Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
81 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Gp ve EVO dan dert yananlar bide diğer markalara bakın !

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hiç sinirini bozma ver servise geçsin a dan z ye çek up tan
    şans ın kötü be kardeş aralık kampanyasından kaç kişi aldık araçları birtek sende çıktı sıkıntı ilkaracında ayıplı üründü iade ettin
    bi sorun daha çıkartırsa bunuda geri iade talebinde bulunacağım bursadaki tanıdığım aracılıyla şikayet dilekcesi yazıcam inşallah geriye alırlar bidahada fiatla işim olmaz asla donanımına denecek yok ama sırf makyaja dünya para veriyoruz gibime geliyor
    Alıntı ERDEM1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 dan beri bu forumdayım. Bilenler bilir bilmeyenlerde geçmiş mesajlarıma bakabilir. GP savunmak için çok kişiyle papaz olmuşumdur. Geçen hafta ve bu hafta 2 kere aynı sorun yüzünden yolda kaldım. Bu araba başka bir marka araçta olabilirdi elbette. sonuç itibariyle bir daha fiat araba almayı düşünmüyorum.
    +1

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M K
    mahhony06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 29

Benim Punto harici birde Focusum var o nedenle ford forumada üyeyim ordada bir çok sorun yaşayan kişiler var. Renault, VW daha bir çok sitenin forumlarındada benzer şeyler var. Zaten forumların amacıda bu.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı mahhony06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim Punto harici birde Focusum var o nedenle ford forumada üyeyim ordada bir çok sorun yaşayan kişiler var. Renault, VW daha bir çok sitenin forumlarındada benzer şeyler var. Zaten forumların amacıda bu.
    Sorun sorunların olması değil ki formumuzdaki arkadaşların sadece puntolarda ses sorunu var sadece fiatın motorları verimsiz fiestalar mükemmel şeklindeki yorumları.Çok şükür evomda henüz bir ses sıkıntısı yaşamadım hatta 2011 oto fiesta dan sonra çok sessiz geldi.
    Evo da bildiğim tek kronik ses sorunu kalorifer borularından kaynaklıolan ses oda bende yok.
    Ama fiestaya br baktım
    -ön koltuk
    -bagaj
    -emniyet kemeri-torpido
    -ön konsol
    .......

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

motor delisi sen sat arabayı, sen de kurtul bizde kurtulalım...
    Konu dexter tarafından (23/01/2012 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı dexter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama bende bu yoruma katılıyorum.

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

kurtulmayın bence....arabada eğer sorun varsa ve eleştirel gözle bakamayan üyeler forumda çoğunluktaysa bu forum sıkıcı olur...arabalarınızla aşk yaşamayın,yeri gelir satar ayrılırsınız.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

orkun krc
    orkun09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 97

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. puntom ama tövbe ettim birdaha fiat araba hayatta almam daha 2012 model olmalarına karşın iki puntodanda soğudum ve sanırım bunuda satacağım.
    Sevgili kardeşim senin Fiattan çektiğini, Şirinler Gargamel'den çekmedi vallahi
    Konularını takip ediyorum ve hayretler içindeyim. Herşey resmen seni bulmuş. İnşallah başka da sorunla karşılaşmazsın.
    2006 1,4 FİRE sahibiyim tık sesi yok, maşallah.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

zamanım olursa diğer forumlarda ki araçlarla ilgili böyle bir çalişma yapıcam.....
    gerçi hyundai forma girdim forum diye bir ortam yok

<bide fiestayı özellikle seçtim birtakım antipuntocular sürekli punto ile fiestayı kıyaslayıp puntoyu dibe vuruyor fiestayı göğe çıkarıyorduuu umarım işte size myfiesta 2 işte size fiesta 6 kronik sorunu evolardan kat ve kat fazla evoda stop buğusu çıldırtıyor adamların paspası göl olmuşşş

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

bi sorun daha çıkartırsa bunuda geri iade talebinde bulunacağım bursadaki tanıdığım aracılıyla şikayet dilekcesi yazıcam inşallah geriye alırlar bidahada fiatla işim olmaz asla donanımına denecek yok ama sırf makyaja dünya para veriyoruz gibime geliyor

+1
    fiesta alın onun yerine...

