Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Zavallı Ankaralılar.. Su Kesintisi.

İbrahim Kıvanç CİHAN
    Emekli Moderator İbrahimKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1537

Standart Zavallı Ankaralılar.. Su Kesintisi.

Valla bu sıcaklarda susuz ne yapacaz bilmiyorum. Hepimize şimdiden kolay gelsin ve geçmiş olsun..

KESİNTİ PROGRAMI-
    2 ayrı bölgeye ayrılan Ankara’da semtlere ve mahallelere göre su kesintisi programını şöyle açıkladı:

ilk olarak 31 Temmuz Salı günü saat 24.00'den itibaren başlayacak ve 1-2 Ağustos tarihlerinde su verilemeyecek yerler şöyle:

Aydınlıkevler, Cebeci, Telsizler, Gültepe Mahallesi, Örnek, Demirlibahçe, Abidinpaşa, Balkiraz, Mehtap Mahallesi, Tuzluçayır, Aşık Veysel Mahallesi, İmrahor, Bostancık, Siteler, Çamlık Mahallesi, Battalgazi, Köstence, Dostlar, Tepecik, Büyük Kayaş, Küçük Kayaş, Kıbrıs Köy, Şahapgürler, Yeşilbayır, Boğaziçi, Ulubey, Kartaltepe, Saimekadın, Zabıta Blokları, Mutlu Mahallesi, Afet Bloklar, Fahri Korutürk Mahallesi, General Zeki Doğan, Şahintepe, Akşemsettin, Şirintepe, Dutluk, Hüseyingazi, Karaağaç, Ege Mahallesi, Solfasol, Altıağaç, Harman Mahallesi, Tokat Mahallesi, Beşikkaya, Feridun Çelik, Ekin Mahallesi, Hürel Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Yatıkmusluk Mahallesi, Cengizhan Mahallesi, Durali Alıç Mahallesi, Akdere, Karapürçek, Kazım Orbay, Kutlu, Peyami Safa, Kırmızıtepe, Natoyolu, Bahçelerüstü, Derbent, Çiğiltepe Mahallesi, Ziraat Mahallesi, Karapürçek, Ulus Kale civarı, Hasköy, Büyük Doğum, Bostancık, Bahçeleriçi, Gülveren, Yenibayındır, Araplar, Tıp Fakültesi, Ankara Hastanesi, Doktor Sami Ulus, Subayevleri üst kotları, Bahçelievler, Emek, Şenyuva, Kurtuluş, Türközü, Bakanlıklar, Yücetepe, Anıttepe, Kızılay, Mebus Evleri, Maltepe, Seyranbağları, Meşrutiyet, Remzi Oğuz alt kotları, Turgut Reis, Eti, Namık kemal, Cumhuriyet, Kocatepe, Kültür, Ön Cebeci, Tınaztepe, Esatoğlu, Devlet, Balgat, Söğütözü, Nasuh Akar, İmrahor ve Topraklık, Demetevler, Güzelevler, Karşıyaka, Şefkat mahallesi, Yenimahalle, Aşağı Eğlence, Polis Evleri, Kalaba, Güçlükaya Mahallesi, Basınevleri, Meteoroloji, Batıkent, Çamlıca Mahallesi, Kamil Ocak Mahallesi, Macunköy, Aselsan ve Onkoloji Hastanesi, Karargahtepe, Gülhane Hastanesi, Şenlik Mahallesi, Çaldıran Mahallesi, Yeşiltepe mahallesi, Bağlariçi, Ostim ve Organize Sanayi Bölgesi, Halk ekmek, Batıkent Üst Kotları, Etimesgut ilçesinin tamamı, Sincan ilçesinin tamamı.

İlk olarak 2 Ağustos Perşembe günü saat 24.00'den itibaren başlayacak ve 3-4Ağustos tarihlerinde su alamayacak yerler de şunlar:

Kardeşler Mahallesi, Etlik Mahallesi üst kotları, 19 Mayıs Mahallesi alt kotları, Çiçekli Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi alt kotları, Yakacık Mahallesi, Şenlik Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Yeşilevler, Güzelyaka, Yenimahalle üst kotları, Güventepe ve Kayalar Mahallesi üst kotları, Aktepe Pınarbaşı Mahallesi, Ayvalı, Uyanış, Serhat Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Şehit Kubilay Mahallesi, Bademlik, Esertepe, 23 Nisan Mahallesi, Şenyuva Mahallesi, Ovacık, Yayla Mahallesi, Kuşcağız, Atapark, Ufuktepe, Osmangazi Mahallesi, Kanuni Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi ve Bağlum, Pursaklar, Esenboğa Yolu, Altınova, Kavaklıdere, Çankaya, Güzeltepe, Y. Ayrancı, A.Ayrancı, Aziziye, Yücetepe, Barbaros, Gaziosmanpaşa, Kazım Özalp, Küçükesat, Büyükesat, Murat alt kotları, Devlet, Balgat, Kızılırmak, Harbiye, İlkadım alt kotları, Ata, Huzur, Şehit Cengiz Karaca, Sancak, Mürsel Uluç, Kırkkonaklar, Boztepe, Aşıkpaşa, Şehit Cevdet Özdemir, Oğuzlar, Sokullu Mehmet Paşa, Aşağı Öveçler, Yukarı Öveçler, Aşağı Dikmen, Yukarı Dikmen, Bayraktar, Kültür, Muhsin Ertuğrul Mahallesi, Gökkuşağı, Akpınar, İlker, Karapınar, Keklikpınarı, Yıldızevler, Birlik, Metin Akkuş, Oran Şehri, Osman Temiz, Hilal, Malazgirt, Mühye, TRT Sitesi, Milletvekilleri Lojmanları, Remzi Oğuz Arık üst kotları, Güven, Seyran, Zafertepe, Doğuş, Tınaztepe, Bağcılar, Umut, Ehlibeyt, Nasuh Akar, Metin Oktay, Göktürk, Naci Bakır, Aşıkpaşa, Bağcılar, Boztepe, GOP bir bölümü, Güven, Gökkuşağı, Harbiye ve İlkadım üst kotları, Murat üst kotları ve Öveçlerin bir bölümü, Çayyolu toplu konut alanı, Çayyolu Köyü Koru Sitesi ve çevresi, Konutkent 1-2 Siteleri, Ümitköy ve civarı, Beysukent Mutluköy Mahallesi, Yenikent Serpmeevler, Balgat, Yüzüncüyıl, Çiğdem Mahallesi, Cevizlidere, Beytepe, Jandarma Okullar Komutanlığı, Bilkent Gölbaşı İlçesi, İncek ve civarı-TED kolejli, Demetevler, Varlık Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Kavacık Subayevleri, Ulus, Sıhhıye, Anıttepe, Maltepe, Yenişehir, Kızılay, Kurtuluş.

Haber Merkezi

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

çok vahım bır durum allah yardımcınız olsun

abdullah kambur
    fox41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41NS***
    Edilen teşekkür: 36

Rabbim susuz birakmasın.Büyük bi nımet kımetını bılmıyoz boşa sarfedıyoz.zate ıklımler alt üst sıcaklar dehşet Allah yardımcımız olsun

Ali TOPAL
    yamtar00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    06BB3716
    Edilen teşekkür: 0

Dünyanın en güzel yerinde ve engüzel su kaynaklarının bulunduğu bir ülkedeyiz her taraf sularla kaplı ama nedense herşeyde olduğu gibi kaynaklardan faydalanamıyoruz.
    Multijet Active 1.3 16V 75Bg.
    yamtar00@hotmail.com
    yamtar00@grandepuntotr.com

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Evet zor bir durum susuz kalmak ama başlık hiç hoşuma gitmedi Zavallı Ankaralılar

GP TR
    hera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ET
    Edilen teşekkür: 159

çok değil bir kaç haftaya kadar biz İstanbullularda susuz kalıcaz

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Sular kesilecek ama esasında, bir çok insan gibi, ben de bunun daha çok israfa neden olacağını düşünüyorum!..

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

ne diyelim allah yardımcımız olsun hepimizin

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

Bu ülkede alınması gereken her önlem son dakikada alınıyor.. Sanki bu işleri düşünmesi, tasarlaması ve icraate koyması gereken hiçbir devlet kurumu yokmuş(!) gibi, herşey yumurta kapıya dayandığında.. Neymiş Kızılırmak' dan bişiler bişiler yapılıp su getirilecekmiş...! İyi güzel de şimdiye kadar aklınız neredeydi..? KPSS sınavını yapmayı, binlerce memuru o veya bu şekilde işe almayı ve kamu kurumlarını doldurmayı biliyorsunuz da, insanların bangır bangır "küresel ısınma artık ciddi bir sorun oluyorrr" diye bağırınmalarını ne akla hizmet dikkate almazsınız anlamıyorum.....Son dakikaya kadar yağdı, yağacak diye barajların dolmasını mı beklediler acaba...

Ülkemizin 3 bir yanı sularla kaplı, ırmaklarımız, göllerimiz ve yüzlerce mühendisimiz var, iş ciddiye binmeden adam gibi işleyecek bir tek projemiz bile yok...

İlerliyebilmek için önce içinde bulunduğumuz kaosları çözmemiz lazım.."Bitek ben tasarruf etsem ülke kurtulmaz" diye düşünmeden, her birmizi duyarlı olmaya davet ediyorum. Sadece kriz anlarında değil, yaşadığımız her dakikada sahip olduklarımızın kıymetini bilelim..İş olsun diye yıkadığımız arabamızda bile suyu israf ediyoruz

Çocuklarımıza şu haliyle bile sahip olduğumuz standartların altında bir dünya bırakmamak bizim en öncelikli görevimiz olsun...
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Gerek yeraltı gerekse yerüstü su kaynakları bakımından üst sıralarda bulunan Türkiyenin bu hale gelmesi düşündürücü.

Umarım önlemler biran önce alınırda herhangi bir sağlık problemi ya da kayıp yaşanmadan bu sıkıntı atlatılır...

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

bravo gizem abla sana katılıyorum bu konuya değindiğin içinde teşekkür ederim

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Dikkat

Alıntı GaladrieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede alınması gereken her önlem son dakikada alınıyor.. Sanki bu işleri düşünmesi, tasarlaması ve icraate koyması gereken hiçbir devlet kurumu yokmuş(!) gibi, herşey yumurta kapıya dayandığında.. Neymiş Kızılırmak' dan bişiler bişiler yapılıp su getirilecekmiş...! İyi güzel de şimdiye kadar aklınız neredeydi..? KPSS sınavını yapmayı, binlerce memuru o veya bu şekilde işe almayı ve kamu kurumlarını doldurmayı biliyorsunuz da, insanların bangır bangır "küresel ısınma artık ciddi bir sorun oluyorrr" diye bağırınmalarını ne akla hizmet dikkate almazsınız anlamıyorum.....Son dakikaya kadar yağdı, yağacak diye barajların dolmasını mı beklediler acaba...

Ülkemizin 3 bir yanı sularla kaplı, ırmaklarımız, göllerimiz ve yüzlerce mühendisimiz var, iş ciddiye binmeden adam gibi işleyecek bir tek projemiz bile yok...

İlerliyebilmek için önce içinde bulunduğumuz kaosları çözmemiz lazım.."Bitek ben tasarruf etsem ülke kurtulmaz" diye düşünmeden, her birmizi duyarlı olmaya davet ediyorum. Sadece kriz anlarında değil, yaşadığımız her dakikada sahip olduklarımızın kıymetini bilelim..İş olsun diye yıkadığımız arabamızda bile suyu israf ediyoruz

Çocuklarımıza şu haliyle bile sahip olduğumuz standartların altında bir dünya bırakmamak bizim en öncelikli görevimiz olsun...
    evet işte biz bu yüzden ''zavallı'' yız zaten..sorumsuz,plansız projesiz yöneticilerin yanlışlarını biz ödemek eziyetini bizler çekmek zorunda kaldığımız için zavallı kavramı;bu yöneticileri seçen başımza getiren veya seçmeyen bütün ankaralılar için çok güzel bir yakıştırma..

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

hımmmm gizem yine döktürmüşsün katılmamak elde değil arkadaşım

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"İ." Melih Gökçek'in işleri bunlar
    oğlunun su satışlarını arttırmak için
    hadi hayırlı traşlar

15. 03/08/2007, 19:31

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

radyoda dınledm gokcegın belediye gelirlerinde önceliği metroya vereceklerini söyledi

önemli değil yavv millet susuz kalsın ama metro kullansın ..

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

arkadaşlar mecliste su kesılmeyecek hıç alın bıdonları doğru meclıse.

gökçek bey ankaralıları il dışına akraba zıyeretıne gıtmelerını ve bu durumda su tasarufu yapacaklarını beyan etmış hade bakayım herkes memleketıne mantığı nereye kadar babacım ???????????????

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

şimdi bi laf derdim ya neyse...

zaten kendi her yere yazıo İ. Melih GÖKÇEK...

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

yaw ne kadar hazır cevapcı işe yaramaz bir insan ya kendi cebinden başka bir şey düşünmeyen ama sorduğun zaman geliri doğrultusunda aldığını anlatan bir şahsiyetsiz bir insan uyuz oluyorum bu adama , Oğluna angora evlerinden villa alıyor inkar edemeyince kendi parasıyla almış gag gug kem küm bune ya araştıracak kimse yokmu hep bölemi gidecek

20. 04/08/2007, 08:58

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

çok süper bir konuya parmak bastın . Lütfen arkadaşlar kapımızın önüne nerde olursak olalım biraz cık su koyalım . Dün her gün ben den kaçan kediler suyu koyunca beni bile dinlemediler bu kadar susamışlar yazık yaaaaa

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

abı benım anlamadıgım bısey var cok guzel konu aklıma gelmısken solım turkıye 3 tarafı sularla kaplı degılmı.(ben gemıde askerlık yaptım ve bız gemıde su ıhtıyacımızı ozmoz denılen bı aletten denız suyunu arıtarak normal ıcme suyu halıne getırerek gunlerce kullanıyoduk)sımdı turkıye o kadar velınımetın bollugun ıcınde bı ulkede nasıl oluyoda susuz kalıyo ben haala anlamıs degılım yetkılılerr nıye careesız kalıyolarkı ıdarelı kullanın turkler ıdareden anlarmı ya gulduruyolar benıı.sımdı sorarım sıze arkadadslarr denız suyunu ıcme suyu halıne getırecek yetkılıler yokmu.yemın edıyorum sıze baska ulkede olsamda turkıyenın bu halını ordan duysaydım kınardım..NE DIYOSUNUZZ ..

Sayfa 1/2 12 SonSon