Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon
207 sonuçtan 181 ile 200 arası

Konu: Cruise Control hakkında yardım

mustafa heval candan
    mustafahewal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar ben 2012 model lineama bir hafta önce istanbulda fiat akpınar oto yetkili servisinde cruise control taktırdım ve gayet memnunum kullanıyorum hiç bir sorun yok. siinyal kolu ünitesi değişim tesisat çekiliyor ve işlem tamam

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Fakat yapılan işlemleri ve maliyeti yazabilirmisiniz acaba?

Gürol gürol
    maddogjr75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 10

Aracımda n çok istediğim şey bu .Bu mesajların devamını heyecanla bekliyorum

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

Alıntı mustafahewal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 2012 model lineama bir hafta önce istanbulda fiat akpınar oto yetkili servisinde cruise control taktırdım ve gayet memnunum kullanıyorum hiç bir sorun yok. siinyal kolu ünitesi değişim tesisat çekiliyor ve işlem tamam

bu servise telefon açtım.
    hatta bu serviste çalışan bir eleman kendi grande puntosuna takmak istemiş ama olmamış.
    grande puntolara olmuyormuş.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu servise telefon açtım.
    hatta bu serviste çalışan bir eleman kendi grande puntosuna takmak istemiş ama olmamış.
    grande puntolara olmuyormuş.
    evolarla ilgili bilginiz var mı ?

fatih emekli
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evolarla ilgili bilginiz var mı ?
    maalesef bir bilgim yok.
    0 212 285 0720 tlf dan sizde sorabilirsiniz.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef bir bilgim yok.
    0 212 285 0720 tlf dan sizde sorabilirsiniz.
    teşekkürler

Hakan Güner
    Kendimin Patronu hakguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GT 3613
    Edilen teşekkür: 78

Alıntı mustafahewal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakımı orda yaptırdım. Peyami ustada. Rot ayarları ile bir çalışanla birlikte teste çıkmıştık. Orada anlatmıştı " lineaya cruise taktım " diye. Demekki o kişi sizmişsiniz.

Kendi arabası grande punto ile de uğraşıyormuş, galiba olmuş ama ışığı yakamamış gibi bir durum var.

Buda benim beyaz meleğim....

mustafa heval candan
    mustafahewal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

evet benim lineama taktılar ve 1000 lira civarı bir fiyat çıktı. çok değerli insanlardır o servistekilerin hepsi müşteri memnuniyetine önem verirler normalde böyle bir durum olmamasına ramen isteğimi kırmayıp taktılar ve evet grande puntoda denenmiş çalışmamış ama evolar hakkında bilgim yok çalışma sistemine baglı servisi arayı sorun bencede

BARIŞ BALCI
    sinbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    35 JA 0635
    Edilen teşekkür: 16

izmirde oto takayor galiba bir araştırın derim

fatih emekli
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi

aracım 2007 grande punto 1,3 mj dinamik modeli.
    ben, hız sabitlemeli sinyal kolunu sipariş verdim kartaş otomotive( bey). (375 tl)
    bulunduğum ildeki fiat servisine,
    sinyal koluna takılan soketin 8. pimi ile body computerdeki D soketin 41. pimi arasına bağlantı kablosu çektirdim (80 tl ye)
    ve hız sabitlemem çalıştı.
    ankara ve izmire uzak olanlara bu yöntemi yapmalarını tavsiye ederim.

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

arkadaş biri de desinki bravoya taktık buyrun falan

yok mu taktıran halen

grandepunto bravo forumu olmasına karşın bir kişi yok şu bravoyla ilgilenen zaten satamadım iice kıl oldum :

Ziyaretçi051
    Ziyaretçi Ziyaretçi051 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı serkandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yok mu taktıran halen

grandepunto bravo forumu olmasına karşın bir kişi yok şu bravoyla ilgilenen zaten satamadım iice kıl oldum :

A. Çağ
    ametist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 159

yok mu taktıran halen

bravoyla ilgilenen var, olmaz mı... ben taktım kendi aracıma, daha önce de başka konularda yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam. ingiltere forumda birinden posta dahil 25 pounda cc kolunu aldım, benim aracımda hazır kablo yoktu, ecu soketinden kablo çektim, 55 liraya da cc kolu için hazır yeri olan direksiyon kolonu alt kaplaması aldım... hülasa yaptım, kullanıyorum, memnunum...

15. Bu mesajı için 2 kişi ametist'ye teşekkür etti:

Moderator

Moderatör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Alıntı ametist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. ben bravoma yapmıştım geçen sene... tesisatını da ECU dan kendim çekmiştim, hazırda olmadığı için... orijinal bravo CC kolunu da 15 pounda ebayden almıştım, ban maliyeti 50 lira gibi olmuştu, işçiliği de kendim yaptığım için kullanmayı bilirseniz accayip rahat bir zamazingo
    Alıntıdır!

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bravoyla ilgilenen var, olmaz mı... ben taktım kendi aracıma, daha önce de başka konularda yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam. ingiltere forumda birinden posta dahil 25 pounda cc kolunu aldım, benim aracımda hazır kablo yoktu, ecu soketinden kablo çektim, 55 liraya da cc kolu için hazır yeri olan direksiyon kolonu alt kaplaması aldım... hülasa yaptım, kullanıyorum, memnunum...
    hmm daha önce çektiğiniz fotoğraf varmı aracı satamadığıma göre bende taktırayım şunu..

sis farı falan da eklicem artık araç tamamen benimse hakkını verelim diyorum..

A. Çağ
    ametist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 159

hmm daha önce çektiğiniz fotoğraf varmı aracı satamadığıma göre bende taktırayım şunu..

sis farı falan da eklicem artık araç tamamen benimse hakkını verelim diyorum..
    moderatörler önceki mesajımı da alıntılamışlar zaten.... türkiyede sadece kol olmadığı için komple sinyal far kolu ile beraber takım sipariş ediliyordu ve çok pahalıydı, bundan dolayı araştırma yapmaya başladım. öğrendim ki alfa 147 kolu da mekanik olarak uyuyor, soket uçları farklı ve direksiyon kolonu kaplamasındaki kesiği biraz modifiye etmek gerekiyor. çıkmacılara sordum, netteki meşhur siteden birilerine sordum , çıkma alfa koluna 150 -200 lira istediler. ebayde 50 dolar civarına sıfırı alınabiliyordu. bu arada ingiltere forumunda birisi, orijinal bravo kolu aldığını ama kendi arabasında hazır tesisat olmadığını sonradan farkettiğini, modifikasyon için ustaların çok para istediğini , kendisinin de yapmaya cesaret edemediğini yazınca ben de satmak isterse alabileceğimi söyledim. ebayde ilan açtı, ben de oradan aldım, 15 kol, 10 posta ile toplam 25 pounda geldi ki çok uyguna maloldu.

yani fotolarını çekmiştim ama, nerededir bilemiyorum şimdi.. gerçi fotodan çok da anlaşılacak bir şey değil... ecu soketine dört yeni pin uydurup dört tane kablo çekiyorsunuz , pin numaraları aklımda değil ama elearnde yazıyor , bir kablo da sigorta kutusundan canlı uç, 5a sigorta üzerinden, bağlıyorsunuz yeni kola... cc kolu , sinyal koluna bir iki tırnak ve uzun vida ile bağlanıyor... herhangi bir CAN aktivasyonu vs gerekmedi, gerekseydi de donanım ve yazılımım var, yapardım... bir de parçacıdan yeni kaplama aldım, tamam oldu .

bir şekilde yardımım olursa etmek isterim. kolay gelsin

20. Bu mesajı için 2 kişi ametist'ye teşekkür etti:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Yardımlarınız için teşekkürler. Bedavaya bir şey olmayan forumumuzda BEDAVAYA insanlara yardımcı oluyorsunuz.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Alıntı ankara_grande Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar ama Astraya 130 ytl ye takılıyormuş Cruise ve sadece sinyal kolu değiştirilip sofware güncellemesi yapılıyormuş. Fiat neden bunu yapamıyor anlamıyorum.
    Çünki Fiat Servisleri cacık. Kimse kusura bakmasın.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart Ynt: Cruise Control hakkında yardım

moderatörler önceki mesajımı da alıntılamışlar zaten.... türkiyede sadece kol olmadığı için komple sinyal far kolu ile beraber takım sipariş ediliyordu ve çok pahalıydı, bundan dolayı araştırma yapmaya başladım. öğrendim ki alfa 147 kolu da mekanik olarak uyuyor, soket uçları farklı ve direksiyon kolonu kaplamasındaki kesiği biraz modifiye etmek gerekiyor. çıkmacılara sordum, netteki meşhur siteden birilerine sordum , çıkma alfa koluna 150 -200 lira istediler. ebayde 50 dolar civarına sıfırı alınabiliyordu. bu arada ingiltere forumunda birisi, orijinal bravo kolu aldığını ama kendi arabasında hazır tesisat olmadığını sonradan farkettiğini, modifikasyon için ustaların çok para istediğini , kendisinin de yapmaya cesaret edemediğini yazınca ben de satmak isterse alabileceğimi söyledim. ebayde ilan açtı, ben de oradan aldım, 15 kol, 10 posta ile toplam 25 pounda geldi ki çok uyguna maloldu.

yani fotolarını çekmiştim ama, nerededir bilemiyorum şimdi.. gerçi fotodan çok da anlaşılacak bir şey değil... ecu soketine dört yeni pin uydurup dört tane kablo çekiyorsunuz , pin numaraları aklımda değil ama elearnde yazıyor , bir kablo da sigorta kutusundan canlı uç, 5a sigorta üzerinden, bağlıyorsunuz yeni kola... cc kolu , sinyal koluna bir iki tırnak ve uzun vida ile bağlanıyor... herhangi bir CAN aktivasyonu vs gerekmedi, gerekseydi de donanım ve yazılımım var, yapardım... bir de parçacıdan yeni kaplama aldım, tamam oldu .

bir şekilde yardımım olursa etmek isterim. kolay gelsin
    Kisaca diyorsunuz ki kolu al gel bana

GT-I9100G cihazımdan 2 ile gönderildi

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon