Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Polisle tartıştım geceyi karakolda geçirdim

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı punt0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim gecmis olsun.. Polisleri bende sevmem önceden severdim ama bi kac olaydan sonra sevmiyorum artık..
    Benimde 3-4 ay önce basımdan bir olay gecti esimle kayınvalideden cıktık eve dogru gidiyoruz kasımpasa ana caddesine cıktım polis orta seritten geliyor doblo ile bende en sag seride cıktım yanyana geldigimde bi ara göz göze geldik neyse piyalepaşa bulvarında önüme kırdı ne oldu falan dedim ama tipleri göreceksin 19-20 yaslarında yanımda esimde var ehliyet ruhsat falan baktı birsey bulamadı bu arac dur ihtarına uymadı falan diyor ne zaman dedim yarım saat önce diyor imkansız ben kayınvalidede yemek yiyordum falan filan arabayı arıcaz dedi tabi buyur dedim baktı birsey bulamadı hangi subedensiniz dedim feriköy deyince bi sn dedim patronumu aradım polislere telefon geldi bir yanlıslık oldu kusura bakmayın dediler illa böylemi olmak gerekiyor anlamıs degilim ya.. Yeni yetme tipler millete neyi ispatlamaya calısıyorlar ya.. Işte bu tür polis arkadaslardan sonra sevmiyorum polisleri hepsi kötü degildir illaki soguttular milleti artık..
    akşam 3 tane serseri kardeşime sarmış polisi arıyor ne gelen var ne giden ama gereksiz işler oldumu orda biterler.

2. Bu mesajı için 2 kişi Ziyaretci036'ye teşekkür etti:

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

Keşke bağırdıgı zaman aynı film olayında oldugu gibi "senin bana bagırmaya da hakkın yok" deseydin sakin bir şekilde..
    This is not personel, just business..

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Oncelikle iyi dileklerinz icin hepinize tsk ederim ama benim yasitlarim genc polisler malesefki poliscilik oynuyo kendi kendine dolapderede esrarkeslerle oturup sohbet muhabbet ediyo ben sigara icmiyorum gordugum muamele komik valla anlamis degilim ama artik hic polimige girmeden direk subeye gidelim bi sikintin varsa benden diycem

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Gerektigi zaman gelirlermi murat abi onlar yolunu bulucak sogucleyecek adam ariyo

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam 3 tane serseri kardeşime sarmış polisi arıyor ne gelen var ne giden ama gereksiz işler oldumu orda biterler.
    aynen öyle kardesim gelmezler..

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeni yetme tipler millete neyi ispatlamaya calısıyorlar ya..
    çingeneye beylik vermişler, önce babasını kesmiş. bunların olayıda o hesap.

kasabanın şerifi tadında geziyorlar

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı dogus618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size katiliyorum saka olmaz ama sanki o kiyafetin icine girince butun dunyalari ben yarattim modunda yanimda annem var bagrip cagrindi ve dedimki film sokulmesi gerekiyosa yazin cezayi niye ciziyosun dedim ordan basladi tartisma tornavidayada takti ne bilim polisleri severdim ama dunki davranisindan dolayi uyuz oldum annemin yaninda lan lun konusuyo kendileri coo bisi saniyorlar havalarindan gecilmiyo
    Alıntı dogus618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben polisleri severim ama bazilari col havali bazilari ise insan gibi insan.curuk elma misali bi curuk hepsini curutiyo
    valla doğukan polislere genel lafım yok aralarından iyide çıkıyor.
    Ancak "yunus" denilen kişiler bir başka dünyada, sanırsın dokunulmazlar.

Geçen yaz 1 arkadaşla bizim oralarda dolanıyorduk, cinayet mi ne işlenmiş olay yeri şeritleri vardı. Bir bakalım dedik,kaldırımdan yürüyorduk arkada zart zart basıyo.Yunusmuş, ben hiç arkama bakmadan sol kolumla şurdan geç der gibi işaret yaptım, sen misin yapan. Sırtımda cop acısı hissettim bi anda,ben noluyo lan demeye kalmadan arkadaşta motordan inen tek yunusa geçirdi. Noluyo ne bitiyo demeden 3 motor sarıverdi bi anda 3*5 haşat ettiler bizi. Manyak o herifler,tamamen ego tatmini. Göz göze bile gelmiyorum yunuslarla o olaydan sonra

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardesim gecmis olsun.. polisleri bende sevmem önceden severdim ama bi kac olaydan sonra sevmiyorum artık..
    benimde 3-4 ay önce basımdan bir olay gecti esimle kayınvalideden cıktık eve dogru gidiyoruz kasımpasa ana caddesine cıktım polis orta seritten geliyor doblo ile bende en sag seride cıktım yanyana geldigimde bi ara göz göze geldik neyse piyalepaşa bulvarında önüme kırdı ne oldu falan dedim ama tipleri göreceksin 19-20 yaslarında yanımda esimde var ehliyet ruhsat falan baktı birsey bulamadı bu arac dur ihtarına uymadı falan diyor ne zaman dedim yarım saat önce diyor imkansız ben kayınvalidede yemek yiyordum falan filan arabayı arıcaz dedi tabi buyur dedim baktı birsey bulamadı hangi subedensiniz dedim feriköy deyince bi sn dedim patronumu aradım polislere telefon geldi bir yanlıslık oldu kusura bakmayın dediler illa böylemi olmak gerekiyor anlamıs degilim ya.. yeni yetme tipler millete neyi ispatlamaya calısıyorlar ya.. işte bu tür polis arkadaslardan sonra sevmiyorum polisleri hepsi kötü degildir illaki soguttular milleti artık..
    Gecen sene izmirde bios barda egleniyoruz arkadaslarla.O zaman evli değildim bekardım.

Yan masada 3-5 kişi egleniyor.23-24 yaslarında.Bir ara o gruptan biri bizim bayan arkadasa yaltaklanmaya calıstı.Höst möst ne oluyor derken bir anda olay dısarıya tastı.Bende kendimi tutamayıp birine tokat attim.

Aradan gecen zaman da bizi aldılar karakola goturduler.O sırada Avukat olan iki arkadasımı cagırdım.Karakol amiri biz gelince biraz sert cıkıstı bende ona sert bir kaç cumle soyledim.Ama hala olayı idrak edemiyoruz tam ortamda ipler kopacakken Avukatlar girdi ama bizim arkadaslar dısında 4-5 tane daha.MEger ki baro eglencesi varmıs kalkıp geldiler.

biz içerideyken 30 dk sonra amir geldi bizden ozur diledi ama ben olayı hala arkadaslarımla idrak edemiyoruz.

Olayın aslı o masadakilar polislermiş.Ve o karakolda gorevliymiş.Bizim avukat arkadasa telefon acınca Gelirken BİOS barın sahibini de cagırmıs(arkdasımın yakın tanıdıgıymıs) ve ondan olayı anlatmasınıda istemiş.Biz bir baska odadayken bizim avukatlar 8-10 kişi ve Bios barın sahibi karakol amirine hem olayı anlatmıs hemde polis cocuklar ve amir acıkcası cok fazla tırsmıs...

Kapıdan arabaya gidene kadar defalarca ozur dilediler.

Diş geciremeyince kuyruklarını kısıp geri cekiliyorlar.
    Konu Misafir046 tarafından (23/11/2012 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

ömer kabak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çingeneye beylik vermişler, önce babasını kesmiş. bunların olayıda o hesap.

kasabanın şerifi tadında geziyorlar
    aynen öyle kardesim.. kardesimi bıcakladı serseriler 2 saatte gelmediler..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

geçmiş olsun bazıları hak ediyor karşı tepkiyi illa birinin oğlu veya yiğenimi olmak lazım adam gibi davranmaları için yakın arkadaşım b.köy savcısının yiğeni en son oda polisle tartıştı polile aynı anda karakola girdiler polisten önce çıktı geçmiş olsun tekrar oluyor böyle tatsız şeyler bu arada feriköy polis karakolu benim evin 1 üst sokağı

ömer kabak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

biliyorum yalcınım illa birilerini tanıyacaksın yoksa olmuyor anlamıyorlar anlasamıyorsun heriflerle..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

evet malesef anlamıyor illa amca-dayı muabbetini devreye sokucaksın o zaman jetonu düşüyor

Çetin Aksoy
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. zCoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

Devletin memuruna nasıl el kaldırıyorsun. İyi olmuş nezarette geçirdiğin dövmediklerine dua et seni oracıkta ağzını burnunu kırarlardı isteseler.

Yalçın OYNARGÜL
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Alıntı zCoke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devletin memuruna nasıl el kaldırıyorsun. İyi olmuş nezarette geçirdiğin dövmediklerine dua et seni oracıkta ağzını burnunu kırarlardı isteseler.
    kaşınana her yol mübahtır karşındaki memur ilk önce adam ve insan olucak vatandaşa nasıl davranıcağını bilicek he bunlara rağmen karşısındaki terbiyesiz ise dediğin olur ama ağız burun kırmak onlar eskidenki siz hala 80-90 yıllarda kaldınız polisin orda şiddet uygulaması sonrasında memuriyetini yakmasıdır ki demekki doğuş'un haklı olduğunu gördüler ser kaldı memursa memurluğunu bilicek yasa gereğini yapıcak özel mülke hasar veremez babasının mülkü değil

Can Aşan
    can-asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 314

geçmiş olsun Doğukan. bazı polisler var yanında annen eşin kız arkadaşın varsa devam ettiriyorlar, bazıları varki edecek laf bulamıyorum.. annen arabadayken arabayı aramaları ne kadar büyük bi saygısızlık, bence ihbar olmadığı sürece yanında annen varken arabayı aramamalıydılar, ayıp.. o kadın arabadayken niye huzursuz edersin sen..
    orda annen değilde 2-3 erkek arkadaşın olsa arabayı değil sizide çamaşırınıza kadar arasın işidir der geçerim. bazıları gerçekten değişik...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Vatandaşın cebinden çıkan vergiler ile edindikleri imkanları sadece kendi egolarını tatmin etme hevesi ve üzerlerindeki sorumluluğa bir görev vazife aşkından ziyade sadece meslek olarak bakmalarının yanında devletin onlara sundukları imkanları suistimal etmelerinden nefret ediyorum. Polissen kanunda senin haklarında vatandaşın haklarında herşey yazılı ancak ne yazık ki kendi kanunlarını birazda kendileri yazıyorlar.

Hepsine demiyorum ama %51i, yunusların %91i kendini bilmez sadece nefes alan canlılar. insan bile demek istemiyorum onlara...

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

alper demir
    alperd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Arkadaş terörist değil el falan kaldırmamış camı çizmesine engel olmuş hakkını aramış sadece ondan sonra da dokunursun dokunamazsın tartışması olmuş olay bu yani.

Peki neden molotof, havai fişek, taş, kiremit, tuğla atıp devletin memurunun canına kast edenlerin "ağzını burnunu kırmıyorlar" da camında film, arabasında tornavida olan vatandaş camı elletmedi diye kırsınlar???
    Alper DEMİR

2005 model Honda Civic HB AT 1.6 ies (Aralık 2012...)
    2009 model GP 1.3 mjet Active (1 yıl)

2006 model Meriva OPC (2 yıl)
    1995 model Vectra GT (2 buçuk yıl)

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali yavuz
    Adana İl Başkanı rockforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 230

demek sen o polisin yerinde olsan ağzını burnunu kırardın herhalde ....yani burada tarif edilen %90 lık polislerin arasına giriyorsun...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

şeytan diyo al o tornavidaları sapla bir yerine...
    Keyif BMW'Dir...

alper demir
    alperd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Gecenin 12'sinde Seferihisar-Gümüldür yolunda domuza çarptık (araç sonradan pert oldu airbag'ler falan açıldı). İndik aradık polisi böyle kaza oldu diye. Polisten önce bir Çekici geldi olay yerine. Sonra polis geldi kazayı soruşturdu kim sürüyordu nasıl oldu domuz nerede hani vs.

Aracı bankete çektik bu arada Kaskoyu da aramıştık onun çekicisinin gelmesini bekliyoruz.

Derken polis tutturdu arabayı hemen çekin buradan götürün, durdurmam ben sizi burada trafiği tehlikeye atıyorsunuz (aslında alakası yok bankette duruyor araç yolda değil) vs. orada hazır bulunan çekiciye bindirmeye çalışıyor arabayı inatla. Yok dedik kasko çekicisi gelecek ona bindireceğiz. o 3 saatten önce gelmez diyor.

Bu yolda domuz hiç olmazdı nasıl çarptınız nasıl becerdiniz falan diyor. suçluyuz sanki. bir sürü afra tafra üfleme püfleme. Çekin arabayı hemen falan filan...

Ne bir geçmiş olsun Allah korumuş demek, ne bir şeyiniz var mı herkes iyi mi diye sormak varsa yoksa oraya bizim çağırmadığımız onlardan bile önce gelen Çekiciye bizim arabayı yüklemek olmuş işi...
    Alper DEMİR

2005 model Honda Civic HB AT 1.6 ies (Aralık 2012...)
    2009 model GP 1.3 mjet Active (1 yıl)

2006 model Meriva OPC (2 yıl)
    1995 model Vectra GT (2 buçuk yıl)

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon