Sayfa 12/13 İlkİlk ... 8910111213 SonSon
262 sonuçtan 221 ile 240 arası

Konu: 2012 yılınca sıfır punto evo ve gp alan arkadaşlar

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Cenge Kuşcugil
    cenge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 1

fiyat-performans karşılaştırmasına göre 10 üzerinden 10 verebilirim..2. kez punto aldığıma pişman olmadım..şehir içinde eco mod da 6.3-6.6 arası benzin yakiorum bunu hiçbir otomatik ile yakalayamazdım.. vites geçişleri harika gecenlerde arkadasın c4 üne bindim vitesler cok sarsıntılı geçiyor.

aracı alırken dynamic ile mylife arasında kalmıştım şimdi iyiki 2000 lira daha fazla verip dynamic almamısım diyorum mylife işimi yeterince görüyor.sonuç olarak çok memnunum şuan için cok doğru tercih yaptığımı düşünüyorum...

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı cenge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat-performans karşılaştırmasına göre 10 üzerinden 10 verebilirim..2. kez punto aldığıma pişman olmadım..şehir içinde eco mod da 6.3-6.6 arası benzin yakiorum bunu hiçbir otomatik ile yakalayamazdım.. vites geçişleri harika gecenlerde arkadasın c4 üne bindim vitesler cok sarsıntılı geçiyor.

aracı alırken dynamic ile mylife arasında kalmıştım şimdi iyiki 2000 lira daha fazla verip dynamic almamısım diyorum mylife işimi yeterince görüyor.sonuç olarak çok memnunum şuan için cok doğru tercih yaptığımı düşünüyorum...
    mylife tan bende çok memnunum.ama ne yalan söyliyim kararan dikiz aynası ile dijital klimada olsa tadından yenmezdi
    ama;

-çelik jant
    -perde hava yastığı
    -blue&me
    -viraj içi aydınlatan ön sis farları
    -gövde rengi kapı kolları
    -piano black tamponlar
    -deri direksiyon+vites
    -tom tom ön hazırlık

active modele göre epey bir donanım sağlıyor ve gerçekten çok az bir farkla.
    hatta ben activeden 250 tl fazla farkla almiştim
    yanlış hatırlamıyorsam sizde aynı şekilde

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

o yüzden en iyisi dynamıc )

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yüzden en iyisi dynamıc )
    berkim eniyisi oda 2000TL fark var.(1850 demedim mylifelarda servis park sensörünü hediye ediyor )

-estetik iç aydınlatma
    -dijital klima
    -diz hava yastığı
    -arka camlar otomatik
    -döşeme rengi(tamamen zevk meselesi tercihim herzamn sade olandan yana )

eksileri

-perde hava yastığı
    -blue&me
    -tom tom navigasyon ön hazırlık

berk kardeş bu noktada bütçe ve şahsın seçimi devreye giriyor.o anki bütçem ve isteklerim doğrultusunda mylife dedim.ama bütçem daha uygun olsa dynmc diyebirdim.ama pişman değilim

-çelik jant
    -perde hava yastığı
    -blue&me
    -viraj içi aydınlatan ön sis farları
    -gövde rengi kapı kolları
    -piano black tamponlar
    -deri direksiyon+vites
    -tom tom ön hazırlık

bunlar yetiyor ama dediğim gibi yazın dijital klima fena olmadı

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

valla evo active bile olursa olsun ama skydomesuz olmasın abi şu havalarda süper oluyo içeri az rüzgar giriyor temiz hava giriyor tuhaftırki ses gelmiyor

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla evo active bile olursa olsun ama skydomesuz olmasın abi şu havalarda süper oluyo içeri az rüzgar giriyor temiz hava giriyor tuhaftırki ses gelmiyor
    kullanım olarak bilmiyorum kullanmadım hiç ama beyaz evolarda süper gözüküyor

Mehmet SOVUK
    Mehmet SOVUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

