğu sorunlu veya çeşitli yerlerine usta eli değmiş araçları burada resimlerini veya ilanlarını koyarak işte; "19 milyara bu nasıl" - "20 milyara dynamik full temiz dizel nasıl alayammı" diye fikir soruyorlar ... buraya kadar sorun yok sorun aracın özelliklerine göre fiyatının çok düşük olması ve temiz veya abartılı şekilde; "bir şeyi yok - adamın paraya ihtiyacı varmış" falan gibi piyasayı şaşırtacak veya araç arayan arkadaşları yanılgıya düşürmelerinin yanısıra Satmayı düşünen arkadaşlarıda zor durumda bırakıyorlar ...
    Kısacası Asılsız haberler veya nadir raslanacak piyasanın altında değer biçilmiş sorunlu araçların "hiç sorunu yok" diyerek GP kullanıcılarının, araçlarının değerinin düştüğünü tokat gibi suratlarına vurmalarına içerliyorum Şahsen bu tür mesajlara gereken cvp ları vermenizi temmenni ediyorum...
    Sonuçta bu ortamda paylaşan insanlarının GP si var ve arçlarınız değerlerinizdir bunların piyasıyla bu tür oynanmasına izin vermeyin arkadaşlar ...

21bin e aldığım aracım bir ay geçmedi aynısını 19bine bulduğunu ve "aliiimmi" diye soran arkadaşlardan nefret eder oldum...

Sözüm :Ulaş Hakan arkadaşıma değil tabiki .. inşallah aradığın özellikte araç bulursun arkadaşım ...
    Sözüm GP kullanıcılarına Lütfen Biraz duyarlı olun...

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ulhy juvi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Karahan sözlerine aynen katılıyorum. Elbetteki kimse kendi aracının değerini bilmeli ve piyasasını korumalı..

Umarım istediğim aracı en kısa zamanda bulurum..

vedat çevik
    vtec368 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 42

abi araca 21 istiyoruz alan yok 20binde araba dizel arıyorum diyende aramıyor bu nasıl iş anlamıyorum

barbaros tunalı
    ghostkanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 0

2006 1,3 multijet dynamic peki kaç lira? bilen arkadaş varmı?

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

22 civarı edebilir temizliğine göre

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

o piyasaya,bulundugun aya,satıcını durumuna,aracın bulunduğu şehire ve tabiki arabasına gore değişir...mesela ekim-kasım-aralık-ocak aylarında araç fiyatlarında belirgin dususler olur...veya temiz arabaylar,hatalı bi araba arasında fiyat farkı olur...o yuzden arama filtreni biraz daha sınırlı yapmalısın...

ulhy juvi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Koç çalışanıyım ama 0 araba almak istemiyorum. Acil bir durum olduğunda satsam 1-2 bin ytl zararda olucam. Umarım kısa sürede bir satılık bulurum.

Tşk.

Ahmet Saraçoğlu
    Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 BM 7250

bende o fiyat aralığında bi gp mjet arıyorum.Kısmet ,, allah hiçbirimizin düşüncelerini isteklerini boşa çıkarmasın.Fakat ben aynı zamanda kendi aracımıda elimden çıkarmak zorunda olduğum için(c3hdi) , sahibinden bir araç almaktan çok , galeri vss biryerde takas usulüne bakmak zorundayım.
    Ama öncelikle aklıma takılan bikaç sorunun cevabını almam gerekiyor.GP mjet active kullanıcısı arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Elimdeki aracı km si yükseldiği için elimden çıkarmayı (96000) , ve üzerine krediyle borçlanıp düşük km de ucuz bi gp ile değiştirerek model tazelemeyi hedefliyorum.Fakat bu değişimde de en az eski aracımdan aldığım keyifi alarak ısınacağım bi araç istiyorum.
    İlk aracımızın o zamanlar satılamaması ve Grande Punto almanın eşiğinden döndüğümüz dönemlerde aldığımzı C3 ümüz iç mekan kalitesizliği ve bakımlarında servisten biraz pahalı çıkmamız haricinde gerçekten gerek fren gerek motor performansı olarak beklentilerimi tamamiyle karşılıyordu.Geçen sene ayda birer kez istanbul-ankara yapıyordum ve uzun yolda çekiş açısından bi kere bile yüzümü kara çıkarmadı.Uzun yola ilk çıktığımız tecrübesiz toy dönemlerimde kendinden bikaç gömlek üstün araçlarla bile baş ettiğimi hatirliyorum.Hız gerçekten iyi bişey değil ,, savunmuyorum yanlış anlaşılmasın ama insan herzaman kullanmasa bile ayağının altında onu utandırmayacağını bildiği bi güç olmasını ister tabiki.Özetle 75lik punto bu konuda benim başımı ağrıtırma?.Çok sorun olursa chip beya box gibi bi uygulamayada açığım.O konuda da bilgilerinizden faydalanmak isterim.

Birde active donanımdaki yol bilgisayarı ekranında anlık tüketim menzil gibi özellikler takip edilebiliyormu yoksa dynamicteki geniş ekran harici bu bilgilere ulaşmak mümkün değilmi?

Konuyu dağıttığım için açan arkadaştan özür diliyor cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

Alıntı Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .......Özetle 75lik punto bu konuda benim başımı ağrıtırma?.Çok sorun olursa chip beya box gibi bi uygulamayada açığım.O konuda da bilgilerinizden faydalanmak isterim...........
    Öncelikle C3 ten kurtulacak olmana sevinmen lazım içeriye bukadar çok ses veren yeni nesil dizel yoktur herhalde...
    Active leri bilmem (bendeki dynamik75bg dizel) 75 beygir le GP den aşırı bir performans bekleme ama sollamaya çıktığın zaman kesinlikle utandırmaz devrini tutturduğun zaman araç utandırmıyacak performansa sahip...
    En azından arabaya benziyo GP, Kusra bakma C3 de güzel araba fakat dedimya içeriye ses olayı ve iç donanımdaki kalite vasat...
    bulursan GP dynamik tavsiye ederim... 1-2 milyar arası farkla bulabilirsin active-dynamik...

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Ahmet Saraçoğlu
    Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 BM 7250

Alıntı kukart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle C3 ten kurtulacak olmana sevinmen lazım içeriye bukadar çok ses veren yeni nesil dizel yoktur herhalde...
    Active leri bilmem (bendeki dynamik75bg dizel) 75 beygir le GP den aşırı bir performans bekleme ama sollamaya çıktığın zaman kesinlikle utandırmaz devrini tutturduğun zaman araç utandırmıyacak performansa sahip...
    En azından arabaya benziyo GP, Kusra bakma C3 de güzel araba fakat dedimya içeriye ses olayı ve iç donanımdaki kalite vasat...
    bulursan GP dynamik tavsiye ederim... 1-2 milyar arası farkla bulabilirsin active-dynamik...
    evet c3 çok güzel gidiyo çok iyi duruyo ama gelgelelim konsol plastiği şu eski kuruyemişçilerin atıklardan yapılan siyah poşetlerine benziyor ve yüksek hızda ön cam direkleri rüzgarı fazlaca tutuyor.Motor VW grup küçük tdi lara kıyasla daha sessiz ama tabiki punto kadarda sesiz değil.
    performans konusundaki çekincelerimi halledebilirsem model konusunda dahada kararlı olacağım ama zamanla işte

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

performans konusunda sıkıntı felan katiyen yaşamazsın 75 likle. ayrıca active yol bilgisayarının dynamic den geri kalır yanı yok.