Alıntı ademtahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeni almış olduğum evonun yolcu airbag de 5 cm kadar çatlak var ortasında da şikinlik var fiat müşteri hizmetlerine mail attım 1 gün sonra aradılar sizi en yakın servisden arayacaklarını ve aracı kontrol edeceklerini bildirdiler aynı gün koyuncu fiat servisinden aradılar aracı getirmemi istediler götürdüm ve resimleri ve boya kaza kontrolü yaptılar % 60 ını kendileri karşılayacağını ve % 40 ını benim ödememi istediler 2000 tl ye yakın bir rakam dan bahsettiler.
kendilerine 2009 yılında diffizörü değiştirmeyip aynı şekilde para istediklerini ve bunun sonun da italya ya şikayet de bulunduğumu ve sonucunda diffizörü ücretsiz değiştirip yağ bakımında hediye yaptıklarını hatırlattım aynı süreçleri tekrar yaşamak istemediğimi işimi kolay yönden halletmelerini istediğimi belirttim.
Yetkililere durumu bildireceklerini bayram sonuna kadar net bir sonuç ile dönüş yapacaklarını söylediler.
Bakalım bu küçük tehdit ne kadar işe yarayacak..
Adem bey 4 kişi olduk şimdiden.Sizde katılırsanız memnun oluruz.Ben toplu bir şikayetin çok işe yarayacağına inanıyorum.