Arkadaşlar ben de 1 hafta önce Göker Otomotivden 5K EASY 1.3 MULTIJET 75HP Titanyum Gri Modelini aldım. Araca ekstra olarak ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER + Park Sensörü ve Spoiler koparabildim. Kampanyalı liste satış fiyatı 40.740 TL ben 40.000 TL'ye aldım. Sizce fiyat olarak nasıl? Bi de forumda dikkat ediyorum alım konusunda hep Evo tercih ediliyor. Mesela Evo'nun benimle aynı donanımda olanı daha ucuz gibi geldi bana.
    Avcılar - Istanbul

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı Mehmet SOVUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de 1 hafta önce Göker Otomotivden 5K EASY 1.3 MULTIJET 75HP Titanyum Gri Modelini aldım. Araca ekstra olarak ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER + Park Sensörü ve Spoiler koparabildim. Kampanyalı liste satış fiyatı 40.740 TL ben 40.000 TL'ye aldım. Sizce fiyat olarak nasıl? Bi de forumda dikkat ediyorum alım konusunda hep Evo tercih ediliyor. Mesela Evo'nun benimle aynı donanımda olanı daha ucuz gibi geldi bana.
    baya sağlam koparmışınız

Mehmet SOVUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya sağlam koparmışınız
    Aykut arkadaşım aslında marşpiyelleri de istedim ona yok dediler ben de fazla diretip işi iyice yüzsüzlüğe dökmek istemedim.
    Avcılar - Istanbul

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Aykut arkadaşım aslında marşpiyelleri de istedim ona yok dediler ben de fazla diretip işi iyice yüzsüzlüğe dökmek istemedim.
    güle güle kullanın

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

Heriflerden ben 10 liralık benzin koparamadım Depo resmen boştu... Yol bilgisayarında 0.2 km gider yazıyordu... Bayiyi yanıma aldım benzinciye öyle gittim... Yolda kalırsam ona itelettircektim... :=)) Senin ESP paketi zaten kafadan 1000 lira :=)

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

aracınız hayırlı olsun.
    aracınızın dengi evo active

Mehmet SOVUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız hayırlı olsun.
    aracınızın dengi evo active
    Tesekkurler.
    Evo activive'in liste fiyati 38.280 benimkinin liste fiyati 40.700 bi de bu fiyata yukarida soylemis oldugum ozellikler de normal sartlarda dahil digil madem birbirine denk ise neden fiyat farki var onu anlayamadim. Nerden baksaniz liste satis fiyatlarinda 2.400 TL fark var birbirine denk demenize anlam veremedim dogrusu?
    Avcılar - Istanbul

Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

Tesekkurler.
    Evo activive'in liste fiyati 38.280 benimkinin liste fiyati 40.700 bi de bu fiyata yukarida soylemis oldugum ozellikler de normal sartlarda dahil digil madem birbirine denk ise neden fiyat farki var onu anlayamadim. Nerden baksaniz liste satis fiyatlarinda 2.400 TL fark var birbirine denk demenize anlam veremedim dogrusu?
    aracınızın dengi my life. my life'tan 1-2 eksiği var sadece. en azından garip tamponlarınız yok güle güle kullanın.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınızın dengi my life. my life'tan 1-2 eksiği var sadece. en azından garip tamponlarınız yok güle güle kullanın.
    farklar
    perde hava yastığı
    blue&me
    tom tom navigasyon ön hazırlık

en basit modeli easy değil pop muş

ben easy sanıyordum o yüzden active demiştim

Mehmet SOVUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farklar
    perde hava yastığı
    blue&me
    tom tom navigasyon ön hazırlık

en basit modeli easy değil pop muş

ben easy sanıyordum o yüzden active demiştim
    Kivanc bilgisayarda ikisinin de donanim sayfasini goruntuledim ve beraber inceledim. Simdiki puntonun en buyuk avantaji en son kasasi olmasi. Birebir incelendiginde birbirlerine gore arti ve eksileri var. Mesela evo'da senin yazdigin artilar var digerinde farkli artilar var.
    Avcılar - Istanbul

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Tesekkurler.
    Hocam bende Punto çok düşünmüştüm. Özellikle Evo mylife çok hoşuma gitmişti... Ancak bir kaç bayi ile son görüştüğümde evo ların artık üretilmediği cevabını almıştım... Bunun yerine yeni punto tavsiye ediyorlardı. Ben hem fiyat hemde görüntü itibari ile tercihimi başka markadan kullandım...Yeni puntoyu almadım... ( Dış tasarım ve bazı özelliklerini koymadıkları için )

Aracınızı güzel günlerde kullanırsınız inşallah... Çok düşünmeyin fiyat mevzusunu yeni temiz güzel bir araç almışsınız keyfini sürün... Aracınız gayet güzel dizelse zaten mjet in namını kullananlara sorduğunuzda duyduklarınızdan dolayı memnun kalacaksınız...Tekrar hayırlı uğurlu olsun... Kazasız belasız sürüşler dilerim...

Mehmet SOVUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Anladim arkadaslar. Ben de bayiye sordugumda bana da evo'nun artik uretilmedigini ve en son kasanin evo punto digil, punto oldugunu soylemislerdi. Ben de biraz kazik mi yedim diye dusunmeye baslamistim.
    Avcılar - Istanbul

Mehmet SOVUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı karizmatik_boy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende Punto çok düşünmüştüm. Özellikle Evo mylife çok hoşuma gitmişti... Ancak bir kaç bayi ile son görüştüğümde evo ların artık üretilmediği cevabını almıştım... Bunun yerine yeni punto tavsiye ediyorlardı. Ben hem fiyat hemde görüntü itibari ile tercihimi başka markadan kullandım...Yeni puntoyu almadım... ( Dış tasarım ve bazı özelliklerini koymadıkları için )

Aracınızı güzel günlerde kullanırsınız inşallah... Çok düşünmeyin fiyat mevzusunu yeni temiz güzel bir araç almışsınız keyfini sürün... Aracınız gayet güzel dizelse zaten mjet in namını kullananlara sorduğunuzda duyduklarınızdan dolayı memnun kalacaksınız...Tekrar hayırlı uğurlu olsun... Kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Selim arkadasim yorumun icin tesekkurler. Aslinda puntoyu almazdan once ben de cruze plus alacaktim, hemen hemen ayni fiyatlara anlasmistim. Body kiti olsun, aractaki dinanimlar olsun sahane bir arac. Tek eksisi 1.6 benzinli olmasi. Puntoda o kadar donanim olmasa da 1 haftadir kullaniyorum yakit ve aracin gidisinden memnunum, en buyuk artisi bana gore dizel olmasi.
    Avcılar - Istanbul

Selim Soyisim
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz

Selim arkadasim yorumun icin tesekkurler. Aslinda puntoyu almazdan once ben de cruze plus alacaktim, hemen hemen ayni fiyatlara anlasmistim. Body kiti olsun, aractaki dinanimlar olsun sahane bir arac. Tek eksisi 1.6 benzinli olmasi. Puntoda o kadar donanim olmasa da 1 haftadir kullaniyorum yakit ve aracin gidisinden memnunum, en buyuk artisi bana gore dizel olmasi.
    Hocam ben o kadar çok düşündüm ki... Önce 2. el düşündüm... 100.000 km devirmiş araçlara dahi o kadar çok istiyorlar ki... pert olan araçları orjinal diye satıyor bazı uyanıklar... öyle böyle derken sıfır almaya karar verdim...

Getz,Palio,Punto,Linea,Yaris,Fiesta,Corsa,i20,Aveo bakmadığım gezmediğim araç yer kalmadı desem yeridir... Mjet çok istedim ama fiyat olarak indirime gitmedi bayii. 500 lira indi tmm dedi... Bana göre son 7-8 ayda araçlar çok pahalandı... bende hesabımı kitabımı yaptım ona göre tercih kullandım... Evonun iç tasarımı güzel malzeme kalitesi iyi mjet zaten sorunsuz bir motor olarak biliniyor(forumdan bakabilirsin memnun olmayan yok gibi. zaten opel ve chavrolet mjet kullanıyor. GM ortaklığı ile.)
    Tekrar hayırlı olsun...

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 8910111213 SonSon