Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: 0 km araç alımı kontrolleri hk

Mustafa Uysal
    fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 20

aracı teslim edene ufakda olsa bahşiş vermeyi unutmayın.
    muhtemelen yakıtda olmıyacak depoda benzinci anlarsa onda verirsiniz artık

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Furkan Çolakoğlu
    frkn1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 49

bende bu konuda bı kac tecrube edındım sızlerle paylasmak ısterım.
    Arkadaşların değindiği gibi araçları tırdan indirirken veya yükleme yaparken araçlar hasar görebiliyor.Ama bunun kadar önemli diğer bi noktada şu ki; araçlar galerilerin otopark ve garajlarının darlığı ve haddinden fazla araba sığdırma çabasıyla park ederken veya manevra esnasında çizilebiliyor.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim hoam ben o çingen pazarlığını yaptım ama inan bana hiçbirşey koparamadım boyar koruma karter koruma ikisini anca kopardım orada boya ölçüm cihazı mutlaka vardır iste ve bak..bu arada arabaya gitmeden önce sana bir belge imzalatırlar işte o belge arabayı sapasağlam ve tam aldığına dair belgedir arabaya bakmadan imzalama..
    Hocam ben 1 depo benzin istedim olmaz dediler plastik(kauçuk) paspas yokmu bunlarda vermiyonuz mu dedim halıflex(halı) paspas içinde geliyor dediler... Artık bi anahtarlık verirler heralde

Siz yine boya koruma karter koruma alabilmişsiniz :=))

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı karizmatik_boy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben 1 depo benzin istedim olmaz dediler plastik(kauçuk) paspas yokmu bunlarda vermiyonuz mu dedim halıflex(halı) paspas içinde geliyor dediler... Artık bi anahtarlık verirler heralde

Siz yine boya koruma karter koruma alabilmişsiniz :=))
    anahtarlık verirler merak etme sonuçta ütünde reklamları var bu arada paspası praktikerden bakabilirsin güzel ve uygun var internette de mevcut..

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anahtarlık verirler merak etme sonuçta ütünde reklamları var bu arada paspası praktikerden bakabilirsin güzel ve uygun var internette de mevcut..
    Hocam araç inşallah boyasız hatasız gelir gerisi halledilir ufaktan ufağa... Önce paspas sonra döşeme için kılıf düşünüyorum... :=)

selçuk öz
    16BBZ66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    16bzz66
    Edilen teşekkür: 23

boyasına mutlaka baktır benim fiat 500 sıfır aldım kaput boyalı çıktı

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim Soyisim
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı 16BBZ66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boyasına mutlaka baktır benim fiat 500 sıfır aldım kaput boyalı çıktı
    Hocam peki araştırdınız mı boya nasıl oluşmuş falan diye? Bayide mi yoksa fabrikada mı yolda getirilirken mi bilgilendirme yapıldı mı size...?

Sinan UZUN
    Yüksek Lisans sinanuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    yok
    Edilen teşekkür: 89

Bakacağın ilk iki şey bagaj lambası var mı birde iç tutacaklar araçta mevut mu 2011 grande puntolarda yoktu

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim Soyisim
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı sinanuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakacağın ilk iki şey bagaj lambası var mı birde iç tutacaklar araçta mevut mu 2011 grande puntolarda yoktu
    Özelliklerinde bagaj lambası var yazıyor... Tutamakta en alt donanımdan en üst donanıma kadar hepsinde mevcut...

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

trafik seti falan 3 kuruşluk eşentiyonlar çokta önemli değil 15 tl yangın tüpü 20 Tl straik seti 50 tl kauçuk paspas bunlar olmasada 85 tl ye tamamlarsın asıl önemli olan ;

-aracın çevresini güzelcene gözle kontrol et gözüne çarpan renk farkı çizik göçük vb.görsel bir sorun varmı diye bak.aracın nakliyesi sırasında araç darbe alabilir.

-Aracın içine otur konsol döşemeler gibi parçaları gözle kontrol et.aynı şekilde dış bir darbeyemaruz kalmişmi bak

-halı paspasının orjinal evo paspas olmasına bak.Gp paspası veriyorlar sonrada 60 tl ye satıyor uyanıklar

-aracı sana tanıtacak çoçuğun cebeni 20 tl sıkıştır zaten GP kauçuk paspası ve trafik setini sana hediye eder

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ercan V
    ervatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 23

aracın ödemesini tamamını yapmadıysan kredi kartıyla ödeyebilirsin burdan kazanacağın puanları yakıt alımında kullana bilirsin ben şahsen öyle yaptım ve 1 depo yakıtı aldım kendilerinden

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

engin sözen
    easozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı frkn1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu konuda bı kac tecrube edındım sızlerle paylasmak ısterım.
    Arkadaşların değindiği gibi araçları tırdan indirirken veya yükleme yaparken araçlar hasar görebiliyor.Ama bunun kadar önemli diğer bi noktada şu ki; araçlar galerilerin otopark ve garajlarının darlığı ve haddinden fazla araba sığdırma çabasıyla park ederken veya manevra esnasında çizilebiliyor.
    Benim araçtada bu sebepten sol ön çamurlukta küçük bir gamze ve boya kalkması vardı.2 ay bekledim teslim alırken hevesim kaçtı.Fiyat indiremedim fakat 200 liralık boya koruma yaptırabildim.

Mustafa Akar
    oxite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977
    Edilen teşekkür: 24

Açıkçası ben tekrar sıfır km. bir fiat sahibi olursam eşantiyondan çok aracın teknik ve donanımları ile ilgilenicem.ilk etapta kaportayı gözle ve elle kontrol edicem çizik vuruk çarık veya nakliye sırasında başına bi iş gelmişmidir diye,daha sonra lastik ve stepne kontrollerini sağlarım eksik çarık biişi varmıdır diye,iç döşemelerde bi aksilik olup olmadığını kontrol ederim koltukları bi ileri geri kontrol edip dişlilerinde sorun varmıdır bi bakarım,aracın kontağını bir kez çevirip elektronik aksamda bir aksilik varmı incelemesini yaparım..

Baran --
    Yagmuradam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 43

Oto boya kalınlık ölçme cihazları mevcut 2.el satan yerlerde. 2 saatliğine ödünç isteyebilir yada yanınızda gelip bakmasını isteyebilirsiniz. Sonra üzülmekten daha iyidir sanırım.
    Geçen diğer forumda bir bayanın boyalı çıkan arabası için hukuk mücadelesini 2 yıl sonra kazandığından bahsediliyordu.
    Uğraşmamak için baştan önlem almak en iyisi.

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı karizmatik_boy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam başlangıçta onu konuşmadık... Sorduğumda üzerinde paspas geliyor dedi... Ama zaten bu paspas plastik olan olmucak mı? ben araçta halıflex türünü gördüm... Trafik setini veriyormuş...
    yok hocam fiat plastik paspas vermiyorbildiğin halıflex gibi olanı.ama sen ilk bakımda %15 indirim ve motor koruma kartından iste.az ısrar et kesin alırsın.bu 100 tl demek

Tufan .
    etufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 39

Ben direk aracı teslim aldıktan sonra olmadığını farkettiğim şeyleri yazayım sana;

Tavan tutamakları, Bagaj ve Torpido Aydınlatması.

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı fire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı teslim edene ufakda olsa bahşiş vermeyi unutmayın.
    muhtemelen yakıtda olmıyacak depoda benzinci anlarsa onda verirsiniz artık
    abi senin gibisi çok az bulunuyor emin olabilirsin

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Selim Soyisim
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trafik seti falan 3 kuruşluk eşentiyonlar çokta önemli değil 15 tl yangın tüpü 20 Tl straik seti 50 tl kauçuk paspas bunlar olmasada 85 tl ye tamamlarsın asıl önemli olan ;

-aracın çevresini güzelcene gözle kontrol et gözüne çarpan renk farkı çizik göçük vb.görsel bir sorun varmı diye bak.aracın nakliyesi sırasında araç darbe alabilir.

-Aracın içine otur konsol döşemeler gibi parçaları gözle kontrol et.aynı şekilde dış bir darbeyemaruz kalmişmi bak

-halı paspasının orjinal evo paspas olmasına bak.Gp paspası veriyorlar sonrada 60 tl ye satıyor uyanıklar

-aracı sana tanıtacak çoçuğun cebeni 20 tl sıkıştır zaten GP kauçuk paspası ve trafik setini sana hediye eder
    Hocam araç malesef fiat marka değil kardeş bir marka... Araç bugün geldi inceledim... Araç kir toz toprak içindeydi... Yarın teslim edecekler inş. Araçta gözüme çarpan tek kusur motor kaputunun sağ tarafı sol tarafına göre daha yukarıda duruyor içerdeki diğer araca baktım o da aynı sayılırdı... Diğer modelleri inceledim onlarda aynı şekil duruyordu... Boya cihazı istedim 80-140 arası her değer çıktı valla... tavan genelde 140 sağ sol kaporta 110-120 etek altları 80-100 yani durum böyle...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12