Sayfa 1/3 123 SonSon
57 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: evo 1.4 multiair inceleme

Serhat Sağlam
    diesel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 190

Mutlu evo 1.4 multiair inceleme

merhaba arkadaşlar...
    sıcağı sıcağına yazıyım dedim... bgn birmot ataşehirden aracımı teslim aldım ve bi kaç yere uğradım... yoğun trafikte ş.içi kullanım sonrası dikkatimi çekenler; deri direksiyonun rahatlığı, motorun sessizliği ve iç mekan yalıtımının başarısı, alt devirde sakin olan motorun 3000 devirlerde coşması, kabin ferahlığı ve tabiki skydome'un inanılmaz albenisi
    beni en çok tatmin eden yakıt konusu oldu... start&stop açıkken ve 75 km yolun yarısında klima açık kullanımda köprüden karşıya geçtim (köprü trafiğini biliyoruz) daha sonra g.o.p civarına gidip bahçelievlerde noktalandı kısa turum... sonuç olarak 6.7lt/100 km ortalama oldu... araç sıfır ve beni 6.5lt/100 ortalama gayet memnun eder... senede 10bin km'yi zor görecek birine göre makul sanırım...
    kısaca bu kısa günde arabama aşık oldum

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam hayırlı olsun multiair motor ödüllü gerçekten güzel bir motor..piyasadaki modifiyeci arkadaşlar hondacılar falan gerçekten beğeniyorlar motoru gerçekten 1.4 araca göre çok güçlü..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

hayırlı olsun güzel araç...
    Keyif BMW'Dir...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

Alıntı diesel32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar...
    sıcağı sıcağına yazıyım dedim... bgn birmot ataşehirden aracımı teslim aldım ve bi kaç yere uğradım... yoğun trafikte ş.içi kullanım sonrası dikkatimi çekenler; deri direksiyonun rahatlığı, motorun sessizliği ve iç mekan yalıtımının başarısı, alt devirde sakin olan motorun 3000 devirlerde coşması, kabin ferahlığı ve tabiki skydome'un inanılmaz albenisi
    beni en çok tatmin eden yakıt konusu oldu... start&stop açıkken ve 75 km yolun yarısında klima açık kullanımda köprüden karşıya geçtim (köprü trafiğini biliyoruz) daha sonra g.o.p civarına gidip bahçelievlerde noktalandı kısa turum... sonuç olarak 6.7lt/100 km ortalama oldu... araç sıfır ve beni 6.5lt/100 ortalama gayet memnun eder... senede 10bin km'yi zor görecek birine göre makul sanırım...
    kısaca bu kısa günde arabama aşık oldum

öncelikle hayırlı olsun aracın, arabana aşık ol bencede çünkü muhteşem bir motor, devir çevirince sesi harika, düşük devirde muazzam sessizliği harika, sakin kullanımda müthiş az yakıyor ben şu an 6,8 yakıyorum işte bu harika...kısaca harika gerçekten üst devirlerde çok seri bir araç oluyor multiair motorla...kazasız belasız mutlu sürüşler...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

tek yorumum var altında evo varken senede 10.000 km yapmam dusuncesı pembe bir yalandan ibarettir o kadarını soylıyeyım

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı uraaal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek yorumum var altında evo varken senede 10.000 km yapmam dusuncesı pembe bir yalandan ibarettir o kadarını soylıyeyım
    katılıyorummm...

Serhat Sağlam
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

bana da öyle geliyor
    kitapçığını karıştırdıkça bişiler daha öğrendim (gündüz farları ve dead lock gibi)
    daha çok sevmeye başladım...

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

bana da öyle geliyor
    kitapçığını karıştırdıkça bişiler daha öğrendim (gündüz farları ve dead lock gibi)
    daha çok sevmeye başladım...
    benım 6 ay ehliyetim yoktu arabamı aldıktan sonra aracı alalım 9 ay olmus su an 7000de .dusun artık nasıl gezildigini hemen git gündüz farlarının rengini degistir bu arada.aynaları kaplat hava filtresi taktır.tarzın degissin

Serhat Sağlam
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

benım 6 ay ehliyetim yoktu arabamı aldıktan sonra aracı alalım 9 ay olmus su an 7000de .dusun artık nasıl gezildigini hemen git gündüz farlarının rengini degistir bu arada.aynaları kaplat hava filtresi taktır.tarzın degissin
    gündüz farları rengini değişmeyi bende düşündüm ancak ne kadar bilgin var mı?
    açık hava filtresi olarak ne tavsiye edersin? ilk olarak bunları yapıcam

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

140 lık multiaır motor dayanılmaz bişey olmus...

E. E.
    Metali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

hem grande punto hemde punto evo kullanıcı biri olmuştum , ne yazıkki iç mekan yalıtım konusunu katılamıcam , 80 km sonrası içeriye inanılmaz ses geliyor.

Hakan Tekpınar
    blk_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    10 HT 543
    Edilen teşekkür: 90

Alıntı Metali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem grande punto hemde punto evo kullanıcı biri olmuştum , ne yazıkki iç mekan yalıtım konusunu katılamıcam , 80 km sonrası içeriye inanılmaz ses geliyor.
    Öncelikle hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın..

Hocam sizede aynen katılıyorum ses yalıtımı bütün modellerde sıfır inanılmaz gürültülü hem benzinli hem dizel motorlar içeride durulmuyor yaw çözümü varsa yaptırmak istiyorum bilgileri paylaşan olursa sevinirim..

cem toksöz
    lowRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 10

Hayırlı olsun acıkcası t-jetimi sattıktan sonra t-jet almayı düşünüyordum yine fakat multiair cidden kanıma girmeye başladı.

Hakan Güner
    Kendimin Patronu hakguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GT 3613
    Edilen teşekkür: 78

multiair candır, kandır, adamı aşık eder, köle eder

Benimkide multiair, motora yüklenmekten büyük haz duyuyorum o sesi için )
    O yüzden 7,1 lt oldu ortalamam

2 ay oldu alalı. Daha 1400 km yaptım , 1 senede anca 10,000 km yi görür. Ayda 125 TL lik benzin yakıyorum. ( yani aşşaaa yukarı )

Mesut Fidanoğlu
    mesutf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 17

1.4 Fire > 1.4 T-Jet > 1.4 Multiair ... 3-5 sene sonra Fiat ne çıkarırsa artık

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

105 hp lik motorun bizim 77 lik fireler kadar yakması gerçekten iştah kabartıyor.Üstelik bildiğim kadarıyla sorunsuz lpg de takılıyor mutiairlere.

Serhat Sağlam
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

teşekkürler arkadaşlar...

Alıntı hakguner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    multiair candır, kandır, adamı aşık eder, köle eder

Benimkide multiair, motora yüklenmekten büyük haz duyuyorum o sesi için )
    O yüzden 7,1 lt oldu ortalamam

2 ay oldu alalı. Daha 1400 km yaptım , 1 senede anca 10,000 km yi görür. Ayda 125 TL lik benzin yakıyorum. ( yani aşşaaa yukarı )
    araç daha yeni rodajı dolsun bende duymak istiyorum o sesi ama daha kıyamıyorum 3bin deviri geçmedim henüz...

açık hava filtresi ne marka takılır? maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Alıntı blk_hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın..

Hocam sizede aynen katılıyorum ses yalıtımı bütün modellerde sıfır inanılmaz gürültülü hem benzinli hem dizel motorlar içeride durulmuyor yaw çözümü varsa yaptırmak istiyorum bilgileri paylaşan olursa sevinirim..
    arkadaşlar ben sessizlik konusunda sizlere katılmıyorum, yeni c3 ten ve yeni fiesta dan daha sessiz buna eminim, evet 120 civarı hızlardan sonra ses gelmeye başlıyor buna bişey demiyorum ama o hızlara kadar çok sessiz...poloyu felan bilmiyorum ancak c3 ten fiestadan sessiz bizim araçlarımız...ayrıca şunu paylaşıcam bizim araçlarımızın yol tutuşu, direksiyon tepkileri, yüksek hızda stabilitesi kıyaslanamıyacak kadar güzel c3 lere göre...ama tabiki benim fikrim bunlar...

Anıl Egemen Doğan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

teşekkürler arkadaşlar...

araç daha yeni rodajı dolsun bende duymak istiyorum o sesi ama daha kıyamıyorum 3bin deviri geçmedim henüz...

açık hava filtresi ne marka takılır? maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?
    serhat hava filtresini biz denedik aracımda femoli abimizin yerinde, birincisi o üst güzek görünen motor kapağı felan çıkması gerekiyor ve kaputu açınca kötü bir görünüm oluyor bilgi olarak vermek istedim, biz denerken markasını hatırlamıyorum ama filtreyi taktık, tam olarak sıkıştırmadık bile ve çalıştırıp gaz verdik iyice tahrik edici oldu araba ben bu konuda çok deneyimli değilim bilen arkadaşlarımız yazacaktır çok daha güzel şekilde ancak paylaşmak istedim, aşırı kaliteli bişey olmazsa sanırım 150 TL civarlarına mal olur gibi duruyor...

Serhat Sağlam
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı egeevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serhat hava filtresini biz denedik aracımda femoli abimizin yerinde, birincisi o üst güzek görünen motor kapağı felan çıkması gerekiyor ve kaputu açınca kötü bir görünüm oluyor bilgi olarak vermek istedim, biz denerken markasını hatırlamıyorum ama filtreyi taktık, tam olarak sıkıştırmadık bile ve çalıştırıp gaz verdik iyice tahrik edici oldu araba ben bu konuda çok deneyimli değilim bilen arkadaşlarımız yazacaktır çok daha güzel şekilde ancak paylaşmak istedim, aşırı kaliteli bişey olmazsa sanırım 150 TL civarlarına mal olur gibi duruyor...
    benim merak ettiğim sesten sonra araca olan katkıları ne olur? örneğin hava filtresi ömrünü uzatma, hp kazanımı vs... sadece kapak çıkacaksa o kadar sorun olmaz heralde...

Sayfa 1/3 123 SonSon