Sayfa 22/23 İlkİlk ... 2181920212223 SonSon
459 sonuçtan 421 ile 440 arası

Konu: Puntolarimiz ne zaman geliyor

Serkan Yalçınkaya
    Shannara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 SY 665
    Edilen teşekkür: 1

Emin bey ben boya korumada istiyorum dedim. Tamam dediler yapalım akşam üstüde alırım aracımı dedim. Anlayacağınız hiç bişey konuşulmadı. Hepsi akşam üstü belli olacak haberdar ederim sizi ...

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Alıntı Shannara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin bey ben boya korumada istiyorum dedim. Tamam dediler yapalım akşam üstüde alırım aracımı dedim. Anlayacağınız hiç bişey konuşulmadı. Hepsi akşam üstü belli olacak haberdar ederim sizi ...
    İnşallah dediğiniz gibi boya koruma yapıp verirler ama sanmıyorum, aynı şeyi ben teslim alırken satın aldığım bayi ben istemeden kendileri boya koruma ve koltuk koruma hediye olarak yaptık demişlerdi ama sonradan fark ettimki sadece biraz cilalayıp parlatmışlar o kadar, koltuk korumanınsa hiç bir faydasını göremedim zaten boya koruma öyle bir kaç saat içinde yapılabilen bir işlem değilki araç sıfırda olsa en azından bir kişinin yarım gününü alır.

gökhan s.
    qwertasdf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    .
    Edilen teşekkür: 20

niyahet benim de aracım gelmiş. bugün gördüm.haftaya teslim alıcam.
    aracı kullanmasam da biraz inceleme fırsatım oldu. emotion modelilnin koltuk kumaşlarını kapı içi döşeme kumaşlarını ve aralarındaki renk uyumunu çok beğendim. ufak tefek kusurlar var ama o kadar da olucak artık. ayrıca araç bana baya bi konforlu geldi.emotion aldığıma biraz pişman olur gibi olmuştum ama fikirlerim tamamen değişti.plastik kalitesi bile kendini belli ediyor.bütün arkadaşlara kazasız belasız sürüşler dilerim.

mehmet ölmesek
    velovis_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 3

bu gün benim araçta gelmiş hesabı kapattık pazarteside plaka işlemlerini başlatıcaz hayırlısıyla. hafta sonuna yetişse çok harika olurdu ama sağlık olsun artık. araçlarına kavuşan herkeze hayırlı uğurlu olsun....

mehmet ölmesek
    velovis_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah

bide kasko fiyatları konusunda birbirimizi haberdar edelim diyorum. fiyat konusunda pek bi indirim alamadık bari kaskoda filan bişiler yaptıralım

gökhan s.
    qwertasdf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    .
    Edilen teşekkür: 20

Alıntı velovis_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide kasko fiyatları konusunda birbirimizi haberdar edelim diyorum. fiyat konusunda pek bi indirim alamadık bari kaskoda filan bişiler yaptıralım
    fiat kasko 1000 tl civarıymış.bana çok geldi.başka sigorta şirketlerini de araştırcam.

sercan kılıç
    egemavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

anadolu diyorum kaskoda hem uygun fiyat veriyorlar bana 660 tl verdiler. ayrıca bugün bayideydim vekalet olayları falan satış temsilciside anadolunun iyi bir firma olduğunu söyledi uğraştırmaz kesinlikle diyor.

burak demir
    JuDaSs77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 BY 02..

Arkadaşlar sonunda bende aracıma kavuştum(4 nisanda sipariş vermiştim),bugün bayiye geldi.pazartesi plaka işlemlerim başlıyor.Aracım 1.4 Fire Fun(beyaz renk).. Sormak istediğim bir konu var:
    araçta deri direksiyon ve vites topuzu var fakat el freni deri kaplama değil bu kafama takıldı..ben deri kaplama olması lazım diye hatırlıyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum?aynı araca sahip arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.bide aracı ben tırdan indiği gibi görmeye gittim,araç çalışı vaziyette değildi ordaki sorumlu gerekli sistem yüklemelerini yapıcaz dedi.direksiyonun altında kutu gibi bi yerde kablolar sarkıyodu açıktı.bu nomal mi böylemi oluyor bayiye ilk geldiğinde?

cihan sevim
    cihann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

merhaba arkadaşlar benim arabanda bugün geldi.sonunda kavuştum Gp ma .burak arkadaşımız aracı içinde kutudaki kablolar sarkıyordu demiş.benimkide öyle bu şekilde geliyormuş.arabanın kaportası mumlu bir şekilde idi.yıkanıp bakım yapıp o şekilde teslim edecekler.herkesin aracı hayırlı olsun...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Okan ERKOÇ
    Anestezist okan-erkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    60AN **
    Edilen teşekkür: 10

Alıntı JuDaSs77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda bende aracıma kavuştum(4 nisanda sipariş vermiştim),bugün bayiye geldi.pazartesi plaka işlemlerim başlıyor.Aracım 1.4 Fire Fun(beyaz renk).. Sormak istediğim bir konu var:
    araçta deri direksiyon ve vites topuzu var fakat el freni deri kaplama değil bu kafama takıldı..ben deri kaplama olması lazım diye hatırlıyorum yoksa yanlış mı hatırlıyorum?aynı araca sahip arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.bide aracı ben tırdan indiği gibi görmeye gittim,araç çalışı vaziyette değildi ordaki sorumlu gerekli sistem yüklemelerini yapıcaz dedi.direksiyonun altında kutu gibi bi yerde kablolar sarkıyodu açıktı.bu nomal mi böylemi oluyor bayiye ilk geldiğinde?
    el freni deri olmuyor...
    FIAT BRAVO
    MULTİJET 1.6 16V 105HP
    ***EMOTİON***
    2008
    LAV KIRMIZI

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur poyraz
    TıRSıK FaRe :) poyraz_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26 TZ 855
    Edilen teşekkür: 73

en sonunda cuma akşam6 gibi aldım arabayı. hatta 450km yaptım bile.....

burak demir
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 BY 02..

kablolar filan sarkık görünce birden panik yaptım arızalı filan mı geldide onu mu tespit ettiler diye ee ilk araba olunca böle acemice düşünceler oluyor

ERDEM TULUNAY
    erdta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Arkadaşlar benim araç geçen hafta hazırdı ancak cumartesi aracı aldım. 1.3 mj siyah fun ilk siparişi verdiğimde bir tek siyah bulabilmiştim renkten dolayı endişeliydim ancak aracı alınca fikirlerim değişti çok memnunum. Aracı alır almaz 1 günde 670 km yaptım (İzmir-İstanbul arasını feribota binmeden geldim) daha depoda 7 litre falan yakıt var motorun yeni olduğu düşünülürse bana süper geldi. Umarım tüm bekleyenler bir an önce araçlarına kavuşur. En kısa zamanda resimleri ekleyeceğim.

Kadir Utku ÖZEN
    kutkuozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    01ZU442
    Edilen teşekkür: 16

Ben de aracımı yarın teslim alıyorum. Plaka ve ruhsat bugün halledildi. Aracını alan herkese kazasız belasız şürüşler dilerim.

merve eagle
    merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri

beklemeye devam araçlarına kavuşan herkese hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum
    bayiden aldığımız bilgiye göre çarşamba istanbula geliyomuş araçlar ordan türkiye ye dağıtım yapılcakmış çarşamba tekrar arayın dediler bakalım son 2gün...

cihan sevim
    cihann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok

merhaba arkadaşlar ben aracımı bugün teslim aldım.çok mutluyum.siyah rengin havası bir başka.zevkle kullandım akşam arabamı.burdan malatya otodan özellikle serkan beye ve seda hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.herkesin aracı hayırlı olsun.en kısa zamanda fotoları eklicem
    Konu cihann tarafından (02/06/2009 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

burak demir
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 BY 02..

aracını alan arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum darısı başımıza

bahri cincioğlu
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. GPS2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı JuDaSs77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracını alan arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum darısı başımıza
    hacı bekler gibi bekliyoz valla benimki ovada ...son dalga puntoları 3-4 gün önce geldi ve birki güne kadar kavuşuruz herhalde...

uğur kamçı
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xcruelx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 358

ohh ohh iyi valla. sevindim. bekle bekle 2.5 ay bekledik valla biz. Fazla bekleyenide var cabuk gelenide. Keşke hepsi erken gelse.

A.Kemal HATiP
    tyrant86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    10 K 3656
    Edilen teşekkür: 47

ben aracımı 28'inde aldım.ve pazar gecesi istanbulda bi dolmuş şöförü yüzünden bankete geçirdim bile ön tampon eki yerinden fırladı başka bi hasar yok.bu arada t-jet'e chip olayı manyak oluyo ya yalova'dan bursaya gelirken.çoğu araçlar arkamdan sellektör yapıordu.aracımın resimlerini en kısa zamanda koyucam.Aracını teslim alan herkese hayırlı olsun.KAZASIZ BELASIZ KULLANIN KEYİFLİ SÜRÜŞLER..

Sayfa 22/23 İlkİlk ... 2181920212223 SonSon