Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon
168 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Yeni egzotik garajım...

Soner Aktaş
    koyublack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    33 BEY 14
    Edilen teşekkür: 123

allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. bu renge hastayım, bence işinin ehli biyerde boya koruma yaptırın ve arabayı yıkarken de asla fırça kullanmayın bu şekilde uzun yıllar aynı renk tonunu koruyabilirsiniz.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ufuk Temucin
    Bankaci34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FLU 90
    Edilen teşekkür: 8

Allah kaza bela sorun vermesin.Ağiz tadıyla kullanın....işallah

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin ARAS
    Evo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Yeşil
    Edilen teşekkür: 29

Sahibinden de G.antepten kırmızı bi Evo gordum, yoksa satıyor musun Ali*

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı Evo001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de G.antepten kırmızı bi Evo gordum, yoksa satıyor musun Ali*

evet bu ali hocanın evo'suna benziyor.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

ne zaman aldınız bindinizde satıosunuz yaw

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız cezasız günlerde kullanın inşallah...
    BY Turbo SPORT 150 HP

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    yolcu27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 214

ilan silinmiştir arkadaşlar satmaktan vazgeçtim kıyamadım havalar güzelleşsin birde cam filmi çektirmeyi düşünüyorum bu renkte filmsiz olmaz diyorlar

mehmet toprakci
    caner_1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    27bs227
    Edilen teşekkür: 2

hayırlı ugurlu olsun topragım bırsey danısmak ıstıyorum benım arac grande punto 2006 model ben aracıma bu fotodakı on tampon arka tampon takabılırmıyım

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

teşekkür ederim caner kardeş. valla topcuoğlunda temiz yüzlü bir dayı duruyor aksesuar bölümünde ona bir danış derim boyutlar geçme tutturma yerlerinin ölçüleri uyarsa takılır gibime geliyor fakat piyasaya çıkması için biraz beklemek lazım =

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Dogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Start&Stop otomatiğini kullandınızmı hiç? Ben Evo test ettiğimde satış temsilcisi ile beraber nasıl kullanıldığını bulamamıştık.
    start&stop düğmesi var radyonun üzerinde o düğme ile devredışı bırakabiliyorsunuz. kalorifer 2 çalışırken ve cam silecekleri son seviye calısırken araç sogukken kendisi otomatikmen devredışı kalıyor zaten. ışıklarda iyi oluyor. birde 50 küsür saniyelik bir kavşaktaysanız degme keyfine. mekanizma cok basit boşa al cek ayagını debyajdan tekerler durunca stop ediyor motor, debyaja basıncada az bir titreme ile yeniden motor çalıyor. arada kalan stop zamanında ise enerjiyi akünün bilmem neyinden alıyormuş diye okumuştum

ufak bir anımı paylaşayım start&stop la ilgili;
    arabayı aldıgım gün ilk ışıkta duruyorum aracın sagına soluna bakıyorum içini kontrol ediyorum ne var ne yok diye. stop ettigini farketmemişim. ayagımı debyaja koyunca arabada hafif bir titreme oldu dedim arkadan gelen adam dokundurdu diye düşünmüştüm anlık bir bunalıma girmiştim daha aldıgım saat buda olmurmu be diye ta ki aracı kenara çekip sagını solunu kontrol edip start&stop dan kaynaklandıgını anlayana kadar

şimdi normal araçlara bindigimde çok değişik geliyor bana kırmızı ışıkta araçtaki ve direksiyondaki o hoş titreşimler. start&stop ile bu titreşimleride yaşayamıyorsunuz. hatta ilk binenler ne oluyor yaf niye stop ediyor sıfır araç diye haykırışlarda bulunuyorlar haa bir güzel tarafıda ciddi ciddi sürücüden kaynaklanan stop etme durumunda ekranda debyaja basın yazısı çıkıyor, böylece kontak kapat aç yapmamış oluyorsunuz.

Hakan GÖÇKON
    hakan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26B5657
    Edilen teşekkür: 107

Teknolojinin gözünü seveyim...

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Halit BEBEK
    nerhal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON
    Edilen teşekkür: 257

Ankara'dan selamlar. Ben de 1-2 gün önce beyaz 1.4 dualogic 77 BG dynamic aldım. Haftaya teslim alıcam inşallah. Ben de düz viteslisini test ettim. Cok begendim ve aldım...Ancak otomatigi hicbiyerde yok nerdeyse, o yüzden test edemedim. Ama ilginç ve faydalı bi özellik şu strart-stop olayı...Testte araba stop etti, sonra marşa basıyo kendisi ve 1 sn. bile sürmüyo çalışması.....Ancak 3 yıl sonra nasıl olur bilinmez
    Geneli itibariyle araba donanımlı ve düzgün ve de yeterli performansta. Ş.içi icin otomatik artık şart...ben 31 e aldım. Şu anda şiste fiyatı 33.250 ya da 33.600dan yazanlar da var bayilerde bilemiyorum. Kartaş en uygun fiyatı verdi ve aldım.
    Herkese selamlar

