Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İzmir ve çevresi bazı radar uygulama yerleri

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Teknik Konu İzmir ve çevresi bazı radar uygulama yerleri

İZMİR ve çevresi Bazı Radar uygulama yerleri:

Karşıyaka Oteli önü Hyundai marka otomobil.

Mavişehir Kırçiçeği Önünde.

Çiğli Karşıyaka istikametine giderken Koçtaş-Carrefour arasında Hyundai marka araç

Eski Foça yol ayrımında

Çeşme otobanında Narlıdere gişelere yaklaşırken otoban kıyısında duran Hyundai marka araç

Mustafa Kemal Paşa Sahil bulvarı Hyundai marka araç . Genelde sağ kısmı kaldırıma çıkmış halde.

IZMIR Söke ovasındaki 2 benzinciden birinde ve/veya BP de (ağaçlı alanın orası)

Aydın IZMIR otobanına girmeden (Söke istikametinden gelirken) önce hafif rampa aşağı inerken Sağda benzincide ağaçların arasında

IZMIR istikametinde Torba ve Selçuk çıkışlarında IZMIR otobanı ser

IZMIR çıkışında SHELL'den sonraki rampa inişinin başında polis minibüsü radar ilk radar Denizli yolu kavuştuktan sonra, Sağda ağaç altı.

Manisa yolunda sinyal veren yok, hız sınırlarını asmak racon gereği, Manisa düzlüğüne dikkat, Akhisar'a girmeden 15 km kadar önce radar var.....

Kula ya giderken Yunus Emre Dinlenme Tesisleri’ni geçtikten sonra.

Salihli Organize Bölge ile Durasıllı arasındaki bölümde.

HATIRLATMALAR:
    Radar tespit cihazlari radarin lokalizasyonu konusunda çok iyi bilgi veren, çok verimli araçlar, ne yazik ki yakalandiginda hapis cezasi bile var, bu nedenle bu tur bir araç kullaniyorsan polis tarafindan çevrildigin anda devreden çikartmanda yarar var. Aksi takdirde canin tahminin ötesinde sikilabilir. Evet, radarlar hep burnu sana dönük, aksesuarsiz (resmi oldugundan) Renault 19 veya Siena gibi araçlarda bulunuyor, içinde mutlaka Ray-ban'li bir memur oturuyor ve araç mutlaka gölgede (burasi çok önemli!) duruyor, bu yer genelde bir agaç alti bir benzinligin girisindeki totemin veya reklam panosunun alti niteliginde olabiliyor. Genelde sicaktan
    dolayi bir kapisi açikta olanlar da çogunlukta..Radar lokalizasyonu konusunda fikir verebilecek en önemli kriterlerden biri hiz limitlerini asma konusunda seni kiskirtacak yol durumudur, örnegin hafif bir rampada
    sollama manevrasi yaptin, rampa asagi tatli bir egimle pürüzsüz bir yol karsina çikiyorsa ve hele de rampa bitimi agaçlikli bir alan varsa radar hemen hemen kesin olarak vardir, sadece hizlanma isteklerini yoklayarak bile bir sürü radar yakalayabilirsin. Radar kuranlar için (tuzak kurmak gibi oldu ama pek farki yok bence...) en verimli alanlardan biri de içinden genisçe ve düzgün bir yol gecen meskun mahallerdir. örnegin sen
    90 km/h ile keyifli keyifli seyrederken üç bes hanelik bir köy/kasaba türü bir yerlesim yerinden geçip radara yakalanabilirsin. Meskun mahalde 70 km/h'i geçmemeye dikkat..
    Sag avuç içi ve Sag ayagi sürekli kasinanlardan biri isen yakalanmadan 600-700 km yapma sansin neredeyse yok gibi.. yakalandigin takdirde cezanin hiz sinirini asmak yerine hatalı sollama olarak kaydı konusunda ricası ve ısrarcı olmanı öneririm. Çünkü hız sinirini
    toplam 5 kez asmanın ehliyeti kaptırmak, ehliyeti kaptirmanin ise toplam 150.000 kişilik bir kuyruğa dahil olarak sadece 3 metropoldeki "Psikobilmem ne Değerlendirme Merkezi"nin değerlendirmelerine katlanmak anlamına gelebileceğini hatırlatıyorum.
    Gördüğün anda frene abanmanın faydası yok, Çünkü Gördüğün an zaten kaydedilmiş oluyorsun, en iyisi yüreğinin sesini dinle ve "yawww vereyim su gazi köküne, kim tutar" dedigin anda kendi kendini radardan önce yakala.. Mesai saatleri dışında da çalışırlar. özellikle Bölge Trafik istasyonlarına yakin yerlerde daha fazla dikkat..
    Radar yakalar; plakanı okuyabilecek kadar aydınlık olmasa da. Çünkü cezayı kesecek ekibe sadece plaka numarası bildirmiyor radar ekibi.
    06 Beyaz Sahin veya yesil renk Toyota seklinde bildiriyorlar. Plakasi okunsa bile.
    Kazasız, belasız ve radarsız sürüşler dilerim.
    I ' m c a p u l i n g . . .

2. Bu mesajı için 3 kişi Kriminal'ye teşekkür etti:

Onur Yılmazer
    Kafa biDüny@ evolodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35½
    Edilen teşekkür: 742

Teşekkürler kriminal.Bornova Ankara Cad.Batıçimin orda 90km geçince adrese postalıyolar cezaYı.
    Konu evolodi tarafından (16/07/2010 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
    Hem çekilmezim hem vazgeçilmez Allah başka dert vermesin

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Bunlar sonra başına iş açmasın Fren olayı işe yarıyor kim ne derse desin, yoksa bugün Banaz girişinde cezayı patlatacaklardı son anda yırttım. Radarların konuşlanması konusunda ben fena yakalandım. Yeşil Renault-19'u karpuz tezgahının yanına koymuşlar ağaçlık, yeşillik herşey yeşil tonda yakalandım valla...
    GP in mirror is faster than they appear !

Mert ÜNSAL
    mert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 DND 78
    Edilen teşekkür: 393

-Gaziemirden buca ya gelırken cevreyolu ust gecıtını gectıkten hemen sonra sagda beyaz megan gecelerı de opetın ordakı yaya ust gecıdı ayagına cıkıyor.
    -İzmir Turgutlu arası Sütçüler kavsagından sonra seyyar radar beyaz megane dolasıyor bılgınıze.
    -Kriminal neredeyse hepsını soylemıs.
    -Birde gece gec saatte 1 den sonra bucaya gırcek varsa nato ısıklarının orda mutlaka cevırme oluyor arkadaslar ALKOL kontrol noktası,dikkat edın!!!!

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı Genius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar sonra başına iş açmasın Fren olayı işe yarıyor kim ne derse desin, yoksa bugün Banaz girişinde cezayı patlatacaklardı son anda yırttım. Radarların konuşlanması konusunda ben fena yakalandım. Yeşil Renault-19'u karpuz tezgahının yanına koymuşlar ağaçlık, yeşillik herşey yeşil tonda yakalandım valla...
    o radardan bugün kaç kişiyi kurtardım. uşak tarafından geliyordum ben sabah. karşıdan gelenlere bir 10 km sellektör yaptım.
    bu arada uşak çıkışında-afyon tarafındaki- her gün yerinde. hiç bir geçişimde orda olmadığını görmedim. bir de salihli çıkışı. ama bugün çevirmesi yoktu. eve noel baba getircek heralde cezaları.
    bilginize.

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Alıntı mert35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Gaziemirden buca ya gelırken cevreyolu ust gecıtını gectıkten hemen sonra sagda beyaz megan gecelerı de opetın ordakı yaya ust gecıdı ayagına cıkıyor.
    -İzmir Turgutlu arası Sütçüler kavsagından sonra seyyar radar beyaz megane dolasıyor bılgınıze.
    -Kriminal neredeyse hepsını soylemıs.
    -Birde gece gec saatte 1 den sonra bucaya gırcek varsa nato ısıklarının orda mutlaka cevırme oluyor arkadaslar ALKOL kontrol noktası,dikkat edın!!!!
    NATO'nun oradaki çevirmede yakalanmıştım, bizim kapının önünde durupta ceza kesmek varmı dedim, sohbet ettik biraz, öyle kurtardık
    GP in mirror is faster than they appear !

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Yapışkan kalmasında fayda oldugunu düşünüyorum

nevruz erdem
    never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 AN 0138
    Edilen teşekkür: 239

Standart güncelleyeyim dedim :)

İZMİR'DE RADARLAR )))
    İzmir'de Ankara Asfaltı'nda, özellikle Özgörkey-BMW hizza...sında gezici radar; hız sınırı 70 km/h. (Beyaz Megane II) -
    İzmir'de Konak Sahil Yolu'nda Göztepe hizzasında, her iki yönde sabit radar; hız > sınırı 70 km/h. (Koyu Renk Renault 19 ve Fiat Sienna) –
    İzmir'de Altınyol'da kameralı radar; hız sınırı 70 km/h.
    İzmir'de Karşıyaka Çevre Yolu'nda tünelde, sabit radar; hız sınırı 90 km/h.
    İzmir'de Balçova Çevre Yolu'nda gezici radar; hız sınırı 120 km/h. (Gri Toyota Corolla)
    İzmir'de Karşıyaka Sahil Yolu'nda Bostanlı hizzasında sabit radar; hız sınırı 50 km/h.
    İzmir'de Bornova'da Profesörler Sitesi'nde sabit radar; hız sınırı 50 km/h. ,
    İzmir'de havalimanından Gaziemir-Kipa yönüne doğru sabit radar; hız sınırı 70 km/h. İzmir-Manisa Yolu'nda Süreyya Mesire Yeri'nin civarında her iki yönde sabit radar; hız sınırı 110 km/h. (Gri Renault 19 vardı, Beyaz Renault Clio aldılar yeni.)
    İzmir-Manisa Yolu'nda Sabuncubeli ile Çiçekliköy arasında gezici radar; hız sınırı 110 km/h. (Beyaz Megane II)
    Çeşme'de İzmir Yolu'nun Çeşme içinde kalan kısmında sabit radar; hız sınırı 70 km/h.
    İzmir-Çeşme Otoyolu'nda Urla ve Seferihisar ayrımlarından sonraki düzlüklerde gezici ve sabit radar; hız sınırı 120 km/h. (Beyaz Renault Clio)
    İzmir-Foça Yolu'nda her iki yönde de sabit radar; hız sınırı 110 km/h.
    Bodrum'da Rixos civarında Bodrum yönüne doğru sabit radar; hız sınırı 110 km/h.
    İZMİR ve çevresi Bazı Radar uygulama yerleri:
    Karşıyaka Oteli önü Hyundai marka otomobil. Mavişehir Kırçiçeği Önünde.
    Çiğli Karşıyaka istikametine giderken Koçtaş-Carrefour arasında Hyundai marka araç
    Eski Foça yol ayrımında Çeşme otobanında Narlıdere gişelere yaklaşırken otoban kıyısında duran Hyundai marka araçİ
    Mustafa Kemal Paşa Sahil bulvarı Hyundai marka araç . Genelde sağ kısmı kaldırıa çıkmış halde.
    IZMIR Söke ovasındaki 2 benzinciden birinde ve/veya BP de (ağaçlı alanın orası)
    Aydın IZMIR otobanına girmeden (Söke istikametinden gelirken) önce hafif rampa aşağı inerken Sağda benzincide ağaçların arasında
    IZMIR istikametinde Torba ve Selçuk çıkışlarında IZMIR otobanı ser IZMIR çıkışında SHELL'den sonraki rampa inişinin başında polis minibüsü radar
    ilk radar Denizli yolu kavuştuktan sonra, Sağda ağaç altı. Manisa yolunda sinyal veren yok,
    Manisa düzlüğüne dikkat, Akhisar'a girmeden 15 km kadar önce radar var.
    Kula ya giderken Yunus Emre Dinlenme Tesisleri'ni geçtikten sonra. Salihli Organize Bölge ile Durasıllı arasındaki bölümde.
    Gaziemirden buca ya gelırken cevreyolu ust gecıtını gectıkten hemen sonra sagda beyaz megan gecelerı de opetın ordakı yaya ust gecıdı ayagına cıkıyor.
    İzmir Turgutlu arası Sütçüler kavsagından sonra seyyar radar beyaz megane dolasıyor bılgınıze.
    Kemalpaşa sütçüler arası opete gelmeden sağda sabit radar (Renault Clio )

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Nevruz abi beraber yatarız içerde

nevruz erdem
    never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 AN 0138
    Edilen teşekkür: 239

Alıntı Kriminal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nevruz abi beraber yatarız içerde

bu cezalar ile maalesef oyle olacak

yok mu sigara getirecek

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Abi devletimizin ihtiyacı var..Destek olmak lazım

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

peki arkadaşlar izmir - ankara karayolunda SALİHLİde ( izmirden giderken kipaya gelmeden dönerken salihliye girişte) sabit kameralr var onlardan ceza yiyen oldu mu hiç? bir de aynı şekilde belkahveyi inip bornovadan girerken sağ şeridin üzerinde bir pano var hızınız şu yavaş falan diyor ondan ceza yiyen oldu mu?
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Hiç duymadım

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert ÜNSAL
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 DND 78

Alıntı shellcininabisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar izmir - ankara karayolunda SALİHLİde ( izmirden giderken kipaya gelmeden dönerken salihliye girişte) sabit kameralr var onlardan ceza yiyen oldu mu hiç? bir de aynı şekilde belkahveyi inip bornovadan girerken sağ şeridin üzerinde bir pano var hızınız şu yavaş falan diyor ondan ceza yiyen oldu mu?
    Ben salıhlıde okudum o sabıt kameralardan ceza yiyen gormedım.bornovadakı tabeldanda yıyen gormedım belkahveden ınerken ztn radar oluor heykelı gectıkten hemen sonra zaten asagıdada lambaların orda cevırıolar.

Captaİn Jack Sparrow

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

By xx
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

manisadan izmire gelirken sabuncubelinden sallanınca radar var orta refüjde. gündüzleri oluyor. çiçekliyi geçince tepenin başında da geceleri alkol kontrolü var. orda değilse ekip karşı şeritte çiçekli ayrımından sonra bpyi geçince veya sabuncubelinde tepede.
    manisa yolunda gezici radar hep söylenir ama ben haftada 2-3 defa gidip geliyorum hiç görmedim.ama çevirme hep olur.
    www.antflame.com

Mert ÜNSAL
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 DND 78

Alıntı ancester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manisadan izmire gelirken sabuncubelinden sallanınca radar var orta refüjde. gündüzleri oluyor. çiçekliyi geçince tepenin başında da geceleri alkol kontrolü var. orda değilse ekip karşı şeritte çiçekli ayrımından sonra bpyi geçince veya sabuncubelinde tepede.
    manisa yolunda gezici radar hep söylenir ama ben haftada 2-3 defa gidip geliyorum hiç görmedim.ama çevirme hep olur.
    Sütçülerden turgutlu lezıtaya kadar beyaz megane gezıcı cıft taraflı calısıor sutculere yakın olan shellın karsıısnda cevırme lezıtaya gelmeden de cevırme var kamyoncuların durdugyu yerde.

Captaİn Jack Sparrow

By xx
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı mert35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sütçülerden turgutlu lezıtaya kadar beyaz megane gezıcı cıft taraflı calısıor sutculere yakın olan shellın karsıısnda cevırme lezıtaya gelmeden de cevırme var kamyoncuların durdugyu yerde.
    orda var evet. benim dediğim manisa yolu, ankara yolu değil.
    www.antflame.com

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Karşıyaka - Bornova çevreyolunun bitiminde Taşkent Kavşağının olduğu yerde eski kasa Corolla duruyor. Radardır. Kavşakta kırmızı ışıkta geçen araçları bildiriyor ve Özkanlar Migros tarafına giden yola girdiğinizde 100 mt sonra durduruyorlar.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Artık ınanıyorum İzmire birilerinin gıcıgı var ülkedekı radarın % 30 ızmırde galıba ne bu habıre radar radar yakında araclar dısında yayalarada radara gırdınız derlermıs
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

bornova ankara asfaltında radara girmişiz 95 km ile 290 lira ceza gelmiş moreller pert kredi kartıyla ödeyebilirmiyiz bunu ?

Sayfa 1/2 12 SonSon