Merhaba geçen yil agustos ayinda 2011 model 1.4 multiair evo aldim kışın stop etmeye basladi motor sogukken araci 2,3,gun kullanmadigimda ilk calistirmada 4,5 saniye calisiyor sarsintili sekilde stop ediyor bu 4,5 defa boyle oluyor egzozdan da cig benzin kokusu geliyor bu arada egzozdada curumeler var her neyse ben araci servise goturdum 2gun kalsin dedim cunku evde calismaya baslaninca o gun bi daha stop etmiyor ve motor arizasi ve ucgen isareti gostermiyor arac serviste kaldj iki gun silindirin biri calismiyormus uni air modulu degisecek ve silindir kapagi kontrol edilecek dediler mart ayinda gitmisti servise o zaman 10bin tlyi bulabilir masraf dediler uniair modulu 7500tl imis daha once 2012 yilinda conta degisimi olmus serviste bu yaz problemsiz surdum bi defa motor arizasi oldu oda benzinden herhalde simdi havalar sogudu yine basladi ekstra bir durum ise yolda giderken motor sicak iken motor arizasi ve ucgen icinde unlem isareti cikarak motor kontrol ettirin cikiyor daha once birisinin basina boyle bir sorun geldimi nasil cozuldu ve bursada hangi usta cozebilir bunu lutfen yardim