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

aracınz öncelikle hayırlı olsun güzel seçim ben 2 bin km ye geldim çok konforlu bir araç fazla yakıt sarfiatıda yok bu özelliklerde başka araçlar 35 ten asagı değil ki yeni polo ve corsada yol bilgisayarı yokmus gecen gittigimde öğrendim içim acıdı
    valla bayiler ucuruyor benim araca internet liste fiyatı 29750 bayiide arbanın önündeki fiyat 34 bunun uzerinden indirim yapıp satıorlar çoğu bayii
    Konu yolcu27 tarafından (26/02/2010 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Hüseyin ARAS
    Evo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Yeşil
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı nerhal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'dan selamlar. Ben de 1-2 gün önce beyaz 1.4 dualogic 77 BG dynamic aldım. Haftaya teslim alıcam inşallah. Ben de düz viteslisini test ettim. Cok begendim ve aldım...Ancak otomatigi hicbiyerde yok nerdeyse, o yüzden test edemedim. Ama ilginç ve faydalı bi özellik şu strart-stop olayı...Testte araba stop etti, sonra marşa basıyo kendisi ve 1 sn. bile sürmüyo çalışması.....Ancak 3 yıl sonra nasıl olur bilinmez
    Geneli itibariyle araba donanımlı ve düzgün ve de yeterli performansta. Ş.içi icin otomatik artık şart...ben 31 e aldım. Şu anda şiste fiyatı 33.250 ya da 33.600dan yazanlar da var bayilerde bilemiyorum. Kartaş en uygun fiyatı verdi ve aldım.
    Herkese selamlar
    Öncelikle aracın hayırlı olsun...Benim aracım dualogic active...Aldıgın fiyat normal liste fiyatlarına bakma liste fiyatından alan yoktur. Bayiden iceri adım attıgın anda 2000 lira iniyo zaten...Bende 29 a aldım, manuel vites benzinlileride 26 bucuga ya veriyolar suanda.Koc indirimi flnda kullanırsan biraz daha inebiliyor...
    Start&Stop a gelince dualogicte bazen cok verimsizleşebiliyor...Debriyaj olmadığı için frene bastıgın zaman devreye giriyo kullanmak istemediğin zamanlarda bir bakmışsın durmuş.Rampada ışıkta beklerken fln gaza bastıgın zaman acılma suresinde geri kayma yapabiliyo vs...Tabi acıp kapatmanın kolay olması dezavantajları ortaan kaldırıyo,radyo-cd çaların hemen ustundeki dugmeyel start&stop aktif veya de-aktif edilebiliniyo.
    Ben cok memnunum acıkcası icine oturdugun zaman seni memnun eden bir arac umarım sende memnun kalırsın. Beyaz rengede koyu renk cam filmi sart buarada

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Ali aracını satmaktan vazgeçtiğine sevindim daha kız gibi araba satılırmı ya şöyle bin 1-2 sene kıyma güzelim evoya

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Halit BEBEK
    nerhal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON
    Edilen teşekkür: 257

Arkadaşlar nasipse salı akşamaı arabamı alıcam showroomda...Bir süredir otomobil test verilerini vs. okuyorum. Genel olarak sisteme, start stop ve hillholdera olumsuz eleştiriler var. Tam da benim aldıgım model Dualogic dynamic yani... Sunulan teknolojinin kullanılıp kullanılmayacagı sürücü tercihine bırakılmış, yani start stop olayının...Ama hillholdera ragmen geri kayabildigi söyleniyor. Sorum şu, dualogic kullananlara...Bu testi yapanlar mı beceremedi yoksa gercekten amacına ulasmamıs bir özellk mi bu hillholder...Yani benim tahminim yarı otomatiklerde belli bir süre hillholder in devreye girmesidir. Bu süre kacırılınca mı geri kaydırıyor?Eger öyleyse bu normal zaten...Sonucta tam otomatik degil aracımız...Hillholder olmasa bile aracın gazına yüklendiginiz zaman biraz geri kaysa ne olur ki?Anlamıyorum....Sonucta cok dik rampalarda kimsenin hillholdera güvenmeyerek el frenini cekecegi de bi gercek...Start stop tabiki yokusta beklerken motoru stop ettirir. Çok çok da sol ayagını frene koyarsın araba calısır ve gene kalkar gidersin. Bunu şahsen denedim açıkcası. Geri kaçma da yok yani ..Bazı test dergileri durumu biraz abartabiliyor. VW nin dsg şanzımanında bu tarz seyler var mı bilemiyorum ya da diger markalarda. Baz fiyata oldukca para koyuyo zaten onların sanzımanı....Sonuc olarak asıfır bir aracı 5 de degil 10 sene kullanacaksanız donanım cok önemli...

