Sayfa 23/24 İlkİlk ... 3192021222324 SonSon
461 sonuçtan 441 ile 460 arası

Konu: Punto Evo 1 DIN / DVD - GPS

ÖZGE Özge
    kimber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 64

pes
    Punto Evo

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

Ben aynı cihazı Ankara'da buldum punto için 26 Nisan'da gelecek dediler blue&me özellikli bana verilen fiat 1300 tl anlaşmalı fiat bayinde takılıyor dediler ordan taktırırsanız 2000 tl biz direk fiat bayine veriyoruz onlar takarsa 2000 bizden direk alırsanız 1300 montaj içinde bir yer söyleriz dediler orda 100 tl montajı kolaydır fakat geri görüş takılacagı için yetkili insanlar taksın denildi taksitli olarakta 6 taksit peşin fiyatına yüzde 5 komisyon verilirse tüm kartlara 12 ay taksit

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Duyunca ben de şok oldum. Görevli ile aramızdaki diyalog:
    Ben : Fiyatı nedir acaba ?
    Görevli : 1800 dolar
    Ben : 1800 ?
    Görevli : 1800 dolar
    Ben : 1800 dolar ?
    Görevli : evet 1800 dolar ?
    Ben : Hııı , fena değilmiş , çok güzel ( kıyı , kıyı , kıyı , kaç , kaç , kaç )
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

çağrı özgören
    nn504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41nn504
    Edilen teşekkür: 1

Standart merhaba

aynen bende bilmiyorum bilgilendirin

aziz işyaran
    kratos saint-4756 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

merhaba arkadaşlar. aşağıda linkini verdiğim ürün ile tartıştığımız ürün aynı mı acaba????
    YENİ FIAT GRANDE PUNTO EVO NAVİGASYON MULTİMEDYA ÜNİTESİ sahibinden.com'da - 121269135

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı saint-4756 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. aşağıda linkini verdiğim ürün ile tartıştığımız ürün aynı mı acaba????
    YENİ FIAT GRANDE PUNTO EVO NAVİGASYON MULTİMEDYA ÜNİTESİ sahibinden.com'da - 121269135
    Vayyy yeni ürün çıkmış. Bunu görmemiştim. Bizim tartıştığımız ürün bu değil. Bunun da ekran küçük kalmış.

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Arkadaşlar lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim usb ile müzik dinleyebiliyordum fakat son zamanlarda teybın medıa tuşuna bastığımda muzığe geçerdi fakat artık teypte " no source available " yazısı geliyor ve usb yi görmuyor teybi söktüm arkadan soketi çıkarıp taktım vs ama hiç bi şekilde düzelmedi bunu nasıl düzeltebilirim acil yardım edin :/

aytek aydın
    Araba Hastası AYTEK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 171

[QUOTE=lektonstar17;828299]Vayyy yeni ürün çıkmış. Bunu görmemiştim. Bizim tartıştığımız ürün bu değil. Bunun da ekran küçük kalmış.[/işte tam olarak aradığım ürün bu, üst düğmelerin orjinalliğini bozmadan takılabilir, hem de sanki daha kaliteli gibi duruyor.
    FIAT LINEA 1.3 EASY

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

[QUOTE=AYTEK AYDIN;828417]
    Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vayyy yeni ürün çıkmış. Bunu görmemiştim. Bizim tartıştığımız ürün bu değil. Bunun da ekran küçük kalmış.[/işte tam olarak aradığım ürün bu, üst düğmelerin orjinalliğini bozmadan takılabilir, hem de sanki daha kaliteli gibi duruyor.
    Yakından görmek lazım.

aytek aydın
    Araba Hastası AYTEK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 171

[QUOTE=lektonstar17;828420]
    Alıntı AYTEK AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yakından görmek lazım.
    katılıyorum, yakından görüp incelemek lazım. demek ki zamanla farklı üreticiler rekebet yapabiliyor. bence biraz daha beklersek fiyatlar düşebilir gibi.
    FIAT LINEA 1.3 EASY

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

[QUOTE=AYTEK AYDIN;828454]
    katılıyorum, yakından görüp incelemek lazım. demek ki zamanla farklı üreticiler rekebet yapabiliyor. bence biraz daha beklersek fiyatlar düşebilir gibi.
    Ürün hakkında ayrıntılı bilgi yok. Misal cihaz android mi , wince mi o bile belli değil.

ÖZGE Özge
    kimber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 64

Firmanın yeri Şirinevler'e giderken E5 teki carreforun ordakı koprunun ayağının bulunduğu sokakta... o sokak zaten lastikçiler, ses sitemleri satan firmalar, egzozcularla dolu
    Punto Evo

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı kimber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmanın yeri Şirinevler'e giderken E5 teki carreforun ordakı koprunun ayağının bulunduğu sokakta... o sokak zaten lastikçiler, ses sitemleri satan firmalar, egzozcularla dolu
    Karaoğlanoğlu Caddesi.

Erdem Sarı
    interlaced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84
    Edilen teşekkür: 22

Arkadaşlar, yeni bir ürün daha var Win CE plaformunda. Fiziken görme imkanım olmadı. Özellikleri kuvvetli görünüyor. Blue&Me ve bizim yol bilgisayarı ile tam uyumlu. Ekran 7" altı, 6.2"yanılmıyorsam.Ön ekran altında gizli dvd girişi, bu nedenle monoblok gövde değil. Sol tuş takımı, ekran, sağ tuş takımı gibi 3 parça gibi düşünebilirsiniz.Bu ilk etapta göz tırmalıyor gibi ama sonradan alışılabilir mi, bir şey diyemeyeceğim. Analog ve DVB tv desteği beraber sunuluyor. DVB'ye 1buçuk yıl kaldığını düşünürsek (geçiş daha erken de olabilir) yerinde bir yatırım olabilir. Tabi her şeyin başı fiyat. Farklı araçlar için üretilmiş muadil ürünlerin Çinde 300-450usd arası olduğunu biliyoruz. Elbet bunun nakliyesi gümrüğü vergisi sertifikasyonu bayi ağı yedek parça stoğu gibi işletme maliyetleri var tüm bunların üzerine kimse amme hizmeti yapmadığına göre bir işletme kar'ı da eklenecektir. İtirazımız bu makul kabul gören maliyetlerin çok ötesinde fahiş bedeller ile piyasaya çıkma denemeleri/hataları idi ki deneyenler de başarılı olamadı. Ben bu bahsettiğim ürünün nakliyesi ile alakalı süreçte bir tanışıklık yaşadım ithalatçısı ile. Sertifikasyon süreçleri devam ettiğinden parakende satışa henüz geçmediler. Ne kadar umursarlar bilmiyorum ama fiyatlandırma ile ilgili dostane uyarılarda da bulundum kendilerine. Kayda değer bir fiyat ile satmaya yanaşırlarsa buradan detayları yine sizinle paylaşacağım.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı interlaced Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yeni bir ürün daha var Win CE plaformunda. Fiziken görme imkanım olmadı. Özellikleri kuvvetli görünüyor. Blue&Me ve bizim yol bilgisayarı ile tam uyumlu. Ekran 7" altı, 6.2"yanılmıyorsam.Ön ekran altında gizli dvd girişi, bu nedenle monoblok gövde değil. Sol tuş takımı, ekran, sağ tuş takımı gibi 3 parça gibi düşünebilirsiniz.Bu ilk etapta göz tırmalıyor gibi ama sonradan alışılabilir mi, bir şey diyemeyeceğim. Analog ve DVB tv desteği beraber sunuluyor. DVB'ye 1buçuk yıl kaldığını düşünürsek (geçiş daha erken de olabilir) yerinde bir yatırım olabilir. Tabi her şeyin başı fiyat. Farklı araçlar için üretilmiş muadil ürünlerin Çinde 300-450usd arası olduğunu biliyoruz. Elbet bunun nakliyesi gümrüğü vergisi sertifikasyonu bayi ağı yedek parça stoğu gibi işletme maliyetleri var tüm bunların üzerine kimse amme hizmeti yapmadığına göre bir işletme kar'ı da eklenecektir. İtirazımız bu makul kabul gören maliyetlerin çok ötesinde fahiş bedeller ile piyasaya çıkma denemeleri/hataları idi ki deneyenler de başarılı olamadı. Ben bu bahsettiğim ürünün nakliyesi ile alakalı süreçte bir tanışıklık yaşadım ithalatçısı ile. Sertifikasyon süreçleri devam ettiğinden parakende satışa henüz geçmediler. Ne kadar umursarlar bilmiyorum ama fiyatlandırma ile ilgili dostane uyarılarda da bulundum kendilerine. Kayda değer bir fiyat ile satmaya yanaşırlarsa buradan detayları yine sizinle paylaşacağım.
    Cihazı netten görebilme imkanımız var mı ? En azından adı sanı modeli varsa araştıralım.

Erdem Sarı
    interlaced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 JSF 84
    Edilen teşekkür: 22

Cihazı netten görebilme imkanımız var mı ? En azından adı sanı modeli varsa araştıralım.
    Yarın ulaşıp öğrenmeye çalışacağım. Varsa web siteleri ya da web sitelerinde bu ürünün yeri, link'i iletirim size. Beraber bakar konuşuruz üzerinde yine.

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

Arkadaşlar. Bu cihazda teleivzyon izleme olayı nasıl oluyor?
    Antenle karasal yayınla mı alabiliyoruz ( bu şehirler arası yolda hiç birşey izleyemeyiz demek)
    yoksa şu otobüslerdeki uydu gibi bir modülü alsak bunlarda izleyebiliyor muyuz. (otobüslerde şehirlerarası yolda uydu yayını izlenebiliyor messela)
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Şimdilik antenle karasal yayına devam.Önümüzdeki yıldan itibaren karasal yayın üzerinden dijital yayın yapılacak . Bazı cihazlarda dijital yayın için sistem hazır oluyor, bazılarında extradan bir aparat gerekiyor.

aziz işyaran
    kratos saint-4756 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

son durumlar nedir arkadaşlar? uzun zamandır kimseden ses çıkmadı. şöyle kafamıza yatan bir ürün çıkmayacak sanırım. çok yazık

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

1200 tl fiyat aldım bu ürün için. yarın gidip bakacağım. güzel bir şeyse alacağım
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Sayfa 23/24 İlkİlk ... 3192021222324 SonSon

Yer imleri

Yer imleri