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

daha pahalı daha sorunlu? ancak nerdeyse punto+evonun 3 misli sattı fiesta arkadaşlar.Burda sorun evoda değil fiatta, markaya olan güvensizlik herşeyin önünde,fiesta başlıklarının bir kısmını okudum hiç birinde nalet olsun forda bir dahada almam yazmıyo,
    peugeot forumlarına bakın sorunlar dağ gibi yok direksiyon soyulur,vites topuzu kırılır,camlar açılmaz,otomatiklerde baskıbalata çabuk biter,ordan burdan ses gelir vs...ancak çoğusu aracını sever çünkü firma aracının arkasındadır ve garantiden bu sorunları hepsini çözer, o çoklarının beğenmediği renault bile garantisi biten araçlardaki kronik sorunlarda iyi niyet garantisi uygular
    Wv istediği kadar kazık olsun doğuş aracının arkasında durur
    kısaca FİAT sattığı araçların arkasında layıkıyla durduğu zaman müşterilerde güven duygusu oluşur

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Ben böyle başlıkların çok anlamı olduğunu düşünmüyorum Şimdi fiat aracıyla sorun yaşayan kişiler başka markalarda da var diye kendini rahat mı hissedecek? Aracımdan sesler geliyor Olsun kafama takmayım ford araçlarda da var Aracımla yolda kaldım Olsun ford da yolda kalıyor Şurasında sorun var Olsun vw de de var
    Neredeyse bazı arkadaşlar sorun yaşayanlara "suç senin bizim aracımızda yoksa sende de olmaması lazım" diyecek

Her araç her marka her modelde sorunlar vardır Bazı sorunlar gerçekten insanı aracından bezdirir Bazı sorunlar ise bazı kişilere sorun gelirken bazılarına sorun bile gelmeyeilir Hiçbir araç sorunsuz olmaz Sorun yaşayanlar da başka marka/modeller de sorun var diye kendini kandırmaz

15. Bu mesajı için 3 kişi ozay06'ye teşekkür etti:

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı srkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha pahalı daha sorunlu? ancak nerdeyse punto+evonun 3 misli sattı fiesta arkadaşlar.Burda sorun evoda değil fiatta, markaya olan güvensizlik herşeyin önünde,fiesta başlıklarının bir kısmını okudum hiç birinde nalet olsun forda bir dahada almam yazmıyo,
    peugeot forumlarına bakın sorunlar dağ gibi yok direksiyon soyulur,vites topuzu kırılır,camlar açılmaz,otomatiklerde baskıbalata çabuk biter,ordan burdan ses gelir vs...ancak çoğusu aracını sever çünkü firma aracının arkasındadır ve garantiden bu sorunları hepsini çözer, o çoklarının beğenmediği renault bile garantisi biten araçlardaki kronik sorunlarda iyi niyet garantisi uygular
    Wv istediği kadar kazık olsun doğuş aracının arkasında durur
    kısaca FİAT sattığı araçların arkasında layıkıyla durduğu zaman müşterilerde güven duygusu oluşur
    +1111
    Buna kesinlikle katılıyorum

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Ok öyle yaparım sen dedim diye. Bir kusur paylaşıyoruz dediğniz laflara bak sende birgün aracınla yolda kalırsında o gün görürüm ben seni. Fiattan ötürü okadar şey geldiki başıma aracım benzinli olmasına rağmen herifler dizel kayıt etmiş bide başıma ruhsat işi açtılar daha ne olsun memnunmuyum diyim kalkmış bana sat bizde kurtulalım diyorsun.
    Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama bende bu yoruma katılıyorum.

Fiestaya b*k atıyosun fakat türkiyede en çok satan otomobil şikayetlere bakın nette araştırın fiattan daha az şikayeti var ve puntodan 3 kat satmış araç nasıl bukadar küçümseyebiliyorsunuz fiestayı anlamış değilim.

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Diğer markaların malzeme kalitesi, yol tutuşu vs nasıldır bilmiyorum .. Dualogic Gp ile 1 yıldır en ufak bir sorun yaşamadım. Benim edindiğim izlenim bu aracı düzgün şekilde kullanır ve fazla zorlamazsanız yıllarca sorunsuz binersiniz oldu. Araç yıllar geçtikçe yıpranacaktır tabi ki kitapçıkta yazan bakımlarını yaptırmak kaydıyle..
    Diğer yandan tek pişmanlığım C sınıfı astra ya da bravo almamak oldu ama para vardı da mı almadık

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Ok öyle yaparım sen dedim diye. Bir kusur paylaşıyoruz dediğniz laflara bak sende birgün aracınla yolda kalırsında o gün görürüm ben seni. Fiattan ötürü okadar şey geldiki başıma aracım benzinli olmasına rağmen herifler dizel kayıt etmiş bide başıma ruhsat işi açtılar daha ne olsun memnunmuyum diyim kalkmış bana sat bizde kurtulalım diyorsun.

Fiestaya b*k atıyosun fakat türkiyede en çok satan otomobil şikayetlere bakın nette araştırın fiattan daha az şikayeti var ve puntodan 3 kat satmış araç nasıl bukadar küçümseyebiliyorsunuz fiestayı anlamış değilim.
    fiesta kullananların çoğu evden işe gidip gelen aracın çoğu tuşunun ne işe yaradığını bilmeyen kulanıcılar emin ol berk o aracı sen kullansan forumda en 100-150 şikayet mesajı atardın.arcın yanlış kaydı dizel die fiatın değil satış temsilcinin mallığı bana aracı satan arkadaş 1 dosya içinde aracın bütün fatura ve gider makbuzlarını verdi(noter masrafından ödenen vergiere kadar.kaporayı verdiğimde bile aracın şasi numarasına kadar işli olduğu ön satış protokolünü yaptı.araç için park sensörü sözü verdi taktırınca arayıp sensörünüz takıldı diye bilgi verdi.senin şansızlığın berk kardeşim
    seni çok severim ama bide şunu sor kendne aracı aldın ruhsatı açıp kontrol etmedinmi?etmen lazım değilmiydi.benim garanti belgesi onaylı değildi hemen mühürlettim faturalarımı aldım yarın bir sıkıntı olmasın.geçen bir arkadaş ayzmış ön konsolum yamuk çıktı ah be kardeşim pazardan karpuzmu alıyorsun bir incele aracı nasıl görmessin yamuk konsolu.aracın her kapısını 10 kez açtım kapadım ayarında sorun varmıbagajı 10 kez açtım kapadım. radyoyu kapadım 1 saat aracı dinledim ses varmı ,rampada durdum hillholder ı kontrol etti ss i kontrol ettim mekanik arza şans işi yarın hepimizde çıkabilir ama bazı şeyler sorumsuzluğumuzdan kaynaklı senin ruhsat,arkadaşın yamuk konsol,aracı aldıktan sonraki gün basbas bağiranlar kapı ayarım bozuk diye

yarın benim kapımda sorun yapabilir ama aaldığımda sağlamdı çünkü kontrol ettim.

sende artık üzme kendini aracın km artmadan sat yada babana ver motor aldır kendine

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle başlıkların çok anlamı olduğunu düşünmüyorum Şimdi fiat aracıyla sorun yaşayan kişiler başka markalarda da var diye kendini rahat mı hissedecek? Aracımdan sesler geliyor Olsun kafama takmayım ford araçlarda da var Aracımla yolda kaldım Olsun ford da yolda kalıyor Şurasında sorun var Olsun vw de de var
    Neredeyse bazı arkadaşlar sorun yaşayanlara "suç senin bizim aracımızda yoksa sende de olmaması lazım" diyecek

Her araç her marka her modelde sorunlar vardır Bazı sorunlar gerçekten insanı aracından bezdirir Bazı sorunlar ise bazı kişilere sorun gelirken bazılarına sorun bile gelmeyeilir Hiçbir araç sorunsuz olmaz Sorun yaşayanlar da başka marka/modeller de sorun var diye kendini kandırmaz
    özgür bey siz ne anlatıldığını bile anlamamişsiniz ki ?
    bakın evo da bilinen tek kronik ses sorunu kalorifer borusundan kaynaklı onunda açözümü kolay.ama forum inliyor puntolar çok sesli içeri ço ses alıyor vb.
    ford öyle mükemmel böyle harika vb.

