218 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Tüm grandepuntotr kullanıcılarına ....

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Standart Tüm grandepuntotr kullanıcılarına ....

sevgili grande punto tr kullanıcıları
    çoğunuzun bildiği gibi 3 seneyi aşkın 4 seneye yakın bir zamandır sizlerle beraber
    gün geçtikçe artan bir üye sayısı ile birlikte sanal alemdeki yaşantımızı sürdürmekteyiz
    bize benzer çoğu bu tip platformları bile kıskandıracak 10,000 aşkın üye sayımız
    araçlarınızla ilgili açılmış olan 15 binden fazla konu başlığı ve 305,000 yazılmış paylaşımda
    bulunulmuş mesaj sayısı ile bazen kendimizden eşimizden çoluğumuz çocuğumuzdan feregat ederek
    huzurlu ve dostluk kardeşlik olgusu içinde sizlerle daha güzelini yapmaya admininden tutun
    moderatörüne en yeni üyeye kadar herkes bir özveri ve paylaşım içinde
    bazen aramızda tatsızlıklar tartışmalar atışmalar yaşanmış olabilir ama bunlar zamanla gelip
    geçmiş zamanla unutulmuştur
    düşünün burada hergün 1000 kişiye yakın onlıne üye ile 81 ilden her yaşta arkadaşlarımız dostlarımız
    paylaşım yapmakta herkesin aynı fikirde olması gibi bir şey söz konusu olmuyor
    sitemiz ilk zamanlar yoğunluk olmadığı için daha düşük server la çalışabiliyor daha az fotoğraf
    ekleniyor daha az çeşitli limit aşımları oluyor ve ta en başından beri kendi cebinden her türlü masrafı
    karşılayan erdi kardeşim tarafından üstlenip karşılanıyordu
    bir kaç ay önce kendi serverımızı satın aldık ve artık kendi serverımız üzerinden çalışıyoruz
    her ay artan kullanıcıyla beraber site yoğunluğu arttıkça sitenin belli başlı giderleride arttı
    artık neredeyse aylık 1000 tl ye yaklaşan giderlerimiz mevcut ve bunu tek bir kişinin karşılaması
    imkansız hale geldi
    ben şahsen böyle bir platformun ayakta tutulabilmesi için kesinlikle reklam alarak dengenin sağlanması
    ilave olarak kullanıcılarında imkanı olan arkadaşların siteye üçüne beşine bakmadan katkıda bulunması gerektiği
    şeklinde düşünüyorum
    sonuçta burada herkes bir şeyler paylaşıyor zaman geçiriyor sorununa çözüm derdine çare düşüncelerine
    fikir bulabiliyor burası hepimizin ortak buluşma noktası ise herkesin gerek maddi konuda gerekse manevi konularda
    en azından hepimizin az çok çevresi vardır sitemizi anlatarak reklam alma konusunda girişimde
    bulunması en doğru hareket olacaktır
    bu yazıyı okuyan arkadaşlar yanlış anlamasın ben kimseye burayı kullanıyorsunuz kendinize
    fayda sağlıyorsunuz e ozaman para vereceksiniz gibi bir şey demiyorum belki aradan farklı düşünen arkadaşlarımız
    çıkıp benim yazdıklarımı yadırgayabilir bana gönül koyabilirler
    ama biraz düşünürseniz ne dmeek istediğimi anlayacak bana hak vereceksiniz gerçekten artık
    bizim sitemiz 1-2 kişinin devamlı para akışını sağlayarak dönecek küçük çaplı bir site olmaktan
    çıkmış bizzat kendim biliyorum servislerin bile takibi altına girmiş açık söylüyorum onların bile
    fikir edinebildiği ve fiat tarafından izlenen bir platform haline gelmiştir
    sizlerden ricam onursal üyelik sistemimiz var bunun belli bir limiti var bize onursal üye olarak destek olabilir
    yada herkesin geçiş standardı bir değil çorbada benimde bir tuzum olsun deyip katkıda bulunması
    çevresinde otomobil sektörü olsun modifiye sektörü olsun hizmet veren firmalarla irtibata geçip
    sitemize reklam almak için görüşme yapabilirsiniz
    bize her türlü destekte bulunan arkadaşlarımız üyelerimiz forumda açılacak bir başlık altında
    duyurulacak hizmetlerine ve katkılarından dolayı kendilerine teşekkür edilecektir
    sizlerden yazdıklarımı anlayışla karşılayacağınızı umar
    hepinize keyifli forumlar dilerim

..........Hesap Numaramız..........
    Hesap No: 4212-0773273 (Is Bankasi - Ankara, Maltepe Subesi, Erdi O. YILMAZ)
    IBAN: TR840006400000142120773273
    Konu GP COSKUN tarafından (15/07/2010 Saat 07:14 ) değiştirilmiştir.

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )