Sayfa 31/64 İlkİlk ... 1127282930313233343551 ... SonSon
1276 sonuçtan 601 ile 620 arası

Konu: Bedelsiz Ürünler

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

Teşekkürler acelesi yok başkan buluşmada falan paslaşırız
    Dünyayı iki elinin arasına alabilirmisin? dediler.Bizde GALATASARAY atkısı açtık...

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Alıntı seastar1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler acelesi yok başkan buluşmada falan paslaşırız
    anlaştukk başkan çanta senindir
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Ziyaretci032
    Ziyaretçi Ziyaretci032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk sayfa güncellendi, opsiyonları çabuk temizleyelim günceli.

ÖZKAN SAÇKAN
    Lovergang kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07CUT65
    Edilen teşekkür: 223

Alıntı seastar1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filmler bügün Kargoya verildi
    Hüseyin bey Filmler elime şimdi ulaştı. Çok teşekkür ediyorum tekrardan. K.i.b.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

elinde jant değişiminden sonra orjinal sac jantlar için bijon kalmış arkadaş var mı 16 adet orjinal bijona ihtiyacım var arkadaşlar yardım edermisiniz???

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güncel...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci032

güncel.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Recep Ağdaş
    recepagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 19

arkadaşlar merhaba. Aracımı yeni aldım ve arkadaki Punto amblemini sökmüşler ! o kadar da dikkat etmiştim bakarken düşecek gibi hiç değildi anlamış değilim... Elinde Logo ( amblem ) olan varmıdır ? Aracım 2008 1.3 MJet Active Önde mavi logo var. 2007 ve üzeri kırmızı logo diyorlar ama acaba öndeki de mi değişmiş dersiniz ? Ben bu logoları birtürlü anlayamadım. Seri1 Seri2 onları da anlayamadım. Tek bildiğim insanlığın bir arabanın logosunu çalacak kadar düştüğü ... Aracı dün bıraktım vardı sabah kalktım yok pazar günü. Düşse yere düşer ama nerelere baktım rüzgar uçurmuştur diye

Ziyaretci040

Alıntı recepagdas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. Aracımı yeni aldım ve arkadaki Punto amblemini sökmüşler ! o kadar da dikkat etmiştim bakarken düşecek gibi hiç değildi anlamış değilim... Elinde Logo ( amblem ) olan varmıdır ? Aracım 2008 1.3 MJet Active Önde mavi logo var. 2007 ve üzeri kırmızı logo diyorlar ama acaba öndeki de mi değişmiş dersiniz ? Ben bu logoları birtürlü anlayamadım. Seri1 Seri2 onları da anlayamadım. Tek bildiğim insanlığın bir arabanın logosunu çalacak kadar düştüğü ... Aracı dün bıraktım vardı sabah kalktım yok pazar günü. Düşse yere düşer ama nerelere baktım rüzgar uçurmuştur diye

Öncelikle ilk mesajınızda buraya yazmanız yakışık almamış. Sonrasında ise paylaşımlar arasında öyle birşey varsa şayet 1. sayfada yer alır ve paylaşım yapıcak arkadaştan istiyebilirsiniz.

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Forum kuralları gereğince önce kendinizi tanıtmalısınız..

Ticari amaçla foruma ilk mesajı atmak gibi şeyler kesinlikle yasak.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum kuralları gereğince önce kendinizi tanıtmalısınız..

Ticari amaçla foruma ilk mesajı atmak gibi şeyler kesinlikle yasak.
    Öncelikle bu yazdıklarım kişiye özel değildir, genel bir tutum var forumda anlayamadığım, bu noktada yazmak istiyorum.

Foruma girdiğim günden beri, bir çok kişi, ilk mesajını atan kişilere bu şekilde yaklaşıyor, ancak yanlış bilinen bir şey var ki o da KURALLAR.

Sanıldığı/denidiği gibi bir kural yok:
    Fiat Punto | Grande Punto | Punto Evo | Bravo | Fiat Türkiye Forumu - Forum Duyurular? : Genel

İlk mesajında buraya mesaj atmak ne kadar doğrudur, ya da yanlış mıdır oraya girmek istemiyorum, o ayrı bir mesele.