bakın bence siz o linklere girip te okuma zahmetinde bile bulunmadınız(şahsi yorumum haksız olabilirim)
    ort 7bin tl fazla verilen fiestalardaki ses sıkıntısı belki puntoların 10 misli.
    her mekanik araçta sıkıntı vardır?bu sıkıntılar sadece puntoya özgü deği

evo stop buhusu yüzünden hepimizin huzuru kaçti fiesta 6 larda ön paspas ın su içinde kalması genel sıkıntıymış.emin olun fiesta stopları buhu yapsa kullanıcıların %99 u fark etmez bile en azından bir kıstas yapın

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

fiesta kullananların çoğu evden işe gidip gelen aracın çoğu tuşunun ne işe yaradığını bilmeyen kulanıcılar emin ol berk o aracı sen kullansan forumda en 100-150 şikayet mesajı atardın.arcın yanlış kaydı dizel die fiatın değil satış temsilcinin mallığı bana aracı satan arkadaş 1 dosya içinde aracın bütün fatura ve gider makbuzlarını verdi(noter masrafından ödenen vergiere kadar.kaporayı verdiğimde bile aracın şasi numarasına kadar işli olduğu ön satış protokolünü yaptı.araç için park sensörü sözü verdi taktırınca arayıp sensörünüz takıldı diye bilgi verdi.senin şansızlığın berk kardeşim
    seni çok severim ama bide şunu sor kendne aracı aldın ruhsatı açıp kontrol etmedinmi?etmen lazım değilmiydi.benim garanti belgesi onaylı değildi hemen mühürlettim faturalarımı aldım yarın bir sıkıntı olmasın.geçen bir arkadaş ayzmış ön konsolum yamuk çıktı ah be kardeşim pazardan karpuzmu alıyorsun bir incele aracı nasıl görmessin yamuk konsolu.aracın her kapısını 10 kez açtım kapadım ayarında sorun varmıbagajı 10 kez açtım kapadım. radyoyu kapadım 1 saat aracı dinledim ses varmı ,rampada durdum hillholder ı kontrol etti ss i kontrol ettim mekanik arza şans işi yarın hepimizde çıkabilir ama bazı şeyler sorumsuzluğumuzdan kaynaklı senin ruhsat,arkadaşın yamuk konsol,aracı aldıktan sonraki gün basbas bağiranlar kapı ayarım bozuk diye

yarın benim kapımda sorun yapabilir ama aaldığımda sağlamdı çünkü kontrol ettim.

sende artık üzme kendini aracın km artmadan sat yada babana ver motor aldır kendine
    bu tarz sorunlar audide bile yaşana bilir yaşanmaz değil ama fiatı bukadar el üstünde tutmanın bi anlamı yok sadece her marka gibi oda hata yapıyor ne yapıcam bilmiyorum ama işte son seçeneği babamla değilde ilanlardan yapıcam gibi biri çıkıp dese keşke sana motor veriyim evoyu bana ver anında veririm evo değil 520d bile olsa veririm ) ilk aldğımda evoyu çok mutluydum hevesliydim hep dolaşıyordum ne güzel ama bu sorunlar oluşunca herkesde olacağı gibi bende soğudum puu kalıbına diyesim geliyor arabaya bakınca

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

bu tarz sorunlar audide bile yaşana bilir yaşanmaz değil ama fiatı bukadar el üstünde tutmanın bi anlamı yok sadece her marka gibi oda hata yapıyor ne yapıcam bilmiyorum ama işte son seçeneği babamla değilde ilanlardan yapıcam gibi biri çıkıp dese keşke sana motor veriyim evoyu bana ver anında veririm evo değil 520d bile olsa veririm ) ilk aldğımda evoyu çok mutluydum hevesliydim hep dolaşıyordum ne güzel ama bu sorunlar oluşunca herkesde olacağı gibi bende soğudum puu kalıbına diyesim geliyor arabaya bakınca
    kuzenim tam bir araba arzasıydı c4 dizel ilk aracıydı.kızı gibi bakardı tutturdu ön koltuk arzalı ses yapıyor 3-4 citeon servisine gitti ustalar test etti ses yok ben yanına biniyorum ses yok.başka bir sıkıntı oldu servis servis gezdi dediler sıkıntı yok o tutturdu var..baktı olmuyor sattı golf full+full deli bir araç aldı.bu sffer donanım eksik çıktı servisle uğraştı durdu araç iade edilecek lastik sensörü torpidonun mu konsolun mu ne içinde kalmiş öyle birşey sıkıntı bitti arabaya takmayı bıraktı gül gibi kullanıyor kardeşim

birde berk kardeşim ilk gp ni aldığından beri sürekli şikayet sitm eleştiri o yüzden insanlar sitem etti sana ya kullan ya sat bukadar bıkkınlık olmaz diye sen de kendince haklısın diğer arkadaşlarda
    Konu since1453 tarafından (23/01/2012 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

özgür bey siz ne anlatıldığını bile anlamamişsiniz ki ?
    bakın evo da bilinen tek kronik ses sorunu kalorifer borusundan kaynaklı onunda açözümü kolay.ama forum inliyor puntolar çok sesli içeri ço ses alıyor vb.
    ford öyle mükemmel böyle harika vb.

bakın bence siz o linklere girip te okuma zahmetinde bile bulunmadınız(şahsi yorumum haksız olabilirim)
    ort 7bin tl fazla verilen fiestalardaki ses sıkıntısı belki puntoların 10 misli.
    her mekanik araçta sıkıntı vardır?bu sıkıntılar sadece puntoya özgü deği

evo stop buhusu yüzünden hepimizin huzuru kaçti fiesta 6 larda ön paspas ın su içinde kalması genel sıkıntıymış.emin olun fiesta stopları buhu yapsa kullanıcıların %99 u fark etmez bile en azından bir kıstas yapın
    Siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız Demek istediğim şu Siz evo da başkalarının yaşadığı sorunları çok övülen bir aracın yani fiesta nın daha fazla sorunu olduğu ile yatıştırmaya çalışıyorsunuz Benim aracımda eğer sorun varsa ve bu sorun beni aracıma her binişimde rahatsız ediyor ve kafama takılıyorsa başka marka bir aracın sıkıntısı benim aracımdan değil 10 kat 10000 kat fazla olsa ne yazar Ben aracıma bindiğimde mutsuzmuyum Mutsuzum Başka araçta olsa ne olmasa ne Sonuçta aracım beni mutlu etmiyor (Bu arada benim evo ile ilgili gp ile ilgili bir sıkıntım yok) Birde birisi çok ses alıyor diye forumu inletebilir Başka araçta 10 kat fazla ses olmasıyla başka bir aracın daha sorunlu olmasıyla o kişinin rahatsızlıkları giderilmez Adam inletsin forumu ne sakıncası var Burası forum değil mi? Sonuçta sorunu abartabilir de abartmayabilirde Yarın birgün sizin aracınızda da problem başlayabilir ve çözüm üretilemeyebilir Siz böyle bir durumda çok dertyanmayın başka markalarda 10 kat fazla var diye cevap alsanız ne düşünürsünüz?

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

benim ford escort arabam vardı...motorla ilgili bir sıkıntı çıktı ve 2 ay araba yattı... ne servis ne özel servis çözüm getiremedi...en son arızalı bir şekilde çok düşük bir fiyata satmıştım,alan ne yaptı bilmiyorum... şimdi forda karşı bir önyargım mı oluşmalı benim... ya da samsung telefon aldım,dokunmatiği bozuldu gittim 100 tl verdim yaptırdım... kendi hatammış garantiye girmiyormuş... samsungdan uzak mı durmalıyım... insan yapımı herşey de hata çıkabilir,bu biraz da şans işi... bu fiyata bu özelliklerde bu tipte araba bulunmuyor...sorunlarıyla beraber aracımı seviyorum...umarım kimse de bir sorun çıkmaz diyorum ama çok ütopik bir yaklaşım olur...allah çözümü olmayan sorun vermesin...

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon