Sayfa 1/3 123 SonSon
54 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: K&N Kutu İçi Filtre ve Montaj - 1.3 Mjet 75 Hp -

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dikkat K&N Kutu İçi Filtre ve Montaj - 1.3 Mjet 75 Hp -

08.10.12 tarihinde Ebay'den sipariş ettiğim filtrem nihayet geldi

İngiltere'den Türkiye'ye gelmesi 3 gün sürdü ancak 8 gündür bana teslim edilemedi bende merak ettim PTT'yi aradım dün akşam,kargo numarasından baktılar ve bugün(dün) Maltepe şubesine giriş yaptığını ve yarın(bugün) elimde olacağını söylediler,ama ben dayanamadım bu sabah PTT Kargo'ya gittim sormaya ve bi baktım adres üzerine tam yazılmamış , bunlarda eksik adres diye geri gönderilecekler arasına koymuşlar mühür vurup,az kalsın akşam geri yollayacaklarmış.Son anda kurtardım yani

Burdan yurtdışından alışveriş yapacak arkadaşlara da bi uyarı,aman diyim adresinizde Türkçe karakter kullanmayın

Neyse lafı daha uzatmadan gelelim resimlerimize

Sabah aldım eve geldim ve hemen açıp fotoğrafladım

Daha sonra bi an aklımdan kendim takmayı geçirdim ama açıkçası tırstım bi iki güne gider taktırırım içim rahat olur dedim,sonra Youtube'dan nasıl değiştiğinin videosunu buldum ve çok kolay olduğunu gördüm,7 numaralı anahtarı alıp indim bahçeye

Ve kapağı açıp 6bin km kullandığım pis filtremle karşılaştım..

Daha sonra eski kağıt filtremizi çıkardık ve yeni pamuk filtremizi taktık..

Ve tabiki en merak edilen nokta hissedilir bi farkın olup olmadığı ama onu bugünlük deneme şansım olmadı,sadece sokak aralarında bi iki tur atabildim ama tabi okadardan bi fark hissedemedim zaten motor da soğuktu.Önümüzdeki günlerde açık yolda denicem ara hızlanmalara,yokuştaki performansa ve yakıtta herhangi bi değişme varmı yokmu buradan paylaşıcam..

Zaman ayıran herkese teşekkürler..

2. Bu mesajı için 7 kişi Ziyaretci037'ye teşekkür etti:

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

gözün aydın Bora bana kısmet olmadı takmak senden dinleyeceğim artık
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci037

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözün aydın Bora bana kısmet olmadı takmak senden dinleyeceğim artık
    Eyvallah kardeşim..Bir iki güne izlenimlerimi aktarıcam.

İnşallah verdiğimiz paraya değer

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

hayırlı olsun yakıta etkisi varmı bunun

Ziyaretci037

Alıntı rbcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yakıta etkisi varmı bunun
    Özelliklerinde yazdığına göre az da olsa tüketimi azaltıyomuş,belki çok farkedilmez ama araba daha rahat nefes alacağı için elbet ufakta olsa faydası olacaktır.

Kullandıkça görücez..

Mehmet Çamcı
    mehmetvyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 BA ....
    Edilen teşekkür: 67

Hayırlı uğurlu olsun, inşallah olumlu bir fark yaratır. Ben de bir İzmir firmasından 8 taksite 2006 1.4 8V aracıma aynı marka filtreden aldım. Bugün aracıma taktım, tahminimden daha basit bir yapısı var, takmak sorun olmadı, sanki araç biraz daha kolay hareket ediyor gibi ama tam olarak emin değilim, yaptığım yolu ve yakıtı kaydediyorum, ilerki zamalarda olumlu yada olumsuz yorumlarımı yazarım

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci037

Alıntı mehmetvyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, inşallah olumlu bir fark yaratır. Ben de bir İzmir firmasından 8 taksite 2006 1.4 8V aracıma aynı marka filtreden aldım. Bugün aracıma taktım, tahminimden daha basit bir yapısı var, takmak sorun olmadı, sanki araç biraz daha kolay hareket ediyor gibi ama tam olarak emin değilim, yaptığım yolu ve yakıtı kaydediyorum, ilerki zamalarda olumlu yada olumsuz yorumlarımı yazarım
    Teşekkürler size de hayırlı olsun.Ben çok az kullanabildim ama dediğiniz gibi yavaşken dip gaz yaptığım anda sanki biraz daha seri kalkıyo gibi geldi ama psikolojikmidir tam emin olamadım açıkçası Uzun vadede iyice görücez farkları..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233
    Edilen teşekkür: 237

bende dün akşam taktım bora dedim sabah işe giderken deniyeyim ama tabi deneyemedim trafikten ara hızlanmalar serileşti biraz şimdilik bakalım sürratte nasıl olacak

hayırlı olsun

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci037

Alıntı Nokta. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende dün akşam taktım bora dedim sabah işe giderken deniyeyim ama tabi deneyemedim trafikten ara hızlanmalar serileşti biraz şimdilik bakalım sürratte nasıl olacak

hayırlı olsun
    Banada aynı şekilde sanki gaza basınca daha çabuk tepki veriyo gibi geldi..

Eyvallah abi sanada hayırlı olsun..

Abdullah YUCEER
    aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

Standart re:

hocam aynı filitreden yaklaşık 1.5 yıldır kullanmaktayım.

k&n Türkiye Birlas tan 140 tl ye almıştım.

Chipsiz araçta çok bir fark görmedim. Ama aracın chipliyse yada chipletmeden önce k&n filitrenin olduğunu söylersen ona göre yazılımla gözle görülür fark hissediyorsun. Gerek performans gerekse yakıtta fark var.

Ziyaretci037

Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam aynı filitreden yaklaşık 1.5 yıldır kullanmaktayım.

k&n Türkiye Birlas tan 140 tl ye almıştım.

Chipsiz araçta çok bir fark görmedim. Ama aracın chipliyse yada chipletmeden önce k&n filitrenin olduğunu söylersen ona göre yazılımla gözle görülür fark hissediyorsun. Gerek performans gerekse yakıtta fark var.
    Aracim chipli diil ama ilerde belki dusunebilirim.Simdilik bunla idare edicem..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı boris91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banada aynı şekilde sanki gaza basınca daha çabuk tepki veriyo gibi geldi..

Eyvallah abi sanada hayırlı olsun..
    ben bide işe giderken bi hata yapıp sefakööy fulden 50 tl mazot aldım almaz olsaydım dönerken denerim diye düşünüyordum giderken bi sıkıntı olmadı dönerken araba bi garip takır tukur geliyordum gazdan ayagımı çekiyorum araba aptal aptal gidiyor hemen tunç petrole girdim 50de öle aldım harmanlasın diye şirinevlere kadar geldim düzeldi sanki biraz bakalım inşallah başıma kötü birşey açmaz

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Hayırlı olsun, şu e-bay'dan nasıl alışveriş yapıyorsunuz hiç araştırmadım normal k.kartı ile falan oluyormu?

Ziyaretci037

Alıntı Nokta. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bide işe giderken bi hata yapıp sefakööy fulden 50 tl mazot aldım almaz olsaydım dönerken denerim diye düşünüyordum giderken bi sıkıntı olmadı dönerken araba bi garip takır tukur geliyordum gazdan ayagımı çekiyorum araba aptal aptal gidiyor hemen tunç petrole girdim 50de öle aldım harmanlasın diye şirinevlere kadar geldim düzeldi sanki biraz bakalım inşallah başıma kötü birşey açmaz
    Valla son 6-7 depodur GTL aliyorum,arada bi kere 20lira opetten aldim arabadan takir tukur sesler geldi tovbe ettim bi daha GTL den baska mazot almiyorum..

Alıntı ShaRLooT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, şu e-bay'dan nasıl alışveriş yapıyorsunuz hiç araştırmadım normal k.kartı ile falan oluyormu?
    Sagolun.

Bildigin hepsi buradadan falan alisveris yapar gibi yapiyosunuz kredi kartiyla.Onemli olan guvenilir saticidan alisveris yapmak ki urunde bi sorun olursa arkasnda dursun..

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Niye ısrarla şu Full'den alıyorsunuz abi ya. Saatli bomba diyorlar inanmıyorsunuz.
    biz gp'yi çok sevdik

Ziyaretci037

Alıntı cihankardes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye ısrarla şu Full'den alıyorsunuz abi ya. Saatli bomba diyorlar inanmıyorsunuz.
    Aynen oyle bencede.Hemde daha cabuk bitiyo..

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi arabalar zaten sesli çalışıyor birde fullden alınca bildiğin traktör.Arkaya pulluk bağlasan tarla sürersin.

Emr Gnc
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emrgnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 217

Bora hayırlı olsun, bende bir süre kullanma fırsatı buldum kutu içi filtreyi ve beğendim. sonuçlarının psikolojik olduğunuda düşünmüyorum, yaklaşık 0.2-0.1 litre farketmişti tüketimde. güle güle kullan

Ziyaretci037

Alıntı emrgnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bora hayırlı olsun, bende bir süre kullanma fırsatı buldum kutu içi filtreyi ve beğendim. sonuçlarının psikolojik olduğunuda düşünmüyorum, yaklaşık 0.2-0.1 litre farketmişti tüketimde. güle güle kullan
    Teşekkür ederim,

Dün kullanabildim biraz adam gibi,farkettiğim şey ara hızlanmalarda daha seri olduğu,gaza dokununca sanki daha çabuk tepki veriyo araba.

Yakıt konusunda pek bi beklentim yok ama tasarruf sağlarsa tabi dahada hoş olur

Emr Gnc
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emrgnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 217

Alıntı boris91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim,

Dün kullanabildim biraz adam gibi,farkettiğim şey ara hızlanmalarda daha seri olduğu,gaza dokununca sanki daha çabuk tepki veriyo araba.

Yakıt konusunda pek bi beklentim yok ama tasarruf sağlarsa tabi dahada hoş olur
    rampa çıkışlarında da etkisini görürsün, ben buradayım der sakıncası yoksa ne kadara mal oldu acaba ebay den aldım demiştin. taksit yapıyorlar mı?

Sayfa 1/3 123 SonSon