Bu arada bugün aracım gelmiş ve showroomda plakasız ööyle cıplak olarak gördüm kendisini...İyi ki de beyazı seçmişiz acıkcası...

Plaka seçicem ama su anda web sayfası yeni plaka girildigi icin erişelmiyor demiş.. Pzts sabahı (vekalet vermedigim icin) imzaya gidicem o arada plakayı da secicem...İnsallah 06 EVO 61 i bulabilirim

Görüşmek üzere...

Not: Dualogic kullananların kullanımla ilgili görüşlerini bekliyorum
    Evo001 teşekkürler

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

irfan öz
    taipen71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

ben linea 1.3 duologic kullanıyorum hillholder var gayet güzel rampada ayağımı frenden çekince duruyor ve gaza basıp devam ediyorsunuz tabi öyle dakikalarca devreye girmiyo sadece 4 sn falan duruyorki bu sürede gaza basmaya yeterli

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı nerhal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasipse salı akşamaı arabamı alıcam showroomda...Bir süredir otomobil test verilerini vs. okuyorum. Genel olarak sisteme, start stop ve hillholdera olumsuz eleştiriler var. Tam da benim aldıgım model Dualogic dynamic yani... Sunulan teknolojinin kullanılıp kullanılmayacagı sürücü tercihine bırakılmış, yani start stop olayının...Ama hillholdera ragmen geri kayabildigi söyleniyor. Sorum şu, dualogic kullananlara...Bu testi yapanlar mı beceremedi yoksa gercekten amacına ulasmamıs bir özellk mi bu hillholder...Yani benim tahminim yarı otomatiklerde belli bir süre hillholder in devreye girmesidir. Bu süre kacırılınca mı geri kaydırıyor?Eger öyleyse bu normal zaten...Sonucta tam otomatik degil aracımız...Hillholder olmasa bile aracın gazına yüklendiginiz zaman biraz geri kaysa ne olur ki?Anlamıyorum....Sonucta cok dik rampalarda kimsenin hillholdera güvenmeyerek el frenini cekecegi de bi gercek...Start stop tabiki yokusta beklerken motoru stop ettirir. Çok çok da sol ayagını frene koyarsın araba calısır ve gene kalkar gidersin. Bunu şahsen denedim açıkcası. Geri kaçma da yok yani ..Bazı test dergileri durumu biraz abartabiliyor. VW nin dsg şanzımanında bu tarz seyler var mı bilemiyorum ya da diger markalarda. Baz fiyata oldukca para koyuyo zaten onların sanzımanı....Sonuc olarak asıfır bir aracı 5 de degil 10 sene kullanacaksanız donanım cok önemli...

Bu arada bugün aracım gelmiş ve showroomda plakasız ööyle cıplak olarak gördüm kendisini...İyi ki de beyazı seçmişiz acıkcası...

Plaka seçicem ama su anda web sayfası yeni plaka girildigi icin erişelmiyor demiş.. Pzts sabahı (vekalet vermedigim icin) imzaya gidicem o arada plakayı da secicem...İnsallah 06 EVO 61 i bulabilirim

Görüşmek üzere...

Not: Dualogic kullananların kullanımla ilgili görüşlerini bekliyorum
    Evo001 teşekkürler

bende 27 EVO ... düşünmüşyüm ama serisini bulamadık E nin ocak ayındada malum yoğunluk vardı olanlarda hemen kapılmıştı umarım bulursunuz aracınız hayırlı olsun.

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

Yeni Araç Alan Herkese Hayırlı Uurlu Olsun Diyorum Allah Hepimize Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Etsin.Siz Hangi Tarihlerde Aldınız Araçları ya Cok İyi Rakamlar Var Ortada Biz Sipariş Verdik 34.350 TL Patladı fiyatı ^^ dynamic 1.4 fire dualogic + skydome + Blue&me.sipariş i Verdik Ama 3 Ay beklicez Bişey Olmaz ama İnş Memnun Kalırız Korkuyorum Acıkcası Biraz

33. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali ....
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Araç Alan Herkese Hayırlı Uurlu Olsun Diyorum Allah Hepimize Kazasız Belasız Sürüşler Nasip Etsin.Siz Hangi Tarihlerde Aldınız Araçları ya Cok İyi Rakamlar Var Ortada Biz Sipariş Verdik 34.350 TL Patladı fiyatı ^^ dynamic 1.4 fire dualogic + skydome + Blue&me.sipariş i Verdik Ama 3 Ay beklicez Bişey Olmaz ama İnş Memnun Kalırız Korkuyorum Acıkcası Biraz
    ben aracı aralıkta aldım indirim vardi ondan fiyat öyle
    zafer birde beyaz de tam olsun sky + beyaz fll araç almışsınız fiyat normal D: donanım üzerine donanım tomtom navigasyon varmi peki?

Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon