15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Akşam akşam kaşındı !

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Standart Akşam akşam kaşındı !

arkadaşlar bu akşam Çaycuma'dan Zonguldak'a dönüyorum yanımda annem ve teyzem var neyse bi tane bmw 116 tünelde beni solladı ben ağırladım biraz rahat geçsin diye neyse 1 kilometre falan geçti bu ağır ağır gidiyo ben geçmek için çıktım bu ben geçerken gaza bastı olay başladı ben uyuz oldum yolda daralıyodu soldan geçemedim o an sinirle yapıştım tamponuna bunun, sisleri uzunları yaktım dibinden gidiyorum sinirle o solluyo ben tamponunda bnd solluyorum neyse duble yola çıktı yol bi çıktım bunun yanından yırtınıyo ben bunu geçtim aynı şekilde yol daraldı ben geçince ağırladım bu beni geçmek istiyo artık o benim tamponuma yapışmış vaziyette gidiyoz sollamak istiyo sola kırıyorum sağdan geçmek istiyo geçirmiyorum neyse bende ağırladım önümde 2 tane araba vardı baktım bu çıkıyo uyanık sollamaya ben çıktım o çıkmadan bu kaldı orda neyse artık ağırladım ben baya tabi arayı açtım o geride kaldı, artık merkeze girmek üzereyim bi baktım yine arkamda önümde araba vardı solladı beni bu onun peşine yine sinirle çıktım ben bunu geçtim önüne kırdım arabayı durdum vurcam artık sinirle annem elimi tutuyo,sen nasıl araba kullanıyosun öyle dedim, bu sen nasıl kullanıyosun demezmi bana senden dedim iyi kullanıyom hee ne oldu dedim! adam ne dese beğenirsiniz cevabı duyunca bende şaşırdım harikaydın dedi bana şaştım kaldım öyle dedi devam etti bende devam ettim öyle kapandı bu mevzu, gece gece efendi efendi araba kullanıyoruz ama sonradan görmeler böyle kaşınıyo bizim arabaları heralde dalga geçecek bişi sanıyolar böyle kaşıdığın zamanda kala kalıyolar.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Riskli! Yalnızda değilmişsiniz sevdiğiniz insanlarda yanınızdaymış.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

3. Bu mesajı için 2 kişi Honor COOPER'ye teşekkür etti:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Bana sorarsanız haklı değilsiniz Görkem abi. Fevri davranmış ve inadına gitmişsiniz. Bırakın ne yapıyorsa yapsın zaten siz normal seyrinize devam etseydiniz o basar giderdi yoluna.

5. Bu mesajı için 2 kişi cdogu'ye teşekkür etti:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

valla haklısınızda arkadaşlar hani insan sinirle bazı şeyleri görmüyor düşünsenize siz efendi efendi tünelde sizi sollamasına rağman ağırlıyosunuz o normal yolda gaza basıyo siz sollarken. hani benimde yapmamam gerekirdi ama işte sinirlendim.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Öncelikle gözüm kör oldu yazınızı okurken Cümleleri tekrar tekrar okumak zorunda kaldım. Yapılan olaya gelirsek, ben olsam hiç bulaşmazdım. O kargaşada kazaya da bulaşabilirdiniz. Ne gereği var ?

8. Bu mesajı için 2 kişi SaLDo'ye teşekkür etti:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

haklısınız ,baya sinirlendim ama yolun daraldığını bile bile ben sollarken gaza basıyor.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Hocam yollarda çok var bunlardan hepsine cevap verirsek bir gün bakmışız ki cevap veremiyoruz Allah korusun...boşver sen..böyle durumlarda özellikle artistik yapan adam ile kırmızı ışıkta yan yana durunca çok hoşuma gidiyor o da bekliyor ben de

11. Bu mesajı için 2 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

Rafet KURT
    rafetkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 78

bence gerek yok hocam böyle şeylere ana var arabada aman dikkat et ben dibime girseler selektör yapsalar el kol da yapsalar 70 i geçmiyorum anam yanımdayken orta şerit 70 aman abi dikkat et... hayat bu boşver it çakalı sen.

