Herkese iyi forumlar Fiat Punto aracımı araç fazlalığından ötürü satıyorum ilana koymadan önce forumda paylaşmak istedim aramızda birisine gitmesini daha çok isterim. Aracım 2012 model beyaz renk 34.9xx km de. Aracımda sağ arka kapıda biraz çiziklikler var ortalama 300-400tl masrafı var, ben bilerek yaptırmadım çünkü bunun dışında hata boya yok hasar kaydı falanda yok garaja girerken ben sürttüm, bakımı 30.000km de yapıldı, alacak arkadaşa 2kışlık(bir kış kullanıldı) 2 adet 4 mevsimlik lastikler verilecektir. Araç benim dışımda herhangi biri tarafından kullanılmadı ve içinde sigara içmeyi bırakın cips bile yedirmedim genellikle de tek başıma kullandım. İletişim için 5534077609 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz, bahsettiğim kapıda ki çizik içinde whatsapptan resim atabilirim fiyat 42.500 olarak düşünüyorduk ama gerek kapı masrafından gerek forumdan gelecek arkadaşlar için yardımcı olacağım.
Not:kapıdaki çizikler harici nokta hata boya üfleme yağ yakma vs yoktur, alan gönül rahatlığıyla kullanır