Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 41 ile 52 arası

Konu: Sizlerden Özür Dilerim Ama Kaşındı

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı Murder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gibi söyle derken??? Beni sen tanıyormusun ki adamlığımdan bahsediyorsun hayırdır dostum.Ayrıca o sitenin stickeri varsa o siteyede maal ederim bu olayı kusura bakma.Aynısını sana yapsa gülüp geçecekmisin peki.
    Ayrıca diğer siteden menfaatin varmış gibi konuşuyorsun onu çözemedim varsa şayet adam gibi söyleyebilirsin.
    üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla
    komik olma dostum diğer sitede üyeliğim bile yok kaldı ki hangi siteyi bahsettiğini bile tam bilmiyorum az önce yazdığım site mi ona bile cevap vermemişsin , ayrıca ne çıkarım olacak ben internet sektöründe çalışmıyorum merak etme istersen buluşma zamanında kısmet olursa görüşürüz orada detaylı anlatırım hangi işle uğraştığımı , adam gibi söyle derken senin adamlığına birşey demedim demem de haşa sadece söylede bileyim diye o şekilde bir kelime kullandım.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komik olma dostum diğer sitede üyeliğim bile yok kaldı ki hangi siteyi bahsettiğini bile tam bilmiyorum az önce yazdığım site mi ona bile cevap vermemişsin , ayrıca ne çıkarım olacak ben internet sektöründe çalışmıyorum merak etme istersen buluşma zamanında kısmet olursa görüşürüz orada detaylı anlatırım hangi işle uğraştığımı , adam gibi söyle derken senin adamlığına birşey demedim demem de haşa sadece söylede bileyim diye o şekilde bir kelime kullandım.
    Ben yanlış anladım o zaman dostum kusura bakma.Ayrıca bahsettiğim site doğrudur senin söylediğinle ben ismini telafuz etmek istemediğimden çünki midem kaldırmıyor isminden o sitenin.ilk buluşmada sarmaş dolaş anlatalım konuşalım

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malum site malum site yahu adam gibi söyle sitenin ismini p.unto.türkiye mi hangisi ?
    Bana bir konuya doğru düzgün,saygı çerçevesinde bir cevabını göster gözünü seveyim.. bahsettiğin harun abinin adamlığına yorum yapmak sana da bana da kalmaz kimsenin haddine de düşmez. Sorunun cevabını merak ediyorsan,evet o site. Ben de iki forumda da aktifim. Bizim bahsettiğimiz şey o forumda olan bir kısım insanın,buradaki insanla olan didişmeleri sonucu yaptığı fevri hareketler. Kimse o forum kakadır demiyor. Dediğim gibi ben de üyeyim.

Harun abi.. Ne diyeyim bilmiyorum. Sticker'ını görüp te böyle bir şey yaptıysa,ayıptır günahtır. Keşke plakasını hatırlasaydın ben de o forumda gerekli konuyu açar,bu saçma sapan hareketi yapanı bildirirdim. Malesef ki plaka yok. Ne yapalım,sağlık olsun. Senin orada da görüştüğün yöneticiler var en nihayetinde oraya bildirebilirsin istersen... Onun dışında,sakin olmanı ve kin beslememeni diliyorum.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana bir konuya doğru düzgün,saygı çerçevesinde bir cevabını göster gözünü seveyim.. bahsettiğin harun abinin adamlığına yorum yapmak sana da bana da kalmaz kimsenin haddine de düşmez. Sorunun cevabını merak ediyorsan,evet o site. Ben de iki forumda da aktifim. Bizim bahsettiğimiz şey o forumda olan bir kısım insanın,buradaki insanla olan didişmeleri sonucu yaptığı fevri hareketler. Kimse o forum kakadır demiyor. Dediğim gibi ben de üyeyim.

Harun abi.. Ne diyeyim bilmiyorum. Sticker'ını görüp te böyle bir şey yaptıysa,ayıptır günahtır. Keşke plakasını hatırlasaydın ben de o forumda gerekli konuyu açar,bu saçma sapan hareketi yapanı bildirirdim. Malesef ki plaka yok. Ne yapalım,sağlık olsun. Senin orada da görüştüğün yöneticiler var en nihayetinde oraya bildirebilirsin istersen... Onun dışında,sakin olmanı ve kin beslememeni diliyorum.
    Yok yok kin beslemek yok kardeşim ama o site ve yönetimdeki kişilerle alakam yok biliyorsun anlattım sana bunu başından sonuna kadar ama benki kimseye kin beslemezken bana bunu yapmalarını tasvif etmedim ya dediğim gibi çocuğum eşim olsaydı ve bu olay büyüyüp daha farklı yerlere gelseydi nasıl olacaktı kim kurtaracaktı o kişiyi söylermisiniz bana.Bi düşünün en sevdiğiniz insanlar arabada ve birisi it dalaşına giriyor ve sonu kötü yerlere geliyor allah vermesin.Neyse serrliğe gerek yok Eren dostumla çözdük olayı iletişim hatası oldu aramızda ama kimse kusura bakmasın birazcık bana olanları kendinize olmuş gibi düşünelim rica ediyorum.Cenk'im lafım herkese üstüne alınma kardeşim

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende orda adam kelimesini hangi manada söylediğimi açıkladım konuyu bulandırma , arkadaşın durumuna bende üzüldüm ALLAH korusun şakası olmayacak işler bu tür trafik magandaları her yerde çıkabiliyor.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Abi tanıyosan her türlü gider yani...
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

İsteyen istediği sitede takılır istediği stickeri takar. İki sitede de takılır buna kimse karısamaz. Yok sen orda takılıyosun burda takılamazsın diyemez. Ama Allah yukarda benim basıma böyle bişi gelse gerekirse adama carparım durdururm. anasını avradını s... gönderirim. o kadar net. lik adamın yaptıgı. sen acemi olsan paniklesen kaza yapsan ne olacak ? Değermi kıytırık bi sticker mevzusu yuzunden .

Ziyaretçi78

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsteyen istediği sitede takılır istediği stickeri takar. İki sitede de takılır buna kimse karısamaz. Yok sen orda takılıyosun burda takılamazsın diyemez. Ama Allah yukarda benim basıma böyle bişi gelse gerekirse adama carparım durdururm. anasını avradını s... gönderirim. o kadar net. lik adamın yaptıgı. sen acemi olsan paniklesen kaza yapsan ne olacak ? Değermi kıytırık bi sticker mevzusu yuzunden .
    Saldıray başkan kimse kimseye diğer taraftaysan burda işin yok gibisinden bahsetmedi.
    Ayrıca haklısın bu sticker mevzusunda.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı Murder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saldıray başkan kimse kimseye diğer taraftaysan burda işin yok gibisinden bahsetmedi.
    Ayrıca haklısın bu sticker mevzusunda.

Yok abi burda konusulan sözler üzerine yazmadım ben yorumu. Tamamen ayrı bir konudan girmek istedim. Yani kimse kimseye karısamaz gibisinden Sözüm sana saldıran itte. Yani sen bu forumdasın diye sana bu sekli yapmamalı gibisinden yazmak istedim

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi burda konusulan sözler üzerine yazmadım ben yorumu. Tamamen ayrı bir konudan girmek istedim. Yani kimse kimseye karısamaz gibisinden Sözüm sana saldıran itte. Yani sen bu forumdasın diye sana bu sekli yapmamalı gibisinden yazmak istedim
    Bende konuyu okuyurum biri öyle bir yorum yaptıda ben mi kaçırdım diye)

Mustafa A.
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Yok
    Plaka
    31KFF01
    Edilen teşekkür: 3

geçmiş olsun siteler arası sorun vs. hakkında bilgim yok ama kaşınanı da kaşımak gerek eline sağlık

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78

Alıntı ReiZzZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun siteler arası sorun vs. hakkında bilgim yok ama kaşınanı da kaşımak gerek eline sağlık
    Aslında amacım bu değildi ama kendisi kaşındı diyelim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123