Yeri gelmişken,
    Bir de şu sıkça yazılıyor

"Önce kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız sorularınıza cevap alırsınız"

Bunu yazacağıma adamın sorusunu cevaplar foruma ısındırırım daha faydalı olur.

**Konu başlığından alakasız oldu biraz, gerekirse bu mesajım silinebilir.

15. Bu mesajı için 3 kişi celenlee'ye teşekkür etti:

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu yazdıklarım kişiye özel değildir, genel bir tutum var forumda anlayamadığım, bu noktada yazmak istiyorum.

Foruma girdiğim günden beri, bir çok kişi, ilk mesajını atan kişilere bu şekilde yaklaşıyor, ancak yanlış bilinen bir şey var ki o da KURALLAR.

Sanıldığı/denidiği gibi bir kural yok:
    Fiat Punto | Grande Punto | Punto Evo | Bravo | Fiat Türkiye Forumu - Forum Duyurular? : Genel

İlk mesajında buraya mesaj atmak ne kadar doğrudur, ya da yanlış mıdır oraya girmek istemiyorum, o ayrı bir mesele.

Yeri gelmişken,
    Bir de şu sıkça yazılıyor

"Önce kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız sorularınıza cevap alırsınız"

Bunu yazacağıma adamın sorusunu cevaplar foruma ısındırırım daha faydalı olur.

**Konu başlığından alakasız oldu biraz, gerekirse bu mesajım silinebilir.
    Bir yerde haklısınız.

Fakat birinin gelip üye olup ilk attığı mesajda bedelsiz ürünlerde yardım istemek olunca ben bunu ticari anlam anlarım. İyi niyetimizi kullanıp çekip gitmek gibi anlarım

Forum kurallarında belirtilmemiş belki ama bence usulü,bence doğru olanı ilk önce bi selam verilip kendisini tanıtması sonra yardım istemesidir.

Yoksa yeni üyeleri kaçırmak gibi bir niyetimiz yok. Kullanıp atılırsın ya misalen o durum olmasın istiyoruz

Kötü niyetimizden değil..
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

17. Bu mesajı için 2 kişi Birkan61'ye teşekkür etti:

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yerde haklısınız.

Kötü niyetimizden değil..
    Kötü niyetle yapılmadığının da farkındayım, o yüzden rahatlıkla senin mesajına alıntı yapabildim Ne demek istediğin çok net zaten, ama bazı arkadaşlarımız, bazı konularda bir dövmedikleri kalıyor ilk mesajını atanları, ayarını tutturamayanlar da çıkıyor aramızdan

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü niyetle yapılmadığının da farkındayım, o yüzden rahatlıkla senin mesajına alıntı yapabildim Ne demek istediğin çok net zaten, ama bazı arkadaşlarımız, bazı konularda bir dövmedikleri kalıyor ilk mesajını atanları, ayarını tutturamayanlar da çıkıyor aramızdan
    Çok sert olmamak lazım tabiki..

Benim dediğimi bile yeni gelen üyeler yanlış anlayabilir bu ne lannn diyebilir

Mümkün olduğunca güzel dille anlatmakta fayda var..
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Recep Ağdaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej

kusura bakmayın üyeliğimin tarihine bakarsanız (eğer görünüyorsa ) aracımın logosunu kaybettiğim tarih de bugün sabahtır. Kesinlikle öyle bir amacım yoktu. Kusura bakmayın tekrar. Yazmadım sayın bedelsiz de değildi amacım şu çalınma işinin adice bu denli bir ufak malzemeye bile yapıldığını belirtmekti aslında.

Siteye üye olduğumda Puntomu almamıştım henüz. Eğer yetkililer görüyorsa araç bilgilerimi de yeni girdim. İlk girdiğimde çok şeyler vardı araştırdığım ve yazmak istediğim fakat üyeliğime admin in onay verilmesini bekliyordum. 2 gün sonra sanırım onay verilmiş. Yani kesinlikle logo için girmedim. Tekrar özür diliyorum ama yanlış anlaşılmışım. Üye olduğumda mesaj yazamıyordum sonradan farkettim ki adminin onayı gerekiyormuş. Bu denle aksadı farklı konulara yazmam.

