62 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Sigortam.net den Sigorta Alanlar Bir daha düşünün!!!

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Kızgın Sigortam.net den Sigorta Alanlar Bir daha düşünün!!!

Sayın Arkadaşlar

Dışarı çıkıp sigortacıya gitmektense internetten herşeyi yaparım mantığı ile 2 senedir sigortam net üzerinden poliçe satın almaktayım.

Bir kere yaptırdığınız kasko ilk yıl size normal sigortacılardan farksız uygulama ile yapılıyor fiyatları normal olarak uygulanıyor.
    Hasarsızlıgınız 2. yılda sigortaya gelen zam neticesinde değer kaybı ile sonuçlanıyor yani diyelim ki hasarsızsınız 800 lira ise policeniz 2. yıl asla ve asla o 800 lira düşmüyor ya 900 ya da 1000 liraya çıkarıyorlar. Primlerinizi yüksek tutuyorlar.

Keza aynı şeyi trafik sigortasında da yapıyorlar bu sene kaza yapmamama ragmen 250 liraya aldıgım trafik sigortasını bana mail ile 436 lira olarak bildirmesi ve telefonla araması beni şüphelendirdi. araştırdıgımda hasarsızlık ile indirimli olarak sigortamı 272 liradan sigortacıdan elden yaptırdım üstelik 6 eşit taksitle.

Yine 827 liraya yaptırdığım kaskomu 1490 ile 2590 lira arasında yenileme yapması yada yapmak istemesi beni çileden çıkardı.
    Bu tür prim yükseltme ve ayak oyunlarını sizlerle paylaşayım dedim siz siz olun internetten asla sigorta yaptırmayın.

Bir de siz trafikteyken sizin bilgilerinizi başka hayat sigortacılarınla paylaşıp sizi aratıyorlar ve sizi sigorta yapmaya ikna etmeye çalışıyorlar ve özellikle şuh sesli bayanlara sizi aratıyorlar falan bunlardan bahsetmeyecem bile ama kredikartı bilgilerimi değiştirmek zorunda kaldım bu şirket yüzünden.

Tüm ahaliye duyurulur.....
    Konu narkoz30 tarafından (30/10/2010 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 8 kişi narkoz30'ye teşekkür etti:

Benzer Konular

1. Ben bir daha Dubai Grup'tan sigorta yaptırmam!
    smartmavi tarafından Kasko Sigorta MTV forumunda yazıldı.
    Cevaplar: 27
    Son Mesaj: 16/10/2011, 06:25
  2. Çakmaklık sigortam attı ne yapmalıyım.
    BLUEMAN tarafından Teknik Yardım forumunda yazıldı.
    Cevaplar: 4
    Son Mesaj: 03/09/2011, 00:10
  3. hangi sigorta şirketi daha iyi
    cesur tarafından Kasko Sigorta MTV forumunda yazıldı.
    Cevaplar: 6
    Son Mesaj: 16/01/2011, 11:19
  4. Anadolu Sigorta, Yapi Kredi Sigorta, Dubai Group; sizce hangisini tercih etmeliyim?
    emtue tarafından Kasko Sigorta MTV forumunda yazıldı.
    Cevaplar: 32
    Son Mesaj: 28/09/2010, 23:12
  5. gaza basarken bir kez daha düşünün
    GP COSKUN tarafından Serbest Kürsü forumunda yazıldı.
    Cevaplar: 3
    Son Mesaj: 27/09/2009, 00:04

Yer imleri

Yer imleri