Herkese iii akşamlar;
Arkadaşlar ailemdeki nüfus patlaması ile birlikte 2007 yılından beri kullandığım çok sevdiğim özenerek bindiğim Puntomu satmak zorunda kalıyorum. ( İkizler geldi ve eldeki çocuk sayısı 3 oldu ÇOK ŞÜKÜR ) Sizinde tahmin edeceğiniz gibi ikiz bebek arabası falan derken 5 kişilik bir aileye bu araba küçük.

Size sormak istediğim şey şu aşağıda vereceğim ilan numarasına bir bakmanız + VİDEO yu izlemeniz ve fiyat için çok mu istemişim az mı istemişim beni bilgilendirmeniz. Pazara gittim herkes arabaya özellikle jantlara bayılıyor fakat yaklaşan yok. Jantlara sadece 2007 yılında 2000 TL vererek aldım ve Türkiye de bulmanız imkansız diyebilirim. Ya inanır mısınız arabama o kadar değer veriyorum ki silecek suyunu bile hep satın su koydum. Her şeyin en iyisini almaya çalıştım. Kolçak orijinal taktırdım, cam filmini bile 200 TL ye çektirdim ve sonuç moral bozukluğu. Bana lütfen söyleyin ben bu arabaya kaç para diyeceğim. Herkesin her şey gönlünce olsun.

İlan No: 142931109
Link : Fiat Punto Grande 1.3 Multijet Dynamic 2007 Model 27.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Bordo renk - 142931109