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

kusura bakmayın üyeliğimin tarihine bakarsanız (eğer görünüyorsa ) aracımın logosunu kaybettiğim tarih de bugün sabahtır. Kesinlikle öyle bir amacım yoktu. Kusura bakmayın tekrar. Yazmadım sayın bedelsiz de değildi amacım şu çalınma işinin adice bu denli bir ufak malzemeye bile yapıldığını belirtmekti aslında.

Siteye üye olduğumda Puntomu almamıştım henüz. Eğer yetkililer görüyorsa araç bilgilerimi de yeni girdim. İlk girdiğimde çok şeyler vardı araştırdığım ve yazmak istediğim fakat üyeliğime admin in onay verilmesini bekliyordum. 2 gün sonra sanırım onay verilmiş. Yani kesinlikle logo için girmedim. Tekrar özür diliyorum ama yanlış anlaşılmışım. Üye olduğumda mesaj yazamıyordum sonradan farkettim ki adminin onayı gerekiyormuş. Bu denle aksadı farklı konulara yazmam.
    Özürlük bir olay kesinlikle yok.. Sizlik bir olay değil üzerinize almayın. Ama biz sizi tanımıyoruz herşey bundan kaynaklanıyor aslında.

Forumda bahsettiğimiz şekilde gelip gidenler oluyor.. O yüzden bu yazımız.

Tüm samimiyetinize inanıyorum şahsen problem yok Sadece tanımak isteriz sizi..

Saygılar
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Ziyaretci040

Estf. problem değil . Bir kaç kere denk geldik bedelsiz olarak arama motorlarından buluyor bazı arkadaşlar uyarma maksatlı yazdık sadece size. Hayırlı olsun tekrar.

Recep Ağdaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej

teşekkürler herkese hayırlısıyla sürmek nasip olsun inş. İlgili bölüme tanıtayım sağolun.

Ziyaretci032

arkadaşlar başlığı karıştırmışsınız yav.. recep arkadaşım tüm kurallar yazılı olmak zorunda değil toplumda yazılı olmadan da geçerli olan kurallar vardır. yürüyen merdivenlerde sağda durup geçenlere yol vermek, otobüs duraklarında sıraya girmek vs. vs. bunlar zaman içinde toplumsal görülerle oluşmuştur, forumumuz da toplumun aynası gibidir, nasıl ki bir ortama girdiğinde selam verir ortamdakilere varlığını hissettirirsin, buraya geldiğinde de bi selam verip kendini tanıtmak önemlidir. ha gözden kaçmış sorun değil arkadaşlar da bu konuda uyarısını yapmış büyütmemek gerek.

konu tatlıya bağlandığına göre başlık günceldir, başlığın altını kalabalık etmeyelim boş yere

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Recep Ağdaş
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej

ben büyütmedim ve yazılı kural yoktur vb bişey demedim. arkadaşların uyarısına özür mesajı attım sadece haklı oldukları için. Siz de haklısınız. Konuyu kirletmeyip esas başlığa dönelim.
    Bende araçla ilgili pek parça yok ama bende bilgisayarla uğraştığım için birşeyler ekleyeyim ihtiyacı olana elimde
    AirTies AP-301 Access Point/Repeater/Bridge
    3 adet bilgisayar kasası var ( dandik ama dükkanlara falan lazım olabilir 2 beyaz 1 siyah )
    3 adet CD-ROM var
    4 portlu modem var ( ama şu an için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum dolabımın ücra köşelerinden buldum )
    1 adet Laptop soğutucu var 3 fanlı kullanılmış
    var. Elimde bulabildiklerim şimdilik bu daha bakıp eklerim. Hayırlı günler.

28. Bu mesajı için 5 kişi recepagdas'ye teşekkür etti: