Sayfa 1/2 12 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Cuma namazı çıkışı dağıtılan kitap ve içeriği

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Standart Cuma namazı çıkışı dağıtılan kitap ve içeriği

Kafamda birsürü soru işareti oluştu bunu neden yaptınız gerek varmıydı acaba böyle bi propaganda yapmaya ? Halkı birbirine düşürmeye calısan bir belediye başkanı...

Şair şöyle demiş ;

Şiirlerinde neden bu kadar küfür ediyorsun usulsüz ?
    Bu Kadar ( Ortam Çocuğunu ?? ) nasıl anlatayım küfürsüz

Parantez içini siz anladınız.

Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

direk yırtıp attım hatta inat olsun diye alıpta gözleri önünde kağıdı yırtıp attım ters ters baktılar kağıdı bırakanlar bişey söylemelerini bekledim demediler Allah tan yoksa kavga çıkıcaktı yanımdaki iki arkadaşta yırtıp attılar

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk yırtıp attım hatta inat olsun diye alıpta gözleri önünde kağıdı yırtıp attım ters ters baktılar kağıdı bırakanlar bişey söylemelerini bekledim demediler Allah tan yoksa kavga çıkıcaktı yanımdaki iki arkadaşta yırtıp attılar
    bunlar bizim yollarımızda ayakkabılarıyla gezdiler , yollarımızda içki içtiler , yolda öpüştüler
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Bunu yapanların PKK terör örgütünden farkı yok. Vandallığı kimse savunmasın. Ha propaganda yapılması doğru mu ? Elbette değil ancak yaşananları hergün Kızılay'a işe giden biri olarak iyi bilirim.

Osman KOCA
    cezalandirici083454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34GZ2403
    Edilen teşekkür: 18

Selamunaleyküm Hayırlı cumalar
    Herkes kendi görüşünü doğru sanıyor. Teröristte bomba patlatıyor kaç kişiyi öldürüyor ona sorsan oda haklı.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

ömründe eyleme gitmemiş, ömründe ne meydanlarda ne mahkemede hak aramamış, ömründe bir bildiriye imza koymamış, okuyup araştırmamış herkes bu propagandaya inanır...

sokağa hak aramaya çıkmamış insanlarda sokağa çıkanlara karşı bir önyargı olduğu gibi bunu kullananlara karşıda bir inanma eğilimi var maalesef...

vandallık lafına katılmıyorum... 90 yıllık cumhuriyet tarihinde kullanılmamış biber gazı bombalarını insanlarda kullanacaksın, sonra polis olmayan belediye çalışanlarını sokağa çıkanların üzerine salacaksın... sonrada yok yaktılar yıktılar vandallar falan diyeceksin...

ne diyelim... sokağa çıkanlara vandal diyen vandallar utansın...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yapanların PKK terör örgütünden farkı yok. Vandallığı kimse savunmasın. Ha propaganda yapılması doğru mu ? Elbette değil ancak yaşananları hergün Kızılay'a işe giden biri olarak iyi bilirim.
    Kızılırmaktan su getireceğiz dedi. Eyvallah iyi getirdide. Oğlunun şirketi aldı ihaleyi ve sıfır 100 Adet scania tır aldı. Şimdi belediyeye kiraya verdi bu tırları..!

Keçiören - Tandoğan Metrosu 10 yılda hala bitmedi ( 15 km ) 2 senede %25ini tamamlayıp 8 senede %5 bile ilerlemediler Ulaştırma bakanlığı devraldı. Ve bu metro yapımının ihalesinide oğlunun şirketi aldı. Paralarda peşin alındı.

Keçiörenin Ankara su kalanizasyon idaresine( ASKİ ) Askiyi satın alacak kadar borcu var. Devlete olan doğalgaz borcu ise ( doğalgazı halka belediye satıyor devlete parayı vermiyor ) Rakam vermeyim siz araştırın.

Benim tek üzüldüğüm nokta insanlar evlerine gidemedi olaylar yüzünden mağdur kaldı eyvallah buna birşey demiyorum fakat , Kırılan yıkılan otobüsleri kimse savunmasın! 15 trilyon kayıpmış zaten biz 1 senede 1000 mislisini ödedik. ÇALMASINLAR yarım günde 15 TRİLYONU çıkarırlar

9. Bu mesajı için 3 kişi Arrest'ye teşekkür etti:

Salih Temel
    Puntocuk breko52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34EE2255
    Edilen teşekkür: 52

ee o dağıtılan şey bedava galiba hayırsever matbaacı biri basmış heralde

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim tek üzüldüğüm nokta insanlar evlerine gidemedi olaylar yüzünden mağdur kaldı eyvallah buna birşey demiyorum fakat , Kırılan yıkılan otobüsleri kimse savunmasın! 15 trilyon kayıpmış zaten biz 1 senede 1000 mislisini ödedik. ÇALMASINLAR yarım günde 15 TRİLYONU çıkarırlar

aynen çalmasınlar. devlet hamuduyla götürüyor susuyoruz buna ses çıkaranların gördüğü şiddete şiddetle karşılık vermesine vandallık diyoruz...

yıllardır protesto ve mitinglere katılan biri olarak söylüyorum. polisin şiddet göstermediği hiçbir eylemde şiddet olmaz. olmamıştır.

yakılan otonun hesabını soran vatandaş kontörlü ve sınırlı doğalgazın, yıllarca bitmeyen metronun yolsuzlukların hesaıbını niye sormuyor... bu iki yüzlülük değil mi?
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen çalmasınlar. devlet hamuduyla götürüyor susuyoruz buna ses çıkaranların gördüğü şiddete şiddetle karşılık vermesine vandallık diyoruz...

yıllardır protesto ve mitinglere katılan biri olarak söylüyorum. polisin şiddet göstermediği hiçbir eylemde şiddet olmaz. olmamıştır.

yakılan otonun hesabını soran vatandaş kontörlü ve sınırlı doğalgazın, yıllarca bitmeyen metronun yolsuzlukların hesaıbını niye sormuyor... bu iki yüzlülük değil mi?
    Adaletin bittiği yerde anarşi başlar sözü çok doğru bir söz. sizde cok haklısınız hocam. bardağın dibi dolu ama vatandaşımız hala dolu tarafından bakıyor Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye diye bu hale geldik.

İlker akat
    didi77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 89

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

T

7 kuşak ankaralı ve sadece istanbulda 4 sene eğitimden dolayı ayrı kalmam haricinde Ankara'da yaşıyorum yazdıklarının arkasındayım dahada cok şey eklerimde gereksiz tartışma olmasın bıktık artık ucuz bu tür işlerden

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Milletin otobüslerini yakmak, caddeleri kapatmak, otobüs duraklarını patlatmak, banka atmlerini soyma girişiminde bulunmak ve soymak, esnafın camlarını indirmek, halka ait bankları sökmek ateşe vermek, devlet büyüklerine hakaret etmek, yasadışı sloganlar atmak tabiki de terörizm değildir. Sadece eylemdir neden terör olsun ki ? Ben bu vandallar yüzünden işime gidemedim üstüne tonlarca biber yedim.

Ağacı bahane edip hükümeti devirmeye çalışanlar en büyük anarşistlerdir. Bükemediğin bileği başka yollarla bükmeye çalışmak yiğitlik değildir. Sandıktan çıkana saygı duymak zorundasınız(demokrasiye inanıyorsanız.) Ha Gökçeği günahım kadar sevmem yazdıklarınız doğrudur da ama ona bu propagandayı sağlayanların yine bu vandallığı yapanlar olduğunu da unutmayın.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milletin otobüslerini yakmak, caddeleri kapatmak, otobüs duraklarını patlatmak, banka atmlerini soyma girişiminde bulunmak ve soymak, esnafın camlarını indirmek, halka ait bankları sökmek ateşe vermek, devlet büyüklerine hakaret etmek, yasadışı sloganlar atmak tabiki de terörizm değildir. Sadece eylemdir neden terör olsun ki ? Ben bu vandallar yüzünden işime gidemedim üstüne tonlarca biber yedim.

Ağacı bahane edip hükümeti devirmeye çalışanlar en büyük anarşistlerdir. Bükemediğin bileği başka yollarla bükmeye çalışmak yiğitlik değildir. Sandıktan çıkana saygı duymak zorundasınız(demokrasiye inanıyorsanız.) Ha Gökçeği günahım kadar sevmem yazdıklarınız doğrudur da ama ona bu propagandayı sağlayanların yine bu vandallığı yapanlar olduğunu da unutmayın.
    Kimin otobüsünü kimin parasıyla alıyorlar ? O otobüs ihalesini MAN marka otobüsleri aracı taşörenlerden otobüs değerinden fazla paralara alındığını araştırdın mı hiç ?
    Ströer o kıcı kırık otobüs duraklarını kaça sattı belediyeye biliyor musun ?
    Bank asya ne zamandan beri halkın bankası olmuş ki ?
    Ananıda al git diyen bir kişi devlet büyüğü oluyor , Halk sadece marjinal bir azınlık
    Eyvallah işine gidemedin buna saygı duyduk bişey demedik keşke olaylar iş saatlerinde olmasaydı veya daha farklı bölgelerde olabilseydi. Peki bi yol kapandı diye ankara neden felç oluyor neden alternatif yollarımız yok ? Atatürk bulvarı 100 Metreye 100 Metre olsun diyende Atatürk tü neden 25 metreye 25 metre yapmışlar? Eğer 200 Metrelik bir bulvar olsaydı eminim sen işine geç kalmazdın.

Biz propaganda veya anarşist grupları hiç bi zaman desteklemedik. Doğruyu ve hakkı savunanları destekledik. Eylemlerde yüzüne paçavra takıp bdp bayrağı açanların arkasında durmadıkta.

17. Bu mesajı için 3 kişi Arrest'ye teşekkür etti:

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

valla bence çok yanlış oldu bu eylemler devlet malı yazık günah vardır elbet ondada ödediğimiz vergilerden bi parça ha benim görüşüm devlet iyi veya kötü orası tartışılır ona laf ettiğim yok ama bu şekilde olmaz yazık ya o kadar trafik tıkandı rezillik oldu esnafa yazık herşeyden önce. madem çok eylem yapmak istiyolar bu pahalılığa, vergilere, daha bi sürü sebep var ona yapsınlar adama gülerler ya herşey dört dörtlük şu memlekettede ağaçmı kaldı bitek sorun o mu? iyice cıvıttılar adam yol yapacak ona bile isyan ne bu ya yemişim ağacını anasını satayım benzin çok pahalı diye hiç eylem yapan yok mesela onlar dile gelmez bence buna eylem olsaydı etrafa zarar vermeden en önden yürüyen ben olurdum ama sadece dengesizlik bu yaşanlar bence.

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bence çok yanlış oldu bu eylemler devlet malı yazık günah vardır elbet ondada ödediğimiz vergilerden bi parça ha benim görüşüm devlet iyi veya kötü orası tartışılır ona laf ettiğim yok ama bu şekilde olmaz yazık ya o kadar trafik tıkandı rezillik oldu esnafa yazık herşeyden önce. madem çok eylem yapmak istiyolar bu pahalılığa, vergilere, daha bi sürü sebep var ona yapsınlar adama gülerler ya herşey dört dörtlük şu memlekettede ağaçmı kaldı bitek sorun o mu? iyice cıvıttılar adam yol yapacak ona bile isyan ne bu ya yemişim ağacını anasını satayım benzin çok pahalı diye hiç eylem yapan yok mesela onlar dile gelmez bence buna eylem olsaydı etrafa zarar vermeden en önden yürüyen ben olurdum ama sadece dengesizlik bu yaşanlar bence.
    aynen katılıyorum hak arama felan değil yapılanlar hakkını arayan adam kendi parasıyla aldıgı seyi kırmaz dökmez

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı görkem koçsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı muratx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum hak arama felan değil yapılanlar hakkını arayan adam kendi parasıyla aldıgı seyi kırmaz dökmez

Arkadaşlar siz kendi tarafınızdan bakıyorsunuz olaya siz olayın hala ağaç mağaç oldugunu sanıyorsunuz. Bi atasözü varya " Bardağı taşıran son damla " diye... Ankarada Melih gökçeğe çoğu kişi KÖPRÜLÜ MELİH PAŞA der veya öyle bi hitap şekli oldugunu bilir. Heryere köprü yapıyor trafiği rahatlatmıyormu evet rahatlatıyor ama orda bi köprü yapılıp ağaçlık alanın üstünden geçilebilirdi ki bu hassas günlerde bu cok daha iyi olmaz mıydı ? Ben eylemlerde ilk günlerde bulundum amacım sadece ağaç veya park değildi. Benzine olan zammıda eleştirdim , toplu taşımanın pahalı olmasınıda , Ankara büyükşehir belediyesinin yaptığı ihalelerin usulsüzlüklerinide , vs. vs. siz hala aynı yerdesiniz. Belki sizin belediyenizde AKP daha iyi calısıyordur eyvallah ona bişey diyemem ki bende Keçiören belediyesinde Turgut Altınoka oy verdim ( akp den ) ama o adam gibi adam oldugu icin keçiörene en iyi o baktıgı icin verdim. Hala Chp gelse Mhp Gelse şu gelse bu gelse daha kötü olur zihniyetindesiniz.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Arkadaşlar siz kendi tarafınızdan bakıyorsunuz olaya siz olayın hala ağaç mağaç oldugunu sanıyorsunuz. Bi atasözü varya " Bardağı taşıran son damla " diye... Ankarada Melih gökçeğe çoğu kişi KÖPRÜLÜ MELİH PAŞA der veya öyle bi hitap şekli oldugunu bilir. Heryere köprü yapıyor trafiği rahatlatmıyormu evet rahatlatıyor ama orda bi köprü yapılıp ağaçlık alanın üstünden geçilebilirdi ki bu hassas günlerde bu cok daha iyi olmaz mıydı ? Ben eylemlerde ilk günlerde bulundum amacım sadece ağaç veya park değildi. Benzine olan zammıda eleştirdim , toplu taşımanın pahalı olmasınıda , Ankara büyükşehir belediyesinin yaptığı ihalelerin usulsüzlüklerinide , vs. vs. siz hala aynı yerdesiniz. Belki sizin belediyenizde AKP daha iyi calısıyordur eyvallah ona bişey diyemem ki bende Keçiören belediyesinde Turgut Altınoka oy verdim ( akp den ) ama o adam gibi adam oldugu icin keçiörene en iyi o baktıgı icin verdim. Hala Chp gelse Mhp Gelse şu gelse bu gelse daha kötü olur zihniyetindesiniz.
    secimle gelen secimle gitmesi lazım değilmi yanlısmı biliyorum yoksa

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

lan yıllardır bişi yapamadılar bu ülkeye chp ne yapmış işi gücü kuru kuru Atatürkçülük oyunu ATATÜRK hayatta olsaydı ilk önce bunları asardı benim partimi ne hale getirmişler diye Benim bildiğim ATATÜRKÇÜLÜK olmaktır her zaman ileriye gitmektir nur içinde yatsın şurda bişeyleri konuşuyosak bile onun sayesine ona asla ettiğim laf yok. ve hatta çok samimiyetimle söylüyorum Ondan sonra bi tane adam gelmedi şu ülkeye kimse bana diyemez geldi diye allah için. ama yemin ediyorum siyaset yapmıyorum ama şu durumda akp'den başka yönetecek parti görmüyorum. o da inanın bence hepsi kötüde kötünün iyisi içlerinde( iyi demiyorum). bu benim görüşüm siyaset propaganda asla yapmıyorum herkezede saygı duyarım.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı muratx41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    secimle gelen secimle gitmesi lazım değilmi yanlısmı biliyorum yoksa
    Oyların nasıl verildiği değil nasıl sayıldığı önemlidir

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ağaç adıyla yapmasınlar hatta kırıp dökmesinler açık açık bunları dile getirsinler o zaman. herkez herşeyin farkında. kendileri ne yapmışlar bu memlekete yıllardır akp yok ya işin içinde.

Sayfa 1/2 12 SonSon