13. Bu mesajı için 2 kişi rafetkurt'ye teşekkür etti:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

aynen hemşerim valla heryerde karşına çıkacak bu kopuklar. sidik yarıştırmaya değmez. o sinirle yapacağın bi hata telafisi olmayan kayıplara sebep olur. istanbulda srekli karşılaşıyoruz bu tiplerle. makastı sıkıştırmaydı direk 154 ü arayıp veriyorum plakayı tehlikeli araç kullanmaktan... o düşünsün... kendini bilmezler için risk almaya değmez...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Ben olsam torpidodan makinayı cıkarır havaya 2 el ateş ederdim olay kapanırdı
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

17. Bu mesajı için 2 kişi Arrest'ye teşekkür etti:

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Malesef bunlardan çok var..Bu sene antalyadan istanbula gelirken bitane yeni kasa Fiesta takıldı..Yavaşlıyor mecbur geçiyorum sonra arkadan gelip geçiyor bunu bir kaç kere yaptı eşim bile gıcık oldu..Neyse bunu geçtim biraz fark attım sonra yavaşladım bu baktım geçmek için hızlanıyor bende başladım hızlanmaya,bu basıyor ama mesafe hep aynı yaklaşamıyor..Radarın oldugu yere yaklaşınca yavaşladım bu son sürat beni geçtiğini sandı ama aslında radarı geçti ..Baktım 2-3 km sonra bunu çevirmişler..Adamla göz göze geldik güldüm geçtim biraz kaba kuvvet yerine kafayı kullanmak lazım (Sözüm meclisten dışarı) Görkem senin olay biraz farklı olmuş ama çeşit bol demek için bu anımı paylaştım..Bunun gibi çok anı var..

19. Bu mesajı için 3 kişi fotobelit'ye teşekkür etti:

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu

Sayın arkadaşlar sizler sevdiklerinize az mı değer veriyorsunuz bu TAŞ ARABALARINA fırsat ve mutlu olmalarına hak tanıyorsunuz bırakın nereye istiyorsa gitsinler....

mehmet demir
    gesta0723 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 vk 016
    Edilen teşekkür: 27

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef bunlardan çok var..Bu sene antalyadan istanbula gelirken bitane yeni kasa Fiesta takıldı..Yavaşlıyor mecbur geçiyorum sonra arkadan gelip geçiyor bunu bir kaç kere yaptı eşim bile gıcık oldu..Neyse bunu geçtim biraz fark attım sonra yavaşladım bu baktım geçmek için hızlanıyor bende başladım hızlanmaya,bu basıyor ama mesafe hep aynı yaklaşamıyor..Radarın oldugu yere yaklaşınca yavaşladım bu son sürat beni geçtiğini sandı ama aslında radarı geçti ..Baktım 2-3 km sonra bunu çevirmişler..Adamla göz göze geldik güldüm geçtim biraz kaba kuvvet yerine kafayı kullanmak lazım (Sözüm meclisten dışarı) Görkem senin olay biraz farklı olmuş ama çeşit bol demek için bu anımı paylaştım..Bunun gibi çok anı var..
    bu anlattığın gibi bi olay antalyadan elazığa giderken konyanın çıkışında meydana geldi
    Sen sevmeyi bilmiyorsun DELİ DELİ

Alperen Bilici
    Una Italiana Rossa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BK 5924
    Edilen teşekkür: 59

bu 116 ların kaderi puntolarımızın arkasında takılmak heralde İstanbul-Ankara farketmiyo, zaten beni tek kapı trafikte görünce gazlayan, roll, trafik fln yapmaya çalışan çok, üç beş de 1serisi ayıkladım ama şöförler mi kötü, arabaları mı gitmiyoo, benim puntom mu iyi gidiyoo bilemiyicem adama da helal olsun takdir etmiş, artık önce oturup ağlaması sonra da bmw'sini satıp punto alması lazım bence

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Una Italiana Rossa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu 116 ların kaderi puntolarımızın arkasında takılmak heralde İstanbul-Ankara farketmiyo, zaten beni tek kapı trafikte görünce gazlayan, roll, trafik fln yapmaya çalışan çok, üç beş de 1serisi ayıkladım ama şöförler mi kötü, arabaları mı gitmiyoo, benim puntom mu iyi gidiyoo bilemiyicem adama da helal olsun takdir etmiş, artık önce oturup ağlaması sonra da bmw'sini satıp punto alması lazım bence
    baktımda 116 bg'miş. yani normaldir sanırım t jetle onu geçmek. gerçi benim arabada 3 kişiydik bi de kış lastiği vardı ama.