Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
151 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Evo Dynamic -2011 cam tavan full -10bin km

1452487545 2584741266
    207 RC Le Mans gurgocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 108

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam bu konuda yazmıştım ben aracımı Temmuzda aldım senin aracının o zamanki fiyatı çıkabileceğim limitin üstüydü ona nazaran yazdım yoksa 23 üncü aracım olması itibarı ile her mevsim ve her ay araba almışlığım var hatta kışın bile Erzincandan Ankaraya araba almaya gittim zamanında!
    Biliyorum konuştuk, ozamanda demiştim yani samimiyetle yaklaşana sertlik yapıcak biri değilim. Ama bazı insanlar var anlatmaya gerek yok herkesin başına gelmiştir araç satarken, gerçekten sinir bozucular..

Bu geçtğimiz pazar alıcı iki arkadaş geldi, baktılar ettiler tamam dediler aracı alıyoruz. Eyvallah dedim ve nezaman halledelim diye sordum ; onlarda yarın (pazartesi) notere gidip satışı yaparız dediler peki dedim. Alıcı arkadaş kapora vereyim dedi, bende sorun değil vermek zorunda değilsiniz diye cevapladım. Yok vereyim diye ısrar etti ve çıkarıp 50 TL uzattı ! Bende tatlı dille birincisi bu kapora sayılmaz dedim ve ekleyerek kapora vermek zorunda değilsin. İstiyosan gelir alırsın istemiyosan vazgeçtiysen arar vazgeçtim dersin dedikten sonra olsun al al dedi ve verdi 50 TL kaporayı.. Sanki 500 TL veriyoda birde pişkinlik yapıyo al al diye ısrar ederek

Parayı aldım ve inanın cebime koymadım geri döndüler ; bu araç benzinlimiydi ya biz dizel sanmıştık dediler.. Parayı uzatıp aynen şunu dedim ; ilanda Benzinli diye yazıyor ve siz bunu okumuş sayılırısnız. Hadi onu geçtim, araca bakarken burda hiçmi sormuyosunuzda bilmiş bilmiş 50 lira kaporayı vermeye çalışıyosunuz..

İnanın gıcık tipler var ve bunlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz ...

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı gurgocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum konuştuk, ozamanda demiştim yani samimiyetle yaklaşana sertlik yapıcak biri değilim. Ama bazı insanlar var anlatmaya gerek yok herkesin başına gelmiştir araç satarken, gerçekten sinir bozucular..

Bu geçtğimiz pazar alıcı iki arkadaş geldi, baktılar ettiler tamam dediler aracı alıyoruz. Eyvallah dedim ve nezaman halledelim diye sordum ; onlarda yarın (pazartesi) notere gidip satışı yaparız dediler peki dedim. Alıcı arkadaş kapora vereyim dedi, bende sorun değil vermek zorunda değilsiniz diye cevapladım. Yok vereyim diye ısrar etti ve çıkarıp 50 TL uzattı ! Bende tatlı dille birincisi bu kapora sayılmaz dedim ve ekleyerek kapora vermek zorunda değilsin. İstiyosan gelir alırsın istemiyosan vazgeçtiysen arar vazgeçtim dersin dedikten sonra olsun al al dedi ve verdi 50 TL kaporayı.. Sanki 500 TL veriyoda birde pişkinlik yapıyo al al diye ısrar ederek

Parayı aldım ve inanın cebime koymadım geri döndüler ; bu araç benzinlimiydi ya biz dizel sanmıştık dediler.. Parayı uzatıp aynen şunu dedim ; ilanda Benzinli diye yazıyor ve siz bunu okumuş sayılırısnız. Hadi onu geçtim, araca bakarken burda hiçmi sormuyosunuzda bilmiş bilmiş 50 lira kaporayı vermeye çalışıyosunuz..

İnanın gıcık tipler var ve bunlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz ...
    Malesef araç satarken hepimizin başına geliyor.Benim zamanında bu foruma üye bir arkadaştan bile kazık yemişliğim var kısaca adam kapora göndereyim diyor istanbuldan gerek yok kardeş aynı platformdan arkadaşız diyorum adam haftaya gelecem diyor 2 tane müşteriyi geri çeviriyorum sonra telefonu kapatıyor geleceği zamandan 1 hafta sona ulaşıyorum kardeş kusura bakma ailevi sebepler çıktı diyor ben ona opsiyonladığımdan gelen müşterilere vereceğim rakamdan 500TL ucuza veriyorum.İşin acı tarafı arkadaş 2 ay sonra buraya bir satılık punto ilanı koyuyor salağız biz ya sorgulamadan girince bana verdiği tarihte gidip İskenderundan o aracı almış.Allahından bulsun dedim Yav... kardeş almıyorum de ne oyalıyorsun insanı değilmi kardeşim.Çok araç sattığımdan daha neler neler göçükçüde 50 tl ye boyasız düzelecek 5 cm lik göçüğü araba kazalıymış gibi abartanını gördüm sövmemek için zor tuutum kendimi Pu.. git bayiden al o zaman değilmi yani.neler neler.
    O zamanda demiştim dostum o günle bugünkü fiyat arasında 5000TL var abicim.aklımın ucundan bile geçmezdi bu kadar esneyeceğin yoksa şimdi senin arç bendeydi.Nasip değilmiş.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Kısmet bu işler yani, olsun senin aracında iyi. Bi laf vardır ya hani ; en güzel araba anahtarı sende olandır.. Aynen öyle bence.

Bu fiyat esnekliği son esnemeler ve sadece istediğim arabayı biran önce almak istememden dolayı. Fakat yeteri kadar kızdım çünkü bu paraya bile bukadar bekliyor ise demekki satmamamız en mantıklısı.

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle gerçekleştirmelisiniz bu düşüncenizi.
    Kaçmayacak bir araç.
    t.jet piyasası cok yavaş malesef benzin fiyatlarından dolayı kimse pek yanaşmıyor bugün ilan versem uzun bir süre satılmasını bekleyecegim ben satana kadar .ismail arkadaşımızın aracıda coktan satılmış olur.
    Dünyayı iki elinin arasına alabilirmisin? dediler.Bizde GALATASARAY atkısı açtık...

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kısmet bu işler yani, olsun senin aracında iyi. Bi laf vardır ya hani ; en güzel araba anahtarı sende olandır.. Aynen öyle bence.

Bu fiyat esnekliği son esnemeler ve sadece istediğim arabayı biran önce almak istememden dolayı. Fakat yeteri kadar kızdım çünkü bu paraya bile bukadar bekliyor ise demekki satmamamız en mantıklısı.
    Zoruma giden ne biliyormusun ?

Bende de 2011 Benzinli dinamik vardı.

Aracın piyasası 25 ile 29 arasındaydı.

Ben 27.5 istedim.Forumdan bir abimize 26'ya gitti.

Ama forumdan abimize satana kadar yuzlerce kişi aradı geldi gordu gitti.Sinirlerimi alt ust ettiler.

En son forumdan irfan abi geldi.Blackhawk nickli...

Aldı gitti.

Bu kadar.

Seni anlayabiliyorum.

Millet grande puntolara 2008 lere 24 isterken iyi oluyor.Ama biz isteyince kotu oluyor.

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı seastar1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t.jet piyasası cok yavaş malesef benzin fiyatlarından dolayı kimse pek yanaşmıyor bugün ilan versem uzun bir süre satılmasını bekleyecegim ben satana kadar .ismail arkadaşımızın aracıda coktan satılmış olur.
    Dediğin gibi benzinli araçlara insanlar sıcak bakmıyor, kişisel tercihtir tabikide. Bende dizel araca binmeyi düşünmem hiçbir zaman. Birde şöyle birşey var, mazotun litresiyle benzinin litresi arasında ki fark çok fazla değil yakınlar..

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

benim tjet ilanda keşke satılsa bu araç kaçmasa..Bu fiyata bu araba nasıl bekliyor inanamıyorum.Bazen kısmet tabi vardır bir hayır

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zoruma giden ne biliyormusun ?

Bende de 2011 Benzinli dinamik vardı.

Aracın piyasası 25 ile 29 arasındaydı.

Ben 27.5 istedim.Forumdan bir abimize 26'ya gitti.

Ama forumdan abimize satana kadar yuzlerce kişi aradı geldi gordu gitti.Sinirlerimi alt ust ettiler.

En son forumdan irfan abi geldi.Blackhawk nickli...

Aldı gitti.

Bu kadar.

Seni anlayabiliyorum.

Millet grande puntolara 2008 lere 24 isterken iyi oluyor.Ama biz isteyince kotu oluyor.
    İşte benimde demek istediğim senin yazdıklarının aynısı. Tamam fiyatı malın sahibi belirler alan çıkarsa ne ala fakat Grande punto olsun yada 2010 model bomboş evo olsun kilometreside 35-40 bin arası olsun yazmışlar 27 bin 28 bin TL..

Şimdi bunlara bakarsak Allah için eğri oturalım doğru konuşalım , benim fiyatım düşük. Alırsın almazsın hiç sorun değilde, çok fazla istemişsin , ederi o değildir , sıfırı zaten kaç paraki sen bu fiyatı yazmışsın demiyolarmı ağzımı bozasım geliyo yemin ediyorum. O jant-lastik ve yayların fiyatı zaten 4000 Liraya yakın insaf yani..

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tjet ilanda keşke satılsa bu araç kaçmasa..Bu fiyata bu araba nasıl bekliyor inanamıyorum.Bazen kısmet tabi vardır bir hayır
    İnşallah istediğin fiyata satılır Emrah , bu fiyata bu araba nasıl bekliyor bende anlamıyorum. Olması gereken herşey var, kilometresi düşük , nacizane jant-lastik ve yayı var , fiyatıda uygun diye düşünüyorum ancak durum ortada..

Arayan gelen giden var ama icraat yok kimsede. Bayram bitimine kadar bekleyip sonrasında binmeye devam deme zamanı heralde . Dediğin gibi kesinlikle kısmet bu işler hayırlısı olsun.

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Bu is gercekten kismet gecen sene bi ara sikistim ilana koydum ayni gun alicisi cikti ustune eski sahibi almak istedi, ben durumu duzelttim satmadim.simdi arayan soran yok

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Araç satarken herkesin başına geliyor sanırım böyle şeyler. Bende tam aracı satacakken okuldan arkadaş ben alayım dedi.Arabayı da biliyor götür baktır dedim. Baktırdı tamam ben aldım dedi. Bu arada baska birisi alıcı oldu ben dedim arac opsiyonlu ısrar etti yok olmaz dedim.DAha sonra bizim arkadas sağolsun yengen mengen dedi mırın kırın etti bende arabayı bin lira daaha dusuk fiyata satmak zorunda kalmıstım. Belli olmuyor. Bu araba gerçekten çok güzel bir araba.Bu arada İsmail kardes lpg takılabiliyor mu bu motora

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç satarken herkesin başına geliyor sanırım böyle şeyler. Bende tam aracı satacakken okuldan arkadaş ben alayım dedi.Arabayı da biliyor götür baktır dedim. Baktırdı tamam ben aldım dedi. Bu arada baska birisi alıcı oldu ben dedim arac opsiyonlu ısrar etti yok olmaz dedim.DAha sonra bizim arkadas sağolsun yengen mengen dedi mırın kırın etti bende arabayı bin lira daaha dusuk fiyata satmak zorunda kalmıstım. Belli olmuyor. Bu araba gerçekten çok güzel bir araba.Bu arada İsmail kardes lpg takılabiliyor mu bu motora
    Ben gelip araca bakıp tamam dedikten sonra 50 TL kapora vericem diye artislenmenin ardından 20 dakka geçip bu araç benzinlimiydi biz dizel sandık kusura bakma diyenide gördüm ya bunun daha komiği olamaz..

LPG ile hiç alakam olmadığından bilmiyorum.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Multiaire LPG takılabiliyor.Forumda zamanında taktıranlar olmuştu.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

Ben gelip araca bakıp tamam dedikten sonra 50 TL kapora vericem diye artislenmenin ardından 20 dakka geçip bu araç benzinlimiydi biz dizel sandık kusura bakma diyenide gördüm ya bunun daha komiği olamaz..

LPG ile hiç alakam olmadığından bilmiyorum.
    o elemanın yaptıgı da enteresan. 50 lira kapora almadıgın icin mi bozuldu acaba?. Gerçi 50 lira kapora verilir mi o da ayrı bir konu. Aracın benzinli oldugunu yuzde binbesyuz biliyordur o. Hani dese ki esp var mıydı ozaman anlaşılır ama burada bir art niyet var sanırım.

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o elemanın yaptıgı da enteresan. 50 lira kapora almadıgın icin mi bozuldu acaba?. Gerçi 50 lira kapora verilir mi o da ayrı bir konu. Aracın benzinli oldugunu yuzde binbesyuz biliyordur o. Hani dese ki esp var mıydı ozaman anlaşılır ama burada bir art niyet var sanırım.
    Ben zaten kapora almak istemedim ki, bu 50 TL olduğu için değil.. Yani 500 Lira da vermek isteseydi yine almak istemezdim bunuda kendisine belirttim, yarın gelicem diyosan gelirsin kaporaya gerek yok almayabilirsinde dedim ayrıca. Art niyet yada başka birşey varda gerçekten anlamak mümkün değil bu insanları.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

Bi hesabı olabilir kendince.Belki sunu dusundu biz dizel zannettik ondan vezgectik dediginde senin abi gel ozaman biraz daha indirim yapıyım demeni bekledi belkide. Kapora noktasında ısrar ediside ciddi bir alıcı oldugunu göstermeye çalışmasıdır belki. Ama 50 lira kaporayla kendini kandırır işte.

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Evet belkide dediğin gibi yaptı ki benim fiyatı indirmemi bekledi.. Böylelerine asla taviz vermem, mal ortada. 3 kuruşa 5 köfte yok malesef .

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

osman puevo
    puevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16FJ
    Edilen teşekkür: 6

hayırlısı olsun ismail abi inş hakeden birisi alır ....

1452487545 2584741266
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz

Alıntı puevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun ismail abi inş hakeden birisi alır ....
    Sağol Osman hayırlısı diyelim

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon