Sayfa 4/18 İlkİlk 12345678 ... SonSon
341 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Punto Evo 95'lik Grubu ( Tüm Üyelere Açık )

atila semerci aveo ltz 95 hp
    atila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 92

biraz önce lastik havalarına baktırdım.yuh diyorum 45 48 50 50 çıktı .Fiat tan müşteri memnuniyeti için aradıklarında alırsınız puanı.boşuna bütün tümsekleri hissetmiyormuşuz.bu havalarla birde uzun yol yaptık.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Atilla hocam, bu hatayı sen bari yapma, araçlar tırlarda gelirken havayı basıyorlar iyice keşke alınca bir nitrojen hava bastırsaydınız...

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

aslında biliyordum lastiklere fazla hava bastıklarını,dalgınlığıma geldi.yoldada gezme ,dalma falan olmadı.hep böyle olmuyormu en iyi bildiğimiz işte bile,buda yapılırmı dedirtecek çok basit hatalar yapıyoruz.gözümüzün önündekini bakarken göremiyoruz.bayideki elemanlarda aynı hatayı yapmış,onlarca araç teslim ediyorlar,acemiliği olanlara böyle araç teslim edilirmi,milleti balon gibi lastiklerle yola salıyorlar.benim aklıma sonradan geldi düzelttim,farkedemeyenler yollarda.hazır aklımdayken Fiat a email atayım,insanları böyle yollara salmasınlar.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

İyiki erkenden farkına varmışsın Atilla hocam, dediğin gibi acemilere böyle araç teslim ediyorlarsa vah hallerine...

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

site bakımdaymış email atamadım,telefonla aradım plakayı istediler verdim,telefonumu aldılar,sistemde görünmedi şase no sordular yanımda yok dedim.tekrar arayıp şase bildirecekmişim,şase olmadan işlem yapamıyormuş.acemilerin bu şekilde trafiğe salınmasını istemediğim için uyarı amaçlı arıyorum,gereğini ister yapın ister yapmayın deyip,kapadım.al sana fiat müşteri hizmetleri,telefonumu ismimi aldın takibinide yapsana,bilgisayar programının dışına çıkamayan kafa yapısı,firma böyle olunca bayiler nasıl olsun.

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı atila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    site bakımdaymış email atamadım,telefonla aradım plakayı istediler verdim,telefonumu aldılar,sistemde görünmedi şase no sordular yanımda yok dedim.tekrar arayıp şase bildirecekmişim,şase olmadan işlem yapamıyormuş.acemilerin bu şekilde trafiğe salınmasını istemediğim için uyarı amaçlı arıyorum,gereğini ister yapın ister yapmayın deyip,kapadım.al sana fiat müşteri hizmetleri,telefonumu ismimi aldın takibinide yapsana,bilgisayar programının dışına çıkamayan kafa yapısı,firma böyle olunca bayiler nasıl olsun.
    Duyarlı Atila abim, tebrikler, zaten varya abi uyuz oluyorum, bir yere gidiyorsunuz, orada isminiz soyisminiz ve diğer bilgileriniz kayıtlı olmasına rağmen, görevlinin TC kimlik numaranız diye sormasına deliriyorum, ya kardeşim ben daha önce buraya gelmişim ismim cismim telim vs kayıtlı neden bi daha bana soruyorsun, veya kimliğini uzatıyorsun yeniden TC kimlik bile sorabiliyorlar, sende bu durumlardan bir başkasıyla karşılaşmışsın, neden öle dediler çünkü kötüleyeceksin fiat ı anladıkları için işi yokuşa sürüyorlar...bas fiat ın istanbuldaki tofaş iş hanındaki merkez binayı ara söle bak bakalım o bayiyi mahvetmiyorlar mı , akılları çıkıyor genel merkezden arandıkları zaman bayinin bilgin olsun

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Emrullah 444 22 55 i aradım,sitesindeki çağrı merkezi numarası.telefonun başınada cahil adam(bayandı) oturtmamışlardır herhalde.bu kafayla zor yetişiriz öndekilere.ama havlu atmak bize yakışmaz,en azından yazıyoruz buralarda,ulaşabildiğimiz kadar artık.düşünüyorumda başka şehirlerden araç alanlar,yeni araç almanın sevinciyle basıp gidiyorlar memleketlerine,Allah a emanet.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar start stop manuel viteste daha rahat kullanılıyor,vitesi boşa alıp ayağını debriyajdan kaldırdınmı stop ediyor,debriyaja basar basmaz çalıştırıyor.üç beş saniyelik beklemelerde debriyajı basılı tutuyorsun,bir kaç saniye için stop start yapmıyorsun.devreden çıkarmak zorunda kalmıyorum,böyle çok kullanışlı.dualogic tede boşa alınca çalışsa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

arkadaşlar start stop manuel viteste daha rahat kullanılıyor,vitesi boşa alıp ayağını debriyajdan kaldırdınmı stop ediyor,debriyaja basar basmaz çalıştırıyor.üç beş saniyelik beklemelerde debriyajı basılı tutuyorsun,bir kaç saniye için stop start yapmıyorsun.devreden çıkarmak zorunda kalmıyorum,böyle çok kullanışlı.dualogic tede boşa alınca çalışsa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
    Abi ben alıştım ya , bence dualogicte çok kullanışlı gibi geldi, ben alıştım uzun ışıklarda stop ettiğnide ayağımı frenden çekmeden stop edince boşa takıyorum sonra ışık zamanı gelince ortaya çekiyor vitese takınca çalışıyor

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

dik yokuşlarda veya dur kalk trafikte eskiden devre dışı bırakıyordum,şu anda çalıştığının bile farkında olmuyorum,hiç kapatmak zorunda kalmıyorum.bu arada 95lik evo ların düz viteside varmış.İtalya sitesinde gördüm,sadece dualogic zannediyordum.2012 sonuna doğru evo planları yapıyorum,otomotivcileri krizde yakalarsam öpücem yanaklarından.

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

dik yokuşlarda veya dur kalk trafikte eskiden devre dışı bırakıyordum,şu anda çalıştığının bile farkında olmuyorum,hiç kapatmak zorunda kalmıyorum.bu arada 95lik evo ların düz viteside varmış.İtalya sitesinde gördüm,sadece dualogic zannediyordum.2012 sonuna doğru evo planları yapıyorum,otomotivcileri krizde yakalarsam öpücem yanaklarından.
    İnşallah abi , Allah ımyeniden size evo nasip eylesin, bu arada abi bence hemen acele etme belki 1,6 120 hp multijet gelirde ondan alırız birlikte öperiz otomotivcileri

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

mecbur beklicez 2012 sonunu,zaten pilimiz bitti,bir senede anca şarj olmaya başlar.1.6 yı bende takipteyim,320 tork 9.6 saniye fena makina,4 5 yıl götürür sonra zaten ihtiyar arabalarına terfi ederim.

Gizem Uz
    mistero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

merhaba arkadaşlar bende 2.5 aylık evo multijet 95 hp kullanıcısıyım, aracım şu an 2700 km de ve henüz motoru açılmadı ama yakıt tüketimi trafikte şehir içi - ki daha şehir dışına hiç çıkmadım- ortalama 5.5 lt. civarında sizlerden okudum kadarıyla benimkisi daha düşük yakıyor ilginç bi şekilde.. genel olarak aracımdan memnunum yokuşlardakş dualogic vites sıkıntısı dışında.. birde s&s hiç kullanmıyorum benim gibi eskişehir yolu ve konya yolundan geçen arabalar için sürekli trafikte dur kalk pek karlı olmuyor..

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

slmlar bende 1aydır 95 mjet imle cok mutluyum şu an 6300 km de(biraz fazla gezmişim sanırım!) tüketim 19.6 krş ş.içi-dışı karışık... beğenmediğim yanları kapıların zor kapanması ve kol dayamanin gıcırdaması ses sisteminin tatmin etmemesi baslarda cızırdama... beğendiğim yanları süper çekişi, vites geçişleri(bir dsg gibi olmasa da fio dualogicten sonra bana çok iyi geldi, yol tutuşu... bu arada 2 gündür fark ediyorum aynı sesler sizde de varmi dinleyip yazarsaniz sevinirim kontaği kapatip kapilari kitleyince 3 kez tik sesi geliyor motordan birkaç saniye sonunda da 'pilk' sesi geliyor ve aşırı güneste kaliyor birkac gundur ilk acmada arka kapilar gacirdiyor birkaç seferden sonra normale dönüyor... ve şu bahsedilen kol dayamada beyazliklar oluşması bende de var babamn aracı olan fio da da var.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Alıntı sfkbrtn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slmlar bende 1aydır 95 mjet imle cok mutluyum şu an 6300 km de(biraz fazla gezmişim sanırım!) tüketim 19.6 krş ş.içi-dışı karışık... beğenmediğim yanları kapıların zor kapanması ve kol dayamanin gıcırdaması ses sisteminin tatmin etmemesi baslarda cızırdama... beğendiğim yanları süper çekişi, vites geçişleri(bir dsg gibi olmasa da fio dualogicten sonra bana çok iyi geldi, yol tutuşu... bu arada 2 gündür fark ediyorum aynı sesler sizde de varmi dinleyip yazarsaniz sevinirim kontaği kapatip kapilari kitleyince 3 kez tik sesi geliyor motordan birkaç saniye sonunda da 'pilk' sesi geliyor ve aşırı güneste kaliyor birkac gundur ilk acmada arka kapilar gacirdiyor birkaç seferden sonra normale dönüyor... ve şu bahsedilen kol dayamada beyazliklar oluşması bende de var babamn aracı olan fio da da var.
    neyyyy 19.6 mı sanırım yanlış yazdınız

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

19,6kuruş çok mu fazla?

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı sfkbrtn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19,6kuruş çok mu fazla?
    tüketim 19.6 yazmışsınız bende bilgisayarda öyle gösteriyor anladım bizide yanılttınız hayır 19 kuruş gayet normal ben şehir içinde 22-23 yakıyorum

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

sonuna krş eklemiştim ama iphone dan yazıyorum atlamışta olabilirim pardon)

Mert Sözge
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

pardon onuda ben atlamışım ödeşmiş olduk

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı mistero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende 2.5 aylık evo multijet 95 hp kullanıcısıyım, aracım şu an 2700 km de ve henüz motoru açılmadı ama yakıt tüketimi trafikte şehir içi - ki daha şehir dışına hiç çıkmadım- ortalama 5.5 lt. civarında sizlerden okudum kadarıyla benimkisi daha düşük yakıyor ilginç bi şekilde.. genel olarak aracımdan memnunum yokuşlardakş dualogic vites sıkıntısı dışında.. birde s&s hiç kullanmıyorum benim gibi eskişehir yolu ve konya yolundan geçen arabalar için sürekli trafikte dur kalk pek karlı olmuyor..
    şehir içi ve bir bölümüde dur kalk trafikte 5.5 litre süper.kullanım şeklinizle ilgili detay bekliyoruz.güle güle kullanın aracınızı.

Sayfa 4/18 İlkİlk 12345678 ... SonSon