Arkadaşlar merhaba bir şey danışmak istiyorum. Aracımın üzerinde bulunan 15" teneke jantların kapakları çok ses yaptığından çelik jant kullanmak istedim ve izmit sanayi sitesinde bulunan bir rot-balans servisinde beğendiğim bir replika jantı takdırdım. Lastikler değişmedi fakat jant değişimi sonrası 40 km/h hız dan itibaren ön taraftan bir uğultu gelmeye başladı. Uğultu adeta ön taraftan rüzgar giriyormuşçusuna hafif inleme tarzında vuv vuv vuv şeklinde bir ses. Bilya uğultusuna benziyor. Jantlara göbeğe oturması için uygun çapta bilezik takıldı fakat bununla ilgisi olmadığını söylediler. Teker teker bilyaları değiştirdim fakat sorun çözülmedi. rotbalans servisi böyle bir sesin jantlarla ilgili olmadığını söylüyor fakat ustama götürdüm o da bir şey bulamadı. Ara sıra uzun yol da yaptığımdan bu ses beni tedirgin ediyor. ayrıca sesin motordan gelmedğini de teyit ettim boşa attım öyle gittim hatta 70 km/h hızla giderken motoru bir süreliğine stop edip dinledim ve ses gelmeye devam ediyordu. Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba?