Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
112 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Yüksekova ve Çukurca'da çok sayıda şehit var

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Ya Mehmet ciddimisin? 26 şehidimizin acısı yüreğimizi dağlarken 52 şehidimiz var yazını okurken şoka girdim.

Allah kahretsin.
    Allah kahretsin.
    Allah kahretsin.
    Bizlerde ne yazık ki elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz.

Ben bütün arkadaşlarımdan profil fotoğraflarında bayrağımıza, Ata'mıza yer vermelerini rica ediyorum.
    Yapılacak protesto yürüyüşlerine katılımlarını rica ediyorum.

Belki elimizden bu kadarı gelebiliyor ancak en azından şimdilik bunu yapalım.

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

duyduklarım bunlar bende inanamadım ama böyleymiş , akşam nasıl kötü oldum biz sıcak evimizde yatarken analar feryad içinde şehitlerimizin bedenleri soğuk buz gibi yerlerde ,itler dağlarda nasıl küfredesim nasıl sinirimi boşaltasım var inanamazsınız..

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Yorumsuz paylaşıyorum...

lv02 - YouTube

lv01 - YouTube

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Aynı şekildeyiz bizde Mehmet. Haberleri gördükçe, dinledikçe küfür ediyoruz.

Ancak bu aşşağılık itler bizim küfürlerimizi bile haketmiyorlar.

Allah türlü türlü belalarını versin, kendi pisliklerinde kendi kendilerini yok edip gebersinler.

O pis kanları ile vatanımızı daha fazla kirletmesin itler.

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

tekrar
    Konu ZAK1980 tarafından (22/10/2011 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Cihan Şallı
    csalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 US....
    Edilen teşekkür: 42

Abiler,ablalar,kardeşler, biz artık yerimizde duramıyoruz, sesimizi çıkarmak ve safımızı belli etmek istiyoruz, İstanbul'da ki herkesi 23.10.2011 Pazar günü saat 12.00'de Edirnekapı Şehitliği'ne bekliyoruz. Tepkimizi koymak ve gelmiş geçmiş bütün şehitlerimize dualar etmek için toplanıyoruz, tanıdığınız ve ulaşabildiğiniz herkesi lütfen haberdar edin,sesimizi duysun artık birileri !!!!!
    İtalyan heyecanımın yerini Fransız aldı..

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilmem duydunuzmu ama şehit sayısı 26 değil 52 miş ankarada şehit düşen askerimizin babası ile görüşmüş bizimkiler oradaki askerler anlatmış olay medyayay yansıdığı gibi değilmiş silahlık nöbeti tutan rütbeli şahıs nöbet değişimine giderken silahlığın anahtarınıda yanında götürmüş ve sonra baskın yemişler silahlığın kapısını kırmışlar fakat zincirleri sökememişler 52 şehit bu yüzden verilmiş medyayada 26 şehit diye yansıtılmış kimbilir daha ne kadar çok şehit verdikte haberimiz yok zaten saat 11 den den sonra medyada şehit haberlerine sınırlama getirecekmiş RTE öyle direktif vermiş ..
    HÜKÜMETİN HALKTAN GİZLEDİĞİNİ, AKP MİLLETVEKİLİ İFŞA ETTİ : “87 ŞEHİT VAR” HÜKÜMETİN HALKTAN GİZLEDİĞİNİ, AKP MİLLETVEKİLİ İFŞA ETTİ : “87 ŞEHİT VAR” : Haber, Haberler, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri,HABERCİM

kaynak:
    https://www.habercim.net/index.php/archives/1205
    Konu ZAK1980 tarafından (22/10/2011 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Onur M
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

pes yani !!!

haberin detayı için: ''Askerler yataklarında şehit oldu'' - Güncel - Diğer

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı csalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler,ablalar,kardeşler, biz artık yerimizde duramıyoruz, sesimizi çıkarmak ve safımızı belli etmek istiyoruz, İstanbul'da ki herkesi 23.10.2011 Pazar günü saat 12.00'de Edirnekapı Şehitliği'ne bekliyoruz. Tepkimizi koymak ve gelmiş geçmiş bütün şehitlerimize dualar etmek için toplanıyoruz, tanıdığınız ve ulaşabildiğiniz herkesi lütfen haberdar edin,sesimizi duysun artık birileri !!!!!
    Bu Pazar 12.00 de, RenaultFanClub Ailesi olarak orada olacağız...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bu yorumları yapanlar kahraman ne de iktidardaki partiye oy verenler vatan haini,bir daha ki seçime kadar yaşarsak yada bu ülke bu konumda olursa (Zannetmiyorum) bu olayları düşünün ve vereceğiniz oyun rengini ona göre belirleyin,bu acıları çektirenlere oy vermeye devam ederseniz işte o zaman bu sıfatları hak edersiniz...
    yani başka partiye oy versek terör bitecek bu acıları çekmiycez.. Başka bir iktidar geldiğinde bu olayların biteceğini mi sanıyorsunuz? Muhalefet böyle bi günde destek olacağına köstek oluyor ''hükümet istifa'' diyor. Peki sen çözüm önerisi getirdin de hükümet mi uygulamadı çıkıp ta hükümet istifa diyorsun. Muhalefet demek köstek olmak demek değildir yapıcı çözüm önerileri getirmektir.. Sen bi çözüm önerilerini sun da görelim sana oy verelim öyle kuru kuruya hükümet istifa demek kolay.. Peki ben size soruyorum hükümet istifa etti kime oy vericez de bu terörü bitirecek kimin bu terörü bitireceğinden eminsiniz?

14. Bu mesajı için 2 kişi FeyyazYavuz'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı FeyyazYavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani başka partiye oy versek terör bitecek bu acıları çekmiycez.. Başka bir iktidar geldiğinde bu olayların biteceğini mi sanıyorsunuz? Muhalefet böyle bi günde destek olacağına köstek oluyor ''hükümet istifa'' diyor. Peki sen çözüm önerisi getirdin de hükümet mi uygulamadı çıkıp ta hükümet istifa diyorsun. Muhalefet demek köstek olmak demek değildir yapıcı çözüm önerileri getirmektir.. Sen bi çözüm önerilerini sun da görelim sana oy verelim öyle kuru kuruya hükümet istifa demek kolay.. Peki ben size soruyorum hükümet istifa etti kime oy vericez de bu terörü bitirecek kimin bu terörü bitireceğinden eminsiniz?
    hehe işte benim yazmak istediklerimi ksıaca özetlemişsin .. istifa istifa diyoruzda .. kime oy vereceğiz abi ... al birini vur ötekisine .. akp yi zerre sevmem zerre tutmam . ama kusura bakmayın kötünün iyisi allah kahretsinki bu böyle ..

muhalefet sanki bir poke yiyecekmiş gibi istifa diyor ulan elinde bir plan program olur bir yaptırımın olur teröre vsvs o zaman istifa et ben bunu hayata geçireyim dersin , kuru kuruya sen in ben çıkacam ne dmek fırsatcı herifler.. bunların hiç birinden hç bir cacık olmaz .. akşam akşam yine sinirlendim q

16. Bu mesajı için 5 kişi femoli'ye teşekkür etti:

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

sart 1: ıdam gerı gelecek....
    sart 2: 32 paralele kadar ınılecek donmemek uzere....
    sart3: hakkarıde dag savunacagına in cole duzluk savun... bkz: surıye sınırı...
    sart 4: dokunulmazlık kalkacak
    sart :5 yenı anayasada 1 ve 4 madde olacak
    ve en onemlısı ırak eger terorun en buyuk yatagı ıse gırılecek oraya... ben geldım ve gıtmıyorum denecek... karsına da hangı dengesız cıkarsa adam gıbı vurusulacak.... korkmadan kımseden cekınmeden.... bunca yıldır verılen bunca sehıdın andı ıcın..... sen burda ne yapıyorsun dıyene de haddı bıldırılecek.....
    bırlık olunacak..... ıs sıyasete aet edılmeyecek......cıkıp hukumet ıstıfa gıbı aptalca konusmalar yapılmayacak.....
    polıs ve asker sılah kullanma yetkısı olarak bır ust basamaga gecırılecek.... asker terorıstı vurunca savcı ananın adı babanın adı demeyecek.... ve rıca edıyorum tv lerdekı reytıng savaslarına alet olmayalım ..... goruntuler konusmalar yorumlar fasafıso....
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

18. Bu mesajı için 6 kişi uzuncocuk'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34

*
    Konu ZAK1980 tarafından (22/10/2011 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı FeyyazYavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükümet istifa etsin diyen bir partiden değilim,şu anda hükümetin istifası ülke adına olabilecek en kötü sonuçları doğurur,gelecek seçimlerden bahsediyorum,o zamana kadar birileri çıkar elbette...

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Yeni anayasa tamamlana kadar bu tür saldırıları daha çok göreceğiz gibime geliyor.Maksat zaten yeni anayasayı hazırlatmamak için veriliyor bu çaba ve bu saldırılar.

Onur M
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

yakında amerika sesini yükseltir,bizde yine paşa paşa geri döneriz bu kara harekatından....gerçi biz yazıkki kendimiz bile ileri gitmeyi düşünmüyoruz haberlerden gördüğümüz kadarıyla...geçmişi hatırlayalım...sene 2003 şubat....o dönem ilk tezkerede verilen izinle amerika o kadar yığınak yaptı ırak savaşı öncesi iskenderuna...uçaklar dolusu araç-gereç-ve tonlarca mühimmat....2.tezkere geçmeyince o kadar teçhizatı söktürdük adamlara ve çöl tozu yutturduk...koskoca çölü aşıp girdiler ırak'a....ve sadece bu tekmemiz, adamlara 10 milyar dolara mal oldu...çuvalı hiç söylemiyorum zaten...yumuşak göründüklerine aldanma...biz unuttuk ama onlar hiç unutmuş gibi durmuyor.
    Konu levan34 tarafından (21/10/2011 Saat 02:07 ) değiştirilmiştir.

Cihan Şallı
    csalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34 US....
    Edilen teşekkür: 42

Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Pazar 12.00 de, RenaultFanClub Ailesi olarak orada olacağız...
    Mustafa abi duyarlılığınız ve katılımınız için çok teşekkür ederim. Bizde Peugeot Turkey olarak yerimizi alacağız. Birçok forum sitesi ile irtibata geçildi ve destekleri alınıyor,baya kalabalık olacağız inşAllah. Ben buradan çok umutluydum ama kimse sesini bile çıkarmadı..
    İtalyan heyecanımın yerini Fransız aldı..

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Usta
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı csalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi duyarlılığınız ve katılımınız için çok teşekkür ederim. Bizde Peugeot Turkey olarak yerimizi alacağız. Birçok forum sitesi ile irtibata geçildi ve destekleri alınıyor,baya kalabalık olacağız inşAllah. Ben buradan çok umutluydum ama kimse sesini bile çıkarmadı..
    Birilerinin yeter demesi lazım bu ŞER EF SİZlere,elimize silah alıp dağa çıkamıyorsak en azından haklı tepkimizi bu tarz organizasyonlar ile göstermeliyiz ki BU VATAN'ın SAHİPSİZ OLMADIĞINI GÖRSÜNLER...

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Alıntı levan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakında amerika sesini yükseltir,bizde yine paşa paşa geri döneriz bu kara harekatından....gerçi biz yazıkki kendimiz bile ileri gitmeyi düşünmüyoruz haberlerden gördüğümüz kadarıyla...geçmişi hatırlayalım...sene 2003 şubat....o dönem ilk tezkerede verilen izinle amerika o kadar yığınak yaptı ırak savaşı öncesi iskenderuna...uçaklar dolusu araç-gereç-ve tonlarca mühimmat....2.tezkere geçmeyince o kadar teçhizatı söktürdük adamlara ve çöl tozu yutturduk...koskoca çölü aşıp girdiler ırak'a....ve sadece bu tekmemiz, adamlara 10 milyar dolara mal oldu...çuvalı hiç söylemiyorum zaten...yumuşak göründüklerine aldanma...biz unuttuk ama onlar hiç unutmuş gibi durmuyor.
    Bu millet yanlışlıkla vurulan Muavenet'i unuttu..
    Başına çuval geçirilenleri unuttu... İsimsiz nice kahramanı unuttu...
    Ama ''Van minüt'' ü unutmadı...Polat Alemdarı unutmadı...
    Bıçak kemiğe dayanmışmış....
    Ne kemikmiş be arkadaş yılardır...

29. Bu mesajı için 2 kişi Fuzuli'ye teşekkür etti:

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon