Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: İstanbul Buluştu. 08 Haziran Pazar Saat 10.30 Altunizade Capitol Önü

burak saydam
    brks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34npu39
    Edilen teşekkür: 6

arkadaşlar tekrardan kurua bakmayın;
    walla aklım orda kaldı umarım eğlenmişinizdir...
    bidahaki buluşmaya umarım katılabilirim..

2. Bu mesajı için 2 kişi brks'ye teşekkür etti:

gökhan yılmaz
    tusunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

İyiki gelmemişim...ben puntoyla hondacıların arasına giriyorum!!!ne yapsak acaba ankaraya mı gitsek onların durumu nasıl acaba istanbul yalan olmuş!!!?hem ben ordan geçtim sabahleyin kırmızı bi punto gördüm birde siyah gördüm ama ayrı yerlerde idierkenden açmış olsaydım sayfayı okurdum gelirdim ama birdakine gelmezdim buluşmaya 3 5 kişiyle olmazki bu iş aklıma bir şey geldi ankara gelsin istanbulu canlandırsın olmazmı orası sağlam ya ondan dedim yoksa her buluşmada ankarayı çağıralım gelsin istanbula destek olsun iyi bi fikir bence.esasında ben aktif bi kullanıcı değilim internetlede aram yok benden size güzel bi fikir

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Alıntı fsm1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiki gelmemişim...ben puntoyla hondacıların arasına giriyorum!!!ne yapsak acaba ankaraya mı gitsek onların durumu nasıl acaba istanbul yalan olmuş!!!?hem ben ordan geçtim sabahleyin kırmızı bi punto gördüm birde siyah gördüm ama ayrı yerlerde idierkenden açmış olsaydım sayfayı okurdum gelirdim ama birdakine gelmezdim buluşmaya 3 5 kişiyle olmazki bu iş aklıma bir şey geldi ankara gelsin istanbulu canlandırsın olmazmı orası sağlam ya ondan dedim yoksa her buluşmada ankarayı çağıralım gelsin istanbula destek olsun iyi bi fikir bence.esasında ben aktif bi kullanıcı değilim internetlede aram yok benden size güzel bi fikir
    İnternetle arası olmayan pasif bir kullanıcıya göre çok fazla şey biliyormuşsunuz gibi geldi.. Bencede iyiki gitmemişsiniz, kaldıki erken görseniz bile gideceğinizi sanmıyorum..

Şu güzel söz aklıma geldi yukarıda yazdıklarınızı okuyanca.

Konuşmak İhtiyaçsa, Susmak Sanattır...
    Birçok şey bilirim ama en iyi bildiğim şey Haddimdir...

5. Bu mesajı için 5 kişi İbrahimKC'ye teşekkür etti:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

ilk önce merhaba ibrahim bey...ben honda'cıyım ve grande punto aldım sizin yazdıklarınıza göre ben yorum yazdım tabiki alıntı yapmadım ama dediğim gibi...sizler ankaradan bahsetdiğiniz için ben bunu yazdım istanbul'da buluşmaları puntocuları ben sadece internetde gördüm buda benim her gün internete girip takip etme zorunluluğum yok dimi?Ben hondacıyım ibrahim'cim ama puntocu yeni oldum neyse kalbimi kırmayın hevesimi kaçırmayın olurmu?

7. Bu mesajı için 2 kişi tusunami'ye teşekkür etti:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

ibrahim abi demissin ki bana uzulme istanbul duzelir falan abi neden uzuleyim ki forumu sadece bilgi edinmek ve vakit oldurmek amacıyla kullananlar uzulsun...sonucta biz elimizden geldigi kadar birseyleri basarmaya calısıyoruz...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

9. Bu mesajı için 4 kişi ERC'ye teşekkür etti:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı ercan all Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ibrahim abi demissin ki bana uzulme istanbul duzelir falan abi neden uzuleyim ki forumu sadece bilgi edinmek ve vakit oldurmek amacıyla kullananlar uzulsun...sonucta biz elimizden geldigi kadar birseyleri basarmaya calısıyoruz...
    Açıkcası üzüldüm.ben burda alındım gerçekten bilgi edinmek ve vakit doldurmak için gelenler üzülsün diyorsun çok kırıcı bi söz arkadaşım tabikide bilgi edineceğiz bir şeyler öğreneceğiz yoksa böyle fan lar niçin kuruluyor araç severlere araçlarının özelliklerini burda paylaşmak için kuruluyor!!!

Bence takma kafana böyle şeyleri daha yaşın genç bir şeyleri yazarken düşün öyle yaz olurmu arkadaşım başka zaman daha iyi olur
    Konu tusunami tarafından (08/06/2008 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatası!!!

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ilk önce merhaba ibrahim bey...ben honda'cıyım ve grande punto aldım sizin yazdıklarınıza göre ben yorum yazdım tabiki alıntı yapmadım ama dediğim gibi...sizler ankaradan bahsetdiğiniz için ben bunu yazdım istanbul'da buluşmaları puntocuları ben sadece internetde gördüm buda benim her gün internete girip takip etme zorunluluğum yok dimi?Ben hondacıyım ibrahim'cim ama puntocu yeni oldum neyse kalbimi kırmayın hevesimi kaçırmayın olurmu?
    Tabiki kalbinizi kırmak, hevesinizi kaçırmak istemeyiz Cengiz Cengiz bey.

Umarım ki bundan sonraki ilk buluşmada sizde arkadaşların arasına katılırsınız..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı İbrahimKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki kalbinizi kırmak, hevesinizi kaçırmak istemeyiz Cengiz Cengiz bey.

Umarım ki bundan sonraki ilk buluşmada sizde arkadaşların arasına katılırsınız..
    nedemek katılırız ama az olunca görüyorsunuz kimse gelmiyor malesef her kes çoğunluk yönünde anlata bildim umarım.

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

nedemek katılırız ama az olunca görüyorsunuz kimse gelmiyor malesef her kes çoğunluk yönünde anlata bildim umarım.
    Ben sizi çok iyi anlıyorum da...

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Benim üyeliğimi iptal edermisiniz lütfen!!!böyle bir imkanımız varsa lütfen iptal edin bune ya eleştiri yapacağız tabi düşüncelerimizi söyleyeceğiz tabi.hiçmi bir şey demiyeceğiz size ya?bakın kardeşim bi işi yapamıyorsanız yeni gelen arkadaşların fikrini alın ben buraya geleli 1 hafta oldu anlamadığım bir şey ama çözemedim bi anlasam ne güzel olacak.çok ayıp etdiniz size söyliyim İbrahim kardeşim sen böyle agrasif olursan çok üye kaybedersin biraz sabırlı ol olurmu!!!!!!

yok artık
    aybikeyanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 12

arkadaşlar listeye isim yazdırıpta gelmeyenlerr arasında bende varım ama tersanedeydim ve işim bittiğinde çok kirlenmiştim üstüm hep yağ ve toz olmuştu eve geldim banyo yaptım sonrada saat 4 olmuştu o saatte kimse kalmamıştır diye aramadım yoksa kesinlikle katılım azlığı değil konu öle olsa baştan ilgilenmezdim

19. Bu mesajı için 4 kişi aybikeyanar'ye teşekkür etti:

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

İbrahim kardeşim sen böyle agrasif olursan çok üye kaybedersin biraz sabırlı ol olurmu!!!!!!

Ne yaşına-ne ismine güvenesim var.

İster istemez "Agrasif" oluyor insan...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

21. Bu mesajı için 2 kişi microab'ye teşekkür etti:

ERCan Bütün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı aybikeyanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar listeye isim yazdırıpta gelmeyenlerr arasında bende varım ama tersanedeydim ve işim bittiğinde çok kirlenmiştim üstüm hep yağ ve toz olmuştu eve geldim banyo yaptım sonrada saat 4 olmuştu o saatte kimse kalmamıştır diye aramadım yoksa kesinlikle katılım azlığı değil konu öle olsa baştan ilgilenmezdim
    yasını bilmedigim icin aybike diye hitap ediyorum kusura bakma...benim orda yaptıgım yorumun senle bir alakası yoktu sonucta sende bir emek ve ozveride bulundun numaramızı istedin gelmeye calıstın falan herkesin acil isi cıkabilir boyle davrandıktan sonra boyle terslikler hic problem degil sahsım adına sana tesekkur ederim...
    Konu ERC tarafından (08/06/2008 Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

23. Bu mesajı için 3 kişi ERC'ye teşekkür etti:

gökhan yılmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı microab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yaşına-ne ismine güvenesim var.

İster istemez "Agrasif" oluyor insan...

offf of nediyim artık bilmiyorumki

kerem kerem
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. xmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 37

birşey deme .....

yok artık
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

anlayışın için teşekkür ederim ercancım bu arada adım gerçekten aybike

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERC

ERCan Bütün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ya pardon yasını bilmedigim icin yazıcaktım yahu pardon uyku sersemi...

yok artık
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Gülen Yüz

Alıntı ercan all Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya pardon yasını bilmedigim icin yazıcaktım yahu pardon uyku sersemi...

oki şimdi anladım yaşıma göre aybike abla yada aybike teyze dicektin dimi

ERCan Bütün
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

aynen oyle ama simdi ablayada teyzeyede gerek yokmus...

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Kimsenin hevesi kırılmasın arkadaşlar, 3 kişi 5 kişi fark etmez 2006 da çıktığımız bu yolda ist.ilk buluşmalardan birine katılan kişilerden biriydim Ankara o tarihlerde 10-15 kişilik buluşmalar düzenlerken biz koskoca İst. 3-4 kişilik buluşmalar gerçekleştiriyorduk zaman içinde 15-20 lere en nihayetinde 63 araç bir araya geldik sonra kısa bir durgunluk oldu nihayetinde geçtğimiz Nİsan ayında 40-45 araçlık civarı bir buluşma gerçeklerştirdik sonra org.düzenliyen arkadaşlar yeni bir yapılanmaya gitti, zaman içinde ne yazıkki böyle durgun dönemler oluyor.

Kendi adıma bugün katılamadığım için üzgünüm yukarıdaki tatsız konuşmaları görünce üzüldüm doğrusu gönül isterdiki şu an bu topikte daha güzel konuşmalar olsun, inşallah sonraki buluşmalarda sizlerle tanışmak dileğimdir. Bu arada lütfen yazdığımız mesajlarda daha dikkatli olalım fevri davranarak birbirimize karşı kırıcı olmayalım bunu kimseyi hedef alarak söylemiyorum ama unutmayalımki buraya girip sırf ortamı karıştırmak isteyen kötü niyetli arkadaşlarda olabilir (bu sözüme lütfen kimse alınmasın) ve fsm1453 nickli arkadaşım sizide kaybetmek istemeyiz bizim için her üyemiz değerlidir sizi de ileride olucak buluşmalarda aramızda görmek isteriz.

Son sözüm lütfen umudumuzu kaybetmiyelim bugün az katılımın olmasını OKS sınavına ve ÖSS sınavının yaklaşmasına ayrıca yaz başlangıcı olduğu için tatil mevsiminin gelmesine bağlıyorum yaz sonuna kadar ancak böyle ufak buluşmalarla idare edeceğiz arkadaşlar lütfen biraz sabır..

32. Bu mesajı için 5 kişi kadoku'ye teşekkür etti:

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon